25 травня 01:00
Час відправлення
27 травня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
27 травня 2019р.
1200 UAH
1300 UAH
Залишити відгук

Легенди Чернігівщини

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1300 км.

Вирушаємо разом на північ нашої країни, а саме на Чернігівщину. Ми побачимо романтичні палаци в Качанівці та Сокиринцях, відвідаємо місто, де народився рецепт славнозвісних огірків, прогуляємось вуличками стародавнього Чернігова, дізнавшись про всі його легенди та відкриємо для себе затишний та містичний Седнів. Крім того побачимо унікальний іконостас у Козелецькому соборі. Приєднуйтесь, буде незабутньо!

Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Київ

Бровари

Сокиринці

Качанівка

Ніжин

Чернігів

Седнів

Козелець

Київ

Вінниця

Про подорож

Стародавній Чернігів

Чернігів - одне з найстаріших міст України. Місто також називають одним із найдавніших історичних та духовних центрів. Тут збереглися пам'ятки архітектури та історії, шість з яких - ще домонгольського періоду. Старовинні церкви та монастирі, багата історія, несподівані легенди, заманюючі тінню старезних дубів, парки та розлогі краєвиди – це все ми побачимо під час неквапливої прогулянки Черніговом.

Найпопулярніше місце прогулянок у Чернігові за сумісництвом є найбільшою історичною цінністю. Фактично, весь історичний центр (Дитинець) перетворено на чималий парк. Вал Чернігова, що колись захищав місто, тепер служить променадою для прогулянок, а гармати, в основному, виступають тлом для фотографій.

На території Дитинця в рядочок вишикувались три собори – два давньоруських і один козацький (насправді то не храм, але так відразу і не здогадаєшся). Струнка шеренга храмів – свідків багатої історії Чернігова, немов зійшла з числених листівок про місто. Найголовніший з них, Спасо-Преображенський собор – колись головний собор Чернігово-Сіверського князівства. Один з найдавніших християнських храмів у нашій країні, зараз зберігає багато цікавого з історії Чернігова князівських часів. Діє як храм і як музей.

Борисоглібський собор - храм 12 ст., відновлений свого часу у давньоруських рисах. До того як його тільки не перебудовували і виглядав він схожим на більшість козацьких церков.

Чернігівський колегіум – третій «храм» дитинця це, насамперед, навчальний заклад, заснований у 1700 р. за сприяння Мазепи. Проте світське й церковне в ті часи було нероздільно пов’язаним, тому й виглядає схожим більше на храм, ніж на «альма-матер».

Неподалік також знаходиться червона П’ятницька церква – ще один давній храм Чернігова (з 12. ст..) , який за історію бачив багато різного, в тому числі і власне руйнування під час війни. Відбудований, але не тому вигляді, який нагло знищила німецька бомба, а у тому, який існував в до монгольські часи.

Якщо собори на виду в Дитинці, то будинок полкової канцелярії можна й не помітити. Солідна хатинка з 18. ст. З тих часів взагалі мало нецерковної архітектури збереглось, тому такі споруди особливо цінні.

На сусідньому з дитинцем пагорбі розташована Катерининська церква  - яскравий зразок кам'яної української архітектури Лівобережжя. Церкву зведено на кошти братів  Лизогубів за заповітом їхнього батька. Побудована в пам'ять про героїзм їхніх діда  й козаків Чернігівського полку, виявлений ними під час штурму турецької фортеці Азов в 1696 році.  По композиції споруда повторює традиційну дерев'яну українську церкву. Катеринська церква є візитівкою міста, та першою зустрічає нас на віїзді в місто.

 

Незбагненної сили враження чекають на нас при відвідуванні Антонієвих печер та комплексу Троїцько-Іллінського монастиря. Саме тут в ХІ столітті Антоній Преподобний створив земляні споруди, які сполучені підземними ходами з Іллінською церквою. Печери св. Антонія мають протяжність 350 м, а основною їх цінністю вважають підземний храм Феодосія Тотемського, що є найбільшою підземною святинею Лівобережної України.

Містичний Седнів

Неподалік Чернігова, серед мальовничих лугів, полів і соснових лісів, на березі річки Снов лежить літописний Седнів. Тут збереглось чимало пам'яток давнини. Ця мальовнича місцина ніби створена для романтичних прогулянок та фотосесій.

В центрі села розташована дерев'яна Георгіївська церква. Відома тим, що саме в ній був знятий фільм "Вій" 1967 року. Тут молився за упокій панночки семінарист Хома. Крім того, церква служила за зразок під час відновлення храму на території Цитаделі в Батурині.

