21 квітня 02:00
Час відправлення
22 квітня 01:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
22 квітня 2019р.
480 UAH
530 UAH
Залишити відгук

Почаїв-Джерело Св. Анни-Кременець

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 680 км.

Друзі, у Вербну неділю ми відвідаємо один з найбільш шанованих в Україні духовних центрів - Почаїську Лавру, прогуляємось цікавими і визначними місцями міста Кременець та зануримося в джерело Святої Анни!)

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Кременець

Почаїв

Про подорож

Почаївська Свято-Успенська Лавра є однією з найбільших православних святинь України. В архітектурному відношенні це величний ансамбль, що складається з 16 церков, резиденції архієпископа, келій. Усі споруди ідеально поєднуються з мальовничим ландшафтом, скелястим схилом гори та терасами. Святинями Почаївської Лаври є відбиток ступні Божої Матері, джерело з цілющою водою, чудотворна ікона Матері Божої, мощі преосвященного Йова.

На горі у мальовничому лісі неподалік Почаєва знаходиться  чоловічий Свято-Духівський монастир — скит Почаївської лаври, що заснований 1197 року. 

Відвідаємо монастирське кладовище та Божу гору.
Кременець – одне з найкрасивіших малих міст України.

Ми побачимо красиві споруди європейського зразка, цілий ряд історико-архітектурних споруд XVI – XVIІІ ст., магістрат і колегіум, Богоявленський та Миколаївський собори, будинок-музей Ю.Словацького, будинки-близнюки, старовинні житлові будинки.

Піднімемось на Замкову гору, з якої відкривається чудова панорама. Тут на Замковій горі (висота якої 397 м над рівнем моря ) був рошташований замок ІX-XVІ ст. однієї з найвродливіших і той же час найжорстокішої жінки тих часів  - Бони. 

Від стін замку залишилися самі руїни, а більш-менш збереглася тільки в’їзна вежа. Але, не дивлячись на руйнацію, замок, якщо можна так сказати, дуже гарно виглядає, адже його руїни у гармонічному поєднанні з оточуючою природою мають дуже романтичний вигляд.

А потім поїдемо до джерела Святої Анни. Серед рівнини, вкритої цілющим кремнієм, з-під землі витікає струмочок, що утворює озерце. Бажаючі зможуть зануритись у святому джерелі. 

Доречі! Чудодійну та цілющу дію джерела вже відчули на собі деякі учасники минулих подорожей)

 
Важливо! Жінкам для відвідання Почаєва обов'язково одягнути спідницю і бути з покритою головою. У Лаврі заборонено пов'язувати прозорі хустки або парео поверх штанів. Звичайно краще одягнути все своє, але є й можливість безкоштовно взяти спідницю на прокат – застава 50 грн.
Кому не зручно їхати в спідниці, зробимо 5-ти хвилинне переодягання в автобусі по приїзду!
Для ти хто бажає окунутись в джерелі потрібно взяти з собою сорочку (жінок), змінне резинове взуття та рушник.
 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми будемо використовувати РАДІОГІД – дуже зручний та корисний пристрій!)
 

Організаційний збір


Учасники Клубу 480 UAH
Новачки 530 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 11 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • відвідування Почаївської Лаври – 10 грн;
 • квиток на Замкову гору – дорослий 10 грн, студентський 7 грн, дитячий 2 грн;
 • обід в Трапезній (типу "бістро") на території Почаєва – смачно, ціни демократичні;
 • власні витрати;

Програма подорожі


Неділя 21 квітня :
02:00 збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд
04:30 санітарна зупинка в Хмельницьку
07:00 санітарна зупинка в Тернополі, сніданок (беріть бутерброди і чай або буде можливість купити хот-дог і чай/каву)
08:00 - 10:00 екскурсія по Почаєвській Лаврі
10:00 - 13:00 вільний час, можна поїсти на території Лаври є заклад харчування
13:00 збір біля автобусу та виїзд далі на екскурсію
13:15 - 15.30 відвідання чоловічого монастиря - Святодухівський скит, монастирського кладовища та Божої гори
15:30 - 16.00 прибуття в місто Кременець, освячення верби
16:00 - 18.00 оглядова екскурсія по місту, підняття на Замкову гору, відвідання жіночого монастиря
18:00 збір біля автобуса та виїзд до джерела Святої Анни
18:30 прибуття до джерела Святої Анни
18:30 - 19:30 час на окунання
19:30 виїзд додому
Понеділок 22 квітня :
01:30 орієнтовне прибуття додому

Транспорт

 • Neoplan (2-пов, баклажановий)
1 вільних місць із 71

Зверніть увагу! Місця 56, 57, 58, 59 - проти ходу руху автобуса.

6864605652
6965615753
7066625854
7167635955
47433935332925211713951
484440363430262218141062
49
5045413731272319151173
5146423832282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейТамара Туранская
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2017р.)
Как всегда, получила больше, чем ожидала! Впечатления зашкаливают!!! Организатор и экскурсовод - две Олечки - просто супер! Все прошло познавательно, духовно, легко. Спасибо большое!!!


