07 червня 20:00
Час відправлення
10 червня 09:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 червня 2019р.
1600 UAH
1750 UAH
Залишити відгук

"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 1900 км.

Друзі, ми відвідаємо один з найбільш відомих заповідних територій планети-Асканію-Нову та славнозвісний острів козацької слави-Хортиця! Два дні наповнених пригодами: екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі", пішша екскурсія "Перлина в степу" (зоологічний та ботанічний парк Асканії-Нової), відвідання комплексу «Запорізька Січ», вистава кінного театру «Козацька залога», прогулянка славетним містом Дніпро, та неймовірно весела і дружня атмосфера Бідняжок)

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Херсон

Асканія-Нова

Запоріжжя

Полтава

Київ

Житомир

Про подорож

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - один з найбільш відомих заповідних територій планети, заснований в 1898  році Фрідріхом  Фальц-Фейном.
Всіма омріяна екскурсія "Ретро-фото-сафарі"! Сідаємо в машини і їдемо в степову зону, де будемо мати можливість побачити табуни диких тварин, що утримуються в умовах наближених до вільної природи: бізони, сайгаки, коні Пржевальського, зебри, антилопи живуть тут в умовах, близьких до природних. Деяких із них можна буде пригостити, запасайтесь вкусняшками (наприклад хліб)!)
Друзі, УВАГА!!! Екскурсія "Ретро-фото-сафарі" відбудеться за умов сприятливої погоди (не буде снігу, дощу, проливних дощів).
Далі у нас по програмі екскурсія по дендропарку "Перлина в степу".
Ознайомимось з зоологічним, ботанічним  парками  та водними територіями заповідника. Довжина маршруту 4,5 кілометра, тривалість екскурсії – 2,5 години. Розпочнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення, частина якого закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Дізнаємось історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів  - метасеквойя і гінкго дволопатеве та колекцію деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі. Одним словом, у найкоротший час оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, "лікарню", Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським та багато іншого цікавого)
Далі перейдемо до Асканійського зоопарку закладено в 70-х роках XIX століття. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз тут проживають переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена видами ссавців(коні, бики, аитилопи, олені) птахів (африканським страусом, австралійським ему та американським нанду, фламінго та журавлі,  павичі, фазани, папуги,  кури білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі, гриф чорний, степовий орел, пугач, т білі лебеді, гуси, качки, казарки), які утримуються напіввільно великими групами.
Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
"Замок Попова" - палацово-парковий комплекс у селі Василівка Запорізької області. Грандіозний палац був побудований в 1894 р в стилі неоромантизму з елементами готики і бароко і нагадував по архітектурі середньовічні європейські замки. У головному корпусі був бальний зал, дзеркальні кімнати, бібліотека з рідкісними книгами, картинна галерея з оригіналами Тиціана, Гойї, Рембрандта.
У радянські часи велика частина будівель була розібрана на будматеріали. Збереглися зубчасті стіни з воротами, два флігелі, каретная, стайня, дозорна вежа. Пам'ятник в аварійному стані, на його території розміщуються житловий будинок, школа-інтернат. У західному флігелі відкритий музей історії садиби, в якому, зокрема, представлені картини Брюллова. Нещодавно завершилася розчищення палацових підвалів та інших підземель, куди почали проводити екскурсії.
Сім'я Пелішенків із села Василівки у 2002 році заснували унікальний приватний зоопарк, де відводять важливу роль за доглядом і реабілітацією тварин. Вихованці сюди прибувають із зоопарків де їм не можуть забезпечити гідний догляд, дорослих непридатних для виступів тварин з циркових труп, були випадки коли тварин віддавали фотографи після того як зрозуміли, що не можуть впоратися з такими потужними і некерованими "декораціями". Багато тварин мають важку долю, у деяких труднощі зі здоров'ям через неправильного догляду, але навіть ті вихованці де господарі могли забезпечити їм гідне харчування .
Основна спеціалізація зоопарку розведення левів. Якось в сім'ї Пелішенків поселилось левенятко, що згодом стало мамою всієї левячої родини - на разі їх вже 17.
Вечірнє Запоріжжя!
Одразу по приїзду поселяємось, відпочиваємо.
Другого дня відправимось на славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Це одна з яскравих сторінок нашої історії, унікальне творіння природи.  12-ти кілометровий острів Хортиця з 1965 року має статус державного заповідника та вважається найбільшим на Дніпрі.
На Хортиці знаходиться Музей історії запорізького козацтва, єдиний у своєму роді. У музеї працюють кілька тематичних виставок та діорам. Тут представлені стародавні ікони, хрести та книги, колекцію старовинної зброї, козацький одяг та предмети побуту - одним словом все, що пов'язано з історією Хортиці, починаючи з самих ранніх часів.
Діє на острові історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», присвячений життю та побуту козаків. Ми зможемо на власні очі побачити і відвідати житло запорожців та кошового отамана, господарські будівлі, курінь, церкву.
Подивимось дуже захоплюючу виставу на тему життя запорізьких козаків в кінному театрі «Козацька залога». Ознайомимось з козацькими звичаями та традиціями, іграми й танцями. Козаки продемонструють володіння батогом, шаблею, списом, луком та стрілами, виконають різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається)))
Відвідаємо промисловий Дніпро. Це неперевершене місто, яке зачаровує своєю красою мешканців і дарує натхнення художникам та поетам! Багато простору, багато повітря, багато води – це про Дніпро. Якщо порівнювати його з людиною, то можна зробити це двома словами – молодий і красивий. Саме так. Дніпро зовсім юний – йому нема й 250 років, динамічний та сучасний. 
 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Харчування
Субота 08.06
Сніданок беріть з собою
Обід можна взяти з собою, можна поїстив кафе
Вечеря - "Пузата Хата" в Запоріжжі 
Неділя 09.06
Сніданок - можна замовити сніданок в гостелі
Обід на о. Хортиця в корчмі на Запорізькій Січі - -замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Вечеря - на заправці під час санітарної зупинки
 
