08 травня 22:00
Час відправлення
12 травня 06:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
12 травня 2019р.
1770 UAH
1910 UAH
Залишити відгук

Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!)

Тип: Сплави, Екскурсійні мандри, Дегустації, Шопінг
Буде підкорено: 1100 км.

Весна, гори, музика-танці, шашлик - Скажи Верховині - Йо!)) Вирушаємо в наші Карпати! - Давні Гуцульські традиції, авторська програма та найавтентичніший край Карпат - все це, та навіть більше, ми побачимо, почуємо та відчуємо на собі, в нашій подорожі до столиці Гуцульщини - Верховини!)

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Яна Івасько
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець

Чернівці

Верховина

Про подорож

Верховина!

В наших українських Карпатах залишилось ще не багато місць, де до сьогодення збереглась справжня гуцульська автентика, але ми знаємо таке місце та розкриємо його разом сповна! Адже ми, організатори, й самі безежно в захваті від цієї місцини!)

Верховина та її околиці - це місце де в сьогоденні можна побачити справжнє життя гуцулів, проникнутися неповторною красою Карпат та просто чудово відпочити!) Верховина зустрічає нас смерековими лісами, величчю гір та чистим гірським повітрям. Тут потрібно зупитинись та насолодитись моментом! Й одного, двух та навіть трьох днів тут замало!) 

*********
Після поселення та сніданку ми вирушимо на оглядову екскурсію цим прекрасним містечком і, поступово, з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу!)  Від оглядової вежі ми вирушимо до справжнього трембітаря!


                                                           Музей гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря"

Серед карпатських верхів нас зустрічатиме господар грою на трембіті. Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх!

Нам повідають про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції. Музей багатий на традиційний гуцульський одяг та гуцульські музичні інструменти.

Тут можна доторкнутися до історії, відчути гуцульський колорит та надихнутися гуцульською майстерністю. 

А після екскурсії привітні господарі запропонують нам обід - грибну юшку та місцевий "здружувальний" напій. Це ж так приємно - присісти з друзями на свіжому повітрі, у затінку густолистого ясеня, та споглядаючи навколо горизонти гір і блакить небокраю, смакувати традиційну їжу.

Музей Гуцульської Магії

Музей Гуцульської магії записує розповіді старожилів про відомих мольфарів та народних цілителів Гуцульщини та зібрав цілий ряд цінних експонатів та розповідей, які повертають нас у далеке минуле і показують, як давні гірці відвертали хмари та творили різні дива!
 

"Дідова Аптека" 

У цьому музеї ми побачимо велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок, якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися. 
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого,  ми продегустуємо цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях!)

Наступного дня у нас буде можливість під час реєстрації обрати відпочинок який вам буде по душі: рафтинг, кінна прогулянка, етно-музей "Галєрія традицій та обрядів". 
Щось одне обовязково потрібно обрати. Ми поділимось на групки за інтересами. Після обіду знову обєднаємось і завітаємо у пивоварню. 

Після вечері можна затопити Баньку у нашій садибі, чи згрупуватись, та поїхати в чани!). Попередня реєстрація.

 300-літня церква!

Ми завітаємо до духовного осередка всієї Гуцульщини - Криворівнянської  церкви! Вона вражає своєю автентичністю, за всі 300 років з моменту побудови жодного разу не закривалася! Дуже схожа на ту, у якій Вій знімали, але це не вона;)

Проте, найціннішим скарбом тут є отець Іван Рибарук  - людина нереально прогресивних поглядів, як і в світському житті так і в духовному!) Пише філософські книги, веде свій блог! 
А у якій ще церкві ви зможете присісти на підлозі чи на лавці, напроти босоногого отця у скромній аскетичній полотняній рясі? Ми й не помітимо як промайне година зустрічі!

Рафтинг

Звісно, що рафтинг Чорним Черемошем стане основною екстримальною родзинкою програми, адже це краща гірська річка в Україні для рафтингу! Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає - учасниками можуть бути навіть початківці. По статі також без обмежень..)) Але не думайте, що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто - НІ!

Поради щодо одягу на сплав: вітровка, футболка, плавки, кеди-кросівки-босоніжки (усе буде мокре). Спеціальний термо-одяг для сплаву та інша необхідне можна брати на прокат. Сам рафтинг у водній його частині організовується професійною відповідальною командою із великим досвідом - Академія Активного Відпочинку.

