11 травня 02:00
Час відправлення
13 травня 01:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
13 травня 2019р.
960 UAH
1050 UAH
Залишити відгук

Мандрівка незвіданою Тернопільщиною!

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 800 км.

Їдемо розвідувати невідомі та справді унікальні місцини Тернопільщини. Якщо заглибитись в історію України, то переконуєшся, що, напевно, в кожному селі є якась цікава пам'ятка архітектури. От, наприклад, невідомі села, що на Тернопільщині, хоч і маленькі, проте там знаходяться замки, які століттями захищали Поділля від набігів ворогів. Надзвичайні та мальовничі водоспади та ще кілька цікавих місцин, про які ми зовсім не здогадуємось.

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Хотин

Чернівці

Про подорож

Ізюминкою нашої мандрівки буде супровід від багатьом відомого та улюбленого екскурсовода Максима Жевняка!)
Чернівці
Місто, де з давніх давен співали найкращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень, а кучери фіакрів сперечалися про Карла Крауса.
Окрасою і ключовою спорудою в забудові Театральної площі Чернівців є музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, побудований як міський театр за проектом віденських архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера у 1903-1905 роках. Передувала цьому активність чернівчан в кінці ХІХ століття, котрі всією передовою громадою переконливо просили тодішнього мера збудувати у місті театр. Влада обійти увагою вимоги завзятих людей не могла і, в результаті, Чернівці отримали свою перлину. 
Окремої уваги заслуговує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – однієї з найвидатніших пам’яток Чернівців, яка включена в список об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців.
Всередині збереглися розкішні автентичні інтер’єри. Таке враження, що навіть лави та парти для студентів, залишились ще від часів побудови. А от сусідня Червона зала залишилась у первісному вигляді. Стіни її оздоблені шовком, дерев’яна стеля оздоблена орнаментами, підлога із червоного бука. На стіні висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією, що вимагала п’яти шарів срібла.
 
У Тернопільській області є місто схоже на вишеньку посередині торта), містечко Заліщики, яке огорнене петлею Дністра. Населення налічує всього близько 10 тисяч чоловік, проте це не заважає бути йому популярним у широких і вузьких колах.
Ми відвідаємо це місце, в першу чергу, щоб насолодитися одним з найгарніших видів в Україні – панорамою міста з меандром Дністра з протилежного, буковинського берегу.
Назва міста Заліщики походить від місця проживання мешканців «за лісом», «за лісчиною». Спочатку це було село, яке з’явилося на території села Дубровляни (Добровляни) у 1469 році. А вже нинішнє місто утворилося 1750 року на території однойменного села.
Джуринський водоспад - місце сили!
Висота водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України. Утворився в результаті прориву річки Джурин у вузькій кам'янистій закруті. До цього річка огинала пагорб, на якому розташовані руїни Червоноградського замку. Раніше біля водоспаду працювала водяний млин, руїни якої видно і зараз.
Посеред долини на пагорбі розташовані чудові розвалини замку Червоноград, він же Червоногруд (1820 р.)
Язловець – маленьке село у Бучацькому районі Тернопільщини, древнє, провінційне, тихе. Століття за століттям — вітерцем обвіває старий замок, вірменську церкву та руїну величезного костелу. Населенням трохи більше 600 мешканців. А колись одне з найстаріших поселень Західного Поділля було містечком, яке називали «ключем Поділля». Коли воно виникло, невідомо: в давньоруських літописах згадка про Язловець відсутня. Але вірогідно, що дерев’яна фортеця в ті часи тут все існувала. 
Перша згадка про замок в Язловці відноситься до 1436 року у зв’язку із претензіями поляків на етнічні українські землі Західного Поділля, щойно звільнені не без допомоги литовців від татар. 
У південно-східній частині міста Бучач, на вершині Замкової гори, гордо височіють руїни замку – стародавнього родового гнізда Бучацьких, яке з XVII ст. перейшло до Потоцьких. Зведений Бучацький замок був в 1580 році на місці давнього городища. Протягом XVI-XVII Бучацька твердиня не раз славилася своєю неприступністю перед завойовниками. Найвідомішою була облога Бучацького замку в 1672 році військами Магомета IV, який після взяття Кам’янець-Подільського встав під стінами Бучача. Обороною керувала жінка – Тереза ​​Потоцька. За легендами, вона через посильного заявила султану, що перемога над жінкою слави султану не додасть. Але все виявилося марним.   В історію Бучач увійшов тому, що саме тут у 1672 р. було підписано найганебніший для Речі Посполитої Бучацький мир з Туреччиною, коли до турків відійшла вся Україна і Поділля. Німий свідок цих подій – стара-престара липа, яка до цих пір росте в південній частині міста Бучач.
 
