11 травня 05:00
Час відправлення
13 травня 03:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
960 UAH
1040 UAH
Залишити відгук

7 замків Західної України

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 1000 км.

Одразу 7 чудових пам'яток минулого за один вікенд! Думаєте це не можливо! Ще й як! Нас чекають прекрасні палаци, величні фортеці та похмурі підземелля! Ми об'єднали все найцікавіше, що приховує в собі чудовий Галицько-Волинський край! Долучайтесь!

Супроводжуюча:
Тетяна Грідасова
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Підгіці

Олесько

Золочів

Кременець

Дубно

Тараканів

Луцьк

Вінниця

Про подорож

Привіт Друзі! На нас чекає пригодницька мандрівка у минуле по місцям звитяжної слави, розкішних балів та древніх легенд!

Територія сучасної Волині та Галичини це колишні прикордонні землі великих держав минулого, а тому тут розташована незліченна кількість всеможливих палаців, фортів та фортець.  Найцікавіші, найзахоплюючі та найпрекрасніші ми зібрали у нашій подорожі! Серед усього різноманіття ми виділили 7 споруд які представляють різні епохи, країни та призначення, починаючи від милуючих око палаців до похмурих та покинутих підземель, які при тому не менш цікаві та захопливі!

Отож, збираємось на зустріч пригодам!

Першими на нашому шляху постають три замки. Це ОлеськийПідгорецький та Золочівський замки які разом утворюють славнозвісну Золоту Підкову Галичини. А тепер детальніше!

Олеський замок було збудовано понад шість століть тому. Перша письмова згадка про замок датується 1327 роком. Пам'ятка є класичним бароковим комплексом будівель.  Твердиня стоїть на самотній горі висотою приблизно 50 м. В плані замок незвичний - овальний, з міцними контрфорсами та затишним внутрішнім двориком. Навколо фортеці – парк, де в 1996 р. проходив пленер скульпторів. Їхні роботи прикрашають паркові алеї. Чудовий, до речі, контраст модерної скульптури та стародавніх споруд.

Підгорецький замок Конєцпольських з парком, колись, вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Його було зведено для гетьмана Станіслава Конецпольського у 1635—1640 роках. Розташована на високому пагорбі будівля справляє дивовижне враження. Нічого подібного на той час у Європі не було, за рівнем багатства палац посідав друге місце після краківського Вавеля.

Підгорецький палац вражав своєю красою, у різний час його відвідували Микола ІІ, Франц Йосип, Петро І та інші правителі. Зачарований саме Підгорецьким замком, Петро І розпочав будівництво Петропавлівської фортеці, палаців у Петербурзі. Звідси він вивіз кілька скульптур, які нині можна побачити перед Літнім палацом у Пітері.

Нині в Підгірцях тривають відновлювальні та дослідницькі роботи, утім, їх потребує не лише палац, а й розташований біля нього один із перших у Європі ренесансний парк, котрий звели за участі найкращих італійських майстрів. 

Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд із пивзаводом XVIII ст.

 
 

Золочівський замок в документах вперше згадується 1532 року у зв'язку зі зміною власників. Тоді Станіслав Сенінскій, якому належало все місто, продав палац графу Гуркову. На території замку розташовано два палаци. Обидва — так званий Китайський палац(один з трьох в Європі!) та двоповерховий палац, побудований в стилі Відродження, — сьогодні відкриті для відвідувачів.
Особливою гордістю Золочівського замку є його інноваційна каналізація.
Не менш цікавими є каміння, що лежать на замковому подвір'ї. Їхня поверхня вкрита загадковими написами та малюнками. Згідно з однією з гіпотез, каміння є частиною шифру, що вказує на місце скарбів тамплієрів. Пошукати скарби зможемо і ми!

