03 жовтня 19:00
Час відправлення
07 жовтня 07:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
07 жовтня 2019р.
110 USD
120 USD
Залишити відгук

Яка ти, Білорусь?

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1600 км.

Якщо Ви досі в роздумах, в яку ж цікаву і не дорогу країну податися на вихідні, то пропонуємо Вам несподіваний варіант – соціалістична Білорусь. Це, звісно, не Європа, хоча задекларовано демократичний характер врядування, а фактично встановлена авторитарна форма правління, проте цікаво ж побачити, чим живе країна колишнього СРСР, як відноситься до своєї історії і зберігає культурну спадщину? То що ти таке, Білорусь?

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Калинівка

Бердичів

Житомир

Коростень

Про подорож

Білорусь

Білорусь - ровесниця України, з'явилась на карті світу після розпаду СРСР у 1991. У сучасному світі, Білорусь залишається загадкою для мандрівників з різних країн світу, і навіть для українців. Ця країна розташована на самому краю Європи. Тут мешкають середньовічні замки і великі масиви незайманої дикої природи. Білорусь не схожа на інші країни світу, тому й приваблює безліч туристів. В країні розташовано 4 пам'ятки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, два з яких ми відвідаємо. Це - Мирський замок і замок Радзівілів у Несвіжі.

Мирський замок - візитна картка Білорусі

Невелике селище Мир в Білорусі широко відоме одним з найстаріших історичних пам'яток цієї країни – Мирським замком. Ця оборонна резиденція, що відноситься ще до періоду середньовічного зодчества, являє собою комплекс з самого замку-фортеці, будиночка для сторожа, земляних валів, розкішного італійського саду, парку, каплиці-усипальниці, ставка і придорожньої каплиці.
Цей величезний маєток в різні періоди часу належав кільком відомим в Білорусі сім’ям, але його засновниками і першими власниками вважають шляхетський рід Іл”їничів. За припущеннями істориків, замок почали будувати в XVI столітті на місці, де колись розташовувалася феодальна садиба. Недалеко протікала річка Миранка, а саму фортецю звели серед рівнин, так що місце для неї було обрано цілком вдало.
Протягом 1522-1526 років були побудовані чотири вежі висотою близько 25 метрів, згодом сполучені мурами, що додало архітектурному комплексу форму прямокутника. П’яту вежу, через яку можна було потрапити в замок, побудували посередині стіни, що виходить на захід – тут знаходилися дерев’яні ворота, додатково захищені металевою сіткою. Стіни замку були дуже масивними, їх товщина в нижній частині досягала 3 метрів, а у верхній розташовувалися збройові бійниці.

Несвіжський замок

Несвіжський замок можна назвати самим відвідуваним і цікавим палацово-парковим комплексом, розташованим на території цієї країни. 
Ще в літописах, що відносяться до 13 століття, згадується Несвіжський замок. Його господарем в той час був Юрій Несвіжський, а потім князь Кишка. Несвіжський замок в ті часи був дерев'яним. Незабаром цю споруду було зруйновано. До Радзивіллів, найбагатшого роду князівства Литовського, перейшли його володіння.
Микола Радзивілл, відомий також на прізвисько Сирітка, заклав у 1583 році кам'яний замок. Ця людина багато подорожував по Італії. Йому дуже подобалася архітектура цієї країни. Для будівництва свого замку він вирішив запросити Джованні Бернардоні, італійського архітектора. На березі р. Вуха через 7 років була зведена фортеця.
Замок був виконаний у вигляді прямокутника. Його оточував (як і сьогодні) укріплений камінням рів з водою, а по периметру були розташовані бастіони зі зброєю. Єдиний дерев'яний міст вів до замку. У будь-який момент його можна було підняти.

Мінськ - столиця Білорусі

Поїздка до Мінська – це наче подорож у радянську капсулу часу і унікальний погляд на забуту епоху в поєднанні з сучасністю.
Величні імперські адмінбудівлі, ідеальне планування міських масивів та парків, безліч прогулянкових зон і ідеальна чистота!
Одна з головних пам'яток Мінська - проспект Незалежності, що простягається від центру на північний схід. Його довжина - 15 км. Це одна з найдовших міських магістралей в Європі. Саме на цьому проспекті зосереджені всі найцікавіші і найкращі архітектурні шедеври.
Білорусь дуже спортивна країна, тому у Мінську зосереджена велика кількість нових сучасних спортивних об'єктів та комплексів, які відповідають усім міжнародним нормативам. А найпопулярнішим видом спорту білорусів є - хокей.

