26 вересня 10:00
Час відправлення
30 вересня 23:00
Час повернення
Місць немає!
230 USD
250 USD
Повідомте мене про додаткові місця

Фантастична Cappadocia

Тип: Гори, Печери, Екскурсії, Озера, Розваги, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 1800 км.

Вона схожа на іншу планету - незвична, захоплююча, казкова та фантастична. Тут щодня здіймаються у небо сотні повітряних куль, а люди живуть прямо в скелях. Край настільки казковий, що назавжди полонить нашу душу та наше серце! Давайте разом зануримось у цю пригоду! Полетіли до Кападокії! Встигніть придбати дешеві квитки на літак! :)

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Юрій Дедерчук
(098)009-98-06
Відповідальна:
Тетяна Грідасова
(068)005-78-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Бориспіль

Анкара

Кападокія

Вінниця

Про подорож

Фантастична Каппадокія

Каппадокія вважається восьмим чудом світу і цей титул повністю виправданий! Спочатку  здається, ніби ми опинилися на іншій планеті, а потім – що це небо, ці скелі, неймовірні квіти і виноградники витвір нашої уяви. Тому, що дивишся навколо і думаєш: «Ну не може бути настільки гарно»!

Мало хто знає, що в центрі Туреччині знаходиться історична область, знаменита справжніми печерними містами, вирізаними в скелях храмами, долинами, горами і гірськими утвореннями у вигляді гігантських грибів, які по отриманим враженням нічим не поступаються британському Стоунхеджу або знаменитим статуям богів на острові Пасхи. Називається ця місцевість Каппадокія, що в перекладі з перської означає «країна прекрасних коней». До речі, назва цієї області саме історична, на карті ви її не знайдете.

Каппадокія - неймовірно особливий край!  В сиву давнину тут трапилося велике виверження вулкану і землю вкрили шари вулканічного пилу, туфу та базальту. А потім вода та вітер як самі кращі скульптори почали робити свою справу!  І тепер, люди з самих далеких куточків світу готові подолати тисячі кілометрів щоб побачити цю неповторну красу!

Столиця Каппадокії - Гьореме

Гьореме - це саме серце Каппадокії. Тут ми побачимо вражаючий національний парк, музей під відкритим небом, церкви, фортецю Учхисар - усе це у пішохідній доступності. А також чудові гори, які починаються прямо за порогом нашого готелю, адже ми живемо саме тут!)

Політ на світанку

Головною особливістю Каппадокії є можливість поспостерігати, а краще самому взяти участь в польоті на повітряній кулі. Найкраще це зробити на світанку! Це фантастичне, незабутнє видовище. Десятки, незрозумілої форми тюків,перетворюються на величезні кулі, що нетерпляче рвуться злетіти в повітря. Момент зльоту сотень куль -  незабутній. Він захоплює душу і назавжди закохає Вас у цей край. Такі спогади залишаться з нами назавжди, адже це одне з тих особливих вражень, які просто неможливо забути!

Сотні повітряних куль злітають щодня протягом року!

Уявіть собі відчуття і емоції під час польоту... Кожен з нас може здійснити це! Вартість підйому на кулі від 100 до 150 доларів з людини в залежності від сезону та величини корзини (від 12 до 20 осіб).

Фортеця Учхисар

Фортеця Учхисар - єдине у своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона підноситься. Її висота близько 60 метрів, і 1400м над рівнем моря. Видно фортецю з будь якої точки Каппадокії! Ви тільки уявіть яка звідти відкривається панорама!

Долина Кохання

Ми побачимо саме знамените і особливе місце Каппадокії, яке як і повітряні кулі є її візитівкою. Долина Кохання – ті самі величезні «гриби» висотою 20-30 метрів, утворені з гірських порід мільйони років тому. Ніжки грибів складаються з м’якої осадової породи, яка називається туф. Раніше більшість гір в цих місцях були діючими вулканами.

