09 жовтня 08:30
Час відправлення
14 жовтня 20:30
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
220 EUR
240 EUR
Залишити відгук

Королівський круїз! Два дні в Копенгагені.

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 3000 км.

Наша нова подорож до Скандинавії, по всіма улюбленій концепції! Цього разу величезний лайнер везе нас до королівського Копенгагена. Все що є на лайнері усе у нашому розпорядженні: розваги, клуби, дискотеки, магазини, смачні сніданки. Ми розширили нашу подорож та залишаємось на два дні в Копенгагені, щоб краще познайомитись із цим чудовим містом! А також балтійські Гданськ та Гдиня чекають на нас! Поїхали!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальна:
Тетяна Грідасова
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Перемишль

Гдиня

Карлскуна

Копенгаген

Гданськ

Вінниця

Про подорож

Круїзний лайнер

Наш круїзний лайнер - це величезний корабель, який вміщує в собі незліченну кількість веселощів та розваг. На борту кожен знайде собі заняття: можна відвідати ресторан, великий магазин, декілька барів, спа-центр або численні розваги. А неймовірні краєвиди  будуть приємним доповненням до відпочинку! 

Ми проведемо на борту лайнера цілих дві доби. Тож захопливі панорами, що відкриваються з вікон корабля та відкритої палуби нам гарантовані, адже під час нашої подорожі ми матимемо можливість двічі споглядати схід сонця… готуйте ваші зарядні пристрої! =)

Дорога потягом до Польщі

На багаточисельні прохання та для покращення нашої мандрівки, подорожувати теренами нашої Батьківщини та перетинати україно-польський кордон ми будемо потягом Інтерсіті, що є набагато зручніше, а головне швидше. Потяг прибуватиме до польського Перемишлю, де ми пересядемо на комфортабельний автобус, який і повезе нас далі по маршруту минаючи черги та простої на кордоні. 
Вам не потрібно турбуватись про придбання квитків, ми це зробимо гуртом. Квиточки будемо купувати другого класу. Проходити митний та прикордонний контроль ми також будемо у потязі. 

Порт Гдиня

Наш круїз починається з чарівного прибережного польського містечка - Гдиня. Воно стоїть на березі Балтійського моря та може похвалитися вдалим розташуванням. Гдиня славиться своєю красою і затишком, а також величезним портом, у якому ми і сідаємо на наш лайнер! А туристів Гдиня закохує у себе розкішними ландшафтами, у центрі міста знаходиться велика морська набережна, а його околиці межують з густими лісами.

Дорога до Копенгагена

Коли припливемо в Карлскруну, їхати ми будемо неймовірними скандинавськими дорогами. А перед Копенгагеном незвичайною конструкцією - унікальним мостом-тунелем "Ересуннський міст", який поринає під воду посередині протоки. Загальна довжина Ересуннського мосту-тунелю сягає 11 кілометрів, з яких 4 км припадають на підводну частину. Ми будемо їхати по мосту вартістю близько 4 млдр Євро =)

Королівський Копенгаген

Незважаючи на масиви сучасних будівель, що нагадують величезні пластини зі скла і бетону, в чарівному силуеті міста збереглося ще багато від прекрасної старовини - загострені шпилі соборів і дзвіниць, увінчані вигадливими флюгерами, високі комини, вузькі черепичні дахи... Все це дуже добре асоціюється із найвідоміших датчанином, любим усім дітям світу - Гансом Крістіаном Андерсеном, адже кожна вуличка столиці Данії наче списана із сторінок генія.

 Цікавий факт: Копенгаген постійно очолює рейтинги найбільш щасливих, зручних для життя і краще спланованих міст світу.

Канал Нюхавн

Канал Нюхавн (Новий порт) був проритий в 1671 році з метою пожвавити торгову діяльність центру Копенгагена. Побудовані уздовж каналу будинки, пофарбовані в жовтий колір, стали символом міста. Так створювався неповторний вигляд кварталу Нюхавн, в північній частині якого збереглися будинки 250-річної давності.