 

Наступним пунктом нашої мандрівки буде величне у минулому але провінційне тепер місто Кременець. Воно по праву вважається одним із духовних центрів західної України, як кажуть місцеві, на кожен кілометр головної вулиці в місті знаходиться один храм. А вулиця не довга ні коротка має більше 9 км довжиною. І це при населенні в 10 тис. чоловік. Але не це є основною і головною родзинкою міста Кременець. Найцікавіше нас чекає на вершині гори, де залишились залишки неприступної фортеці графині Бони, яка знаходиться посеред міста, а саме неперевершений краєвид на навколишні простори! Гарне місце для селфі :)

 

 Другий день у нас буде не менш захолюючий та насичений і розпочнемо ми його із таємничого Тараканівського Форту.

Тараканів Форт є унікальною фортифікаційною спорудою свого часу. На його будівництво було витрачено казенних рублів стільки, як бюджет середньостатистичної Євпропейської держави того часу. Грандіозний, похмурий та абсолютно запущений об'єкт який і через 130 років із часу будівництва не перестає дивувати висотою польоту інженерної думки. Що він означає для історії, які легенди живуть в ньому зараз – з цим усім нас познайомить екскурсовод Олексій. Друзі, запасіться теплими светрами та ліхтариками, адже ми будемо спускатися до підземель.

 

Вибравшись із підземель Тараканового форту, ми прибуваємо у Дубно, де відвідуємо Дубенський замок та його каземати. Він неодноразово перебудовувався, а до нашого часу дійшов у стилі ренесансу. Саме ця фотреця згадується Миколою Гоголем в повісті Тарас Бульба. Особливо загадковою є Дівоча вежа, а от які бажання і кому необхідно у ній загадувати – нам вже розкажуть на місці.

 

І звичайно, родзинка міста Луцьк та всієї України! Пам'ятка архітектури яку відносять до одного із 7 чудес України. Величний Луцький замок чекає нас! Дзвіниця яку всі бачили на двохсотгривневій купюрі зустрічає нас на вході! Замок реставрований та перебуває в чудовому вигляді! Ми піднімемось на саму високу вежу, спустимось під землю до розкопок церкви, зможемо відвідати музеї на території замку та зробити чудові авки! 

 

Зробивши захоплюючі фото з вершини башти та насолодившись цим європейським містом ми вирушаємо у зворотній шлях додому!

Харчування:

Маємо змогу наперед замовити собі харчування під час нашої подорожі. Адже гарно підкріпившись ми матимемо достатньо сил для пізнання всього нового і цікавого!

Замовляйте харчування в подорожі під час реєстрації. (Оплачується додатково)

- Комплексна вечеря в готелі - 120 грн.

- Сніданок в готелі - 70 грн.

- Обід в готелі Візит  - 85 грн.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Панорама". м. Кременець
Екологічний корпус Головний корпус
3-місний (Двоспальне ліжко та розкладне крісло) 3-місний (Двоспальне ліжко та розкладне крісло) 2-місний (Два односпальні ліжка)
Учасники Клубу 960 UAH 960 UAH 1010 UAH
Новачки 1040 UAH 1040 UAH 1090 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелі, усі номери зі зручностями;
 • екскурсійний супровід;
 • страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в замки:
  - Золочівський палац: діти(пенсіонери)/студенти/дорослі: 15/60/90
  - Підгорецький палац: діти(пенсіонери)/студенти/дорослі: 15/30/50 грн.
  - Олеська фортеця: діти(пенсінери)/студенти/дорослі: 15/30/60 грн.
  - Кременецька фортеця: діти/дорослі: 5/10 грн.
  - Тараканів форт: діти/дорослі: 15/20 грн.
  - Дубенська фортеця: діти/дорослі: 12/20 грн.
  - Луцький замок: діти/дорослі (вхідний квиток і одна оглядова ескурсія): 25/45 грн;
 • Власні витрати;
 • Харчування;

