27 червня 09:00
Час відправлення
30 червня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 червня 2019р.
110 EUR
120 EUR
Залишити відгук

Краків + 10 мальовничих замків Польщі!)

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 2000 км.

Польща – настільки близька країна і настільки невідома для нас. Шлях орлиних гнізд – туристичний маршрут, названий на честь розташованих по ньому руїн замків і фортець, званих «Орлиними Гніздами». «Орлині гнізда» були оборонними спорудами, зводилися густо, у межах видимості вартових веж один від одного і високо на недоступних скелях, на висоті 30-40 метрів. Шлях Орлиних Гнізд має на маршруті 25 замків і їх руїни і ми відвідаємо найцікавіші з них.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Краків - королівське місто

«Якщо ви не бачили Кракова, то можна вважати, що ви не бачили Польщі». Хоча столицею наших західних сусідів із 1569 року є Варшава, проте культурний центр – це, безумовно, Краків!
Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Ствоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи (4 га); Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius.
Кракову присвоєно звання Європейського міста культури, центр Кракова внесено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО і він містом, яке найохочіше відвідують туристи. Уздовж вулиць, що ведуть від площі Ринку, зосереджено майже все, що створює настрій і неповторний клімат міста. А у 36 краківських музеях знаходиться понад 2 млн. експонатів, тобто більшість ресурсів всіх музеїв в країні. 
Казімєж (Kazimierz) - місце, що також відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це колишній єврейський район, де розташовано сім синагон, дві з яких працює і зараз. Також тут і надалі функціонує відомий єврейський базар. Ці квартали просякнуті історією, гуляти цими вуличками – одне задоволення.

Шлях орлиних гнізд.

Уперше цей шлях був описаний Казимиром Сосновським, професором Торгової Академії Кракова. Більшість замків на шляху споруджені у XVI столітті, за часів правління короля Казимира Великого. Пізніше ці замки перейшли у приватну власність різних аристократичних сімей. І часто буди перебудовані. А після шведської навали багато з величних фортець обернулися на мальовничі руїни.

Кожкєв (Korzkiew) 

Кожкевський замок — архітектурний пам'ятник в Польщі, який знаходиться в селі Кожкев, в 13 км від Кракова. Замок внесений до реєстру охоронних пам'яток Малопольського воєводства.
У 1352 році сандомирський воєвода Ян герба Сирокомля купив землю на території сучасного села Кожкев і побудував на невеликій височині вежу, яка крім фортифікаційного призначення також використовувалася в якості житлового приміщення. Пізніше до башти було прибудовано інші приміщення. Біля замку поступово формувався майбутній Кожкев.

Ойцув (Ojców)

Ойцувскій замок знаходиться на скелястій вершині долини річки Пронднік, на території Ойцувского національного парку. Ця місцевість в Малій Польщі називається Краківсько-Ченстоховською височиною, яка представляє собою вапняковий кряж (гряду), що сформувався в Юрському періоді. Замок був побудований за часів польського короля Казимира III Великого, як частина оборонної системи торгових шляхів з Кракова до Великопольщі. Замок почали будувати в 1354 році і завершили в 1370 році.
За часів шведської навали в 1655 році шведи використовували замок як склад харчів та зброї. Замок серйозно постраждав, але потім був частково відновлений і приймав останнього короля Польщі Станіслава II Августа Понятовського, коли той здійснював поїздку по гірським районам. Біля підніжжя замку розташована римсько-католицька дерев'яна каплиця на воді. Кажуть, що над водою її побудували тому, що на тутешніх землях імператор Микола II заборонив будувати об'єкти релігійного культу. Поляки ж в черговий раз показали своє вміння обходити заборони.