У воді відображаються їх фасади червоного, жовтого, блакитного кольору, вони створюють гармонійну і постійно мінливу єдність зі старими дерев'яними кораблями, застиглими на якорі уздовж берега каналу. На першому поверсі цих типово портових будинків відкриті бари. Вдень приємно сидіти на відкритій терасі і дивитися на старі вітрильники, що стоять на якорі в каналі. 

Чому б не поїхати в цей вояж і не оглянути місто з водної гладі? Катери відпливають кожні півгодини, тривалість екскурсії 1 година.

Вартість екскурсії 8 євро з людини

Найбільша пішохідна вулиця Європи - Строгет

Вулиця Строгет багата вуличними артистами, що звеселяють і розважають публіку, фокусниками, співаками і циркачами. Також ця вулиця стане справжнім раєм для тих хто полюбляє шоппінг. Адже саме тут знаходиться величезна кількість магазинів.

Королівський палац

Амалієнборг — палацовий комплекс в Копенгагені, що є зимовою резиденцією датської королівської родини і визначною архітектурною пам'яткою Данії в стилі рококо. Опинившись тут опівдні, туристи мають можливість зустріти процесію гвардійців з високими шапками на головах, що йдуть до резиденції датської правительки Амалієнборгу.

Розенборг

Замок Розенборг вважається однією з головних визначних пам'яток Копенгагена. Будівля палацового комплексу Розенборг є однією з найстаріших, збережених в Копенгагені в незмінному стані. До головних визначних пам'яток палацу відносяться Бальний зал (1624 р.), де проходили урочисті банкети, королівські аудієнції і Сховище Королівських регалій.

Парк Тіволі 

Парк Тіволі - один з найстаріших парків в Європі і четвертий по величині. Незважаючи на величезний наплив людей, тут завжди відчувається простір, легкість і свобода. Старовинний парк Копенгагена, відомий своїми водоспадами і мальовничими ландшафтами, щорічно відвідують понад 4,5 млн. чоловік і за статистикою кількість відвідувачів з року в рік збільшується. Парк Тіволі в Данії - це справжній оазис, розташований в самому центрі столиці. 

Найбільшою популярністю серед туристів користується американська гірка Roller Coaster, відкрита в 1914 році. А сучасна американська гірка під назвою «Демон» з'явилися в 2004 році. Вагончики розвивають швидкість до 77 км / ч. Любителям гострих відчуттів гарантований викид адреналіну!

Нам ще й випадає унікальна можливість відвідати парк, коли його прикрашають на свято Halloween. Фото не можуть передати тієї краси, як там насправді!

Окрасою парку також вважається бутик-готель Nimb, що зовні нагадує розкішний Таддеї-Махал, який теж цікаво прикрашають на це свято.

 Коли парк поглинає вечірня атмосфера, магічні ліхтарі створюють чарівне середовище!

Вартість вхідного квитка в парк 18 Євро*
*Користування атракціонами оплачується додатково.

Світ Ганса Крістіана Андерсена

Іграшкова, пряникова, чарівна столиця Данії створює казкове враження, так що зовсім не дивно, що саме тут творив найулюбленіший і шанований вигадник казок Ганс Крістіан Андерсен. Цей музей - не просто нудна експозиція з запиленими стендами, це можливість повернутися в дитинство, згадати свої найсміливіші мрії, зустрітися віч-на-віч із кумирами та обожнюваними персонажами та познайомити підростаюче покоління з усім добрим і вічним, що подарував нам Ганс Крістіан.

Знаменита Русалочка

"Русалочка" - знаменита сумна казка великого датського казкаря Ганса Крістіана Андерсена знайома усім. Незважаючи на безліч яскравих пам'яток датської столиці ніщо не зрівняється за популярністю зі статуєю русалоньки - головного символу Копенгагена, а то і всієї Данії. Пішохідний маршрут до неї дуже і дуже цікавий. Почавши з ратушної площі, ми прогуляємось по знаменитій вулиці Строгет, помилуємось яскравими будиночками і кораблями Нюхавн.

