08 травня 22:00
Час відправлення
12 травня 06:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
12 травня 2019р.
1770 UAH
1910 UAH
Залишити відгук

Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!)

Тип: Сплави, Екскурсії, Дегустації, Шопінг
Буде підкорено: 1100 км.

Весна, гори, музика-танці, шашлик - Скажи Верховині - Йо!)) Вирушаємо в наші Карпати! - Давні Гуцульські традиції, авторська програма та найавтентичніший край Карпат - все це, та навіть більше, ми побачимо, почуємо та відчуємо на собі, в нашій подорожі до столиці Гуцульщини - Верховини!)

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець

Чернівці

Верховина

Про подорож

Верховина!

В наших українських Карпатах залишилось ще не багато місць, де до сьогодення збереглась справжня гуцульська автентика, але ми знаємо таке місце та розкриємо його разом сповна! Адже ми, організатори, й самі безежно в захваті від цієї місцини!)

Верховина та її околиці - це місце де в сьогоденні можна побачити справжнє життя гуцулів, проникнутися неповторною красою Карпат та просто чудово відпочити!) Верховина зустрічає нас смерековими лісами, величчю гір та чистим гірським повітрям. Тут потрібно зупитинись та насолодитись моментом! Й одного, двух та навіть трьох днів тут замало!) 

*********
Після поселення та сніданку ми вирушимо на оглядову екскурсію цим прекрасним містечком і, поступово, з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу!)  Від оглядової вежі ми вирушимо до справжнього трембітаря!


                                                           Музей гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря"

Серед карпатських верхів нас зустрічатиме господар грою на трембіті. Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх!

Нам повідають про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції. Музей багатий на традиційний гуцульський одяг та гуцульські музичні інструменти.

Тут можна доторкнутися до історії, відчути гуцульський колорит та надихнутися гуцульською майстерністю. 

А після екскурсії привітні господарі запропонують нам обід - грибну юшку та місцевий "здружувальний" напій. Це ж так приємно - присісти з друзями на свіжому повітрі, у затінку густолистого ясеня, та споглядаючи навколо горизонти гір і блакить небокраю, смакувати традиційну їжу.

Музей Гуцульської Магії

Музей Гуцульської магії записує розповіді старожилів про відомих мольфарів та народних цілителів Гуцульщини та зібрав цілий ряд цінних експонатів та розповідей, які повертають нас у далеке минуле і показують, як давні гірці відвертали хмари та творили різні дива!
 

"Дідова Аптека" 

У цьому музеї ми побачимо велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок, якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися. 
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого,  ми продегустуємо цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях!)

Наступного дня у нас буде можливість під час реєстрації обрати відпочинок який вам буде по душі: рафтинг, кінна прогулянка, етно-музей "Галєрія традицій та обрядів". 
Щось одне обовязково потрібно обрати. Ми поділимось на групки за інтересами. Після обіду знову обєднаємось і завітаємо у пивоварню. 

Після вечері можна затопити Баньку у нашій садибі, чи згрупуватись, та поїхати в чани!). Попередня реєстрація.

 300-літня церква!

Ми завітаємо до духовного осередка всієї Гуцульщини - Криворівнянської  церкви! Вона вражає своєю автентичністю, за всі 300 років з моменту побудови жодного разу не закривалася! Дуже схожа на ту, у якій Вій знімали, але це не вона;)

Проте, найціннішим скарбом тут є отець Іван Рибарук  - людина нереально прогресивних поглядів, як і в світському житті так і в духовному!) Пише філософські книги, веде свій блог! 
А у якій ще церкві ви зможете присісти на підлозі чи на лавці, напроти босоногого отця у скромній аскетичній полотняній рясі? Ми й не помітимо як промайне година зустрічі!

Рафтинг

Звісно, що рафтинг Чорним Черемошем стане основною екстримальною родзинкою програми, адже це краща гірська річка в Україні для рафтингу! Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає - учасниками можуть бути навіть початківці. По статі також без обмежень..)) Але не думайте, що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто - НІ!