Троїцьке передмістя

Старовинний район Мінська - Троїцьке передмістя, один з небагатьох місць в місті, де ще стоять споруди 15-19 століть. Свою назву цей район отримав від назви гори, яка розташована поруч, забудовувався він паралельно з Верхнім містом. У 80-ті роки 20 століття будівлі району були відреставровані, що дає можливість перенестись на декілька століть назад.
Незважаючи на те, що сучасний вигляд Троїцького передмістя зовсім не такий, яким був ще століття тому, справжні цінителі старовини дуже люблять бувати тут. Знання того, що по його вузьких вуличках ступала нога Максима Богдановича і Янки Купали, буквально заворожує і подумки переносить в ті далекі часи. Особливо цікавий туристам квартал, що розмістився між вулицями Старовіленська, архітектора Заборского, Богдановича і вже згаданою Комунальною набережною. Саме він, споруджений в 1817 році відповідно до плану регулярної забудови Мінська, і знаходиться під охороною держави історичного центру міста.
Межі охоронної зони, в яку включили західну половину Троїцького передмістя разом із другою міською лікарнею, були затверджені ще в 2004 році Указом Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка «Про розвиток історичного центру м Мінська». Цим же документом визначено концепцію реконструкції, розвитку та використання як території в цілому, так і розташованих на ній об'єктів нерухомості. Через три роки Радою Міністрів прийнято постанову, що визначило статус історико-культурних пам'яток Троїцького передмістя, оскільки значна частина культурних пам'ятників всій столиці зосереджена саме тут.

Набережна річки Свіслоч

Набережна впадає у вічі, щойно потрапляєш у центр. Її навіть називають символом Мінська. Прогулятися набережною та посидіти біля річки – сама насолода. Тут збирається дуже багато молоді, яка вечорами грає у волейбол. Можна покататися по Свіслочі на невеликому катері. Усюди прокладено зручні й широкі велодоріжки, з яких не потрібно зганяти пішоходів. Біля набережної також є фонтан, поруч із яким проводять різні ярмарки.

Верхній город

Мабуть, це єдина місцина в місті, яка нагадує Львів – старовинними й невеличкими будинками. Такі є в багатьох старих містах Європи, і Верхній город – одна з таких унікальних пам’яток містобудування.
Історично там будували свої маєтки впливові та багаті жителі міста, але тепер у центрі поєднано різні архітектурні стилі. Одна з помітних споруд – Мінська ратуша, яких у країні залишилося близько 5, адже майже всі зруйновано за часів Російської імперії.

Костел святого Симона та святої Олени

Яскраво-червоного кольору, він дуже виділяється на тлі сірих та монументальних будівель на площі Незалежності. У цієї церкви цікава історія створення. Кошти на неї дав шляхтич Едвард Войнілович, тож храм названо на честь його померлих дітей.
Існує легенда, що Олені, доньці Едварда, перед дев’ятнадцятиліттям прийшла уві сні Божа Матір. Вона запитала, чому дівчина така сумна, чи не тому, що скоро помре? Та відповіла, що хвилюється через батьків, для яких її смерть стане великою втратою, особливо після смерті молодшого сина. Тоді Богородиця сказала дівчині, щоб та попросила батьків спорудити червоний костел, колір якого буде давати радість їм та парафіянам. Костел дуже вирізняється на фоні сірих і величезних адміністративних будівель: він дуже яскравий. А ще біля нього на мотузках висять гірлянди з маленьких прапорців. Коли опиняєшся біля будівлі, то одразу думаєш, що зараз триває якесь свято

Острів сліз

Це штучний острів, до якого легко потрапити з набережної Свіслочі через перекидний місток. На ньому розміщено меморіальний комплекс, який ушановує білоруських воїнів, що полягли в Радянсько-афганській війні. Тут є каплиця, на стінах якої викарбувано імена всіх білорусів (загалом 771), що загинули під час війни. Біля кожного прізвища є виїмка, куди рідні загиблого можуть ставити свічку. Туди варто йти, щоб побачити зблизька величну скульптуру «Янгол, що плаче».