Королівська бібліотека Данії

Одна з найбільших бібліотек у Скандинавії, що містить велику кількість історичних документів. Усі твори, що друкувалися в Данії з 15 століття, зберігаються у фондах бібліотеки. Місцеві жителі прозвали її "чорний алмаз" через неправильну геометричну форму та глибокий чорний колір.

Район Крістіанія

Вільне місто Крістіанія —  неофіційна «держава всередині держави». Крістіанія, всупереч противникам серед данської влади, має особливий напівлегальний статус в Данії і часткову незалежність.

Тут свої закони і заборони, відкрито продають легкі наркотики, по вулицях ходять підозрілі люди в капюшонах і з закритими обличчями. А ще тут забороняють фотографувати. Але це місто повинен побачити кожен хто завітає у Копенгаген. Тут можна побачити іншу сторону датського життя і скуштувати колоритні страви які є тільки тут. 

Копенгаген - місто велосипедів

А ви знали, що саме Копенгаген, а не Париж чи Амстердам, є найбільш велосипедним містом світу? Майже половина мешканців столиці Данії кожен день використовують велосипед як засіб пересування. Створені тут для цього всі умови, протяжність велошляхів в Копенгагені складає вражаючі 350 кілометрів і саме велосипед вважається найголовнішим на дорозі.

В нас буде час, щоб орендувавши залізного коня, влитись в багатотисячний потік велосипедистів і оглянути всі найцікавіші пам'ятки та визначні місця верхи! 
День оренди залізного коня складає від 12 Євро.

Проживання
Hotel Østerport

Наш супер чудовий сучасний готель знаходиться в 12 хвилинах від знаменитої Русалоньки, що дозволить нам насолодитись цим містом і вдень, і вночі, адже до всіх цікавинок та визначних місць можна дістатись за короткий час. До фортеці Kastellet пішки 5 хвилин. До знаменитого парку Тіволі 6 хвилин на метро (2 зупинки).

Примітка: розміщення в готелі буде в двомісних номерах!

Де поїсти у Копенгагені?

Найдешевше купити щось смачненьке можна у супермаркетах, яких у Копенгагені дуже багато, ціни звичайно трошки відрізняються від наших. Також для тих хто любить цікаві заклади з місцевою кухнею - радимо заглянути в місцевий бар  «Café Kystens Perle» і спробувати датський сніданок «Morgentallerken». А ще бюджетно скуштувати тутешню кухню  можна на базарчику з місцевою їжею «Torvehallerne». Базар відкритий до 19:00, на ньому можна купити всю місцеву їжу. Туристи на Torvehallerne найчастіше беруть асорті, щоб спробувати якомога більше цікавих страв! 

Які сувеніри привезти з Копенгагену?

Традиційним сувеніром з Копенгагену є деревяний гвардієць з прапором. Данія є батьківщиною LEGO, саме тут був винайдений чудо-конструктор. У Копенгагені знаходиться один з найбільших магазинів, де обов'язково потрібно побувати і привезти звідти сувенір!)

Гданськ

Гданськ - це найбільше портове місто Польщі, що простягнулося над Гданською протокою на півдні Балтійського моря. Воно впродовж століть з'єднувало Європу й було важливим центром товарообігу. Гданськ також величають янтарною столицею країни. Тут рівень життя високий, люди привітні, а природа щедро наділила це місце принадами, що приваблюють щороку тисячі туристів.

Крім того, навколо Гданська багато готичних замків. Серед них, наприклад, замок магістрів Тевтонського ордену Мальборк – найбільший середньовічний цегляний замок у світі.

Одна з найцікавіших центральних частин старого Гданська називається Головне Місто. Цей район потішить мандрівників розкішною готичною ратушею з елементами Ренесансу, гігантським Маріацьким костелом, площею Длугі Тарг з симпатичними кам’яницями, довгою набережною річки Мотлава, що є найпопулярнішим місцем серед туристів.

Сопот

Сопот – морський курорт, містечко розташоване між Гданськом і Гдинею. Цікавий Сопот своїм пірсом, що є найдовшим дерев’яним морським молом (пірс) в Європі. Пірс заходить у Балтійське море на трохи більше півкілометра (515, 5 метрів).