Поради щодо одягу на сплав: вітровка, футболка, плавки, кеди-кросівки-босоніжки (усе буде мокре). Спеціальний термо-одяг для сплаву та інша необхідне можна брати на прокат. Сам рафтинг у водній його частині організовується професійною відповідальною командою із великим досвідом - Академія Активного Відпочинку.

ВАЖЛИВО! Рафтинг гірськими річками - розвага із розряду досить екстремальних! Завжди існує ризик випасти у воду, травмуватись і т.д... Безпека учасників значно залежить від їх особистої зібраності, уважності, відповідальності - будьте такими!

Кінна прогулянка

Кінна прогулянка на конях верхи Верховинським регіоном, для тих хто не хоче верхи на коні є можливість покататись в бричці (до 6 осіб).

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею Павла Рашковська в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Тут панує атмосфера свята, радості та веселощів, як на гуцульських вечорницях. Чути гуцульську музику, цікаві бесіди та гуцульську говірку. Насичена цікавими фактами розповідь від Павли Рашковської в атмосфері домашнього затишку - і вражень вистачить надовго.

Пивоварня

Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )

Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!

 

Файне Гуцульське паті!

Надвечір нам також не доведеться сумувати! До нас в садибу завітає музичний гурт "Перевал" із повним арсеналом музичних інструментів, з майстер-класом гуцульських народних танців та з місцевим "здружувальним" напоєм!)

Соковите м'ясо, хрустка засмажена скоринка, аромат диму – смакота, інакше про шашлик й не скажеш. Нам подадуть ситну вечерю: шашлик , гарнір, салат, солодощі та медовуху. 

Нам покажуть як весело та дружньо проводили вечори їхні батьки, бабусі-дідусі, та інші пращури!

У подорож беріть вишиванки!) Буде гаряче та колоритно!)

Полонина!

Вранці в Суботу, після смачного сніданку, ми вирушаємо ще далі і ще вище, щоб побачити як живуть гуцули висого в горах, як побутують без особливих благ цивилізації, займаються вівчарством, варять та коптять сири за давніми дідівськими звичаями!

Дорогою, як завжди, нам відкриватимуться чудові гірські краєвиди на гори та найблищі села!

Піднімаючись все вище і вище, нам почне лунати "музика Карпат" - дзвіночки з пасовиськ!)

Дві годинки прогулянки вгору і ми приходимо на полонину до діючої хати-гражди, 1925 року побудови! Вона гарна, світла, опрятна, тепла, затишна, адже вміли і вміють гуцули будувати!

На порозі своєї садиби нас зустрічатиме привітний господар - пан Микола, який колись проміняв своє буденне життя в долині у центрі села та прийшов на полонину "у прийми" до родини молодої горянки! Він радо розповість нам про свій побут, про особливості життя  в далечині від людей та цивілізації, про те як готують сир на полонині та багато іншого. Хоча інколи нам доведеться самим допитуватись у пана Миколи про різні цікавинки, адже в таких умовах життя людина стає не надто говіркою...

Після екскурсії господарством ми завітаємо до хати на смачний домашній традиційний гуцульський обід. Нас почастують справжнім полонинським баношем звареним на сметані, домашнім хлібчиком, наріжуть домашнього сиру та сала, налиють гуслянки (гуцульський йогурт). А особливих гурманів господар пригостить домашнім самогоном.

Ми майже весь день проведемо на полонині, серед чистого гірського повітря, серед неймовірних пейзажів. Це буде відпочинок для тіла і для душі.

Повернення додому буде в ніч з суботи на неділю, тому у нас ще буде час, щоб відпочити перед робочим тижнем!)

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне перше), одяг для прогулянок гірською місцевістю,  також купальники (у садибі є баня).

