15 травня 09:00
Час відправлення
23 травня 14:00
Час повернення
Є вільні місця!
325 EUR
355 EUR
Замовити місце

Греція. Міфи та вино

Тип: Екскурсійні мандри, Дегустації
Буде підкорено: 4500 км.

Осінь, вино та Греція..Кажуть, що не існує сезону, некомфортного для знайомства з цією країною. В кінці травня тут лагідне та ще не пекуче сонце, море вже тепле, а на плантаціях квітне виноград...Їдемо слухати міфи, пити вино та вбирати грецьку культуру! Долучайся до подорожі в колиску західної цивілізації!

Увага! Друзі, наразі в'їзд на територію Греції туристам заборонений, але згідно з останніми заявами міністра туризма Греції країна планує розпочати сезон з 14 травня 2021 року. Попередньо для перетину кордону громадянам України необхідно буде надати негативний тест ПЛР, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до виїзду. Згідно з останніми розпорядженнями МОЗ по поверненню в Україну також необхідно зробити ПЛР тест, або залишатись на самоізоляції. Всі інші деталі будемо уточнювати ближче до виїзду.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Відповідальна:
Віолетта Носуленко
(095)122-59-45
Відповідальна:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Порубне

Румунія

Болгарія

Греція

Дельфи

Афіни

Вінниця

Про подорож

Міфічна Греція

Ця подорож пройде в кращих традиціях бога Діоніса - пристрасно, весело та яскраво. Ми станемо прихильниками культа вина - святого напою для греків. Тепла осінь, незабутні вечори в тісній компанії, знайомство з найцікавішими сторінками стародавньої Греції, особлива магічна атмосфера - 100% душевний відпочинок.

Космічні Метеори

Метеори це просто щось абсолютно фантастичне! Неприступні, відрізані від світу скелі, на вершинах яких розташована одна з головних святинь Греції, монастирі Метеори. Звідси відкриваються захоплюючі види на долину річки Піньос, тут змішуються почуття страху і захоплення, тут - серце і душа Греції.

Свою назву це місце отримало від грец. «Метеора» (Μετέωρα), що дослівно означає «той, що висить у повітрі». Назва прекрасно характеризує ці шість чудових грецьких православних монастирів, що збереглися до наших часів. 

Монастирі Метеори - фантастичне видовище, яке просто неможливо забути. Жодна фотографія ніколи не передасть всього того, що відчуваєш потрапивши сюди, повірте, ми були та бачили. Враження надовго гарантовані.

 Дух захоплює розуміння того, наскільки важко було піднімати сюди будівельні матеріали. Це дійсно величне та магічне місце, результат об’єднання сил природи та людини.

Під час прогулянки в Метеори можна зайти в монастирі - 6 Євро вхідний квиток (за бажанням)

Легендарний Діон

Слідами Олександра Македонського.. В часи великого полководця місто було священним - вівтарі Зевса, Асклепія та інших грецьких та римських богів надавали йому особливої сили.

Після чисельних перемог Македонський влаштовував тут свята, спортивні змагання та приносив жертви Зевсу та Музам - так звані діонісії.

Це унікальне місце, де поєдналися дві величні світові культури - Рим та Греція.  Римський форум навічно злився зі стародавньою агорою. Терми знаходяться поряд з руїнами храма Зевса... В самому місті влаштовано окремий археологічний музей. Тут можна подивитись оригінали знахідок - театральні маски, музичні інструменти та дари богу, якого просили про зцілення.

Вхідний квиток на територію археологічного музею Діон коштує 10 євро

Божественна гора Олімп

З давньогрецьких міфів всі ми знаємо, які пристрасті розпалювалися на Олімпі. Здавалося б, це лише місце, де, за переказами, живуть міфічні боги, але легендарна гора дійсно існує. Знаходиться вона на півночі Греції, і ми зможемо зазирнути у справжнє житло богів. На автобусі ми піднімемося до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед нами відкриється неймовірна краса гір і приголомшливий вид на Егейське море.

Для того, щоб наша подорож була більш успішною, цікавою та насиченою, здійснивши підйом на гору ми обов’язково принесемо жертву головному грецькому Богу - Зевсу. 

Стародавні Афіни

Грецію взагалі і Афіни зокрема можна по праву вважати одним великим музеєм під відкритим небом.