Саме на цьому мості можемо зробити круті фоточки на фоні моря! Також тут знаходиться всім відомий "танцюючий" будинок.

У Гданську у нас буде багато вільного часу, тому рекомендуємо виділити час на цю місцину щоб поповнити аресенал крутих фото.

Сюди можемо доїхати на електричні із екскурсоводом (вартість 10 євро)

Харчування у подорожі

У нашій подорожі є можливість замовити сніданки (шведський стіл) на кораблі у ресторані з виглядом на море ( Вартість 10 Євро). Їжа дуже різноманітна, на сніданок подають більше 30 страв серед яких: сири, м’ясна нарізка, салати, червона риба; омлет, сосиски, бекон, шведські фрикадельки; овочі і фрукти, десерти, кава, чай, молоко, сік та інше. За бажанням можна взяти щось з собою, купити в супермаркетах у Польщі або відвідати інші кафе та ресторани за додаткову плату. Також, ми маємо можливість замовити сніданок в готелі Копенгагену (Вартість 12 Євро) 

Валюта

У Данії в обігу датські крони, наші супроводжуючі покажуть обімінники, де можна буде придбати крони максимально вигідно. Найкращим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Безвіз у дії

Для громадян України у подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

 Перетинання державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1. за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин, який не досяг 16-річного віку, або проїзному документі дитини є запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

 - свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:

– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету - річ дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородном вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна захопити з України . Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 5-20 Євро.
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Stena
4-місний (Каюта)
Учасники Клубу 220 EUR
Новачки 240 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 60 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • 2 ночі на лайнері;
 • 1 доба проживання в готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Квиток на потяг Вінниця-Перемишель-Вінниця - 35 Євро(також можна замовити з інших міст);
 • катання на кораблику по каналах Копенгагена - 8 Євро;
 • Оренда навушників - 5 євро;
 • сніданок на кораблі - 10 Євро;
 • сніданок у готелі - 13 Євро;
 • особисті витрати;
 • сопот 10 Євро;
 • харчування;

Друзі, якщо Ви бажаєте подорожувати потягом Інтерсіті з іншого міста, будь ласка звертайтесь до Організаторів, ми з радістю придбаємо Вам квиток з Вашого міста та порахуємо різницю вартості подорожі В зв'язку потребою завчасного бронювання готелів перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за два місяці до початку подорожі . Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


Середа 09 жовтня :
08:30 Збір в холі залізничного вокзалу міста Вінниці. Будь ласка не запізнюйтесь, потяг чекати не буде!
15:30 Орієнтовний час прибуття потягу до Перемишля.
16:00 - 21:00 Здаємо речі у багаж і гуляємо у Перемишлі.
21:00 Виїзд з Перемишля у Гдиню.
Четвер 10 жовтня :
10:00 - 12:00 Оглядова екскурсія у Гдині. Під час якої ми побачимо всю красу та затишок портового міста.
12:00 - 19:00 Вільний час у місті. Гуляємо, обідаємо та готуємось до відправлення у Карлскуну на величезному круїзному лайнері.
21:00 Відчалюємо до Скандинавських берегів на круїзному лайнері, займаємо свої каюти, знайомимось із інфраструктурою лайнеру. Магазини, ресторани, кафе і бари - все це для нас !)
П'ятниця 11 жовтня :
08:00 Сніданок на лайнері
09:00 Причалюємо у Шведське портове місто Карлскуну.
10:00 - 12:30 Переїзд в Копенгаген
13:00 - 15:00 Оглядова екскурсія у Копенгагені. Під час якої ми побачимо знамениту набережну Нюхаван, русалоньку, будинок Ганса Християна Андерсона, королівський палац і гвардійців, піднімемось на оглядову вежу, побачимо величну королівську бібліотеку і ще багато чого цікавого!
15:00 - 16:00 Катаємось на кораблику по каналах Копенгагену (вартість 8 євро)
16:30 Поселяємось у готель. Залишаємо речі та припудрюємо носики і йдемо на прогулянку вечірнім Копенгагеном.
18:00 Вільний час у місті. Наші супроводжуючі розкажуть про найцікавіші місця Копенгагену, а також підкажуть де можна смачно і не дорого перекусити.
22:00 Йдемо тусити у найкрутіші нічні заклади Копенгагену.
Субота 12 жовтня :
08:00 - 09:00 Снідаємо, виселяємось з готелю і лишаємо речі у автобусі. Продовжуємо досліджувати Копенгаген.
09:00 - 16:00 Вільний час у Копенгагені. Йдемо у вільний район Копенгагену Христианія.
16:00 Виїзд з Копенгагену у Шведське місто Карлскуна, в порт де нас чекає лайнер.
21:00 Знову сідаємо на наш крутий лайнер де ми проведемо ніч. Магазини, ресторани, кафе і бари - все це для нас !)
Неділя 13 жовтня :
06:00 - 06:30 Снідаємо на лайнері
07:30 Прибуття у порт Гдині.
08:30 - 10:30 Переїзд у Гданськ
09:30 - 13:30 Оглядова екскурсія у Гданську
13:30 - 19:30 Вільний час у Гданську, наші супроводжуючі підкажуть куди найкраще піти і де смачно і не дорого перекусити!)
19:30 - 08:00 Переїзд в Перемишль
Понеділок 14 жовтня :
10:00 Орієнтовний час прибуття в Перемишель, обідаємо та перевантажуємось на потяг додому.
13:30 Виїзд з Перемешля додому
20:30 Орієнтовний час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Mercedes Tourismo 49+2 Польща
1 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Stena
8 вільних місць із 52