Острів пташок

Як не дивно, про цю прекрасну місцину нема згадок в Інтернеті. Праворуч від центральної алеї є міст над Свіслоччю, де закохані вішають замочки. Саме цей міст приведе нас до Острова пташок Це дуже мальовниче місце, де можна посидіти біля річки, побачити захід сонця й прогулятися закоханій парі. 

Національна бібліотека Білорусі

Величезна будівля у формі куба, яку називають «кристалом знань». Будівлю видно ще здалеку. Жителі Мінська кажуть, що це одна з найкращих будівель післявоєнного часу, і дуже нею пишаються. А бідняжки мають нагоду піднятися на вершину "кристалу знань" та споглядати вечірнє місто з висоти пташиного польоту)
А це вже зразок радянського планування містобудування за єдиним проектом;) Ця соруда є сестою-близнючкою нашої рідної вінницької "книжки" і Філармонії.

Історико-культурний комплекс «Лінія Сталіна»

Це один з найбільш грандіозних фортифікаційних ансамблів на території Білорусі.
Історико-культурний комплекс "Лінія Сталіна" є військово-історичним музеэм під відкритим небом. Історичну основу музею складають ДОТи Мінського укріпрайону. Військові інженери відновили два кулеметних доти, артилерійський напівкапонір, командно-спостережний пункт. 
За довоєнним кресленнями відтворено інженерне обладнання місцевості. В експозиції є всі види окопів, траншей і протитанкових ровів різних профілів, позиції для стрілецьких відділень, бліндажі для укриття особового складу, окопи для гармат, надовби - дерев'яні, бетонні, металеві, дротяні загородження різних типів.
У військово-історичному музеї зібрана найбільш повна в Білорусі експозиція всієї, що стояла на озброєнні в різні роки, починаючи з часів війни, військової техніки, артилерії, танків, авіації, стрілецької зброї. У музеї зібрана унікальна експозиція російських, польських і німецьких бронековпаків, що збереглися ще з першої світової війни.

Вєліки!

Родзинкою  нашої  подорожі стане велоекскурсія-прогулянка**  найдовшою веломагістраллю Мінська, що простягнулась вздовж парку Перемоги та прекрасного сучасного проспекту Переможців, на якому розташувались головні спортивні арени країни, палац Незалежності, аквапарк торгові центри,  готелі і т.д!) Усюди прокладено зручні й широкі велодоріжки, з яких не потрібно зганяти пішоходів. Екскурсія розрахована на 3 год. Ми подолаємо 12 км.
В ході нашої подорожі ми шукатимемо для себе відповідь на питання: що  ж воно таке Білорусь? Законсервований Совок, у якого з часом "зірве кришку"... , останя диктаторська країна Європи, чи сучасна Європейська країна із прогресивного соціалістичного табору типу Скандинавських? 

Для поїздки необхідний лише внутрішній паспорт громадянина України!

Ми радимо брати: Пледи та Подушки в автобус для більш комфортного переїзду! Парасольки або плащі, щоб бути готовими до будь-якої погоди, їжу в дорогу.
 
* На день створення події в'їзд в Білорусь можливий без закордонного паспорту. Організатори не несуть відповідальність за можливі зміни в законодавстві, щодо правил перетину кордону Білорусі українцями.
** При реєстрації необхідно вказати, чи бажаєте Ви взяти участь в вело екскурсії. Вартість велоекскурсії з екскурсоводом і прокатом велосипеду становить 22 б.р. Мінімальна кількість бажаючих - 10 чол., максимальна - 15чол. При великій кількості бажаючих (від 20 до 30 чоловік), групу буде розділено на дві підгрупи з екскурсоводом у кожній. Організатори не можуть гарантувати наявності місць в групі для вело екскурсії для тих, хто не реєструвався завчасно! При несприятливих погодніх умовах екскурсія буде перенесена або відмінена.
 