Існує легенда про мудру богиню - Афіну, войовницю, яка подарувала Акрополю оливу, щоб завоювати прихильність грецького населення, і жителі міста назвали її своєю покровителькою та місто на її честь. Саме Афіни є Батьківщиною марафонського бігу, Олімпійських ігор, театрів та демократії. Ось декілька місць, які ми зможемо побачити під час нашого візиту в Афіни.

Древній Акрополь

У кожному полісі(великому місті) Стародавньої Греції був свій Акрополь, але жоден з них не може перевершити Афінський за масштабністю та кількістю пам'яток минулих епох.

Спочатку на пагорбі Акрополя знаходився тільки імператорський палац, а майже три тисячи роки тому, ще до нашої ери був закладений фундамент першого і найбільш значущого храму - Парфенона. Він вражає не тільки своїми розмірами, а й особливим плануванням - завдяки тому, що колони храму розташовані під різними кутами, його можна бачити ніби в об'ємі. Не менш грандіозним є і Ерехтейнон, побудований на місці, де сталась легендарна суперечка богів Посейдона і Афіни.

Без нього просто не можна уявити столицю Греції, він по праву вважається її візитною карткою, справжньою меккою для туристів з усього світу. Час тут ніби завмирає, а правильні форми та монументальні споруди є свідками високого рівня розвитку культури стародавніх греків.

Вхідний квиток в Акрополь оплачується додатково і коштує 20 євро.

Плака - історичний район міста

Історичний центр давнього міста, його назва в перекладі означає “плита”. Всі місцеві будівлі було відновлено 200-300 років тому на античних фундаментах. Межі району Плака з одного боку визначає Акрополь, а з іншого - центральна площа Синтагма. Власне, це і були межі Афін в кінці 19-го століття.

Таверни та ресторанчики Плаки кращий вибір для тих, хто хоче перекусити в самобутній атмосфері старого міста.

Крім того варто обов'язково відвідати квартал Анафіотика, де знайдеться класична Греція - затишні вулички з побіленими будинками і розсипом квітів.

Крім жвавої торгівлі, Плака знаменита численними пам'ятниками архітектури, які були свідками доленосних історичних подій. Тут величні римські колони стоять поряд з мечетями часів турецького панування. На Плакі знаходиться і знаменита Вежа вітрів - найдавніша метеорологічна пам’ятка.

Сьогодні Афіни не просто грецька столиця. Це місце, де народилася класична Греція, а значить і вся західна цивілізація. І ми зможемо доторкнутися до цієї давнини.

Містичні Дельфи

Місце, де можна розкрити таємниці стародавньої Греції, відволіктися від бурхливого сьогодення. Навіть вітер, що гуляє серед колон храму Аполлона розповідає свою власну історію...це Дельфи! 

Величезний стадіон, побудований майже три тисячі років тому, допоможе пройнятися атмосферою змагань часів Піфійських ігор. До речі, зможемо спробувати декламувати вірші - акустика тут дуже хороша.

Стародавні греки вважали, що саме в Дельфах розташований Пуп землі - місце, звідки походить все в нашому світі. 

Особливу магію мав Дельфійський оракул - молоді дівчата жували лавр, дихали випарами вулкана та пророкували майбутнє та допомагали правителям країни приймати важливі рішення. Можливо, й нам пощастить почути своє передбачення:) 

Корінфський канал

Чудо інженерної думки, рекордсмен по багатьох показниках, просто чудове місце - поговоримо про Коринфський канал. Незважаючи на свої зовсім невеликі розміри - близько 6 км в довжину, цей канал наскрізь прорізає материк. Його побудова штучно перетворила півострів Пелопоннес в справжнісінький острів. 

Канал вражає контрастом блакитної води і стрімкими скелями. Стіни височиють на 75 метрів! Зі своєю появою ця морська артерія дозволила всім кораблям, що йшли у обхід Пелопоннесу, скоротити свій шлях на 400 км! Через канал прокладено декілька мостів, ми проїдемо по одному з них та зможемо насолодитися видом, що відкривається з оглядового майданчика. 

Лутраки

Знаходиться на перешийку між Пелопоннесом і континентальної Грецією. Афіняни їздять сюди як на дачу, адже тут знаходиться радонові джерела та спа-центр. Тому і атмосфера тут відповідна  - дуже затишна та навіть трохи сонна. Сонце тут сяє 340 днів на рік!