Ще однією пам’яткою сакральної архітектури Седнева є кам”яна  Воскресенська церква, збудована 1690-го року у формах «козацького бароко» – симпатичний та добре збережений храм з дзвіницею. Розміри церкви візуально не вражають, оскільки площа суттєво переважає над висотою, але це, свого роду, ілюзія – щоб захопити усю споруду об’єктивом фотоапарату потрібно відійти на чималу відстань. Церква протягом століть слугувала склепом для відомої старшинської родини Лизогубів - кажуть, декілька мумій до сих пір зберігаються у її підвалах.

 

Недалеко від церкви стоїть кам'яниця Лизогубів, цікава будівля з баштою, найстаріша на Лівобережній Україні. Була побудована в 1690 році, вежа була прибудована в 19 столітті. Вона нежитлова, тут у підвалі зберігався арсенал і архів родини.

Найромантичніше місце в Седневі – альтанка Глібова. Названа на честь відомого байкаря. Він любив гостювати у козаків та писав свої твори, спостерігаючи за чарівними панорамами річки Снов. Тут можна зробити фото та, можливо, зустріти свою музу. Адже, натхнення шукав тут й Тарас Шевченко. Також Седнів називають меккою для художників. Седнівські краєвиди можна зустріти на полотнах багатьох поколінь митців. Навіть далекі від мистецтва люди відчувають тут приплив натхнення.

Романтична Качанівка

Вікові дерева, розкішні види з балконів і аристократичний шарм – у Качанівці своя атмосфера, і в неї варто зануритися. Садиба "Качанівка" – це грандіозний пейзажний парк з екзотичними деревами та благородний палац, який увійшов до рейтингу семи найкращих  в Україні. 

Палац, перебудований на замовлення родини меценатів Тарновських, розташований на романтичному схилі, який із двох боків омивають мальовничі ставки. До палацу веде вимощена плиткою центральна алея, з іншого боку якої споруджена єдина у Східній Європі церква Георгія Хозевіта. Вона була родинною усипальницею Тарновських.

За Тарновських, які захоплювалися українськими старожитностями, Качанівка вважалася українським Парнасом - центром, куди з'їжджалися митці та закохані в них гарненькі панянки. Тут часто гостював Микола Гоголь, мешкав композитор Михайло Глінка. Приїздили російські художники Михайло Врубель, Ілля Рєпін, Лев Жемчужников. А на честь Тараса Шевченка, який у Качанівці читав вірші, навіть посадили молодий дубок.

Меценатство розорило Тарновських наприкінці ХІХ століття, і палац у Качанівці виставили на аукціон. Маєток придбав цукровий король Російської імперії Павло Харитоненко. Цукрозаводчик модернізував фасад, збудував водогін і каналізацію, провів електрику та телефон, а згодом подарував Качанівку на весілля дочці Олені та її чоловікові князю Михайлу Урусову. Коли молодята йшли під вінець, Харитоненко наказав засипати головну паркову алею цукром, що мало символізувати для молодят солодке життя. 

Розкішний палац в Сокиринцях

Садиба в селі Сокиринці є яскравим зразком садово-паркового мистецтва 19 століття.  Палац був зведений за наказом прилуцького полковника  Павла Галагана. Розробкою архітектурного комплексу займався відомий архітектор Павло Дубровський.

Величний мурований палац в стилі ампір слугував як розважальна резиденція родини Галаганів. Пишно вбраний і художньо оформлений комплекс був одним із найбагатших та найкрасивіших маєтків свого часу. До палацово-паркового комплексу належали також дзвінниця, дві церкви, службові флігелі, господарські споруди, стайня та оранжерея.

Довкола палацу був створений Сокиринський парк, проект якого розробив садівник із Саксонії І. Бістерфельд. Нині на території парку можна побачити понад 40 порід дерев. Є тут і найстаріше дерево - Шевченківський явір. Вважається що саме під цим явором письменник написав знамениті слова: «Тече вода з-під явора, яром на долину…»

 

Будівля палацу складається з трьох корпусів, центральний з яких прикрашений чудовим куполом і восьмиколонним портиком. Палац налічував 60 кімнат. До початку Першої світової війни садиба в Сокиринцях переживала період розквіту. На території маєтку діяв кріпосний хор і театр, а частими гостями в палаці були видатні культурні діячі: поет Шевченко, кобзар Вересай, художник Жемчужников і композитор Лисенко. У нинішній час в Сокиринському палаці діє професійний аграрний ліцей.

