20 квітня 06:00
Час відправлення
21 квітня 23:30
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
1030 UAH
1120 UAH
Залишити відгук

Фестиваль кінно-трюкового мистецтва у парку "Київська Русь" + цікавинки Київщини!)

Тип: Екскурсійні мандри, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 750 км.

Друзі, чи була у вас раніше можливість потрапити у минуле? Не було?! "Бідняжка" дарує таку змогу. Їдемо до парку "Київська Русь" на Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва. Окрім древнього антуражу буде багато розваг, конкурсів та розіграшів. Нас чекає мандрівка загадковими та містичними місцями сили: Лиса гора, затоплений Свято-Преображенський храм у Ржищеві, Дівич-гора у Трипіллі. Неймовірної краси краєвиди, прогулянка по Дніпру та юшка на вогнищі - цілих два дні активного відпочинку!

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуюча:
Оксана Федоренко
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Обухів

Копачів

Про подорож

В "Київській Русі" ми поринемо в атмосферу справжнього древнього Києва. Найприємніший бонус - фестиваль кінно-трюкового мистецтва "Кентаври", що не має аналогів в Україні. На ньому будуть представлені справжні майстри верхової їзди, трюки яких можна побачити тільки в фільмах. Учасники продемонструють дивовижні речі: їзду догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони будуть "прослизати" під конем, вибудовувати "піраміди". І все це на повному скаку! Від цього видовища кров холодне в жилах, захоплює подих. Знайомо? Тоді гайда з нами! Такою Київську Русь бачили ще наші предки. Дитинець Києва відбудований в точності до дрібниць.
 
Древній Київ

Ця Київська Русь саме така, якою була в давнину: повністю ідентичне розташування будівель з відтворенням точного масштабу, що базується на історичних фактах. Вчені, які беруть участь у реалізації проекту "Древній Київ у Князівстві Київська Русь" – це найвидатніші дослідники Національної академії наук України та наукових установ інших країн, які вивчають археологію, історію, архітектуру Древнього Києва та епохи Київської Русі. Саме тому парк по праву носить звання найбільшого історико-культурного комплексу України Х ст. 
 
 
 
Ландшафт місцевості максимально наближений до того, що був у давнину. Крім того, місце розташування парку вважається місцем сили, так як він розташований в точці перетину прямих, які ведуть від чотирьох святинь України (Києво-Печерської Лаври на півночі, Свято-Миколаївського храму в селі Кулевча Одеської області, Почаївської Лаври та Свято-Софіївської церкви в Харкові). На території Древнього Києва також є діюча церква, яку можна відвідати. Збудована вона відносно недавно, так як "Київська Русь" постійно розвивається і доповнюється. Ми переконаємося в цьому під час оглядової екскурсії.
На території, яка займає 10 га, ми знайдемо безліч цікавинок на кшталт майстер-класів, музеїв з різними тематиками, розваги, ігри та конкурси - сумно не буде жодному з нас. На території парку є катівня, де можна сфотографуватися в борговій ямі чи біля кайданів;  канатний спуск різної довжини та складності; музеї історичного костюму, кораблебудування, облогової техніки та дерев'яного зодчества. Крім відвідування крутих локацій, можна просто милуватися природою, прогулятися до озера (в тому числі верхи), відпочити в одній із колиб.На території є фуд-корти, де можна перекусити.
 

Фестивалимо по повній!

"Кентаври" – це фестиваль, який об'єднує найкращих кінних каскадерів України. Вони часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. Даний захід проходить в Київській Русі уже сьомий рік поспіль. Вік та стать учасників не обмежені. Тому до нашої уваги будуть представлені як чоловіки, так і жінки, хлопчики та дівчатка. Саме тут можна побачити сміливість, вправність, витривалість справжніх майстрів верхової їзди. Тільки уявіть, наймолодша минулорічна учасниця була ровесницею фесту. Крім цього, у фестивалі приймають участь представники кінної поліції Києва.
 

Програма стартує з урочистого параду учасників, а потім кожен самостійно демонструє волю до перемоги в нелегкій боротьбі. Все як у великому спорті. І ми станемо учасниками цього грандіозного дійства.
 