ВАЖЛИВО! Рафтинг гірськими річками - розвага із розряду досить екстремальних! Завжди існує ризик випасти у воду, травмуватись і т.д... Безпека учасників значно залежить від їх особистої зібраності, уважності, відповідальності - будьте такими!

Кінна прогулянка

Кінна прогулянка на конях верхи Верховинським регіоном, для тих хто не хоче верхи на коні є можливість покататись в бричці (до 6 осіб).

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею Павла Рашковська в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Тут панує атмосфера свята, радості та веселощів, як на гуцульських вечорницях. Чути гуцульську музику, цікаві бесіди та гуцульську говірку. Насичена цікавими фактами розповідь від Павли Рашковської в атмосфері домашнього затишку - і вражень вистачить надовго.

Пивоварня

Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )

Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!

 

Файне Гуцульське паті!

Надвечір нам також не доведеться сумувати! До нас в садибу завітає музичний гурт "Перевал" із повним арсеналом музичних інструментів, з майстер-класом гуцульських народних танців та з місцевим "здружувальним" напоєм!)

Соковите м'ясо, хрустка засмажена скоринка, аромат диму – смакота, інакше про шашлик й не скажеш. Нам подадуть ситну вечерю: шашлик , гарнір, салат, солодощі та медовуху. 

Нам покажуть як весело та дружньо проводили вечори їхні батьки, бабусі-дідусі, та інші пращури!

У подорож беріть вишиванки!) Буде гаряче та колоритно!)

Полонина!

Вранці в Суботу, після смачного сніданку, ми вирушаємо ще далі і ще вище, щоб побачити як живуть гуцули висого в горах, як побутують без особливих благ цивилізації, займаються вівчарством, варять та коптять сири за давніми дідівськими звичаями!

Дорогою, як завжди, нам відкриватимуться чудові гірські краєвиди на гори та найблищі села!

Піднімаючись все вище і вище, нам почне лунати "музика Карпат" - дзвіночки з пасовиськ!)

Дві годинки прогулянки вгору і ми приходимо на полонину до діючої хати-гражди, 1925 року побудови! Вона гарна, світла, опрятна, тепла, затишна, адже вміли і вміють гуцули будувати!

На порозі своєї садиби нас зустрічатиме привітний господар - пан Микола, який колись проміняв своє буденне життя в долині у центрі села та прийшов на полонину "у прийми" до родини молодої горянки! Він радо розповість нам про свій побут, про особливості життя  в далечині від людей та цивілізації, про те як готують сир на полонині та багато іншого. Хоча інколи нам доведеться самим допитуватись у пана Миколи про різні цікавинки, адже в таких умовах життя людина стає не надто говіркою...

Після екскурсії господарством ми завітаємо до хати на смачний домашній традиційний гуцульський обід. Нас почастують справжнім полонинським баношем звареним на сметані, домашнім хлібчиком, наріжуть домашнього сиру та сала, налиють гуслянки (гуцульський йогурт). А особливих гурманів господар пригостить домашнім самогоном.

Ми майже весь день проведемо на полонині, серед чистого гірського повітря, серед неймовірних пейзажів. Це буде відпочинок для тіла і для душі.

Повернення додому буде в ніч з суботи на неділю, тому у нас ще буде час, щоб відпочити перед робочим тижнем!)

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне перше), одяг для прогулянок гірською місцевістю,  також купальники (у садибі є баня).