Бучацький замок був настільки невразливий, що його не змогло захопити навіть козацьке військо. Свої позиції фортеця здала тільки турецької армії в 1672 році. Потоцькі доклали всіх зусиль, щоб відновити замок. На жаль, в 19 столітті замок перестав бути цінним військовим укріпленням, тому з часом будова практично повністю розібрали на будматеріали. До наших днів збереглися тільки невеликі фрагменти стін і веж. Невелике містечко Бучач Тернопільської області може похвалитися чималою кількістю архітектурних пам'яток. Але все ж один архітектурний об'єкт, найбільш унікальний - міська ратуша, безперечно - світовий шедевр архітектури.
Бучацька ратуша є справжнім витвором архітектурного мистецтва. Ця будівля унікальне тим, що являє собою класичний стиль бароко. Подібних будівель, що збереглися до наших днів майже в первозданному вигляді, в Україні не так вже й багато. По праву Бучацька ратуша вважається найкрасивішою в Україні. Архітектура вражає досконалістю форм, а художнє оформлення викликає лише естетичну насолоду та захоплення! 
Знамениту ратушу звели приблизно в 1750 році з ініціативи Миколи Потоцького, активного діяча і старости канівського. Його ім'я можна побачити на одному з фасадів будівлі. В якості головного архітектора Потоцький запросив Бернарда Мерітіна. Через сотні років фахівці прийшли до висновку, що саме Бучацьке твір залишається найкращою роботою генія. Раніше ратуша мала висоту 38 метрів, 18 з яких припадало на шпиль, проте знищений пожежею в 1811 році він вже не був відновлений.
Чортків. Назва міста іноді насторожує тих, хто вперше її чує. Не менше лякає вона і мешканців Чорткова, які навіть намагалися підняти питання про перейменування його на більш богоугодну назву – Богородичне. А дарма, нічого «диявольського» у назві цього подільського містечка немає: вважається, що вона походить від одного з перших власників Єжи Чартковського, який у 1522 році збудував тут перший дерев’яний замок, але у 1427 році поселення згадується як Чартковіце, що було власністю Прадонтича і належало до Теребовлянського повіту. 
 
 
Чортківський замок
Замок у Чорткові споруджено у XVI столітті з ініціативи першовласника цих земель Єжи Чартковського, на лівому березі річки Серет. Спочатку укріплення було деревяним і слугувало для захисту від нападів татар та волохів. Після знищення його татарами, Станіслав Гольський в 1610 році, на цьому місці заклав мурований замок.
Замок у плані п'ятисторонній, тому місцеві на нього кажуть "Чортківський Пентагон", а на кутах височіли наріжні башти. До перебудови, замок по периметру, був забудований житловми та господарськими приміщеннями, а зовнішні стіни будов були оборонним муром фортеці.
Теребовля - айонний центр Тернопільської області, одне з найстаршіх міст України й найдавніше місто Поділля, розташоване на Подільській височині, в західній частині Правобережного лісостепу. Давня історія міста наситила його околиці цінними архітектурними пам`ятками. Перша згадка про місто датується 1097 роком у «Повісті минулих літ». Але за археологічними розкопками заселення Замкової гори відноситься до 3 тис. до н.е.
Він нависає над містом з високої гори, там де в прадавні часи знаходилося древньоруське городище. Теребовлянський замок, один з найстарших в Україні, веде свою історії з IX століття. 
Файне місто Тернопіль - перлина Галичини!)
Успіхом місто завдячує своїй давній історії, яка офіційно починається 1540 р. і сповнена багатьох перипетій. Тернопіль – єдине місто в Україні, в якому у період національно-визвольних змагань перебували уряди трьох держав – Директорії, УНР та Польщі. Колись Тернопіль був центром воєводства, губернії, повіту, краю і навіть столицею держави, Галицької соціалістичної радянської республіки. Це маленьке та затишне місто встигло побувати під владою Речі Посполитої, Австро-Угорської та Російської імперій, трохи протриматись у складі ЗУНР та надовго затриматись під радянською владою.
Справжньою “фішкою” міста є великий став, який стає надзвичайно красивим вночі, коли особлива магія панує в повітрі. 
Що вражає і чудує в Тернополі – так це його мініатюрні розміри: від невеликих різнокольорових будинків біля ставу до громадських вбиралень. З’являється відчуття, ніби бавишся всередині лялькового будиночку – усе посміхає та дихає казковістю. А ще Тернопіль – барвисте місто за будь-якої погоди.
Почнемо нашу прогулянку центром міста, вулицею Руською. Місцеві мешканці жартують, що у Тернополі всі задоволені, адже половина центральної вулиці називається Руською, а інша – Степана Бандери.
«Старий млин» Справжня тернопільська туристична Мекка. 
Посмакуємо галицькою кухнею! Страви готують за старовинними рецептами, що дісталися від різних народів, що населяли цю землю: українців, поляків, євреїв, австрійців. Для приготування використовують старовинні печі і гриль на дровах. Хліб, копчені ковбаси, борщ у кошику з хліба, запіканки – усе це готують за допомогою печі. До того ж «Старий млин» – це музей, побудований на фундаменті парового млина. Для зведення ресторану використовували близько 100 тисяч цеглин австрійсько-угорського періоду, а в його залах зберігається більше 3 тисяч музейних експонатів! Оформлення ресторану в українському стилі вам має сподобатись!
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Харчування:

1 день (11.05): - сніданок беріть з собою; обід в Заліщиках в закладі харчування (75 грн); - вечеря в ресторані готелю (125 грн.)

2 день (12.05): - сніданок в готелі (85 грн.); обід в Чорткові в закладі харчування 60 грн; - вечеря в Тернополі в закладі харчування "Старий млин"УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Мандри" Бучач
3-місний (Тримісний стандарт з трьома окремими односпальними ліжками, зручності в кімнаті) 4-місний (Двокімнатний люкс сімейного типу має одне двоспальне ліжко і один диван зручності в кімнаті.) 2-місний (Двомісний стандарт з двоспальним ліжком, зручності в кімнаті),
2-місний (Двомісний стандарт з двома окремими ліжками, зручності в кімнаті)
3-місний (Двокімнатний напівлюкс сімейного типу має одне двоспальне ліжко і один диван зручності в кімнаті. За бажанням можна поселити 4 особи)
Учасники Клубу 940 UAH 960 UAH 970 UAH 1000 UAH
Новачки 1030 UAH 1050 UAH 1060 UAH 1090 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 15 квітня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в номерах зі зручностями;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • за бажанням! вхідний квиток в Чернівецький університет для дорослих - 45 грн, для студентів та учнів -20 грн., для діток - 15 грн.;
 • обід в перший день 75 грн;
 • вечеря в готелі 125 грн;
 • сніданок в готелі 85 грн;
 • обід в другий день 60 грн;
 • вхідний квиток в Теребовлянський замок - 20 грн.;

Програма подорожі


Субота 11 травня :
02:00 збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд
08:00 приїзд в Чернівці, сніданок
09:00 - 11:00 оглядова ексурсія по місту
11:00 - 12:00 переїзд в Заліщики
12:00 - 12:30 прогулянка та споглядання найгарнішої панорами України
12:30 - 14:00 обід, переїзд до Джуринського водоспаду
14:00 - 16:30 милуємося водоспадом, фотографуємося
16:30 - 17:30 переїзд в Язловець
17:30 - 19:00 прогулянка по Язловцю, невеличка екскурсія. Язловецький замок, костел
19:00 - 19:30 переїзд в Бучач до готелю, поселення, вечеря
Неділя 12 травня :
08:00 сніданок в готелі, виселення
08:30 виїзд з готелю
09:00 - 10:30 екскурсія Бучач, Бучацький замок, ратуша
10:30 - 11:30 переїзд до Чорткова
11:30 - 13:00 Екскурсія Чортковом, замок
13:00 - 13:30 обід у кафе
13:30 - 14:30 переїзд в Теребовлю
14:30 - 15:00 екскурсія, відвідуємо Теребовлянський замок
15:00 - 16:00 Вирушаємо до файного міста Тернопіль
16:00 - 21:30 прогулянка по Тернополю, екскурсія та відвідування тематичних закладів харчування
Понеділок 13 травня :
01:30 Орієнтовний час повернення у Вінницю

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Мандри" Бучач
4 вільних місць із 52

 
 
 
Готельно-ресторанний комплекс “Мандри” Знаходиться в Бучачі є зовсім новим і одним з кращих на нашому маршруті. Проживання у готелі задовольнить найрізноманітніші смаки - на Ваш вибір надаються як більш комфортабельні, так і скромніші номери - двомісні кімнати з двоспальним ліжком, двомісні кімнати з окремими ліжками,  тримісний напівлюкс, чотиримісний люкс.
 

 
 
 
 
 
 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Еріка - 06 травня 19:50
А в наступному місяці буде така поїздка?
Володимир - 07 травня 11:07
Еріка, доброго дня. В наступному місяці такої поїздки нажаль не буде. Але на цю поїздку ще є вільні місця) Приєднуйтесь до компанії бідняжок)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.