 

Кожен вечір фестивалю завершується традиційною стрільбою вогняними ядрами з требушета - дерев'яної метальної зброї. Це надзвичайне видовище, яке варто побачити. Палаючі ядра летять на відстань кількасот метрів, - воістину вражаюче явище, яке нікого не залишить байдужим.
 
 
Так як часу на розваги у нас буде вдосталь, можемо наперед спланувати наше дозвілля. Орієнтовна вартість розваг у парку "Київська Русь":
- майстер-клас з каліграфії (45 хв) - від 100 грн./особа. Мінімальна кількість учасників - 10 (або мінімальна вартість - 1000 грн.) Власноруч зроблену грамоту залишаєте на згадку;
- майстер-клас з гончарного мистецтва (25 хв)– 150 грн./особа.
- вхід в музей дерев'яного зодчества - 10 грн. (всі інші музеї - безкоштовно);
- оренда коня (1 година) - 600 грн./особа, (3 хв. - 1 коло) -  40 грн./особа.
- оренда кінного екіпажу (1 година) - 1500 грн., (30 хв.) – 1000 грн.
- прогулянка в екіпажі (5-7 хвилин) - 40 грн./особа. Екіпаж до 6 осіб;
- стрільба в лучному тирі - 10 грн./постріл;
- лучний турнір (30-40 хв.) - 100 грн./особа;
- стрільба з требушету палаючими ядрами (3 постріли) - 3000 грн;
- спорт-меч /бої м'якими мечами/ (близько 10 хв.) - 50 грн./особа;
- політ по канатній дорозі над озером - від 50 до 300 грн./особа (в залежності від протяжності спуску);
- оренда середньовічних костюмів (30 хв.) - від 100 грн./особа.
Якщо скооперуватися в групи - час промайне швидше і веселіше.
 
 
 
Містичне Трипілля - колиска цивілізації
 
Так, це саме те Трипілля, в якому п'ять тисяч років тому люди вже вміли обробляти землю, будували двоповерхові житла, жили в протомістах з населенням по кількадесят тисяч людей та виробляли кераміку з оригінальними символічними малюнками. Місце, яке ми відвідаємо - Дівич-Гора, куди за легендою, жінки, які мали народити немовля, приходили щоб попросити у богів благословення виносити та народити здорову дитину. Сучасні дослідники кажуть, що Дівич-Гора дійсно має цілющі властивості, позитивну енергетику.
Крім того, що це місце вважається місцем сили, вид на Дніпро неймовірний: безкрайня синя гладь, яка розкидається на багато десятків кілометрів. Така панорама заворожує.
 
 
 
Із Замкової гори, яку ми відвідаємо наступною, також відкривається чудовий вид на Дніпро. Будемо багато ходити - беріть зручне взуття!
А наша подорож вздовж древньої ріки Славутич продовжується!

Стольний град Витачів

Це чудове місце з мальовничими краєвидами, де дніпровські кручі стрімко обриваються до самої води. У Витачеві збереглися сліди старих валів. Частина старого городища рушилася в Дніпро, а частину забудовано оселями. Лише меморіальний камінь нагадує сучасникам про літописне місто.
На березі Дніпра причаїлася мальовнича каплиця, яку, згідно з місцевою легендою, будували за ескізом Тараса Шевченка. Той, в свою чергу, змалював її з старої козацької святині. Збудована на зорі Незалежності (1991 рік) вона розміщена на місці, де 30 серпня 1100 року, припускають, відбув­ався з’їзд князів. Верхівку каплиці прикрашає семи­променевий хрест.
Хрестів, по суті, два. Перший, - на каплиці, - ав­торства Кобзаря, чиї зв’язки з тодішніми масон­ськими ложами до цих пір цікавлять істориків. Другий металевий, стоїть на місці, де начебто його вкопав у 40-ві роки нашої ери апостол Ан­дрій, прямуючи до гір київських, через що цей хрест претендує на звання «першого хреста на Русі».
 
Затоплена церква
  
Ще одна незвичайна точка нашого маршруту - Свято-Преображенський храм, що був побудований місцевим поміщиком на початку ХІХ ст. і знаходився на території села Гусинці. При створенні Канівського водосховища село було зруйноване та затоплене, а жителі - виселені. Церква в центрі села вціліла, так як знаходилася на пагорбі, - протягом 40 років річкові води омивали її стіни. Святиня значно постраждала від часу, вологи, вандалів, але вистояла. 
 