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не захочеться!) 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Садиба Горянка (Криворівня)
Будинок №3 Будинок №2 Будинок №1 (Там де сауна)
3-місний (Перший поверх, 3-місний),
4-місний (Другий поверх 4-місний)
3-місний (1-й поверх 3-місний (друга кім. справа)),
4-місний (1-й поверх, перша кімната справа.),
4-місний (2-й поверх №6 (окремий)),
3-місний (2-й поверх 3-місний),
3-місний (1-й поверх 3-місний (перша кімната зліва))
2-місний (2-місний №4 (1-поверх, друга зліва)),
2-місний (2-місний №3 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №2 (2-поверх)),
2-місний (2-місний №1 (2-поверх))
4-місний (3-й поверх, дво, та односпальні ліжка, санвузол тільки для цього номера.) 2-місний (2-й поверх, двоспальні ліжка, 2 санвузли на 4 кімнати.)
Учасники Клубу 1770 UAH 1770 UAH 1820 UAH 1770 UAH 1820 UAH
Новачки 1910 UAH 1910 UAH 1960 UAH 1910 UAH 1960 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 квітня 13:00 Орг. збір зріс на 80 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у садибі Горянка: раннє поселення та пізнє виселення;
 • харчування;
 • файне Гуцульське паті;
 • шашлик 10 травня;
 • музичний гурт "Перевал;
 • здружувальний напій;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток до музею трембітаря дитячий - 20, дорослий - 35грн;
 • музей Магії - 25грн;
 • комплексні послуги рафтингу (спорядження, транспорт, інструктори) - 500 грн;
 • кінна прогулянка: верхи - 150грн/год, в бричці 100грн;
 • музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів - 85грн,тривалість 3год;
 • обід на полонині (за бажанням) - 80 грн;
 • екскурсія від господаря полонини - 20 грн;
 • особисті витрати.;

З 1 квітня орг. збір збільшиться на 40 грн. Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організатора подорожі.

Програма подорожі


Середа 08 травня :
22:00 • Виїзд із платформи Центрального автовокзалу міста Вінниці.
Четвер 09 травня :
07:30 • Прибуття у Криворівню до нашої садиби Горянка, розселення.
09:00 • Сніданок по попередньому замовленню, (вартість 50 грн. комплекс).
09:30 • Виїзд на екскурсію до Верховини.
10:30 - 12:30 • Прогулянка до трембітаря.
12:30 - 14:00 • Екскурсія Верховиною, прогулянка до трембітаря, на обід грибна юшка (входить у вартість).
14:00 - 14:50 • Спуск до центру Верховини, час на магазин.
16:00 - 17:00 • Музей Магії.
18:00 • Вечеря
19:00 • Групуємось, та їдемо в чани!).
П'ятниця 10 травня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
10:00 - 11:30 • Духовна бесіда з Отцем Іваном.
11:30 - 15:30 • Виїзд до центру Верховини на рафтинг, кінну прогулянку, музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів, пивоварня.
15:30 - 16:30 • Вільний час у Верховині на сувеніри.
16:30 - 17:30 • Пивоварня.
18:30 • Вечеря (входить у вартість).
19:30 • Гуцульське паті, майстер-клас традиційних танців.
Субота 11 травня :
09:00 • Сніданок (входить у вартість).
10:00 - 10:45 Дідова аптека.
11:00 • Виїзд на екскурсію на полонину.
11:30 - 18:00 • Екскурсія, обід на полонині.
19:00 • Вечеря ( за бажанням, вартість комплексу 50 грн).
20:00 • Виїзд додому.
Неділя 12 травня :
06:00 • Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Неоплан #51
13 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка (Криворівня)
11 вільних місць із 50

Садиба "Горянка" знаходиться у мальовничому місці в українських Карпатах! Віддалена від доріг галасу та люду, тут відчувається справжня колоритна гірська природа!

Дерев'яні будиночки поряд з якими гори, віковий смерековий ліс та джерельно чиста гірська річка в якій збудована купальня з водоспадиком та місочком. Також хто вже мандрував з Бідняжками на Гуцульщину і проживали в Горянці, добре знають що власниця, газда - пані Марія завжди колоритно та смачно годує своїх готстей національними гуцульськими стравами!) 

Наявні 2-3-4-місні номери зі зручностями на поверсі!

Харчування: Сніданки входять у вартість (так як ми протимо за 2 доби, у вартість входять 2 сніданки). Вечері можна замовляти та сплачувати по місцю.

При реєстрації, якщо бажаєте, можна одразу замовити сніданок в перший день по приїзду після дороги, (його вартість плюсується до орг.збору).