Пєскова Скала (Pieskowa Skała)

Королівський замок, побудований в 1542-1544 роках в стилі ренесанс. В середині XVII століття замок був реконструйований в готичному стилі. У його підніжжя можна побачити найбільш оригінальний кам'яний острів Палиця Геркулеса. За часів правління Казимира Великого замок був частиною оборонної системи на кордоні з Силезієй. Він також охороняв важливі торговельні шляхи, що з'єднують Краків з Вроцлавом і проходили через долину Прандніка. 
Фортеця в Пєсковій Скелі була неприступною. Вона розташована на вершині гори і з трьох сторін оточена скелями. Цей замок належав багатому роду Шафранцю. В середні віки ходили легенди, що один з власників цього замку займався чорною магією. Хоча справа тут просто в тому, що він був ученим. Інший Шафранець відзначився в битві під Грюнвальдом, в якій героїчно громив хрестоносців.

Rabsztyn (Рабштин)

Замок в Рабштині - це напівзруйнований старовинний лицарський замок, який знаходиться в місті Рабштин Малопольського воєводства. Замок знаходиться на горі, біля підніжжя якої збереглися руїни іншого старовинного замку, зведеного в XVII столітті в стилі ренесансу і відомого, як нижній замок. Обидва замки були знищені під час нападу шведів. Будівля верхнього замку ще частково використовувалася аж до початку XIX століття.
Остання вежа замку і кілька стін були підірвані в другій половині XIX століття шукачами скарбів. Існує цікава легенда про сплячих лицарів і зкам'янілого хлопчика, який їх будить кожного року перед Великоднем.
Smoleń (Смолень) 
Перший кам'яний замок в Смолені складався з циліндричної вежі діаметром близько 7.5 метрів і житлового будинку. Їх оточувала кріпосна стіна. Це був Верхній замок. Згодом будується і Нижній замок. У дворі замку знаходиться колодязь, який за традицією, пробивали в скелі татарські в'язні. Глибина була менш 200 метрів (за іншими джерелами 100 метрів). Зараз колодязь обсипався і має всього глибину 26 метрів.
Обмежена поверхню пагорба ускладнює подальше будівництво, а погане транспортне сполучення призводить до того, що його власники спочатку живуть в садибі під замком, а потім вирішують переїхати в Пилицю, де було достатньо місця, щоб побудувати нову розкішну садибу (палац в Пилиці). Замок в Смолень з цього часу починає руйнуватися, а його долю остаточно вирішують шведи, які в 1655 році спустошують замок. У 1797 році австрійці приєдналися до знищення замку, використовуючи камені стін для будівництва митниці в Смолені.
Який же замок без страшних історій. У Смолені їх – хоч греблю гати. Найвідоміша страшилка – про чорну вдову Ельжбету Пилецку.  Вона виходила заміж 4 рази! Її останім чоловіком став сам Владислав Ягайло – король Речі Посполитої. Ельжбета стала королевою, але – не на довго. У 1420 році вона померла, а пам'ять про Чорну Вдову Смоленьського замку перетворилася в красиву, але сумну легенду.
Zamek Ogrodzieniec (Замок Огродзенець)
Фортеця називалася Вільча Щенька (вовча щелепа), несла особливе стратегічного значення на кордоні з Шльонськом і була повністю зруйнована татарами в 1242 році. Вірогідно, з тих часів походить і назва Огродзенец - обгороджене або укріплене місце. 
Оточений трьома високими скелями, замок прекрасно вписався в місцевий ландшафт. Оборонні стіни були побудовані, щоб закрити контур, утворений скелями, а вузький отвір між двома скелями служив входом.
Olsztyn (Ольштин)
Руїни Королівського замку, який був грізною оборонною спорудою у середині XIV ст. У цих вежах Казимир Великий заморив голодом одного зі своїх бунтівних баронів.
 
У середині XV століття фортецю перетворили на палацову резиденцію, але у 1656 році прийшли шведи і все зруйнували. Нині лишилися руїни замкової частини XIV  століття, а саме 35-ти метрова ротонда, поруч – залишки житлових кварталів і квадратна вежа.
Częstochowa (Ченстохова)
Ченстохову називають духовною столицею Польщі, при цьому вона збирає паломників і туристів з усього світу, які прямують до монастиря ордену Паулінів на Ясній Горі, центрі релігійного культу Діви Марії.
 У храмі монастиря зберігається знаменита чудотворна ікона Божої Матері з немовлям (її ще називають Чорною Мадонною) Ікона з образом Чорної Мадонни побувала і Єрусалимі, Константинополі, потім з князем Левом – на Русі. В 1382 р. князь Владислав привіз її в Ченстохову. 
Będzin (Бендзин)
Середньовічна фортеця у Бендзині, відреставрована в XIX—XX ст. У 1588 році в ньому був заточений Максиміліан III Австрійський, який зазнав поразки в боротьбі за польський престол.
Шведські навали XVII століття залишили замок у руїнах. На початку XIX століття було поставлене питання про їх знесення, однак польський патріот граф Едвард Рачинський викупив пам'ятник старовини і профінансував його реконструкцію.
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі!
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Проживання