 
Історія церкви оповита легендами та таємницями. Подейкують, що на церковні свята з серця річки лунав гучний дзвін. Його можна було почути під час туману, що допомагало рибалкам знайти дорогу додому. Місцеві також говорять, що на Покрову із храму доносилися стогони: чи то ченців, чи то козаків, які тужили за понівеченою святинею.
На даний момент церква реконструйована і по праву вважається чудом на воді. До цього часу вона являється місцем паломництва прихожан. До неї можна дістатися на моторному човні (як це зробимо ми) або пішки по мосту, взимку місцеві селяни переходять річку по льоду.
 

Лиса Гора

Наступне, не менш загадкове місце нашої подорожі - Лиса гора у Ржищеві, що розташована на одному меридіані з єгипетськими пірамідами, - у минулому була найвищою точкою села Гусинці. Такі гори в Україні не рідкість. Найвідоміша з них - Київська Лиса гора, на якій, за легендами, кожного року на грандіозний шабаш збираються відьми та всіляка нечисть. У давнину Лисі гори обирали для проведення обрядів, бо їх вважали хорошим провідником енергії. Через це тут рослини не могли рости. Правда це чи міф, але опинившись на такій горі, люди переживають дивні емоції: хтось бачить дивні речі, інші зцілюються, а дехто недобре себе почуває. Та кожен відчуває з'єднання енергій землі і неба.
 
 
На жаль, у нас не буде можливості потрапити на саму гору, так як з 1 квітня починається період нересту риби і органи рибоохорони категорично забороняють висадку на острови. А вона, по суті, ним являється. Але, пропливаючи поруч, ми сповільнимо хід для того щоб роздивитися оповиту легендами гору.
 
Обід з вогнища

Після прогулянки на воді завжди з'являється бажання поїсти чогось смачненького та побільше. У нас буде можливість скуштувати смачної рибної юшки, в яку входить аж три види риби, а також карбованих карасів - місцевого делікатесу, який можна спробувати тільки в цьому регіоні.
 
 

Місто-фортеця Чучин

Літописний Чучин знаходиться на південній околиці сучасного села Балико-Щучинка. Крім свого древнього значення, на його території розташований меморіал памяті жертв взяття Букринського плацдарму. Перед його будівництвом археологам вдалося дослідити залишки міста-фортеці та відновити цілісний план споруди. Чучин займав високе (близько 70 м над Дніпром) дворівневе плато. На верхньому рівні знаходилось основне укріплене городище (дитинець), на нижньому рівні - обхідний град. Обидва рівні були обнесені валами. Стратегічне розташування міста на високій дніпровській кручі зумовило його воєнний характер.
 
 
Джерела  з мертвою і живою водою
 
В багатьох українських народних казках ми зустрічаємося з чарівними властивостями води. Вода буває жива і мертва, цілюща і безсила, молодильна. Казкові герої набувають надлюдської сили, окропившись цілющою водою. За допомогою живої – оживають, молодильної – стають молодими. Мертва і безсила вода забирають життя і силу. Але добути чарівну воду дуже тяжко, бо її стереже змій.
Звичайно, в казках багато вигаданих історій. Але джерела з мертвою та живою водою насправді існують. Такі джерела є в селі Уляники, яке ми відвідаємо. Місцеві рекомендують вмиватися цілющою водою та вживати її. Можна взяти тару з собою та набрати водички.

ХАРЧУВАННЯ


З собою бажано взяти бутерброди для сніданку та перекусів. Пообідати в перший день можна на території парку. Вартість комплексного обіду близько 120 грн. Перекусити також можна в корчмі "Веселий варяг," в малій корчмі, де можна буде скуштувати середньовічні та сучасні напої, у відкритій зоні біля корчми, на Княжих трибунах та у зонах приготування страв на відкритому вогні. Ввечері буде можливість приготувати їжу на мангалі. Тому беремо з собою все, що можна смажити і влаштовуємо двіж на свіжому повітрі в компанії друзів. Обід другого дня, - рибна юшка на вогнищі та смачні смажені карасики, виловлені в Дніпрі, - обійдуться нам близько 100 грн. Магазину поблизу немає. Тому всі необхідні харчі/побутові речі стараємося вдома не забувати. На крайній випадок є  сільський магазин в 20 хвилинах ходьби від парку.
 