Програма подорожі


Субота 11 травня :
05:00 Старт з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу.
10:30 Розпочинаємо екскурсію Золочівським замком.
13:00 Збір та переїзд до Підгірців. Екскурсія Підгорецьким палацом. Чудовим представником епохи Ренесансу.
15:00 Збір в автобусі та переїзд до Олеського замку.
17:30 Збір та переїзд в Кременець.
19:00 Прибуваємо в Кременець. Піднімаємось на замкову гору. Фотографуємось на фоні заходу сонця!
20:00 Поселення в готелі Панорама. Вечеря. Вільний час
Неділя 12 травня :
07:00 - 07:45 Сніданок.
08:00 Збираємось в автобусі та розпочинаємо другий день нашої подорожі!
09:00 Прогулянка до таємничого Тараканового Форту - історичної пам'ятки фортифікаційного військового будівництва кінця ХІХ століття.
11:00 Прибуваємо до м. Дубно (переїзд триває хвилин 15), де ми відвідуємо Дубенський замок та його каземати.
12:30 Збір в автобусі, переїзд до ресторану Візит, де у нас заплановано обід.
13:30 Збираємось в автобусі та прямуємо до Луцька.
14:30 Початок екскурсії по замку Любарта.
20:00 Збір в автобусі та виїзд додому!
Понеділок 13 травня :
03:00 Орієнтовний час прибуття додому. Все буде залежати від нашої зібраності та стану доріг.

Транспорт

 • Neoplan 51 cityliner
0 вільних місць із 51

474440363230282420161284
484339353129272319151173
49
504541373325211713951
5146423834262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Панорама". м. Кременець
3 вільних місць із 53

Окремо відзначити варто наш готель "Панорама" в місті Кременець. Це неперевершений заклад який оцінений уже не одним заїздом Бідняжок. Це новий, сучасний готель, номери якого не сильно великі але мають усе необхідне для відпочинку та підзарядки енергією для нових відкриттів! В нашому розпорядженні дво- та тримісні номери із зручностями в кожному номері. Зверніть увагу! В тримісному номері двоспальне ліжко та розкладне кісло.

На території готелю працює (посезонно) піцерія або літній майданчик. Також є столова де можна замовити комплексні вечері та сніданки. Панорама по правді вважається одним із найкращих готелів в яких нам доводилось відпочивати. Детальніше з нашим готелемо можна ознайомитись тут
.Головний корпус
Екологічний корпус
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейПотапенко Ольга Михайлівна
7 замків Західної України (19 червня 2021р.)
Все супер!
Дякую Бідняжкам за чудову подорож.
Екскурсії були захопливі та цікаві. Все було на високому рівні. Цікаво спланована програма, уважний організатор, гарний готель, смачна їжа, зручний автобус, чудова компанія.
Понад усе сподобався замок Любарта.
Чекаю нових цікавих подорожей.


Безкоровайна Наталія Франківна
7 замків Західної України (19 вересня 2020р.)
Якість обслуговування на офісі чи по тел. не напишу. Замовляла не я. Сайт дуже зручний і зрозумілий. Автобус супер. Водій теж! Готель, спочатку кілька недоліків: 1. Магазин біля готелю до 19 (в нас було заселення о 19) після заселення вже не працював, можливо переглянути години роботи, особливо коли заїжджає 50чол. , адже поблизу інших магазинів нема - це був 2-й недолік. 3. В номері на 4 поверсі неприємний запах каналізації з ванної кімнати, відкрите вікно і витяжка не спасали. ПЕРЕВАГИ: 1. Цікава , гарна, прибрана територія, 2. В номері є вішалки і працюючий фен. 3. Працює ліфт. Щодо екскурсоводів: Іван в Дубенському Форті - єдиний гід, якого я слухала за ВСІ подорожі!!! Організатор Юна: дуже добре всіх організовувала, щоб люди вчасно поверталися і могли планувати собі прогулянки у вільний час, допомагала, прислухалася до кожного. ЗАГАЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ: Супер. Дуже сподобалось. Будемо ще з Бідняжками подорожувати!