По нашому маршруту ми проживатимемо в декількох місцях:
1-ша та 3-тя ночівлі в Кракові в готелі (розселення проводить організатор групи, з урахуванням реєстрації), (3х та 2х містні) просторні та зручні номера з усіма зручностями (ванна, туалет) в кімнаті.
2-га ночівля в Ченстохова , (3х та 2х містні) просторні та зручні номера з усіма зручностями (ванна, туалет) в кімнаті.
 

Харчування в подорожі

Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 20-30 злотих. 

Валюта

Злоті можна поміняти в Польщі, але з власного досвіду радимо брати з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Częstochowa
3-місний,
2-місний
Учасники Клубу 110 EUR
Новачки 120 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 22 квітня 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 01 травня 09:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 доби по містам;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - (вартість квитків залежить від міста старту) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки до замків по нашому маршруту майже скрізь платні від 4 до 15 злотих, в середньому 8 злотих;
 • харчування;
 • сніданки (за бажанням) шведський стіл 20 злотих;

Програма подорожі


Четвер 27 червня :
09:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Київ-Перемишль"
15:00 орієнтовний приїзд до польського містечка Перемишль, пересідаємо в комфортабельний автобус
15:00 - 19:30 переїзд до Кракова, по дорозі заїдемо в супермаркет.
19:30 - 21:30 захоплююча, оглядова екскурсія вечірнім Краковом. переїзд до готелю на поселення
П'ятниця 28 червня :
07:00 Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 Розпочинаємо наш захоплюючий маршрут "Шляхи орлиних гнізд". Насичений день, напротязі якого ми побачимо все найцікавіше)
08:30 - 13:30 Містечка, які ми відвідаємо та послухаємо цікаві екскурсії та легенди: Кожкєв, Ойцув, Пєскова Скала, Олькуш.
13:30 - 14:30 Час на обід
14:30 - 17:30 Підкріпившись, вирушаємо далі) А далі у нас з вами: Рабштин та Смолень.
19:00 поселення в готель, вечеря та відпочинок)
Субота 29 червня :
07:00 Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 Буде ще цікавіший день: Огродзенець, Ольштин, Бендзин та Ченстохова
18:00 - 21:00 прибуваємо до Вавелю, вільний час у Кракові!
21:00 виїзджаємо до готелю на поселення
Неділя 30 червня :
07:00 сніданок
08:00 виїзд до Пшемисля
13:00 щасливі та сповнені емоцій вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ"
21:00 повернення до додому

Транспорт

 • Eurobus Poland
6 вільних місць із 51

4743393531272523211713951
48444036322826242218141062
49
50454137332919151173
51464238343020161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Częstochowa
6 вільних місць із 50Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГерштун Олександр Олексійович
Краків + 10 мальовничих замків Польщі!) (27 червня 2019р.)
Найкращі враження від подорожі. Дуже зручно перетинати кордон потягом: швидко і комфортно. Гарний автобус і чудовий водій.
За пару днів побачили стільки, що здається мандрували як мінімум тиждень. Кожен замок цікавий , кожен запамятався чимось особливим. Велика подяка Олі Салган за організацію. Вона надавала нам всю інформацію, на кожному кроці подорожі, розраховувала час на кожну локацію і при цьому була спокійна, врівноважена і завжди позитивна.
Це була наша перша подорож з Бідняжками, але точно не остання !