Лутраки - це жива релігія та легенда. Уздовж дороги, що йде паралельно берегу, можна побачити великі хрести, ними відзначено шлях апостола Павла, а в музеї в Коринті зберігається невисока колона, з якої він читав свою знамениту проповідь до коринтян. Тут же місце, де в бочці жив Діоген, і куди до нього приходив за порадою Олександр Македонський.

Місто Немея

І знову шляхами грецьких міфів..Саме в Немеї Геракл здійснив перший подвиг - переміг Немейського Лева. Подейкують, що саме з крові лева почали виробляти вино.

В античні часи місто було святилищем Зевса - кожні два роки на честь головного грецького бога тут проводилися Немейські ігри.

На археологічному майданчику, поміж всього іншого є лазні - всередені є кілька прекрасно збережених умивальників. Уявімо, що спортсмени готувалися тут до виходу на змагання, змащуючи тіло маслом. 

Виноробня - історія нектару богів

Ясас, Немея! Друзі, приїхати в найвідоміший виноробний регіон Греції і не скуштувати цього прекрасного напою - це не про нас! 

Спочатку потрапимо у винні льохи, де з нами поділяться деякими таємницями виготовлення вина, розкажуть про процес його старіння, правила розливу та інше. На завершення продегустуємо 4 види місцевого вина та за бажанням його можна буде придбати в магазинчику. Піднімемо келих у славу Зевса!

Прогулянка у вільний день  у місто Немея, включаючи дегустацію вина, коштує 25 євро.

Грецька кухня

Всі знають про «Грецький салат». І де, як не в Греції його потрібно спробувати?! Наш курорт відрізняється більш демократичними цінами у порівнянні із іншими, а абсолютно будь-яке кафе нітрохи не гірше за свого конкурента приблизно за 3-4 € приготує величезну порцію смачного салату, яку складно буде подужати навіть удвох! Та смачний мясний делікатес національні грецькі Сувлакі.

На друге можна взяти традиційну страву Мусака, що складається з запечених шарів баклажанів, баранини і спеціальних соусів (дуже смачно) 6-8 Євро. Але не варто забувати, що Греція морська держава! Тому обов'язковою стравою обіднього столу повинні бути морепродукти (приблизно також 6-10 Євро). І не забути запити все це келихом грецького вина!

Мобільний зв'язок 

Кожен український оператор пропонує свої, бонусні, умови щодо зв'язку у роумінгу. Перед поїздкою поцікавтесь про можливість дешевих дзвінків на території країн відвідування, адже стандартний роумінг ну дууууже недешевий. Але зв'язок повинен із Організаторами бути обов'язково, всяке може статись. Також, поповніть свій рахунок хоча б на 100 грн адже вхідні дзвінки, зазвичай платні.

Свої закордонні номери ми повідомимо уже в подорожі.

Валюта

В Греції національна валюта Євро, тому саме Євро бажано брати із собою. Також, Ви можете розраховуватись міжнародними пластиковими картками в тому числі і гривневими, тільки упевніться, що банк емітент картки відкрив для Вас платежі за кордоном. Бажано, щоб картки мали чіп та систему PayPass.

Курс гривні за кордоном є доволі поганим, тому міняти в обмінниках готівкові гривні не вигідно. Краще знімати з картки в місцевій валюті або розраховувати з картки, це вигідно.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро/день на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання заповнити дані закордонного паспорту в особитому кабінетц або надати копію першої сторінки біометричного паспорту нам в офіс.

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою. Якщо Ви подорожуєте з дітьми до 16 років, обов'язково ознайомтесь із наступною інформацією за посиланням.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету  - річ дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Друзі ті хто не з Вінниці, не рекомендуємо впритул до часу виїзду адже потяг може запізнитись, а наш виїзд повинен відбутись вчасно. 

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородном вищі, на продукти в магазинах не критично. Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно. 

 • Обід в кафе буде коштувати від 8-10 Євро.

 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одного Євро. 

 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.