Відповідь: Наталія, дякуємо за зауваження. Подібні речі можуть іноді траплятись але завдяки вашому відгуку ми про них знаємо, передамо інформацію в готель та спробуємо посприяти їх усуненню. Дякуємо, також, Вам від імені майбутніх туристів, яким ця інформація допоможе уникнути подібних ситуацій. До нових зустрічей у мандрах :)

Сорокіна Катерина Олександрівна
7 замків Західної України (19 червня 2021р.)
Насыщенная, интересная программа, которая за короткий срок смогла познакомить всех со знаковыми страницами нашей истории и напомнить о том, что в нашей стране есть прекрасные места, достойные нашего внимания и времени.
Грамотно построенный маршрут, четкое расписание, выдержанный тайминг, переезды между локациями не очень утомляют.
Сопровождающий Андрей неравнодушно относился ко всем туристам, помогал в решении возникающих вопросов.
Транспорт, отель, питание полностью соответствуют описанию и фото.
Слегка разочаровал экскурсовод в Дубенскои замке, но остальные оказались настоящими профессионалами и фанатами своего дела, которые заражали своей любовью к посещаемым местам)

В целом, для меня это был отличный первый опыт поездки с турагентством.
Спасибо всем, кто был причастен к организации и реализации )))Лунга Анатолій Васильович
7 замків Західної України (19 червня 2021р.)
Наша подорож тривала 2 днi , ми вспiли чудово вiдпочити. Ночували у готелi "Панорама" , нашi сподiвання перевершели себе. Номера супер , територiя чиста , багато крутих локацiй для фото, що так I притягують зробити кiлька знiмкiв бiля них
Екскурсії підібрані цікаво та підходять для різних вікових категорій. Керівник групи Андрій виконував свої обов'язки на всі 100 % , чемний та веселий , а найголовніше - турботливий . Людина однозначно на своєму місці !!!!. Приємно здивував дрескод водіїв . вони професіонали . Дякуємо за прекрасну мандрівку . Так тримати !


Баліцька Юлія Володимирівна
7 замків Західної України (21 вересня 2019р.)
Щиро дякую за чудову подорож.Все було на найвищому рівні.Наталі та Олександр,майстри своєї справи,МОЛОДЦІ.Враження неймовірні,емоції переповнюють.Надіюсь це була не остання подорож з бідняшками.


Камінна Таїсія Леонідівна
7 замків Західної України (21 вересня 2019р.)
Дякую за організацію цікавого туру 2122 вересня 2019 р. по замками Західної України. Цікаві екскурсоводи. Приємно було їх сприймати і слухати. Готель супер Олександр і Наталья молодці. Свою роботу виконали на відмінно.
Бідняжки так тримати! Головне, не розчаровуйте своїх клієнтів.


Стаднік Олена Олександрівна
7 замків Західної України (19 вересня 2020р.)
Дуже багато неймовірно класних емоцій 🥰 величезне дякую за те, що робите людей щасливішими😊 все було супер❤️❤️❤️


Криворучко Вікторія Вячеславівна
7 замків Західної України (15 травня 2021р.)
Все було ЧУДОВО😊 Юна та Андрій - the best❤
Ця подорож залишиться у моєму сердечку назавжди❤😊🥰


Іщук Ольга Василівна
7 замків Західної України (15 травня 2021р.)
Тур «7 замків» дуже цікавий і насичений. Це 2 дні чудового активного екскурсійного відпочинку. Їздила з дитиною підлітком(а їм дуже непросто вгодити), дитина в захваті!!! Багато нової цікавої інформації, навіть для мене. Багато гарних фото, багато емоцій та вражень. Готель в якому ми жили найкращий готель з яких я була; чисто, свіжо, гарна територія і номера, дуже зручно. Харчування в турі було дууууже ситне, аж занадто, годували смачно, сито і багато як «на убой»)))) Супроводжуючі Андрій та Юна дуже веселі, позитивні і хороші люди. Завжди йшли на зустріч у примхах, розважали усю дорогу, вирішували всі нестиковки і згладжувати гострі кути))). В цілому ми залишились дуже задоволені туром. Дуже рекомендую усіх хто розглядає цей варіант. Цікава подорож, багато цікавоі інформації
і звісно незабутні враження!!!!


Турчин Наталія Миколаївна
7 замків Західної України (21 вересня 2019р.)
Привіт,хочу поділитися враженнями про мандрівку 7 замків.Велике дякую організаторам Олександру та Наталіі за професіоналізм !Програма дуже цікава та насичена.Подорожую з бідняжками не вперше,як завжди все на високому рівні, залишилось море позитивних емоцій та вражень!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.