Стецюк Людмила Іванівна
Краків + 10 мальовничих замків Польщі!) (27 червня 2019р.)
Привіт, Бідняжки! Із невеликим запізненням хочемо поділитися враженнями від подорожі. Все було чудово:інтерсіті, польський водій і комфортабельний автобус,продуманий цікавий маршрут чарівними містечками. Апогей подорожі Ченстохова. Дякуємо супроводжуючій Олі Салтан за чіткість, коректність і доброзичливість, співтуристам за дружні стосунки. Думаємо, ще не раз зустрінемось.


Совинська Світлана Владимирівна
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
Организация, программа продумана до мелочей. Тур клуб придерживается четко своей концепции максимум впечатленийминимум трат. При этом автобус, водители, гостиницы очень хорошего уровня. Организатор всегда подскажет где выгодно сделать покупки и т.д. Должна сказать, что организаторсопровождающий это не гидэкскурсовод, на нем другие задачи, поэтому не стоит ожидать от него долгих рассказов и экскурса в историю. В скором времени планирую новый тур с Бедняжками.


Грабік Олена Анатоліївна
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
Дякую за чудову поїздку та організацію. Все було цікаво і захоплююче. Окрема вдячність пану Володимиру за професіоналізм та гарний настрій :)


Ромашкіна Олена Анатоліївна
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
Дякую Володимиру Ковалю за організацію та успішне проведення нетривіального туру по Польщі.Ті, хто прагне мати Карту поляка, вам сюди, адже ви на власні очі побачите, як формувалася польська держава, почуєте безліч цікавих історій та легенд з історії Польщі, будете мати змогу відвідати місто польських королів Краків, доторкнутися до стін Орлиних Гнізд замків, що збереглися до наших часів. Для шанувальників харчового туризму цей тур ласкаво запрошує до Бєдронки, Жабки,Теско тощо ви зможете скуштувати польських смаколиків та привезти повні торби якісних і недорогих польських харчів додому.
Тепер конкретно по пунктах. Автобус Мерседес с ПОЛЬСЬКИМ водієм паном Дареком це великий плюс цієї подорожі. Готелі охайні, правда,туалетні засоби (мило,шампунь варта взяти з собою, через те, що не всюди в готелях вони є в наявності в номері). Організатор на висоті, як завжди вміє продумати кожну деталь подорожі, щоб всім учасникам туру було комфортно (це моя третя подорож з Володимиром Ковалем і, сподіваюсь не остання).Екскурсовод Марія справила гарне враження своїми розповідями під час туру та вкрай уважним ставленням до потреб нашої групи. Загалом враження від туру цілком позитивне. Дуже хочеться, щоб цей тур не виявився першим та останнім, а викликав інтерес з боку шанувальників турклубу Бідняжка.
Окреме дякую від мене Івану Мельнику за допомогу під час туру!


Касьян Вероніка Ігорівна
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
Получила массу удовольствия, эмоций, впечатлений от поездки 11 замков Польши Это моя первая поездка за границу, и я рада что поехала именно с Бидняжками Все очень организованно, еще за несколько недель до поездки, организаторы сообщали когда и как будет проходить выезд, напоминали о времени и месте сборов, это очень правильно и приятно) За 4 дня прибывания в Польше, я отдохнула как за месяц, и по приезду так и казалось, что дома не была очень долго) Вообщем ребята вы крутые))) С вами хочется ездить еще))) Группа в целом была очень пунктуальная, почти все приходили во время и выезжали по маршруту по расписанию, это так же плюсы организаторов)! Но есть и замечания, по поводу отеля где мы жили, особенно в Кракове, хотелось бы немножко по ближе к центру, это будет, ясное дело немного дороже, но как для таких дальних поездок, это было бы лучше, не всем хочется рано спать, я например люблю погулять по очному городу, а в незнакомом городе и тем более в стране тяжело найти дорогу. Это мое пожелание)До новых встреч! :)


Остапенко Анжела Миколаївна
Краків + 10 мальовничих замків Польщі!) (27 червня 2019р.)
Вчора повернулась з поіздки ,,Краків і замки Польщі,,. Отримала суперпозитивні враження Дякую Бідняжкам за організацію поіздки, польському водію Рафалу за професійне керування автобусом, суперерудованому та врівноваженому екскурсоводу Андрію за цікаві розповіді і, нарешті супроводжуючій Олі дякую за позитив, спокій і добру організацію всіх справ. Дякую всій групі за створену позитивну , теплу атмосферу і за те, що ніхто не спізнювався. Буду скучати за всіма. Всім дякую