 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готелі в подорожі "Греція. Міфи та вино"
3-місний (TRIPL) 2-місний (DBL),
2-місний (TWIN)
Учасники Клубу 325 EUR 345 EUR
Новачки 355 EUR 375 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 31 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання в готелях;
 • сніданки в готелях;
 • медичне страхування;
 • екскурсії в Метеорах, Дельфах, Афінах, Діоні та на Олімп.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування, крім сніданків в готелі;
 • вхідний квиток в Діон - 10 євро;
 • за бажанням - екскурсія в Лутраки, Немею та виноробню - 25 євро;
 • вхідний квиток в Акрополь - 20 євро;

В зв'язку з потребою завчасного бронювання готелів, перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів можливе не пізніше, ніж за 45 днів до початку подорожі. Після цього часу слід знайти заміну учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


Субота 15 травня :
09:00 Збір в карманчику навпроти автовокзалу м.Вінниці. Виїзд.
Неділя 16 травня :
14:00 Орієнтовний час прибуття на курорт Паралія Катеріні.
Поселення в готель на березі Егейського моря. Відпочиваємо з вином на пляжі, дегустуємо місцеву кухню.
Ми у Греції!
Понеділок 17 травня :
08:00 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 Виїзд до Метеор.
12:00 - 16:00 Екскурсія. Відвідуємо монастирі, робимо приголомшливі фото.
16:00 - 17:00 Обід.
17:00 Переїзд до міста Дельфи.
21:00 Поселення в готель. Відпочинок.
Вівторок 18 травня :
08:00 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 - 11:00 Оглядова екскурсія.
11:00 - 13:00 Вільний час.
13:30 Виїзд в Афіни
16:30 - 19:30 Орієнтовний час прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія.
21:00 Поселення в готель. Відпочинок.
Середа 19 травня :
07:00 Сніданок.
09:00 - 18:00 Вільний день в Афінах. Бажаючі - їдемо досліджувати півострів Пелопонес. Сьогодні побачимо Корінфський канал, насолодимось панорамою в Лутраках, погуляємо в археологічному музеї Немеї та головне, посмакуємо вино в приватній виноробні.
19:00 Повернення в готель. Відпочинок.
Четвер 20 травня :
08:00 Сніданок.
10:00 Виселення з готелю.
11:00 - 19:00 Вільний день. Бажаючі - можна буде відвідати Акрополь. Захочете загубитися в атмосферному районі - Плака чекає. Не вистачає музеїв - їх в Афінах аж 250! ну і звісно, можна придбати щось корисне на ринку Монастиракі.
19:00 Виїзд на ночівлю в транзитний готель.
22:00 Орієнтовний час прибуття в готель. Поселення та відпочинок.
П'ятниця 21 травня :
08:00 Сніданок.
09:00 Виселення з готелю. Переїзд до міста Діон.
13:00 - 16:00 Оглядова екскурсія.
16:00 - 18:00 Піднімаємося на оглядовий майданчик гори Олімп - не хвилюйтесь, підйом подолаємо на автобусі =)
19:00 Повернення в готель на березі Егейського моря. Відпочинок на курорті.
Субота 22 травня :
08:00 Сніданок.
10:00 Виселення з готелю. Вирушаємо додому.
Неділя 23 травня :
14:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю.

Транспорт

 • Автобус
43 вільних місць із 49

Сучасний комфортний автобус 2013 року випуску, стандарту Євро-5+.

Зручні сидіння які відкидаються назад та відсуваються в сторону (в тому числі останній ряд), а також підніжка, забезпечать максимально можливий комфортний відпочинок під час подорожі.

Сучасна система кліматконтролю забезпечує комфортну температуру в салоні влітку та взимку.

45433935312725211713951
464440363228262218141062
47
48413733292319151173
49423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі в подорожі "Греція. Міфи та вино"
51 вільних місць із 52

Готель в місті Паралія - Катеріні

В номерах затишного готеля телевізор, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер, холодильник, ванна кімната. Знаходиться на центральний вулиці, за 100 метрів від широкого піщаного пляжу. 

Готель в Дельфах

Готель розташований у самому центрі міста Дельфи, менш ніж за 500 метрів від Дельфійського музею та місця археологічних розкопок. До послуг гостей просторі номери з безкоштовним Wi-Fi.

З-поміж зручностей елегантно оформлених номерів і телевізор із плоским екраном, CD-програвач і система опалення та кондиціонер з індивідуальним регулюванням температури.

Готель в Афінах

Просторі номери готелю  оснащені кондиціонером, телевізором, холодильником та приладдям для прасування. До Акрополя та музею Акрополя 10 хвилин ходьби. Безкоштовний Wi-Fi у зонах загального користування.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Наталя - 21 травня 12:05
Здравствуйте! а будет еще такая поездка не осенью?
Віолетта - 25 травня 10:35
Наталя, доброго дня! Цього літа поки що такий маршрут не плануємо - а на наступний рік скоріше за все буде, слідкуйте за оновленнями на сайті)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.