Каюти
Всі каюти оснащені спеціальними матрацами для комфортного сну, щоб Ви прибули в пункт призначення добре відпочили. Всі каюти обладнані ванною кімнатою.

Харчування на борту
Численні бари і ресторани на Stena розташовані на 3 палубах. На палубі 9 Ви знайдете стильний Riva bar, який крім напоїв також пропонує страви італійської кухні. Ви також знайдете ресторан Taste зі шведським столом, де Ви зможете поснідати. Вночі Taste пропонує  скандинавський шведський стіл зі свіжими салатами, гарячими і холодними стравами, закусками і десертами (за додаткову плату). Шведський стіл включає пиво, вино і безалкогольні напої. У ресторані з вибором з меню Metropolitan Ви можете насолоджуватися гарними стравами польської та шведської кухні. Якщо Ви просто хочете перекусити, то загляньте в ресторан самообслуговування 'Food City', де також є екрани для показу фільмів і спортивних заходів. У Barista Coffee Bar подають прекрасний вибір гарячих напоїв, а також італійські бутерброди, салати, солодощі та алкогольні напої.

На палубі 10 Ви знайдете просторий бар з видом на море, який пропонує чудові напої, смачні коктейлі, а по вихідних тут є ді-джей, який грає останні хіти, і живі гурти, які грають танцювальну музику.

Магазини на борту
Відправляйтеся за покупками в Stena на палубі 8. У зручно розташованому магазині є широкий асортимент товарів за низькими цінами, починаючи від сувенірів і парфумерії до косметики і вина.

Додаткові послуги на борту
На Stena є оздоровчий центр Nordic Season Spa, що включає сауну, гарячі ванни, душ-шарко, і омолоджуючі процедури, які допоможуть Вам оновити свої сили. На борту також є кілька точок WiFi, і кілька комп'ютерів, підключених до Інтернету.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНуджевська Олена Ігорівна
Королівський круїз! Два дні в Копенгагені. (09 жовтня 2019р.)
Дякую,за подорож до країни мрій Данії!Організатори чудові,навіть гарну погоду (на більшу частину подорожі) організували)))
Емоції зашкалюють,Копенгаген та Гданьск вражають!
Побажання на майбутнє:
більше часу на Копенгаген, мінімум два, а можна і три дні, щоб роздивитися його, насолодитись.
На Гданьск теж варто приділити трохи більше часу. Він чудовий...
окремо слід виділити Сопіт. Замість екскурсії і вільного часу в Гдині (місто взагалі не зачепило) краще погуляти цілий день в курортному містечку.
Готель в Копенгагену просто супер!
Дякую турклубу Бідняжки;!


