01 червня 07:00
Час відправлення
01 червня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
01 червня 2019р.
360 UAH
390 UAH
Залишити відгук

Маловідомі палаци Вінничини

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 300 км.

Ми вирушаємо в захоплюючу подорож Вінничиною. За один день побачимо прекрасний палаци, збудовані в різних артхітектурних стилях, розкішні колись маєтки, послухаємо цікаву історію та помилуємось мальовничими краєвидами рідного Поділля!

Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Митки

Бар

Муровані Курилівці

Вищеольчедаїв

Чернятин

Вінниця

Про подорож

Палац Чихачова - подільський Хогвартс

В селі Митки Барського району знаходиться унікальний шедевр кінця ХІХ століття. За тогочасною модою маєтки будували в британському стилі. Палац адмірала Миколи Чикачова є єдиним представником англійського класицизму для нашої країни, а унікальний дизайн архітектора Леонта Леонова-Вендровського в змішаному готичному і романському стилі задовольнить забаганки будь-якого денді. Дивовижні балкони, аристократичні арки, нефи та барельєфи залишились незмінними з кінця ХІХ. Таємниці, які ховає "Подільський Хогвартс" вже більше 110-ти років ми дізнаємось під час екскурсії.

Адмірал Микола Чихачов будував палац для своєї доньки Софії, котру дуже любив. Місцеві мешканці розповідають, що він навіть висадив липами її ім’я біля палацу. Сама будівля була споруджена в 1904–1905 роках. Матеріали адмірал віз прямо з Англії. Палац виглядає дуже мальовничо, мабуть, це і було однією з причин, за якою мешканці села не дозволили його розібрати, як того хотіла влада у повоєнний час. До певного моменту у палаці зберігали портрети Соні та інші картини. Нині в ньому працює шкільний музей, де виставляються предмети побуту різних часів.

Бар - маленький клаптик Італії

Невелике але затишне містечко Бар є одним з найвизначніших на Поділлі та має досить цікаву багатовічну історію.  Колишнє містечко Рів, яке польська королева Бона Сфорца перейменувала на Бар. З цього періоду почалась нова сторінка в житті міста. Велична фортеця, яку сучасники називали «Ключем до Східного Поділля», була однією з найпотужніших у Європі. Саме в цьому місті було проголошено Акт конфедерації, яка увійшла в історію, як Барська і була спробою порятунку Речі Посполитої.

Тут можна оглянути фрагменти замку, Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Покровський монастир та колишній монастир єзуїтів, а ще численні модернові міські будівлі.

Безумовно, найяскравішою пам'яткою Бару є неоготичний костел св. Анни, розташований неподалік від руїн замку. Храм буз збудований у 1811 році домініканцями і відбудований у 1908 році в стилі неоготики. Костел в Барі - один з найвражаючих прикладів неоготики в Україні. Гострі шпилі, пишні фасади з рельєфною ліпниною і благородні форми - все це ідеально вписується в ландшафт старого міста.

 

Чернятин-рожевий шедевр неоготики

​Село Чернятин заснував козак на прізвище Черняк, але палац тут з’явився значно пізніше – у 1820-1830 рр. Рожевий шедевр у стилі неоготики належав поміщикам Вітославським, а сьогодні тут знаходиться Чернятинський аграрний технікум. Онук Вітославського програв маєток у карти, і його наступним власником став граф Львов. Нині від первісного оздоблення палацу залишилося трохи ліпнини в інтер’єрах та цікава кам’яна підлога, мармурові леви, які охороняють вхід, частина пінаклів (декоративних башточок), та стрільчасті вікна – все дуже симпатичне та величне. 

"Подільський Версаль" в Мурований Курилівцях

Муровані Курилівці - достатньо відоме містечко на південному заході Вінниччини, розташовано на схилах річки Жван. Раніше воно називалось просто Чурилівці. Таку назву село, ймовірно, отримало від імені першого поселенця - козака Чурила. "Мурованими" Чурилівці (Курилівці) почали називатися у XVI столітті, коли власники містечка, збудували на схилі річки замок, вимуруваний з місцевого вапняку. Залишки бастіонного замку збережені і до сьогодні.

У 1805 році Станіслав Комар звів новий палац, у стилі пізнього класицизму, включивши в його композицію частину замкових укріплень. Великий палац, оточений старим парком, іноді називали "подільським Версалем". До паркового фасаду будинку знизу примикає оранжерея, в якій колись був зимовий сад. Палац оточує величезний пейзажний парк ландшафт якого вражає великими природними скелями, посеред яких прокладені алеї і стоять кам'яні лави, також є кам'яний триарковий міст, які збереглися до сьогодні. 