Михальнюк Андрій Олександрович
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
1. Водій нашого автобуса був неперевершений. Швидко, безпечно, максимально близько до обєктів.
2. Готелі для такого туру були прийнятними
3. Гід Марія відчувається, що вона ще не достатньо підготовлена по матеріалам, базовим так, але якісь цікаві, соковиті деталі були відсутні, ради би більше повивчати матеріали
4. організатор Володимир неперевершений, весь час усім приділяв увагу, тримав добрий настрій групи.
Це один з найкращих турів в 34 дні. Легко, організовано, безпечно та дуже цікаво.Свєтлічна Ніна Миколаївна
Краків + 11 мальовничих замків Польщі!) (23 серпня 2018р.)
Путь орлиных гнезд был моим первым, и 100 не единственным туром с Бидняжками) Приятно удивил тот факт, что мы стали первопроходцами из Украины по данному маршруту!!!) С самого начала поразило насколько легко и бескомпромиссно Володя настроил всех на атмосферу дружбы, которая царила на протяжении всего тураему огромное спасибо за это!!! Ещ раз отмечу его чувство юмора, организаторские способности и желание создать комфортные условия в туре для всех!!! А все потому что Вова любит свою работу))))
Спасибо водителю за профессионализм и безопасность в дороге!
Спасибо Марие, нашему экскурсоводу, за спортивный темп, в котором мы нуждались после польских вкусняшек))) но моей рекомендацией относительно экскурсионной программы будет следующее: разбавлять программу неординарными фактами, историями, ведь именно такиезанимают место в нашей оперативной памяти.
Мои впечатления от Орлиных гнезд: безусловно, шикарные, радующие глаза локации! Каждый замок посвоему привлекает и хранит в себе тайны) Замки находятся в различном состоянии: от руин до 100 реставрации, но все посвоему прекрасны. Завораживает и роскошь Песковой Скалы, и руины замка с огромными каменными глыбами, напоминающими Стоунхэндж, в Огродзенце.
В каждом орлином гнездышке найдтся то, что заинтересует любопытного туриста)))
Однозначно рекомендую этот тур Всем! А организаторам рекомендую делать второй тур по оставшимся орлиным гнездышкам))!!!Потапова Наталия Николаевна
Краків + 10 мальовничих замків Польщі!) (27 червня 2019р.)
Очень довольна осталась поездкой, вс хорошо спланировано, маршрут, отдых, знакомство, шопинг. Замечательный и опытный водитель, экскурсовод и конечно же старый группы Ольга!!! До новых путешествий с Бидняжками))))


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Анжела - 13 березня 11:45
Доброго дня! Чи входять квитки на потяг до зазначеної вартості 90 евро?
Оля - 13 березня 13:18
Анжела, Доброго дня) Ні, квитки на потяг Інтерсіті оплачуються додатково.
Анжела - 13 березня 11:59
Доброго дня! Чи входять квитки на потяг до вартості поїздки (90 евро)?
Оля - 25 квітня 11:11
Анжела, квиточки додатково
Мирослава - 23 квітня 10:52
доброго дня. напишіть, будь ласка, готель у Кракові на першу ніч -я хочу приєднатись в Кракові 27.06.19,але на вечірню екскурсію не встигну.
Оля - 25 квітня 11:11
Мирослава, готель ARKA
Володимир - 25 квітня 16:30
Мирослава, os. Złotej Jesieni 8 31 - 827 Kraków, готель Арка
- 12 серпня 18:57
Я учасниця клубу. Хотіла б потрапити у цю поїздку (Краків шляхами орлиних гнізд), але вона в переліку не зявляється. Чи планується така поїздка? Бажано на осінніх канікулах (останній тиждень жовтня)
- 12 серпня 19:12
Відповідь напишіть, будь ласка, у viber: 0678634241

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.