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не захочеться!) УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба Горянка (Криворівня)
Будинок №3 Будинок №2 Будинок №1 (Там де сауна)
3-місний (Перший поверх, 3-місний),
4-місний (Другий поверх 4-місний)
3-місний (1-й поверх 3-місний (друга кім. справа)),
4-місний (1-й поверх, перша кімната справа.),
4-місний (2-й поверх №6 (окремий)),
3-місний (2-й поверх 3-місний),
3-місний (1-й поверх 3-місний (перша кімната зліва))
2-місний (2-місний №4 (1-поверх, друга зліва)),
2-місний (2-місний №3 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №2 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №1 (2-поверх))
4-місний (3-й поверх, дво, та односпальні ліжка, санвузол тільки для цього номера.) 2-місний (2-й поверх, двоспальні ліжка, 2 санвузли на 4 кімнати.)
Учасники Клубу 1770 UAH 1770 UAH 1820 UAH 1770 UAH 1820 UAH
Новачки 1910 UAH 1910 UAH 1960 UAH 1910 UAH 1960 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 квітня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 квітня 13:00 Орг. збір зріс на 80 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у садибі Горянка: раннє поселення та пізнє виселення;
 • харчування;
 • файне Гуцульське паті;
 • шашлик 10 травня;
 • музичний гурт "Перевал;
 • здружувальний напій;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток до музею трембітаря дитячий - 20, дорослий - 35грн;
 • музей Магії - 25грн;
 • комплексні послуги рафтингу (спорядження, транспорт, інструктори) - 500 грн;
 • кінна прогулянка: верхи - 150грн/год, в бричці 100грн;
 • музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів - 85грн,тривалість 3год;
 • обід на полонині (за бажанням) - 80 грн;
 • екскурсія від господаря полонини - 20 грн;
 • особисті витрати.;

З 1 квітня орг. збір збільшиться на 40 грн. Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організатора подорожі.

Програма подорожі


Середа 08 травня :
22:00 • Виїзд із платформи Центрального автовокзалу міста Вінниці.
Четвер 09 травня :
07:30 • Прибуття у Криворівню до нашої садиби Горянка, розселення.
09:00 • Сніданок по попередньому замовленню, (вартість 50 грн. комплекс).
09:30 • Виїзд на екскурсію до Верховини.
10:30 - 12:30 • Прогулянка до трембітаря.
12:30 - 14:00 • Екскурсія Верховиною, прогулянка до трембітаря, на обід грибна юшка (входить у вартість).
14:00 - 14:50 • Спуск до центру Верховини, час на магазин.
16:00 - 17:00 • Музей Магії.
18:00 • Вечеря
19:00 • Групуємось, та їдемо в чани!).
П'ятниця 10 травня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
10:00 - 11:30 • Духовна бесіда з Отцем Іваном.
11:30 - 15:30 • Виїзд до центру Верховини на рафтинг, кінну прогулянку, музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів, пивоварня.
15:30 - 16:30 • Вільний час у Верховині на сувеніри.
16:30 - 17:30 • Пивоварня.
18:30 • Вечеря (входить у вартість).
19:30 • Гуцульське паті, майстер-клас традиційних танців.
Субота 11 травня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
10:00 - 10:45 Дідова аптека.
11:00 • Виїзд на екскурсію на полонину.
11:30 - 18:00 • Екскурсія, обід на полонині.
19:00 • Вечеря ( за бажанням, вартість комплексу 50 грн).
20:00 • Виїзд додому.
Неділя 12 травня :
06:00 • Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Неоплан #51
13 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка (Криворівня)
11 вільних місць із 50

Садиба "Горянка" знаходиться у мальовничому місці в українських Карпатах! Віддалена від доріг галасу та люду, тут відчувається справжня колоритна гірська природа!

Дерев'яні будиночки поряд з якими гори, віковий смерековий ліс та джерельно чиста гірська річка в якій збудована купальня з водоспадиком та місочком. Також хто вже мандрував з Бідняжками на Гуцульщину і проживали в Горянці, добре знають що власниця, газда - пані Марія завжди колоритно та смачно годує своїх готстей національними гуцульськими стравами!) 

Наявні 2-3-4-місні номери зі зручностями на поверсі!

Харчування: входить у вартість (2 вечері, 2 сніданки), сніданок по приїзду та вечерю по від'їзду можна замовити окремо.

При реєстрації, якщо бажаєте, можна одразу замовити сніданок в перший день по приїзду, (його вартість плюсується до орг.збору).