Проживання у 2-місному номері дорожче на 50 грн. з особи за увесь період.Будинок №1 (Там де сауна)
Будинок №2
Будинок №3
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЛілія Варнава
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Подорожуючи вже не вперше з Бідняжками, дізналася багато нового про місцевих жителів, їх традиції. Дуже сподобались страви, якими нас частували. Під час подорожі, здійснювалось перевезення у комфортабельному автобусі, із привітним водієм, друзями Бідняжками та звісно ж організатором Яною. Дякую за приємно проведений час. Будемо старатися знаходити більше вільного часу, щоб і надалі подорожувати з Бідняжками.


Вікторія Тараненко
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Очень довольна поездкой. Вс понравилось: организация, программа тура, проживание, питание, экскурсии. Кормили очень вкусно, много и разнообразно. Экскурсии интерестные и познавательные.Вс чтко спланировано и продумано.Много позитивных впечатлений и удовольствия.Ездили с Бедняжками впервые и планируем снова поехать. Спасибо сопровождающей Саше, водителю и всей группе за отличный отдых!


Любов Боднар
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Чудова подорож,незабутні враження!!!
Організатор Яночка професіонал своєї справи!!!!Максим Скрипаль
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Це була моя перша подорож з бідняжками і сподіваюсь що не остання.
Все сподобалось на ура, екскурсоводи прям найкращі. Організатори ще краще, а саме організатор Саша, вона завжди всім намагається приділити увагу і зі всіма спілкуватись на одному рівні, ще мені сподобався організатор Андрій, він також дуже файни, а саме на вечорницях. в готелі сподобався дуже сильно тим що дуже гарні види з вікна. Було дуже весело і цікаво, я памятаю як ми тільки виїзжали з Вінниці і ніхто ні з ким так не спілкувався як в дорозі додому. Мене дуже вразили краєвиди, це просто було неперевершенно, мені дуже сподобалось)) Бідняжка зближає людей)


Олександр Заянчковський
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Чудова подорож! Прекрасні засніжені Карпати, самобутня Верховина та привітні місцеві жителі. Дякую організаторам Андрієві та Яні. Все було на найвищому рівні! Дякую водієві Сергію за професіоналізм та привітність. Дякую господарям за смачне харчування в готелі та за цікаві екскурсії місцевим екскурсоводам. Велике спасибі всім учасникам подорожі за веселу компанію. Все було чудово!


Марта Максімова
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Транспорт чудовий, комфортний, водій пунктуальний, чемний, прикольний, чесно кажучи це все такі дрібниці.
Подорож шикарна, організатори молодці, дякую вам за вашу працю, якби не ви такого суперового відпочинку не було б.
тур клуб бідняшка, дійсно клуб друзів та велика сім*я.
подорожуйте з клубом друзів непошкодуєте.
БІДНЯШКИ ВПЕРЕД ЗА ПРИГОДАМИ!!!!!


Наталья Гордаш
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Хочете пізнати весь колорит Гуцульщини? Не вагайтесь,а їдьте. Дуже насичена програма,щирі люди,яку люблять свій край,свої традиції. А організатори наскільки все чудово організовують,що гарні емоції залишаться на довго.


Наталія Вільчинська
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Дякуємо Бідняжкам за незабутню подорож до Карпат. Ви як завжди найкращі)))


Інна Мазур
Зимові Карпати! Різдво на Гуцульщині! 6 - 9 січня. (05 січня 2018р.)
Автобус і водій - ЙО!
Готель і харчування- ЙО!
Екскурсоводи і організатор - ЙО!
Заг.враження - ЙО!
Дай Боже кожному таких подорожей, все було ЙО, Дєкуємо!
Десь приблизно би так написали відгук гуцули )))
Вадим Пуригін
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Дякую за чудовий відпочинок.
Комфортний автобус. Жили ми у Пані Марії , номера чисті і просторні . На екскурсії навчилися грати на музичних інструментах ( трембіті і дримбі). Екскурсовод супер.
Дякую нашому організатору Яні за чудову атмосферу.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.