Попіл, що викидався цими вулканами протягом багатьох років осідав і утворював туфовий шар. Потім цей туф накрило лавою з тих  вулканів, в результаті утворився міцніший базальтовий шар. Після цього багато років породу руйнували землетруси, перепади температур, дощі та інші природні явища. Завдяки цим процесам ми і можемо тепер спостерігати незвичайні туфові стовпи з базальтовими «шапками».

Місто гончарів - Аванос

Сьогодні Аванос - одне з туристичних місць Каппадокії, яке славиться своїми гончарними виробами. Причому технологія виготовлення не змінюється з давніх часів. Кераміка робиться виключно з місцевої червоної глини з берегів річки  Кизилирмак що протікає через місто та довжина якої 1330 км.

У Аваносі є велика кількість майстерень і магазинів, де можна придбати місцеву кераміку. А ще спробувати себе в ролі творця і зробити власний горщик. Також варто прогулятись по самому містечку Аванос та побачити прекрасну мечеть Алладіна)

Долина та Каньйон Іхлара

Долина каньйону Іхлара суттєво відрізняється від інших гірських ландшафтів Каппадокії. Каньйон утворився завдяки течіям річок в скалистому плато.  В його глибоких недрах знаходиться активна рослинність. А в неймовірно живописній долині збудовано декілька цікавих храмів.

Підземні міста

Родзинкою Каппадокії є підземне місто Деринкую що простягається на кілька поверхів вниз, обладнане вентиляційними шахтами, коморами, колодязями та  загонами для тварин. І ми також сюди спускаємось!

Подібні міста жителі Каппадокії використовували в якості сховищ. Коли нападали вороги, жителі спускалися під землю. Запасів харчів вистачало на кілька місяців. Зручно було й те, що викурити людей з такого міста було неможливо. Дим не проходив нижче першого ярусу, так що люди залишалися в цілковитій безпеці.

Монастир Селіме у долині Іхлара

Найбільший монастир що представляє собою наскальний комплекс з декількома церквами. Які і багато інших пам’яток у Каппадокії монастир вирублений в м’якому вулканічному туфі. У монастирі розміщені фрески, вони датуються Х-ХІ століттями.

В монастирі спалювали вогнища, тому внутрішні стіни чорні від застарілої копоті. Але темні арки та колони виглядають досить вражаюче, так як копоть надає їм середньовічний шарм. Монастир знаходиться на висоті, а його приміщення з’єднані цікавими переходами.

Долина Голубів

Для нас відкриється вигляд на одне з самих гарних місць у Каппадокії. Історія цього місця бере корені з 19 століття , коли через нестачу родючих грунтів місцеві жителі були вимушені створювати велику кількість голубятен, адже від голубів вони отримували найкраще добриво ;) Зараз це казкова долина протяжністю близько 4000 метрів. Знаходиться вона між Гьореме та найвищою точкою Каппадокії - фортецею Учисхар. 

 

Джипінг та квадроцикли

В Каппадокії є чудова можливість взяти на прокат квадроцикл, велосипед, мотоцикл, або взяти учать у джиппінг- турі. Це неймовірне задоволення споглядати захоплюючі краєвиди  об'їжаючи безмежні простори на швидкості, а розігнатись там є де! 

Ціна на прокат велосипеду від 5 долл, квадроцикл від 20 долл, джиппінг-тур від 10-15 долларів в залежності від кількості учасників.

Мечеть Коджатепе

Оскільки ми будемо в Анкарі, то обовязково повинні побачити найбільшу в місті неокласичну мечеть в османському стилі, що збудована в 1967–1987 рр. і вміщає більше 24 000 людей. Відвідування мечеті – безкоштовне, про це можна навіть і не згадувати, але  важлива вимога  для відвідувачів - це їх зовнішній вигляд. Не забувайте про те, що ви вирушаєте, перш за все, в святе місце і одяг повинен прикривати плечі, спину, ноги і живіт. Також перед входом потрібно обов'язково зняти взуття.

