23 березня 06:00
Час відправлення
24 березня 00:30
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
550 UAH
600 UAH
Залишити відгук

Столичні розваги!

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 570 км.

Друзі, вирушаємо у подорож до столиці, щоб поринути у атмосферу розваг та пізнавальної інформації!) Ми відвідаємо найбільший авіаційний навчальний ангар у Європі, де представлені більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Познайомимось з мешканцями Київського зоопарку та почуємо цікаві історії з життя тварин. А наостанок поїдемо відриватись в найбільший парк розваг в Україні - "Галактику"! Поїхали з нами!)))

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Аліна Малишева
(093)943-31-05
(098)847-42-15
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Житомир

Київ

Про подорож

Ангар Національного Авіаційного університету

  Ми відвідаємо найбільший Авіаційний навчальний ангар в Європі! Це міні-аеродром площею близько 7200 м.кв. довжиною у 120 метрів і шириною 60 метрів при висоті приміщення 22,5 метра, де розташувалися більше десятка різних літаків, гвинтокрилів та безліч допоміжної техніки, велика частина якої працездатна. Окрім літальних апаратів в АНА розташовані навчальні зразки реальної техніки, яка забезпечує технічне обслуговування авіаційної техніки на землі. Це комплекс наземної спеціальної техніки: УПГ-400 (гідронасосна станція), ПАРМ (пересувні авіаремонтні майстерні), агрегатне приміщення спеціальних струмів. 

В ангарі, крім унікальності самої конструкції будівлі, багато унікальних експонатів:
- єдиний в світі збережений літак АНТ-7 (один з перших суцільнометалевих літаків КБ Туполєва, перший екземпляр якого був створений в 1929 році);
- перший випробувальний Як-42 із стрілоподібним крилом;
- перший серійний Ан-24;
- 9-й серійний Ту-154 - один з наймасовіших літаків Аерофлоту;
- ротативний двигун внутрішнього згоряння 1913 року випуску;
- найпотужніший турбогвинтовий авіаційний двигун НК-12ВМ потужністю 15 000 к.с;
- стенд системи штурвального управління Ту-144;
- елементи ракетного комплексу ППО - С-300

  Приміщення обладнано потужними електричними мережами промислових і спеціальних авіаційних струмів. Під час екскурсії авіаційна техніка вмикається під напругу. Ми побачимо, як обертаються гвинти, випускаються шасі, зможемо побувати всередині літаків та гвинтокрилів, відчути себе пілотами, посидівши за штурвалом. Препарування техніки дозволяє бачити «нутрощі» літака, конструкцію фюзеляжу, крил, різних літакових систем. На додаток по всьому ангару "валяються" зразки авіаційного озброєння і навіть елементи комплексу ППО. Все це потрібно для вивчення конструктивних і аеродинамічних особливостей різних механізмів. 

 Окремо представлені газотурбінні авіаційні двигуни Д-20П, НК-12МВ, НК-8-2у, а також унікальна колекція авіаційних двигунів початку минулого століття: «РОН» (1913 р.), М-11 (1927 р.), М-17 (1936 р.). Літаки та гвинтокрили, що розташовані в ангарі, працездатні та адаптовані до навчального процесу і мають наземне технологічне обладнання.

  Враховуючи наявність в ангарі зразків реальних літальних апаратів, був створений і функціонує Авіаційний навчальний центр з аварійних ситуацій (АНЦ АС) з відповідним тренажерним обладнанням, що дає змогу тренінгу льотних екіпажів, бортпровідників та персоналу наземних аварійно-рятувальних команд щодо реагування на будь-яку аварійну ситуацію в умовах, наближених до реальних. Екскурсія проводиться російською мовою. Вхідні квитки коштують 100 грн. 

Київський зоопарк

  Київський зоологічний парк  -  це унікальний об’єкт, офіційним часом заснування якого є 21 березня 1909 року. 

  Захоплююча оглядово-пізнавальна екскурсія з професійним екскурсоводом відкриє нам таємниці життя тварин у зоопарку та познайомить з його історією.

  Ми дізнаємось, що любить їсти на сніданок єдина в Україні горила Тоні, чому тигри одинаки, як Левом Геркулесом командує дружина Христина, які улюблені іграшки слона Хораса, чому бегемотів малюють рожевими та багато чого іншого. 

  Загалом на екскурсії ми почуємо цікаві історії про рисей, єнотів, носух, вовків, левів, гієн, бегемотів, слонів, жирафів, тигрів, горил, ведмедів, оленів, лам, верблюдів, бізонів, зубрів, пеліканів, фламінго та інших.

Вхідні квитки: дорослий - 70 грн., дитячий та студентський - 45 грн.

Сімейний парк розваг - Galaxy

  Сімейний розважальний парк “Галактика” - унікальний, один з найбільших у Європі, критий тематичний парк площею 20 тис. м кв., в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг.

  Концепт парку був розроблений відомою бельгійською компанією КСС спільно з українською командою висококваліфікованих фахівців в сфері розваг.

  Парк розпочав свою роботу у грудні 2016 року в новому ТРЦ “LAVINAMALL” і за цей короткий період не тільки здобув статус Найбільшого парку розваг України (зафіксовано 1 грудня 2017 року Національним реєстром рекордів України), а й став одним із найулюбленіших місць для відпочинку киян, туристів та гостей столиці. І це не дивно, адже в ньому безліч особливостей - не вірите? - переконайтесь в цьому самі!)