Нуджевська Ірина Павлівна
Королівський круїз! Два дні в Копенгагені. (09 жовтня 2019р.)
Королівський круїз це пять днів незабутніх вражень! Трансфер, проживання, екскурсії, навіть погода все було сплановано і організовано на відмінно! Єдиний недолік катастрофічно мало часу на всю ту красу, що зустріла нас у Данії! Нашіми опікунами були чудові молоді люди Марина і Юрій. Дякуємо їм за професійність, уважність, терпіння і невичерпний позитив! (і, саме так, Марині підвладні сили природи!) Про красу Сопота, Копенгагена, Гданська навіть писати не буду ЦЕ ТРЕБА ПОБАЧИТИ та ВІДЧУТИ!!!!
Не пошкодуйте свого часу зателефонуйте Бідняжкам та вирушайте з ними у круїз! Враження від подорожі просто приголомшливі!!!!


Шевченко Тарас Григорович
Королівський круїз! Два дні в Копенгагені. (09 жовтня 2019р.)
І так гарно відпочивши з дороги пора й відгук написати) і так step by step:
Польща: В загальному якихось серйозних очікувань на рахунок неї не було, більше як транзитна країна, але Гданськ ну дуже приємно вразив, дуже красиве місто, (туди можна окремим туром спокійно їхати). Також хочеться відмітити Сопот, як уже писали до мене, краще б було вільний час з Гдині перенести на Сопот.
Швеція ну дуже гарно, але тільки ж з вікон автобуса(( Хотілося хоча би декілька годин, але десь щось побачити і цій чудові країні.
Данія ну тут лише одне зауваження час! Одного дня критично мало для такого міста як Копенгаген, мінімально потрібен хоча би ще один повний вільний день.

Готель (sterport) мінімалістичний, чистий акуратний все добре ніяких нарікань.
Кораблик звичайно то не круїзний лайнер рівня Queen Elizabeth, але зручно, чисто, каюти хоч й маленькі але місця достатньо, в загальному хороший спосіб пошвидше добратись до Данії, та й прикольний досвід мореплавства))
Організація в загальному класно, добре підготовлено й позитивно, Юра й Маришка ви молодці!

В загальному прекрасна країна в чудові компанії не могла не сподобатись!Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Katya - 21 травня 13:16
Здравствуйте! А еще планируется подобная поездка? Или другая в Данию?)
Юрій - 21 травня 13:38
Katya, Доброго дня! Так, звісно! Ми в стадії розробки, слідкуйте за нашими оновлення на сайті.
Олена - 09 серпня 21:19
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, орієнтовну вартість розваг на лайнері (вечеря, spa-комплекс)?
Юрій - 09 серпня 23:56
Олена, доброго вечора! Вечері на лайнері в районі 25-35 євро, на spa комплекси від 15 до 500 євро, залежить що ви саме оберете)
Александра - 18 вересня 13:17
а как узнать за что мы уже оплатили.
Тетяна - 19 вересня 09:05
Александра, Доброго дня!) Ви можете подивитись внесену суму у власному кабінеті або звернутись до організаторів 0680057800 Тетяна, 098009 98 06 Юрій.
Наталія - 24 вересня 21:24
хочу купити білет в Тиволи парк на сайте заздалегідь. Кодли ми плануємо піти в парк? 11 го в перший дено приїзду в пятницю чи 12 го в другий день в субботу ?
Тетяна - 24 вересня 23:10
Наталія, Доброго дня!) Вільний час на відвідування парку Тіволі заплановано на другий день
янина - 04 жовтня 12:16
Мы едем из Запорожья пять человек, возможно четырех поселить в одну каюту (Бондарь А.. Бондарь Е., Ликсунова Я, КовикаТ ) или двоих и троих, а то все разбросаны по разным.
Юрій - 04 жовтня 12:33
янина, Доброго дня. Зв'яжіться з відповідальним організатором, він допоможе Вам. Ось його мобільний 0980099806.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.