Проживання у 2-місному номері дорожче на 50 грн. з особи за увесь період.Будинок №1 (Там де сауна)
Будинок №2
Будинок №3
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейШалагай Дмитро Олександрович
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Чудова подорож з масою приємних емоцій
Дякую організаторам за велику кількість екскурсій та розваг! Також дякую водію за комфорт та швидку доставку додому :))
Максимум приємних вражень завдяки бідняжкам


Максімов Руслан Васильович
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Подорож суперрррррррррр водій класний готель Горянка просто клас номери обслуговування все по першому класу Пані Марія газдиня готелю просто класна жіночка організатор Яна просто класссссссдо всіх старається по справжньому і по дружньому,група набралася просто куллллллллллллл дякуємо за таку чудову подорож Бідняжечки ви просто суперрррррррр
Ліхолат Олена Вікторівна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Хочемо подякувати організаторам цієї поїздки на Гуцульщину, ми дуже задоволені, отримали дуже багато яскравих вражень та емоцій,
Все продумано до дрібниць, якість , зручність, автобус, екскурсовод - все на найвищому рівні!! Щиро дякуємо за проведений час, обов’язково будемо з Вами ще подорожувати та рекомендувати Вас своїм друзям та знайомим.
Ви молодці!!!Дякуємо !!!


Длугашевський Михайло Олександрович
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Дякую за чудово проведений час, атмосферу. Окрема подяка Рибачок Андрій


Гордаш Наталья Леонідівна
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Хочете пізнати весь колорит Гуцульщини? Не вагайтесь,а їдьте. Дуже насичена програма,щирі люди,яку люблять свій край,свої традиції. А організатори наскільки все чудово організовують,що гарні емоції залишаться на довго.


Квятковський Юрій Олександрович
РАФТИНГ&ДЖИПІНГ в Гуцульських Карпатах!) Гарантований виїзд! (23 квітня 2021р.)
Дякую за чудову подорож і позитивні враження!


Александрук Ірина Миколаївна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
це була чудова святкова подорож, з тих , які тільки можна побажати у світле свято Різдва Христового! вона вдалася завдячуючи зусиллям організаторів (зручний автобус, чемний водій, цікава продумана програма), так і завдяки гостинності господарів садиби, де ми проживали (затишні кімнати, неймовірно ситне харчування, привітне ставлення). провівши 4 яскравих дні у Верховині, зрозуміла для себе, що Карпати це не тільки гори та сніг, а й велике культурне та історичне надбання у вигляді обрядів, традицій, вірувань, які донесли і продовжують нести нам через роки гуцули!
але весь цей захват і піднесення від подорожі зіпсував організаційний момент, а конкретно поселення. я реєструвалась онлайн і кімнату обирала також онлайн, оплату здійснила вчасно. але по прибуттю мене чекав неприємний сюрприз мене поселили в інший номер, не попередивши , а поставивши перед фактом. на моє запитання чому мене не попередили зарання і поселили не так як я замовляла, організатор Яна не змогла дати чіткої відповіді! виникає запитання навіщо проводити онлайн реєстрацію і вибір варіанту проживання, якщо в результаті не отримала те, що замовляла і за що платила кошти! це при тому, що напередодні поїздки я уточнювала цей момент і мені Яна навіть словом не обмовилась, що мене переселено в інший номер! шановні організатори! будь ласка, якщо змінюєте номер , потрудіться повідомити до поїздки, а не по факту! а то склалося враження, ніби на моє місце когось швиденько іншого поставили, а мені ніби обійдеться навіть повідомити! дякую за увагу.


Смагло Наталя Миколаївна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Любимо ВАС, БІДНЯЖКИ, дуже дякуємо за чудові враження. Сподобалося все.Навіть не хочу до дому.До зустрічі в нових подорожах. З ВАМИ КРУТО !!!!


Мамроцька Галина Миколаївна
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Подорожувала з Бідняжками вперше надіюсь не востаннє.Все супер.Вражень море.Велика подяка екскурсоводу ЯніТлока Світлана Франківна
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (05 січня 2021р.)
Друзі , навіть не найду слів щоб висловити свої емоції від подорожі на Гуцульщину ) Дійсно навіть не сподівались що можливо так поєднати відпочинок з пізнанням не тільки щось нового , а тих традицій які люди бережуть ( і дійсно живуть по них ) . Дуже Велика подяка нашим організаторам Олександру , Андрію і Оксані за зустріч з такими людьми що хочеться слухати їх ще і ще навіть не помічаєш як пропливає час. Ми дуже сподіваємся що ще не раз ми будем з Вами подорожувати ))) Йой , Йой )))


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.