Більшість пунктів програми не є обов'язковими до виконання усіма учасниками. Тобто за відсутності бажання й цікавості  відвідувати той чи інший об'єкт,  можна цього не робити, а планувати свій день  самостійно!

Організатори залишають за собою право внесення часткових змін до програми чи її послідовності, з метою покращення якості подорожі!

За задумом організаторів, екскурсія вестиметься рідною мовою країни до якої ми їдемо, добре зрозумілою нам – білоруською!))
 
Правила перетину кордону з Республікою Білорусь
Громадяни України можуть в’їжджати, виїжджати, перебувати і  пересуватися територією Республіки Білорусь без віз з дотриманням правил перебування і реєстрації, що діють в Республіці Білорусь, по документах, що посвідчують особу і підтверджують громадянство. Такими документами є:
1. Паспорт громадянина України, не ID картка (тільки для перетинання державного кордону між Україною та Республікою Білорусь і знаходження на території Республіки Білорусь).
2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
3. Дипломатичний паспорт.
4. Службовий паспорт.
5. Проїзний документ дитини.
Правила перетину кордону України для неповнолітніх
Виїзд за кордон громадян до 16 років можливий тільки в супроводі дорослих.
Виїхати за кордон неповнолітні громадяни України можуть за такими документами:
- Цивільний паспорт
- Закордоний паспорт
- Проїзний документ дитини (дитячий закордонний паспорт)
- Закордонний паспорт одного з батьків (якщо дитина вписана в закордонний паспорт)
Якщо неповнолітній громадянин ще не досяг віку 16-ти років, потрібен нотаріально завірений дозвіл другого батька на виїзд дитини за кордон. У разі якщо дитина виїжджає за кордон без супроводу батьків (супроводжуючим може бути тільки повнолітній громадянин), потрібен дозвіл від обох батьків.
Правила проходження митного контролю Республіки Білорусь
Норма безмитного ввезення особистого майна, що ввозиться в супроводжуваному й несупроводжуваному багажі, становить у вартісному вираженні 1500 євро (для авіатранспорту – 10000 євро), а у ваговому – 50 кг. Визначення призначення товарів здійснюється митним органом, виходячи із заяви фізичної особи, характеру і кількості товарів, а також частоти переміщення особи і (або) товарів через митний кордон Митного союзу.
У зазначені норми безмитного ввезення відповідно до Угоди включаються:
- алкогольні напої та пиво в кількості до 3 літрів,
- 200 сигарет або 50 сигар (сигарил), 250 грамів тютюну або зазначені вироби в асортименті загальною вагою не більше 250 грамів.
При цьому ввезення алкогольних напоїв, пива, тютюну та тютюнових виробів може здійснюватися тільки фізичними особами, які досягли 18-річного віку. Якщо ж кількість ввезених алкогольних напоїв і пива перевищить 3 літри, необхідно буде сплатити митні платежі за єдиною ставкою 10 євро за 1 літр, а ввезення більше 5 літрів взагалі заборонено.
Аналогічна заборона поширюється також на тютюн і тютюнові вироби, що ввозяться в кількості, яка перевищує вищезгадане.
М'ясні та молочні вироби можуть бути вилучені прикордонниками (при в'їзді в Білорусь).
Безпекова ситуація в Республіці Білорусь
Безпекова і криміногенна ситуація в Республіці Білорусь є стабільною і контрольованою.
Рекомендується уникати місць проведення масових заходів, які носять політичний характер.
Слід дотримуватись загальних правил особистої безпеки, законодавства країни перебування та загальноприйнятих норм поведінки за кордоном.
Валюта 
До Білорусії беремо лише долари. Там вже їх міняємо на місцеві рублі (в офіційних точках обміну!) На вхідні квитки (разом з велоекскурсією) потрібно приблизно 25 доларів. Все інше то вже на особистий розсуд. В цілях економії, студантам необхідно мати при собі студентські квитки, будуть знижки на екскурсії.
1 білоруський рубль = 0,47 доларів***
1 білоруський рубль = 12,70 гривень***
***курс валют може змінюватись.
Просимо усіх взяти з собою кулькові ручки, для заповнення анкет на кордоні, це пришвидшить час його проходження. 
Не забуваємо український паспорт, для підстраховки можна прихопити з собою ще закордоний паспорт. Обов'язково - змінена в паспорті фотографія, якщо вам 25, навіть якщо ви відсвяткуєте свій ДН за день до від'їзду! УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Вояж" Білорусь
2-місний (Зручні двомісні кімнати з двома односпальними ліжками, зручності в кімнаті)
Учасники Клубу 110 USD
Новачки 120 USD