Олена Механіч
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2017р.)
Дуже задоволена поїдздкою! Чудова організація, дякую організатору Ользі Салтан та екскурсоводу Ользі з Кременця. Розповіді захоплювали, з привеликим задоволенням провела день в компанії Друзів для друзів!!!
Дякую що Ви є!


Валерия Третякова
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець (07 липня 2018р.)
Вперше подорожувала з турклубом Бідняжки. Враження неймовірні! Ви молодці! Прекрасна, духовна, насичена екскурсія! Все було добре організовано. Окрема вдячність організатору Олічки Салтан!


Оксана Тимощук
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець (26 травня 2018р.)
Все було дуже добре.


Ольга Мізин
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2018р.)
Дякую дівчаткам організаторам за чудову поїздку!!! Отримали масу задоволення в свято Покрови! Екскурсоводи були дуже хорошими, розповідали все зрозуміло та по темі! Відвідали святі місця,які просто здивували красою та величчю! Були на горі де знаходиться Кременецький замок. Нам відкрилися бомбезні краєвиди! Фото для Інстаграм всім забезпеченні! І не можу про це не сказати не обходьте замок хто боїться висоти!!! Це шалена висота,а у страху, тим більше,очі великі... Зробивши декілька кроків,я повернулась з тремтінням у колінках... Знайомі пройшли,бо їх вмовили,але бачили вони круті спуски і вузьку стежину,замість краси природи навколо.
Тому краще не вмовляти, бо я впевнена, якби я пішла то мене б тягнули всі і на чотирьох...Проте враження є і залишаться на довго! Це не перша моя поїздка і не остання! Бідняжки The Best!!! Люблю ВАС!


Лионида Далімаева
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2018р.)
все дуже чудово , уважні, милі зі знанням історичних фактів екскурсоводи, організатори молодці з вами цікаво та приємно відпочивати


Руслан Драпалюк
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2018р.)
Поїздка дуже сподобалася! Засмутило тільки те, що часу було мало в Почаєві і велика кількість людей. А втім враження чудові. Навіть висохле джерело Св.Анни не завадило нам зануритися в святу водицю. Дівчатка Вікторія і Яна милі і приємні супроводжуючі, знають свою справу. Екскурсовод Микола розповів нам багато цікавого. Водій Віталій професіонал високого класу. Дякуємо за безпечну поїздку.


Андрій Дробязко
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець, 14 жовтня (14 жовтня 2018р.)
Подорож була чудова! Найбільше сподобалось Руїни, подарунки на День народження, їхати на другому поверсі в автобусі, цікаві екскурсоводи Оля та Коля та найкращі відповідальні Яна та Віка. Це був мій найцікавіший День народження. До нових зустрічей та нових пригод! УРА!!!