  Більшість атракціонів унікальні, аналогів їм немає в Україні, вони призначені для всіх вікових категорій та відвідувачів будь-якого рівня достатку.

  До ваших послуг світові бестселери: Американська гірка, Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, Wind Shear Suspended-22, Jumping Tower,  7-D кінотеатр, тематична кімната жаху, лабіринти, батутний комплекс, дитячі майданчики, останні новинки у gaming-сфері - ігрові  та VR-апарати різної конфігурації та тематики, а також особливий атракціон “SPACE HUB” - пригодницький ХАБ, котрий компанія-виробник “Waiitopia”, вперше за історію свого існування, створила спеціально для нас - це єдиний проект, в якому реалізовані усі види екстриму та активних розваг, а саме: канатний парк, печери, вільне падіння QUICK JUMP, ROLLGLIDER.

  Інтерактивний скеледром з різними рівнями складності та “чекпоінтами” - на всіх цих майданчиках використовується новітнє страхувальне обладнання - професійні системи Onbelay, котрі винайдені лідером галузі. Зверніть увагу: при відвідуванні скеледрому обов'язково потрібно мати змінне взуття. Нещодавно у парку почав функціонувати єдиний в Україні «Динопарк», в якому діти та їх батьки можуть познайомитись з доісторичними мешканцями нашої планети.

  Усі атракціони - абсолютно нові, розроблені світовими флагманами ринку розваг, спроектовані на замовлення, змонтовані та протестовані з залученням висококласних фахівців з-за  кордону та українських підрядників, а також обслуговуються і керуються спеціально підготовленими та навченими людьми - інструкторами, операторами, техніками.

  Тарифи на атракціони від 60 до 120 грн. Всі умови, пакетні тарифи, бонуси, правила користування та розцінки на кожний атракціон переглядайте на офіційному сайті у розділі ТАРИФИ . У сімейному парку розваг «Галактика» на кожен атракціон є певні норми допуску, які вказані на інформаційних стендах біля кожного атракціону. Якщо дитина самостійно не проходить по зросту або віку на атракціон, то їй необхідний супровід відповідальної особи віком від 18 років. На атракціонах: Лабіринт SOFT PLAY, Ігровий майданчик U-KIDS, Батутний комплекс, Гірка BIG SLIDER, МАШИНКИ DRIFT RACE, BOUNCE SPIN 6, ДИТЯЧИЙ КАРТИНГ - супровід дитини не оплачується, на всіх інших атракціонах супровід оплачується згідно діючих тарифів.

  Отже, вперед за пригодами!)))

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48, Малишева Аліна (093)943-31-05 та (098)847-42-15УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 550 UAH
Новачки 600 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 березня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 23 березня :
06:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 06.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 12:30 Орієнтовне прибуття у навчальний авіаційний ангар біля 10.00. Початок екскурсії о 10.00. Після того у нас буде вільний час, щоб погуляти та перекусити (беріть з собою бутерброди). До 12.30 збір біля автобуса.
13:00 - 16:00 Переїзд в Київський Зоопарк. Екскурсія та вільний час. До 16.00 збір біля автобуса.
16:30 - 19:30 Прибуваємо у парк розваг "Галактика"! Відриваємось на атракціонах!)
19:30 До 19.30 збір біля автобуса. Відправка у Вінницю.
Неділя 24 березня :
00:30 Прогнозоване повернення додому до 00.30. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Олег - 20 березня 08:37
Шановні а хто Вам дозволяє використовувати транспорт з загороженим заднім виходом перевощячи явно дитячу групу. І якщо Ви не змогли забезпечити групу в друге то хоча попереджуйте що транспорт може бути змінений а не змінювати його за три дні до виїзду. Я слідкував як наповнювався автобус . Бронювання я здійснив на початку лютого і заповнення не змінювалась майже на протязі двох місяців і тут за неділю ви з впевненістю надаєте інформацію що проплачуйте поїздка відбудеться не попереджуючи що транспорт змінений.
Дмитро - 20 березня 09:13
Олег, Доброго дня. Читайте будь ласка уважно правила перед реєстрацією: "Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!" . Вибір автобуса ми здійснюємо, виходячи з наявної кількості туристів. Якщо у нас 20 учасників подорожі то ми не маємо змоги взяти більший автобус, щоб 10 місць їхало пустими. Явно дитяча група це організована група дітей зі школи, яка перевозиться за спеціальними дозвільними документами, вимогами та правилами. Наша група такою не являється.
Олег - 20 березня 09:43
Для чого Ви берете передоплату. Що покриває передоплата 30 відсотків . Передоплата має покривати ризики відмови і повної доплати за поїздку а то получається передоплата у Вас це вигода за ненадання послуги.
Дмитро - 20 березня 09:59
Олег, На нашому сайті, будь-який учасник подорожі може ознайомитись з нашими внутрішніми правилами та електронним договором. Це ті положення які ми прийняли і ухвалили у нашому Клубі. Наберіть мене поговоримо (097)749-60-84. Тому що я не зовсім зрозумів суть ваших питань.
Олег - 20 березня 09:50
На минулій неділі вільних місць залишалось 5-6 а на сьогодні уже 10
Дмитро - 20 березня 10:04
Олег, Наявність кількість вільних місць не означає що всі заброньовані місця оплачені, тому що надається 72 години на підтвердження броні. А в понеділок всі неоплачені місця автоматично звільняються сайтом.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.