Проживання у печерному готелі!

Однією з головних особливостей Каппадокії є можливість проживання у печерних готелях. Це найраща можливість відчути на всі 100% колорит цього місця! Ми проживаємо у столиці Каппадокії - місті Гьореме. Ще однією особливістю проживання в печерному готелі Гьореме є те, що воно височіє над долиною з якої запускають кулі  і  неймовірний краєвид відкривається просто з нашого готелю! 

 

Переліт Low Cost

Переліт до Анкари оплочується додатково! Ми допомагаємо купити квитки після внесення авансу, якщо вони є в наявності.

Друзі, авіаквитки до Анкари коштують близько 125 -140 долларів в дві сторони. Оскільки ціна на квитки не стабільна ціну уточнюйте у організаторів в день купівлі! 

Для того щоб заронювати місце у поїздці та квиток необхідно внести аванс у розмірі вартості квитка!

Увага! При купівлі квитків Low cost:

Отже, коли внутрішній голос покликав вас до пригод і ви вирішили приєднатися до унікальної подорожі в незвідану Туреччину, то:

 • Реєструємось в подорож
 • Без зволікань зв'язуємось з організатором: Тетяна 0680057800, Юра 0980099806
 • Уточнюємо вартість квитка, оскільки ціна на авіаквитки можете залежати від настрою авіаперевізника в день купівлі :)
 • Купляємо одразу квитки
 • Радіємо що летимо в неймовірну подорож!)

 Безвіз з Туреччиною

 Для подорожі у Туреччину необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 100 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку.

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Перетин кордону неповнолітніми

Правил перетинання державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1. за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин, який не досяг 16-річного віку, або проїзному документі дитини є запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

 - свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:

– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Cave Hotel
3-місний,
3-місний (Стандарт)
4-місний (Стандарт),
2-місний (Стандарт)
Учасники Клубу 230 USD 240 USD
Новачки 250 USD 260 USD

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 60 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 12 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • трансфер від аеропорту Анкари до Каппадокії;
 • екскурсійний супровід;
 • сніданки у готелі по типу "шведський стіл";
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • квиток на літак, оскільки ціни на авіаквитки є дуже не стабільними уточнюйте їх у організатора;
 • політ на повітряній кулі від 100 до 130 долларів;
 • вхідний квиток у Фортецю Учисхар - 2$ (9 лір);
 • вхідний квиток у підземне місто Деринкую - 7$ (35 лір);