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 19 серпня 09:00 Орг. збір зріс на 10 USD!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання 2 ночі в готелі;
 • сніданки;
 • туристичний страховий поліс;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток в Несвіжський замок + радіогід: дорослі - 17,30 б.р., шкільний/студентський - 10,30 б.р.;
 • вхідний квиток на Лінію Сталіна: дорослий - 14 б.р., дитячий - 7 б.р.;
 • велоекскурсія з екскурсоводом і велосипедом - 22 б.р. (при наявності мінімум 10 бажаючих);
 • харчування;
 • особисті витрати;

Програма подорожі


Четвер 03 жовтня :
19:00 виїзд з карманчика, що напроти Центрального автовокзалу
П'ятниця 04 жовтня :
09:00 - 13:00 прибуття до міста Несвіж, відвідування Несвіжського замку, вільний час на обід
13:00 - 14:00 переїзд в селище Мір
14:00 - 17:00 оглядова екскурсія Мірським замком
17:00 - 18:30 переїзд в Мінськ на поселення. Після поселення - традиційний вечір знайомств;)
Субота 05 жовтня :
08:00 - 09:00 сніданок
09:00 вирушаємо на знайомство зі столицею Білорусі на автобусно-пішохідну екскурсію
12:00 - 13:00 вільний час для обіду в одному з закладів харчування
13:00 - 14:00 переїзд до музею "Лінія Сталіна"
14:00 - 17:00 відвідування комплексу
17:00 - 18:00 переїзд до бібліотеки на споглядання вечірньої панорами міста з висоти пташиного польоту
19:00 повертаємось в готель
Неділя 06 жовтня :
08:00 сніданок
10:00 виселення з готелю і переїзд до центру міста
11:00 - 14:00 відправляємось на велоекскурсію/вільний час для закупів білоруської згущонки;).
17:00 закупившись згущонкою і цукерками "столичные" вирушаємо додому
Понеділок 07 жовтня :
07:00 орієнтовний час повернення у Вінницю

Транспорт

 • Neoplan 50 сірий Літин
4 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Вояж" Білорусь
6 вільних місць із 50

Готель «Вояж» - це світлі та затишні номери в класичному стилі обладнані відповідно до сучасних вимог до комфорту. Кожен з номерів має балкон, власну ванну кімнату, фен, телевізор з плоским екраном, безкоштовний WI-FI, кафе, де подають легкі закуски і напої.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАфанасенко Ольга Вячеславівна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Ну шо сказати...Подорож до Білорусі була в принципі довгоочікуваною, бо маю в тому числі білоруське коріння, але...Ми отримали значно більше!Прекрасна, чиста природанескінченні ліси, доглянуті поля, ідеально відреставровані замки, інтерактивні музеї, добро і людяність білорусів, смачнюща національна їжа.А Мінськвін просто красень!Просторий і неметушливий мегаполіс з безліччю парків, скверів, історичних та надсучасних будівель. Ідеальний порядок, чудовий Мінськ, з якого не хотілося їхати.Окремої розповіді вартий шопінгвін мегакрутий!!!В Білорусі дуже якісні товари, дуже хороші знижки)Володимир Ковальпрекрасний організатор, що любить свою роботу, поважає та людей. Супер, все супер!


Суханова Світлана Іванівна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Поездка очень понравилась. Внимательные и спокойные водители, профессиональные экскурсовод и уютный отель. Володя очень чуткий и позитивный организатор. Я осталась очень довольна.