Андрей Соколовский
Яблучний Спас в Почаєві, 19 серпня (19 серпня 2018р.)
Всім привіт! Довго думали, чи писати цей відгук, чи не варто. Але все ж вирішили написати.
Одразу скажу, сама поїздка чудова! Ми переживали, чи не буде все занадто релігійно спрямованим,
адже їхали більше з міркувань культурної значущості, аніж паломницьких причин.
І не пожалкували, все було цікаво, пізнавально і з духовним настроєм.
А от з негативної точки зору річ йтиме про організаційні моменти, зокрема про Володимира Коваля.
Ми далеко не вперше подорожуємо з Бідняжками (кількість спільних поїздок перевалила другий десяток); більше того, часто користуємося послугами інших туристичних компаній або влаштовуємо самостійні подорожі. Організаторів Бідняжки знаємо напевно вже всіх, принаймні з перших поколінь точно.
Завжди були задоволені їх роботою як у вітчизняних, так і у закордонних поїздках.
Це вперше за весь час наших подорожей зустрілись із таким відношенням з боку супроводжуючого.
Тут проблема не лише в тому, що організатор не надав програми подорожі в роздрукованому вигляді;
не відповідає на телефон, коли люди стоять під закритим автобусом і телефонує у відповідь через годину; приходить із запізненням на точки збору на 1015 хв (таке дійсно дивно, зазвичай весь автобус чекає когось із туристів, а не самого супроводжуючого); спочатку оголошує маршрут із зупинкою в Тернополі по дорозі додому, а потім просто на власний розсуд її відміняє, не попереджуючи пасажирів (!); і навіть не у тому, що автобус було змінено втретє в ніч поїздки і організатор не зміг і навіть не спробував вирішити питання із посадкою більшеменш логічно. Зовсім не було враховано момент бронювання поїздки з одного акаунта для 4 осіб, хоча на мою думку, це більш ніж напевно означає, що люди хотіли б сидіти разом. В цьому випадку, виявилось, що наша сімя сиділа не просто окремо, а через дверний прохід і спинами двоє осіб до інших двох.
Жінки сіли обличчям до руху автобусу, аби не закачуватись, чоловіки обличчям проти його руху, на сидіннях які не розкладались, бо позаду наших спин були двері, і обличчям до незнайомих людей тому ні ноги простягнути вперед, ні речі розкласти. Хоча можна було запропонувати комусь із подорожуючих вдвох сісти на зручні місця наших дівчат; а нашу сімю із 4 людей вже посадити за цей столик після дверного проходу. Так, всеодно нам би довелось їхати спиною у відношенні руху, на 2ох нерозкладних кріслах, але принаймні з жінкою і батьками напроти погодьтесь, це значно комфортніше.
Але навіть коли ми запропонували цей варіант Володимиру, він, спитавши всього одну людину, повідомив нас, що не може нікого змушувати пересідати. Тому шановні друзі, будьте готовими, що Вам може випасти чудовий шанс їхати з найменшими зручностями за такі самі гроші, як і решта пасажирів. При чому дізнаєтесь ви про це о другій ночі, а не хоча б за день коли ще можна
просто не витрачати час і відмінити подорож.
Проте навіть за таких умов, ми все ж вирушили у подорож, набралися чудових вражень і сіли повертатись додому.
Всю дорогу було нестерпно душно у салоні. Дружина зірвалась і попросила включити обдув. Увімкнули хвилин на 15 і все.
А причина у тому, що на першому сидінні подорожувала подруга організатора (з якою він, доречі, і запізнювався на кожне місце збору групи, повільно прогулюючись і розмовляючи на очах у натовпу, що очікує супроводжуючого) з двома дітьми (досить дорослими вже, років 1012).
Їй було дуже холодно у разі кондиціонування хоча у правилах тур.клубу вказано, що Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років. Тут виникає одразу два питання до організатора, який змушує весь автобус сидіти в духоті і мало не втрачати свідомість через одну людину, хай навіть і подругу; і звичайно до мами, яка бронює місця з дітьми на перших сидіннях, буквально за лобовим склом.
Коли була вже остання зупинка перед домом (у Хмельницьку) змучені пасажири обговорювали між собою, наскільки спекотно їхати.
Пан Володимир у досить агресивній формі втрутився у розмову з аргументом типу чого ж це ви між собою обговорюєте, а не мені кажете.
Коли дружина заперечила, що вона власне і спускалась до Вас і зверталась з приводу увімкнення обдуву розмова різко переключилась на факт знаходження дітей на перших сидіннях. В такій агресивній формі спілкуватись з клієнтами (а ми саме ними і являємось) просто неприпустимо.
До Володимира підключилась і його подругатуристка з дітьми, знову ж таки в досить агресивній і гучній формі. Коли перекричати їх просто не було бажання і сил люди почали заходити в автобус. І що робить пан Володимир? Замість того, щоб погасити конфлікт, він продовжує буквально стояти над дружиною із натиском і зверхнім тоном вимовляти фрази типу Я бачив, ви з самого початку були без настрою. І лише коли вона із сльозами встала зі свого місця і пішла до задніх сидінь, де сиділи ми з батьком, а її мама дала зрозуміти Володимиру, що розмову закінчено тоді він можна сказати відстав. Фрази типу ні, ну ви ідіть спробуйте посидіть на першому сидінні, вам любязно погодились дати там місце вважаю недопустимим у спілкуванні з клієнтом! Куди ще нам треба було перебігати з речами вкотре за подорож? В нас і так місця були найбажаніші.
Дуже жаль, що ми думали ніби це пасажирка з першого місця сварилась з дружиною. Ми з батьком сиділи спиною до всього цього дійства, завдяки сюрпризу із автобусом, і вже вдома дізнались, що то сам організатор дозволив собі довести дружину до сліз. Наступного дня після подорожі ми поїхали до офісу Бідняжок, з надією побачити когось із відповідальних осіб. Але нікого не застали, на жаль.
Підсумовуючи вищесказане, друзі, НІКОМУ НЕ РАДЖУ подорожувати з Володимиром. Звичайно, Бідняжки позиціонують себе, як клуб друзів для друзів. Але Ви є комерційною організацією, з банківським рахунком і офіційною реєстрацією, займаєтесь наданням послуг (на які в нас раніше не було жодних нарікань). Відтепер доведеться відфільтровувати варіанти можливих поїздок у випадку знаходження імені Володимира у супроводжуючих. І ще, величезне прохання обирайте кращі автобуси, за шість поїздок 2018го року лише один автобус був справді зручний.... У будьякому випадку, Бідняжкам спасибі за ще одну подорож у нашій тревелскарбничці. Всім добра і гарних вражень! Ми вас любимо)
P.S. про фішку з магнітиками (збери три отримай картку клубу, та заповни холодильник отримаєш новий у подарунок) Володимир теж чомусь вирішив не інформувати туристів, хоча з нами в салоні були новачки.. одним словом, вчитись йому ще і вчитись..


Вірсавия Богославська
Почаїв-Джерело Святої Анни-Кременець (07 липня 2018р.)
Я в восторге от всего. Особенно от источника.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Наталія - 22 квітня 17:15
Чудова поїздка) Дякую Яночці за чудові емоції))

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.