 
Зверніть увагу! При реєстрації додатково розраховується вартість квитка. Для пенсіонерів та студентів його вартість фіксована - 150 грн., для школярів - 60 грн.  Право знаходитися на фестивалі безкоштовно мають інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства, учасники та ветерани II світової війни, учасники бойових дій, учасники АТО (за умови пред’явлення відповідного посвідчення). Для решти категорій вартість квитка 250 грн. В залежності від дати, коли бронюється квиток, можлива знижка до 50%. Рання реєстрація = більша знижка. Знижка 50% діє до 07.04.19. Після 7 квітня діятиме знижка 30%. Після 14 квітня - повна вартість 250 грн.
 

НАША ПОЇЗДКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПІД ЧАС ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ В КОПАЧОВІ, ДЕ МИ БУДЕМО ЗНАХОДИТИСЯ НА ТОЙ МОМЕНТ, НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. ЗАМОСТЯНСЬКА, 7 З НАШИМ ВАУЧЕРОМ (ЙОГО МОЖНА РОЗДРУКУВАТИ В ОФІСІ БІДНЯЖОК). ВКАЗУЄТЕ НОМЕР ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ 320751 (С. КОПАЧІВ, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА,23б). ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ З СОБОЮ ПАСПОРТ!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Заборола в "Київській Русі"
4-місний (без вікна) 2-місний (без вікна) 2-місний (з вікном)
Учасники Клубу 1030 UAH 1120 UAH 1180 UAH
Новачки 1120 UAH 1210 UAH 1270 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 квітня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 березня 10:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • туристичний страховий поліс;
 • проживання;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вартість вхідного квитка на фестиваль (розраховується автоматично при реєстрації - від 0 до 250 грн., деталі про знижки вище);
 • екскурсія в парку - 30 грн.;
 • витрати на харчування протягом всього часу перебування;
 • розваги у вільний час в парку "Київська Русь";
 • переправа до церкви на воді та прогулянка Дніпром на моторному човні - близько 170 грн/особа.;

Програма подорожі


Субота 20 квітня :
06:00 Виїзд із Вінниці, з карманчика навпроти центрального автовокзалу.
11:00 Прибуваємо в парк "Київська Русь". Поселення.
11:30 - 12:30 Оглядова екскурсія парком.
12:30 - 13:30 Вільний час на прогулянку, обід, огляд місцевості.
13:30 Старт урочистої програми фестивалю.
19:00 Орієнтовний час закінчення фестивалю. По закінченню програми переміщуємося у мангальну зону для організованого двіжу та ближчого знайомства.
Неділя 21 квітня :
09:30 Організований сніданок у колибі (оплачується додатково).
10:00 Виїзд з парку "Київська Русь".
10:30 Прибуваємо в Трипілля. Зустріч з екскурсоводом.
10:30 - 13:00 Сходження на Дівич-Гору, Замкову гору. Переїзд у Витачів, прогулянка дніпровськими кручами.
13:00 - 14:30 Приїжджаємо у Ржищів. Переправа на катері до затопленої церкви. Огляд святині та навколишніх пейзажів.
14:30 - 15:30 Смакуємо приготований на вогнищі обід.
15:30 Вирушаємо до Балико-Щучинки для огляду міста-фортеці та Уляників (до джерел живої та мертвої води).
18:00 Збір в автобусі та виїзд додому
23:30 Орієнтовний час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Заборола в "Київській Русі"
10 вільних місць із 20

Заборола на території парку, - єдина в світі дерев'яна фортечна стіна з протяжністю 300 м, внесена до Національного Реєстру рекордів України, з якої відкривається прекрасний вид на територію. Номери також непрості: виконані технікою зрубу в автентичному стилі. В кімнатах тільки двоспальні ліжка, але при потребі надаються додаткові ковдри, а підселення буде відбуватися з урахуванням статі учасників. Душ та туалет на поверсі. Зверніть увагу! У більшості номерів в заборолі немає вікон. Але цей незначний недолік перекриває один величезний плюс - безпосередня близькість до місця проведення фестивалю. Після насиченого дня ніяких переїздів.
 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.