Голубенко Микола Володимирович
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Класний комфортний автобус, чудові водії, які в кінці подорожі пригостили всіх шампанським, було приємно і неочікувано!
Готель, ну бувало і гірше. Не зручні матраци і подушки, але після прогулянки на це не звертав уваги, спалось добре. В готелі чисто, тепло, та смачні сніданки!
Організатор як завжди був на висоті. Дуже цікава екскурсія, цікаві інформативні екскурсії.
Взагалі я радий що поїхав в цю країну. Позитивні враження! Білорусія країна, в якої нам є чому повчитися!
Дякую Бідняжка за круті вихідні!!!


Маковій Олена Василівна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Подорож просто чудова! Компанія теж) Білорусь здається всіх підкорила (незалежно від віку). З нею хочеться побачитися знов! (можна і в іншу пору року ). Екскурсії білоруською цікаво було послухати.
Є пропозиція по розширенню програми і продовженню відвідування історичних, культурних місць цієї країни та її столиці, знайомства з її доброзичливим населенням. Велика подяка Бідняжкам, нашому супроводжуючому Володимиру за надану можливість познайомитися ближче з нашими сусідами, з якими повязана спільна історія!


Кондратюк Олена Юріївна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Дякуємо за прекрасно організовану цікаву подорож. Білорусь відкрилася з зовсім несподіваної сторони, вразила. В подорожі постійно відчувалась турбота Володимира та водіїв, які зробили ії комфортною і змістовною. Подорож задовольнила як шанувальників екскурсій, так і любителів шопінга. А ще це смачна країна. Рекомендуємо, не пожалкуєте.


Марущак Ольга Леонідівна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Подорож дуже сподобалась. Автобус дуже комфортний, водії привітні. Готель чудовий. Організатор Володимир, як завжди розумашка і молодчинка. Країна чудова, вразила своєю охайністю та порядком у всьому. Одержала масу задоволення від побаченого і почутого. Єкскурсоводи цікаво та захопливо проводили екскурсії, особливо у Несвіжському замку. Сподобалось усе.


шайдаюк ирина валерьевна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Чудова та цікава подорож!Воно того варте!!! Володимиру, який супроводжував та організовував вдало поєднаний долею колектив, шана та хвала! Водіям окрема вдячність, які ще раз підтвердили, що утром не выпилдень потерян. Візьміть, будьласка, до уваги побажання щодо організації дозвілля половини групи, яка не приймала участь у велоекскурсії на третій день подорожі. Інформація щодо прийняття та не прийняття участі у велоекскурсії по Мінську була відома заздалегідь, тому якщо одна половина оглядає місто на веліках, то інша може й оглянути щось цікаве з екскурсоводом пішки. ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!


Бронза Катерина Ігорівна
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
Вернулись из Беларуси!
Это было круто!!! Хоть для нас это была далеко не первая поездка в эту страну,( какоето время мы жили здесь и часто потом приезжали ) впечатления самые позитивные, эмоции просто переполняют.
Мы узнали Белорусь с другой стороны, благодаря шикарным экскурсиям и профессиональным экскурсоводам. Поездка очень классная, организатор Владимирпрофессионал своего дела! Спасибо, что помогли вернуться в родные места и испытать ностальгию, восторг и новые эмоции одновременно!!!
И очень хочется, чтобы Бедняжки организовали еще поездку в Брест и Беловежскую Пущу.
Обещаем, что поедем в первой группе)))


Старенький Анатолій Олексійович
Яка ти, Білорусь? (03 жовтня 2019р.)
На жаль подорож завершилась і прийшов час писати відгуки. В цілому поїздка удалась. Автобус комфортний, водії професіонали, готель затишний і теплий. Організатори змогли створити необхідні умови для цікавого дозвілля та відпочинку. Білорусь зустріла нас прохолодною, але досить комфортною для екскурсій та вело прогулянок погодою. Приємною несподіванкою стали гіди, які розмовляли білоруською мовою (що для Білорусі рідкість). Взагалі, подорож ретельно продумана і підготовлена, а Вова зміг професійно реалізувати ці плани, та ще й від себе додати цікавинок. Підтримую побажання інших туристів розробити ще один (а може й декілька) маршрут по цій країні, але при цьому враховувати інтереси широкого кола туристів (поїздка не повинна бути вузько тематичною, а різноплановою як ця в якій ми були). Всім дякую за приємну компанію і бажаю регулярно відкривати нові місця і країни.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.