04 червня 15:00
Час відправлення
05 червня 19:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
05 червня 2019р.
70 UAH
75 UAH
Залишити відгук

KIDS OPERAFEST TULCHYN - розміщення у наметовому містечку 4-5 червня

Тип: Фестивалі
Буде підкорено: 200 км.

Тут відкрита окрема реєстрація для тих, хто планує діставатись на фестиваль самостійно, але проживатиме разом з нами у наметовому містечку. Поїхали разом за новими музичними враженнями!

Відповідальна:
Оксана Федоренко
Відповідальна:
Яна Івасько
Про подорож Програма подорожі Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Друзі, на нас чекає легендарна подія у «подільському Версалі» - Палаці Потоцьких у Тульчині - втретє в Україні пройде Міжнародний оперний фестиваль у форматі open air.  Вхід на фестиваль – БЕЗКОШТОВНИЙ! Детальніше про фестиваль можна дізнатись на офіційному сайті.

Ночівля в палаТці Потоцьких
На території палацу буде організоване наметове містечко, де батьки разом з дітками можуть залишитись на ночівлю. Є два варіанти розміщення у наметовому містечку: 1 варіант - самостійне розміщення з власним спорядженням; 2 варіант - орендувати спорядження завчасно під час реєстрації, вартість за добу: 3-ох місний намет - 100грн, спальник - 45грн, каримат - 15грн. Під час реєстрації оберіть свій варіант.
 
 
Заночувавши у наметовому містечку, зранку матимемо змогу поспостерігати за оперною гімнастикою Цвіркунчика та приєднатись до нього!
 
 
Територія нашого наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка. Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають особи, що попередньо зареєструвалися через цей сайт.

Важливо:
Заборонено проживати у наметовому містечку дітям без супроводу дорослих! Реєстрація на проживання у наметовому містечку здійснюється з розрахунком на 5 дітей = 1 доросла особа. 

На території наметового містечка заборонено розводити вогнище, оскільки ми знаходимось на території історичної пам'ятки.

Візьміть з собою засоби від комарів, головні убори.

 
Харчування
Є можлиість завчасно, під час реєстрації, замовити повноцінне комплексне харчування на 4/06 - 5/06 : обід та вечеря в перший день та сніданок і обід на наступний.
Вартість:
Дитяче харчування - 200 грн. Доросле харчування - 270 грн.
Друзі, нижче наводимо вам план-схему фестивальної галявини
 
 
Майстер-класи наметового містечка
 
Усі бажаючі зможуть прийняти участь у всіх запропонованих майстер-класах. Адже ми попередньо поділимо усіх учасників на групи, і у кожної групи буде свій визначений час для відвідувань майстер-класів які перераховані нижче.
 
Школа акторської майстерності "Червоний крокодил"
 
На майстер класі ти поринеш в приємну атмосферу театрального затишку, дізнаєшся і спробуєш дещо новеньке для себе, здивуєшся, повеселишся і вже точно проведеш цей час з користю для себе. Ти дізнаєшся, що ж таке акторська майстерність. Як правильно дихати. Навчишся голосно і чітко говорити. Будеш співати, стрибати, кричати, мовчати і виражати те, що й уявити важко. І навіть отримаєш справжню акторську роль.
 
 
Екскурсія від Станіслава та Софії Потоцьких
 
Якщо ми приїхали в палац Потоцьких, то розповість нам про своє місто справжнісінький граф Станіслав зі своєю дружиною Софією. Діти - непосидючі та активні. Екскурсія містом - чудова нагода вивільнити енергію, прогулятися та побачити визначні пам'ятки. У екскурсії не буде нагромадження історичних фактів, будуть загадки та легенди, цікаві розповіді та оповідки, найменшим відвідувачам вона буде пізнавальною та корисною. 
 
 
Майстер-клас з живопису від "The format"
 
Опера - це мистецтво. Давайте познайомимося і з іншими його напрямками. Наприклад, живопис. Для того, щоб його оцінити, потрібно  самому навчитися малювати. В цьому нам допоможе студія живопису "The format". І навіть якщо до цього у вас не складалося з малюванням, то після майстер-класу ви станете художником-початківцем.
 
 
Під керівництвом художниці діти будуть зображувати самостійно обраний малюнок або тематику, поступово опановуючи основи пейзажного та портретного живопису та інші базові навички.
Майстер-клас проводиться гуашшю на прогрунтованому ДВП 20*20 або 20*25, в залежності від формату зображення.
Тривалість: 1,5 год.
*Всі матеріали, пензлики, фарби, палітри, постановки, мольберти, все необхідне для майстер-класу надається.
Вартість майстер-класу оплачується додатково. Для "Бідняжок" діє знижка 30%, яка вже прорахована. При реєстрації оберіть пункт "участь в майстер-класі з живопису". 
 
 

OPERAFEST TULCHYN-2019 - неймовірна нагода послухати шедеври світової оперної сцени та змістовно провести вихідні разом з друзями, чи родиною, ще й зробити чудові фоточки на фоні Палацу Потоцьких.

Увага!
Розміщення у наметовому містечку - 50 грн/доросла особа, діти безкоштовно. 

По закінченню  фестивальної програми збір наметового містечка. Намети можна починати здавати з вечора.

Наметове містечко потрібно покинути 05/06 до 23:50 ( по закінченню KIDS OPERAFEST TULCHYN).