Розкішний маєток у Вищеольчедаєві

По дорозі назад ми зможемо побачити ще один дуже цікавий обєкт. Це садиба цукрозаводчика Когана, що знаходиться у Вищеольчадаєві. Житловий будинок знаходиться на підвищенні, на березі річки Лядова. Маєток ХІХ століття, який проектували європейські зодчі, визнали пам'яткою архітектури та містобудування місцевого значення.

 

За радянських часів в маєтку був дитячий садок. Але на горищі сталася пожежа, тому садок переїхав, а садиба на превеликий жаль залишилась пустувати і поступово руйнується. Ми маємо унікальну можливість побачити цю красу. Кожна з чотирьох кімнат оформлена у різних стилях та символізують чотири пори року. Особливо вражає своїм багатим оформленням бальна зала. Кожен елемент декору тут вирізаний умілими руками майстрів. Здається до цього часу тут звучать мелодії вальсу.  Загалом це прекрасне місце для крутих фото (світлини зроблені небайдужою  Olena Kosinska)

 
 

Палац Ценіної в Котюжанах

Село Котюжани на березі річки Лядова вже сміливо можна вважати подільською глибинкою.  Але є тут палац з історією. Він добре зберігся, та туристи чомусь майже нічого не знають про нього. У 1885 році тут існувала панська садиба з одноповерховим садибним будинком. На початку ХХ століття маєток у Котюжанах придбав відставний генерал на прізвище Ценін. У 1910 році резиденцію спалили розлючені селяни, а у 1912 році вдова померлого генерала Катерина Ценіна відбудувала спалений палац за проектом відомого на той час петербурзького архітектора Оскара Мунца.

За стилем котюжанський палац здається близьким лівадійському, який будувався у той самий час. Архітектор вдало вдихнув у нову двоповерхову резиденцію риси неоренесансу. Палац виглядає старшим, ніж є насправді. Від Давньої Греції тут барельєфи на теми античних міфів. У 1937 р. – будівлю передали для дітей репресованих радянською владою. Діти-сироти пересиділи тут німецьку окупацію. Згодом палац передали під школу-інтернат, що дозволило зберегти будівлю у пристойному стані до нашого часу.

Харчування

Друзі, хто не встигне поснідати-беріть з собою бутерброди. Обід є можливість замовити в закладі "Богатирська хата" в Котюжанах.Меню буде ближче до виїзду. 

Обід - 95 грн. (Борщ, хліб, картопляне пюре, куряча відбивна, овочевий салат, узвар)УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 360 UAH
Новачки 390 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 22 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • Обід - 120 грн (відмічайте при реєстрації, оплачується в день виїзду в автобусі);

Програма подорожі


Субота 01 червня :
07:00 Виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу.
08:30 - 10:00 Екскурсія старовинним містом Бар, вільний час на каву.
10:30 - 11:30 Переїзд до с. Митки, огляд палачу Чихачова.
12:20 - 13:20 Переїзд до Котюжан, слухаємо історію про місцевий палац.
13:30 - 14:30 час на обід в закладі "Богатирска хата"
15:00 - 16:30 Їдемо в Муровані Курилівці, екскурсія в палаці Комара, та прогулянка парком.
17:00 - 18:00 Переїзд до Вищеольчедаєва. Огляд залишків розкішного маєтку Когана.
19:00 - 20:00 Огляд палацу в Чернятині.
21:00 - 21:30 Виїзд додому. Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Неоплан 216 жовто-оранжевий (52)
-1 вільних місць із 52

52484440363228262420161284
51474339353127252319151173
5046423834302218141062
494541373329211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Ольга - 18 квітня 09:24
Доброго дня, яка ціна екскурсій?
Вікторія - 18 квітня 10:25
Ольга, добрий день! Вартість мандрівки 360грн!
Ольга - 18 квітня 10:39
Екскурсії безкоштовні?? Чи вони входять у вартість мандрівки?
Наталія - 18 квітня 11:49
Ольга, екскурсійний супровід включено в організаційний збір.
Леся - 14 травня 22:33
Чи буде повтор подорожі в цьому році?
Наталія - 31 травня 09:43
Леся, так, буде. Але вже восени. Слідкуйте за новинами у нашій групі у фейсбуці а також на сайті.
Ольга - 30 травня 18:11
Доброго вечора, бачу ціна за обід змінилася з 65 на 120 грн. Чи є інформація стосовно меню?
Наталія - 31 травня 09:42
Ольга, так, на жаль вартість змінилась. Ось комплексне меню: Борщ, хліб, картопляне пюре, куряча відбивна, овочевий салат, узвар.
Ольга - 31 травня 10:22
Добре, дякую за швидку відповідь!
Вікторія - 11 червня 11:13
Ольга, :)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.