Неймовірний собор в Козельці

Стародавній собор Різдва Пресвятої Богородиці розташований у невеликому містечку Козелець на Чернігівщині. Його визнано однією з кращих українських святинь, зведених в епоху бароко. Козелецький собор вважають унікальним зразком храмового зодчества 18 століття. Збудували церкву на замовлення графині Наталії Розумовської – матері Кирила та Олексія Розумовських. Храм донині вражає відвідувачів своїм пишним декором, а також нехарактерними для провінційного містечка розмірами і багатим оздобленням.

У нас буде можливість помилуватись найціннішою прикрасою собору – його іконостасом. На думку деяких істориків, іконостас був зроблений в Італії і призначався для петербурзького собору Смольного монастиря. Однак після виготовлення з'ясувалося, що він великий для Смольного, тож, за велінням імператриці, був переданий у дар Козелецькому храму.

Висота іконостасу становить двадцять сім метрів, прекрасні ікони для його оздоблення виконав талановитий український художник Григорій Стеценко. Вражають не тільки величезні розміри, а й унікальна високохудожня різьба і дивовижні розписи цього шедевра.

За довгі роки існування на долю собору випало безліч випробувань. У його стінах розташовувалися стайні, табір для військовополонених і навіть склад для фруктів та овочів. Але завдяки зусиллю багатьох людей і копіткій праці реставраторів святиня відновила колишню велич та красу. За старовинною легендою, в ясну і сонячну погоду із дзвіниці, яка поруч із храмом, одночасно можна побачити Чернігів та Київ. 

 Затишний Ніжин

Древній Ніжин – місто часів Київської Русі. Місто перетину торгових шляхів. Грецька столиця України. Місто церков. Воно зберігає більше як триста старовинних архітектурних пам’яток, кожна з яких має свою унікальну історію. Тут було встановлено перший у світі пам’ятник Миколі Гоголю, тут зародилась українська фармацевтика…

 

Мабуть найвідомішою архітектурною пам’яткою міста є Миколаївський собор. Збудований у 1658 році, він є зразком козацького бароко. Форма храму досить незвичайна: вибудувані із каменю стіни нагадують форми стилю української дерев’яної архітектури. Цікаво, що ця пам’ятка була збудована за кошт полковника Золотаренка – того самого, героя «Конотопської відьми».

Ніжин може здивувати вас не тільки храмами. Ще у 70-х роках XVIII століття була збудована Поштова станція, старовинним архітектурним ансамблем якої можна милуватись і зараз. Сьогодні там музей, присвячений поштовій справі, зокрема й кінній пошті.

На березі річки Остер розташований Державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя. Колись він називався Гімназією вищих наук. Микола Гоголь сам навчався тут. Тодішні часи відомі застосовуванням у навчанні різок та інших «допоміжних предметів виховання». Старий корпус університету – визначна архітектурна пам’ятка міста. Це монументальна триповерхова споруда з фасадом в 12 струнких білих колон.

 

Ніжин здавна був містом перетину торгових шляхів. Та найвправнішими торговцями, як відомо, були греки. Відомо, що ніжинські греки звертались до місцевої влади з проханням дозволити їм збудувати свій храм.  Грекам не відмовили і незабаром у місті були споруджені церква архангелів Михаїла і Гавриїла та храм Всіх Святих. Всехвятська церква XVIII століття діє і зараз. Збереглась і Михайлівська церква. Майже без зовнішнього оздоблення, однокупольна.

І ще одна “грецька” пам’ятка – старовинна аптека. Кажуть, від 1777 року, коли її було відкрито і до теперішнього часу вона ні разу не зачинялась. А ще у Ніжині багато дуже красивих старовинних будиночків, побачити які можна, просто блукаючи вулицями цього славного містечка.

Пам’ятник огірку.  І тут знову ж таки не обійшлося без греків. Саме вони, за легендою, привезли в Україну такі улюблені зараз нами огірки. Розповідають, що саме грецькі солені огірки та ще мандарини доставляли до імператорських столів аж у Петербург. Сам огірок виготовлений із граніту рідкісного зеленого кольору. Цікаво, що ціну на матеріал, який купляли аж в Італії, сильно скинули, коли дізнались, для чого він.