 

 

 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Наметове містечко "Ночівля в палаТці Потоцьких"
3-місний (Намет №7),
3-місний (Намет №94),
3-місний (Намет №44),
3-місний (№77),
3-місний (№78),
3-місний (№79),
3-місний (№80),
3-місний (№81),
3-місний (№82),
3-місний (№83),
3-місний (№84),
3-місний (№85),
3-місний (Намет №90),
3-місний (Намет №36),
3-місний (Намет № 91),
3-місний (Натем № 92),
3-місний (Намет №112),
3-місний (Намет №113),
3-місний (Намет №114),
3-місний (Намет №115),
3-місний (Намет №116),
3-місний (Намет №117),
3-місний (Намет №118),
3-місний (Намет №119),
3-місний (Намет №40),
3-місний (Намет №32),
3-місний (Намет №11),
3-місний (Намет №55),
3-місний (Намет №15),
3-місний (Намет №19),
3-місний (Намет №23),
3-місний (Намет №27),
3-місний (Намет №31),
3-місний (Намет №35),
3-місний (Намет №39),
3-місний (Намет №43),
3-місний (Намет №47),
3-місний (Намет №51),
3-місний (Намет №59),
3-місний (Намет №28),
3-місний (Намет №63),
3-місний (Намет №67),
3-місний (Намет №71),
3-місний (Намет №75),
3-місний (Намет №4),
3-місний (Намет №8),
3-місний (Намет №12),
3-місний (Намет №16),
3-місний (Намет №20),
3-місний (Намет №24),
3-місний (Намет №120)
Учасники Клубу 70 UAH
Новачки 75 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 27 травня 09:00 Орг. збір зріс на 20 UAH!

Орг. збір включає:

 • поселення у наметовому містечку;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • майстер-клас з живопису 100грн;

Програма подорожі


Вівторок 04 червня :
15:00 - 17:00 Поселення у наметове містечко.
15:30 - 16:30 час на обід
17:00 участь у програмі фестивалю
18:00 - 19:00 час на вечерю
Середа 05 червня :
08:30 - 10:00 час на сніданок
10:00 - 17:00 участь у майстер - класах наметового містечка
13:00 - 15:00 час на обід
17:00 участь у програмі фестивалю
19:00 - 23:55 покинути наметове містечко

Проживання

 • Наметове містечко "Ночівля в палаТці Потоцьких"
133 вільних місць із 153

На території Operafest Tulchyn діятиме наметове містечко! Розміщення у наметовому містечку дасть змогу відвідувачам зекономити час та гроші і заночувати прямо на фестивальній галявині.

Територія наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка. Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають учасники, що попередньо зареєструвалися через цей сайт. Поруч із територією наметового містечка будуть обладнані біотуалети із рукомийниками. Також безпосередньо у наметовому містечку буде розгорнута лаунж-зона з кавою, чаєм, десертами, морозивом, кальянами і т.д.

У наметовому містечку діятиме координаційний (інфо) центр, де будуть списки попередньої реєстрації з чітко визначеними попередньо замовленими місцями. Схема розміщення наметів у містечку зображена на фото вище. Кількість місць обмежена. Також у інфоцентрі здійснюватиметься інформування про участь в усіх можливих заходах фестивальної програми, інформування про таборову інфраструктуру, видача браслетів для резидентів наметового містечка, координація екскурсійних груп за створеними маршрутами, підказки де поїсти, придбати продукти і т.д. Також тут буде видача попередньо замовленого прокату спорядження.

Всі учасники самостійно забезпечуються спальниками, карематами (коврик під спальник - обов'язковий), наметами .

Також прокат спорядження можна замовити під час реєстрації та отримати на місці у координаційному центрі.

Вартість прокату спорядження (отримання з 15:00 / 04.06 та здача до 23:00 // 09.06 ) :
- спальник – 45 грн/доба;
- каремат  – 15 грн/доба;
- 3-х місний намет - 100 грн/доба за намет, при потребі ми гуртуватимемо  вас по 2-3-є, в залежності від побажань.
Розрахунковий час 2,5-1,5 доби.
Всі замовлення щодо спорядження буде передано прокату і воно чекатиме на нас на місці.
 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Під час реєстрації Ви обираєте місця в умовних 3-х місних наметах при цьому реєструючи Всіх друзів, які будуть з Вами. Якщо ваш намет відрізняється від заданої місткості (якщо Ви один в наметі, вас двоє, четверо або інше), будь ласка, сконтактуйтеся з Організаторами щоб ми або прибрали решту місць, або додали в ручному режимі. 

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ

1. Розміщення у наметовому містечку відбуватиметься лише за попередньої реєстрації через цей сайт;
2. Перебування на території наметового містечка дозволено лише особам із браслетами резидентів містечка;
3. Організатори не несуть відповідальності за збереження вашого особистого майна;
4.  Організатори залишають за собою право у разі порушення правил перебування, законів України, правил безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки примусити резидентів покинути територію наметового містечка;
5. Організатори залишають за собою право примусити покинути територію наметового містечка резидентів які перебувають у стані сильного алкогольного, або наркотичного сп’яніння;

У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ ЗАБОРОНЕНО
1. Перебування на території без браслету резидента містечка
2. На території наметового містечка заборонено розведення багаття, як і вцілому, на території фестивалю;
3. Проносити на територію зброю, колючі та ріжучі предмети
4 Проносити на територію вибухонебезпечні речовини, піротехніку
5. Проносити наркотичні речовини
6. Встановлення наметів поза чітко відведеними наметовими містечками
7. Проявляти агресію до оточуючих!!! Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.