 
 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Хостел "Club"
3-місний (стандарт зі зручностями в кімнаті),
2-місний (економ зі зручностями на коридорі)
1-місний (економ зі зручностями на коридорі) 2-місний (стандарт зі зручностями в кімнаті),
2-місний (економ зі зручностями на коридорі)
Учасники Клубу 1500 UAH 1550 UAH 1600 UAH
Новачки 1650 UAH 1700 UAH 1750 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у готелі;
 • екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі" (тривалість - 2 години), вартість квитка - 120грн;
 • піша екскурсія  "Перлина в степу" (тривалість - 2,5 години) - дорослий - 70 грн, діти та інваліди І групи - 50 грн, учасники АТО та діти до 5 років - безкоштовно;
 • вхідний квиток до комплексу «Запорізька Січ» - дорослий - 48 грн, для дітей шкільного віку, студентів, пенсіонерів і інвалідів - 24 грн., учасників АТО - безкоштовно;
 • перегляд вистави кінного театру -дорослий - 100 грн, дитячий (шкільний вік) - 60 грн;
 • вхід до зоопарку левенят - дорослі 100 грн., діти до 14 років - 50 грн, до 7 років безкоштовно;
 • вхідний квиток в замок Попова - дорослий - 35 грн, для дітей - 25 грн.;

Програма подорожі


П'ятниця 07 червня :
20:00 виїзд із Вінниці, збір на платформі Центрального автовокзалу
Субота 08 червня :
07:45 прибуття в Асканію-Нову, сніданок (беремо бутербродики та чай з дому)
08:00 - 10:00 екскурсія на автомобілі "Ретро-фотосафарі"!)
10:00 - 12:30 екскурсія "Перлина в степу" та Асканійський зоопарк
12:30 - 13:30 обід у місцевому закладі, вільний час
13:30 - 17:00 переїзд у Василівку
17:00 - 19:00 відвідуємо замок Попова, та зоопарк з левенятами)
21:30 прибуття в Запоріжжя, вечеря у місцевому закладі та поселення в готель
Неділя 09 червня :
08:00 сніданок в місцевому закладі Пузата Хата
09:00 - 10:30 екскурсія по Запоріжжю
10:30 - 11:30 виїзд на острів Хортиця, оглядова вежа, камяні могили
11:30 - 12:00 займаємо кращі місця для перегляду виставу, гуляємо по комплексу та фотографуємось
12:00 - 13:00 дивимось виставу кінного театру
13:00 - 14:00 обід
14:10 - 15:00 відвідання комплексу «Запорізька Січ». Екскурсія
15:00 - 15:30 вільний час
15:30 - 17:30 переїзд до Дніпра
19:00 виїзд додому, санітарні зупинки орієнтовно кожних 3 години
Понеділок 10 червня :
09:00 орієнтовний час прибуття в Вінницю

Транспорт

 • Неоплан темно-сірий, 51 місце
0 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
51
4945413733272319151173
5046423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел "Club"
0 вільних місць із 53

Хостел розташовий майже в центрі міста.

У нас є можливість вибрати для проживання такі номери:

- 1-но, 2-х, 3-х місні категорії економ зі зручностями на коридорі та 2-х місні номери категорії стандарт зі зручностями в номері.

- 1-но та 2-х місні номери зі зручностями на коридорі

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Сергій - 19 травня 13:31
А ще буде така подорож найближчим часом? Чи в цьому сезоні все?
Ірина - 21 травня 10:35
Сергій, така подорож буде ще у вересні.
Сергій - 21 травня 21:20
Ірина, дякую за відповідь.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.