Програма подорожі


Четвер 26 вересня :
10:00 Зустрічаємось у аеропорту Бориспіль. Реєстрація на літак починається за 3 години до вильоту.
13:30 - 15:25 Переліт з Києва до Анкари
16:00 - 20:00 Переїзд з Анкари до Гьореме - столиці Каппадокії.
20:00 Поселяємось до печерного готелю, відпочиваємо після перельоту насолоджуючись нічною панорамою Гьореме щоб завтра з новими силами розпочати новий день!
П'ятниця 27 вересня :
05:45 Хто рано встає - той бачить неймовірний момент зльоту сотень повітряних куль на світанку! Сотні куль злітають щодня!
08:00 Сніданок у готелі по типу "шведський стіл".
09:00 Початок екскурсійного дня. Зустрічаємо місцевого екскурсовода який відкриє для нас незвідану Каппадокію! Під час екскурсії ми побачимо фортецю Учхисар, Музей під відкритим небом, усі особливі місця Гьореме та Долину Кохання!)
20:00 Збираємось усі разом на традиційний "Вечір знайомств"!)
Субота 28 вересня :
05:45 Ще одна можливість побачити момент підняття у небо сотень повітряних куль, зробити круті фото та піднятись на кулі самому!
08:00 Сніданок у готелі по типу "шведський стіл".
09:00 Другий екскурсійний день у нас неймовірно насичений. Ми відвідаємо підземне місто Деренкую, долину Ікхлара і самий губокий і протяжний каньйон Іхлара. Також відвідаємо монастир Селіме.
19:00 Також маємо можливість відвідати традиційну забаву в Туреччині! Турецьку ніч!) Це національні танці, місцеві страви та солодощі, справжнє свято, яке, здається, ніколи не закінчується!)
Неділя 29 вересня :
05:45 Повітряні куль злітають щодня на світанку =)
08:00 Сніданок у готелі по типу "шведський стіл".
09:00 Вільний день.Цей день для виконання Ваших бажань! Адже у такому місці як Каппадокія не можна поспішати, тут стільки казкових місць, панорам та можливостей зробити нереально куруті фото! Ви можете політати на повітряній кулі, проїхатись по долині на квадроциклі або взяти крутий джип - тур (від 25 дол за особу)!
19:00 Відвідаємо місцевий заклад харчування де скуштуємо колоритну національну страву - Тесті Кебаб (м'ясо з овочами в глиняному горщику в тандирі!) з келихом турецького вина.
Понеділок 30 вересня :
07:00 Сніданок у готелі по типу "шведський стіл".
08:00 Виїзд до Анкари
12:00 - 14:00 Відвідаємо найбільшу мечеть Анкари яка є її основною пам'яткою та візитівкою!
23:00 Виліт з Анкари додому. Летимо авіакомпанією Пегасус. Приліт у Київський аеропорт "Жуляни"

Транспорт

 • Трансфер у Каппадокії
-1 вільних місць із 37

362925211713951
3530262218141062
37
3431272319151173
3332282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Cave Hotel
2 вільних місць із 39

Готель є особливою родзинкою нашої подорожі! Більшість готелів у Гьореме - печерні. Проживання у печерному готелі ніяк негативно не впливає на комфорт, лише додає яскравий колорит та незабутні враження. Готель містить всі зручності у номері. У вартість включений сніданок типу "шведський стіл".

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Діана - 06 лютого 17:28
Не встигла і оком моргнути, а вже немає вільних місць. Чи планується ще одна подібна поїздка?)
Тетяна - 06 лютого 17:47
Діана, звичайно, ще такі поїздки будуть, вони якраз в розробці ;) Також можливо ми збільшимо кількість місць на дану поїздку, тому радимо Вам стати у чергу. Для цього вам потрібно зверху поїздки натиснути кнопку "Повідомити мене коли будуть вільні місця". Тоді ми зателефонуємо Вам як тільки місця зявляться!)
Олена - 06 лютого 21:38
Доброго дня! Місць вже немає? Можна залишити заявку, на випадок, якщо хтось відмовиться?
Вадим - 06 лютого 22:02
, залиште заявку вгорі сторінки і ми з Вам зв'яжемось :)
Владислав - 03 березня 21:46
Доброго вечора. Прохання дати посилання на готель в якому планується проживання або хоча б повну назву. Дякую
Тетяна - 04 березня 15:51
Владислав, Доброго дня. Проживаємо у Travel Inn Cave Hotel та Goreme Valley Cave House
Микола - 27 березня 01:13
Зорієнтуйте скільки приблизно обійдуться вхідні квитки.
Тетяна - 03 квітня 11:05
Анжела, Доброго дня, орієнтовна вартість усіх вхідних квитків 10-15 долларів.
Інна - 03 квітня 09:49
Доброго дня) Планується подорож у наступному році?? Дуже хочу поїхати, але дати не підходять(((
Тетяна - 03 квітня 11:05
Інна, Доброго дня. Так, подібна подорож планується, слідкуйте за нашим сайтом)
Світлана - 03 липня 18:26
Добрий день! Скажіть, будь ласка, а навесну у вас буде цей тур?
Олександр - 14 вересня 09:12
Зверніть увагу - мінімальна офіційна вартість польоту на кулі з вересня 2019 складає 185€ і місце потрібно замовляти заздалегідь!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.