 

Харчування

На ранок та обід першого дня візьміть з собою бутерброди. Вечерю та сніданок наступного дня є змога замовити в готелі (обирайте під час реєстрації). На обід другого дня після екскурсії Черніговом буде виділено годину, тож можна буде пообідати в закладах в центрі міста. Вечерю можна буде купити по дорозі додому на заправках, або ж перебуваючи в Чернігові поповнити свої запаси в магазинах.

Вечеря (орієнтовне меню: картопля тушена, відбивна куряча, салат овочевий, компот, хліб) - 100 грн;

Сніданок (орієнтовне меню: яєшня з ковбасою, йогурт, рулет з корицею, хліб, твердий сир) - 80 грн.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

7я (Чернігівська обл.)
3-місний (три односпальні ліжка) 2-місний (два односпальні ліжка)
Учасники Клубу 1170 UAH 1200 UAH
Новачки 1270 UAH 1300 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 1 добу в готелі;
 • екскурсійний супровід в Сокиринцях, Чернігові, Седневі, Козельці;
 • страховий туристичний поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • вхідний квиток в музей у Сокиринцях - дорослі-10 грн, діти-5 грн;
 • вхідний квиток та екскурсія в садибі Качанівка: дорослі-50 грн, діти - 35 грн;
 • вхідний квиток в музей Поштова станція в Ніжині: дорослі-15 грн, діти-8 грн;
 • екскурсія по місту Ніжин: дорослі - 20 грн, діти - 15 грн;
 • вхідний квиток в Антонієві печери - дорослі - 30 грн, діти-15 грн;
 • вхідний квиток в садибу Лизогубів у Седнєві - 5 грн;
 • підйом на дзвінницю Троїцького собору (за бажанням) - 5 грн.;

Програма подорожі


Субота 25 травня :
01:00 - 01:00 Виїзд з платформи 1-А центрального автовкзалу
09:00 - 11:00 Екскурсія палацом Галаганів в Сокиринцях
12:00 - 15:00 Переїзд в Качанівку, екскурсія садибою Тарновських, вільний час на прогулянку в парку
16:00 - 18:30 Оглядова екскурсія по стародавньому містечку Ніжині
20:00 - 20:30 Заселення в готель, вечеря.
Неділя 26 травня :
08:00 - 09:00 Виселення з готелю, сніданок
10:30 - 13:30 Оглядова екскурсія Черніговом, під час якої ми побачимо все найцікавіше.
13:30 - 14:30 Час на обід в центрі Чернігова, в одному із запропонованих нашим гідом закладів харчування
15:00 - 18:00 Переїзд до Седнева, екскурсія селищем.
19:30 - 20:30 Зупинка у Козельці, огляд собору, після чого виїзд додому.
Понеділок 27 травня :
03:00 - 03:30 Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг

Транспорт

 • Мерседес LUXUS
1 вільних місць із 20

Зручний пасажирський автобус євро-класу. Всі сидіння відкидаються, працює клімат-контроль.

 

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • 7я (Чернігівська обл.)
2 вільних місць із 21

Сучасний комфортабельний двоповерховий готель. В кожному номері власна ванна кімната, зручні ліжка, нові меблі, електрочайник, чашки, рушники, туалетні приналежності, праска та прасувальна дошка, фен, електросушарка, сейф, безкоштовний wi-fi. Ми будемо проживати в 2-х, 3-х, 4-х місних номерах. Зверніть увагу що у 4-х місних номерах ліжка двоповерхові. 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАндрієвська Ірина Валеріївна
Легенди Чернігівщини (19 вересня 2020р.)
Чудова подорож! Якщо ви бажаєте за 2 дні отримати масу емоцій, відвідати неймовірні місця та відчути на собі подих легендарного Чернігова - тоді Вам однозначно сподобається цей тур. А вечірня екскурсія містом разом з Ервіном це ніби вишенька на торті. Отож реєструйтесь і подорожуйте бо це того варте.
Особливе дякую Наталії за чудову подорож 😉


Гудименко Наталія Дмитрівна
Легенди Чернігівщини! Гарантований виїзд великим автобусом! (28 травня 2021р.)
Подорож чудова,все організовано дуже чітко: автобус шикарний, організатори Надія та Анастасія уміло вели наш дружній колектив під час подорожі.Відпочинок в готелі та сніданок на вищому рівні. Дякуємо за чудово проведнений чам та цікаву подороюж.......Кобернік Євгенія Павлівна
Легенди Чернігівщини (19 вересня 2020р.)
Бідняжки Велике Дякую за чудову подорож. Як завжди Ваш сервіс на висоті. Комфортний автобус, цікаві екскурсії, належна організація. З Вами відпочивати просто задоволення!!!!


Весна Юлія Іванівна
Легенди Чернігівщини (27 червня 2020р.)
Ода подорожі «Легенди Чернігова»!!!

Із Бідняжками мандруєм,
До Чернігова прямуєм.
Нас чекають там пригоди
Незалежно від погоди.

Храми, пам’ятки, готелі
Ервін, як монах веселий,
Всі легенди розказав
Але маски не знімав.

І в Батурині були
Де фортеця і двори
Цитадель, немов би пісня
Про гетьманської родИ.

А в Качанівськім палаці
Ми були, неначе в казці:
І по парку поблукали,
На тальянку заглядали.
В церкві свічку запалили
І магнітика купили.

А Бідняжка знов стартує
Й позитивчик нам дарує
Спрямувавши знов у палац
Розумовського. Красава!

Він таке набував!?!
Управитель довго крав.
От з Бідняжками поїдеш
І побачиш усе сам.

А Чернігів, як озерце
Вразив нас у саме серце
Є фонтани, площі, сквери
Про туристів дбають мери.

Можна довго говорити
Це, вам, не мішки носити.
Раджу вам цей тур купити
Й подорож цю пережити.

P.S. організатору екскурсії-
чарівній Наталі
Наш респект і уважуха
Бо чекає медовуха!))))

Маслюк Олена Іванівна
Легенди Чернігівщини! Гарантований виїзд великим автобусом! (28 травня 2021р.)
Вперше подорожувала з бідняжками.дуже задоволена.пречудові Настя і Надя піклувались про всіх і кожного.гарно підібраніа екскурсія,зручний і чистий готель.я відкрила для себе Чернігів,тепер мрію про нові пригоди з бідняжками.окрема подяка водіям за комфортну доставку.бажаю всім організаторам здоров'я,особистого щастя і творчої наснаги,ви даруєте людям радість.❤


Парасунько Олександр Григорович
Легенди Чернігівщини (27 червня 2020р.)
Поіздка дуже цікава і насичена! Чудовий автобус, чудовий готель, дружня компанія! Відкрив для себе Чернігівщину! Дуже дякую за організацію подорожі!


Рябчук Тетяна Борисівна
Легенди Чернігівщини (27 жовтня 2018р.)
Привіт Бідняжечки! От і поверулася я з поїзки на Чернігівщину .Скажу одразу це та подорож, від якої отримала набагато більше ніж очикувала .Тепер по попорядку. 1 (автобус)чистий салон, вправний водій ,швидко доїхали.Дякую, пан Володимир. 2 (готель) Це той випадок , коли було краще чим на фото . Просторий номер, електрочайник , посуд , гаряча вода, телевізор іхолодильник ( які ми навіть не вмикали) Гарний краєвід з вікна, багато кафешок і магазинів поряд.Вечеряла і іобідала я в кафе Балувана Галя рекомендація Наталі ) Мені сподобалось . Еккскурсоводів було декілька і у всіх відчувалася любов до своїх міст і сел і парків .Дякую , Наталя , ти знайшла таких самих небайдужих людей як і ти сама. Місто Чернігів вразило своєю спокійною Величністтю і гармонійним поєднанням історії і сучасності. Місто чисте і доглянуте. Туди хочеться повернутися ще . Загальне враження : Гармонійна подорож , після якої не відчувається втоми . Лише піднесення. Дякую Наталі і всі компанії.


Анонім
Легенди Чернігівщини (27 жовтня 2018р.)
Поездка супер,всем доволен


Маслюк Антон Іванович
Легенди Чернігівщини! Гарантований виїзд великим автобусом! (28 травня 2021р.)
Дякую було чудово провести час разом з Вами. Ви молодці.


Вернигора Валентина Володимирівна
Легенди Чернігівщини! Гарантований виїзд великим автобусом! (28 травня 2021р.)
Загальне враження--усе чудово!! Погоду ми замовили, хмари ходили, але дощ не падав, екскурсоводи розповідали цікаво, з гумором ( респект за Ервіна), Ольга у Качанівці- 12 із 12,. Готель - зручні ліжка, смачний сніданок, хороша ідея із замовленням заздалегідь)), Програма насичена цікавим локаціями, велике спасибі за планування усієї екскурсії організаторам Насті і Наді ))) і також усім учасникам нашої подорожі))!! Усій команді улюбленого турклубу Бідняжка здоров'я і нових цікавих маршрутів!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.