06 квітня 02:30
Час відправлення
06 квітня 23:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
06 квітня 2019р.
675 UAH
735 UAH
Залишити відгук

Шалений ЕКСТРІМ! 6 квітня!

Тип: Печери, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Розваги
Буде підкорено: 540 км.

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Супроводжуюча:
Оксана Боцул
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ЕКСТРІМУ!!! Ця подорож для нерозбещених туристів. Для тих, хто хоче спробувати щось нове. Для тих, хто жадає екстріму, адреналіну та нових емоцій. На вас чекають непередбачувані розпірки, ущелини та лабіринти. Ну і звичайно відважний стрибок з мосту, з висоти 54 метра! Цю подорож ви не забудете ніколи!!!

Млинки - це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення.  Красу печер неможливо описати чи передати за допомогою фото-, кіноплівки. Це треба побачити! А краще відчути! Один раз спробувавши, ти захочеш повторити! Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних  молодих людей. Десь потрібно буде проповзти, десь розкарячитись=)) Але воно того варте!

По прибуттю в "Млинки", ми переодягаємось   та ділимось на 3-4 групи по рівню складності. Дуже важливо  об'єктивно визначити свій рівень фізичної підготовки і правильно обрати свою групу, щоб нікого не затримувати. Ну, що ж готові?- вирушаємо у печери!!!!! Екскурсія буде тривати 3-4 години. Вийшовши з печери ви відчуєте себе зовсім іншою людиною, гордість буде розпирати! Після приходу групи з печер відправляємось в місто Кам’янець-Подільський.

Кам’янець-Подільський - прекрасне місто. Місто каменю та скелястих берегів. У місті є 3 моста: старовинний міст через Смотрич- новопланівський, міст замковий, перед фортецею та міст "Стрімка лань" з якого ми власне і будемо стрибати. Висота  мосту "Стрімка лань" -54 метри. Вільне падіння приблизно 2.5 сек. Але це незабутні враження!

Головною гордістю  Кам’янця-Подільського  вважається фортеця (одне з семи чудес України), занесена до списку пам’ятків світової культури спадщини ЮНЕСКО. Фортеця є Національним історико-архітектурним заповідником. Стрибати ми будемо 3-4 години. Після свого стрибка, ви зможете погуляти містом та повечеряти. Ми підскажем де краще це зробити.

 Що з собою брати? 

- зручне взуття, рукавички, бандану або шапку;

- ліхтарик на голову (можна взяти на прокат-25 грн); 

- костюм для печер (можна взяти на прокат-25 грн, можна взяти старі джинси чи воєну форму);

Беріть їжу! Бутери, сало,  печиво....Печери дуже вимотують.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 675 UAH
Новачки 735 UAH

ДІТЯМ ДО 7-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 березня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 27 березня 10:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • - проїзд у комфортабельному автобусі;
 • - екскурсійний супровід в печері;
 • - 24/7 організаторської підтримки;
 • - страховка;

Додатково оплачується:

 • -ліхтарик на прокат -25 грн;
 • -костюм для печер-25 грн;
 • - прижок з мосту 230 грн. Стрибати можна тільки тим , кому є 18 років!!!;
 • - вхід в Кам'янець-Подільську фортецю та Екскурсія містом;
 • - 55 грн (дорослі) - 35 грн (студенти, діти);

Програма подорожі


Субота 06 квітня :
02:30 Виїзд з Вінниці! З п'ятниці на суботу, збір напроти центр. автовокзалу (з карманчика).
09:00 - 12:30 Приїзд в Млинки! Ділимось на команди по рівню складності. Перевдягаємось та вирушаємо у печери випробовувати себе.
13:00 - 13:30 Обід. Беріть з собою бутери та чай:)
13:30 - 15:45 Від'їзд в Кам'янець-Подільський!
15:45 - 17:45 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Інструктаж. Починаємо стрибати.
18:00 - 20:00 Екскурсія. Вільний час
20:00 Від'їзд вже самих сміливих, крепких та підкачаних Бідняжок у Вінницю. Набравшись масу адреналіну, екстріму ви будете найщасливішими Бідняжками у цей день!!!
23:30 Приблизне повернення до дому. Все буде залежати від нашої організованості.

Транспорт

 • мерс варіо 33 нова схема
3 вільних місць із 33

2521171395130
26221814106231
27
28242016128432
29231915117333
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейПанчук Ганна Миколаївна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ! (Печери,Чортків та СПА) 10 квітня! (10 квітня 2021р.)
Дуже сподобалася подорож. Справжній екстрім в печерах і повний релакс в спа. Після печер сауна виявилася вкрай доречною. Чудове поєднання активного відпочинку і розслаблюючих водних процедур. Організатори Саша і Маша все провели на найвмщому рівні, дослухалися до побажань і перетворили прдорож на справжній захопливий відпочинок.


Діброва Ігор Миколайович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
(Мелодія з мультфільму кітпес)

Третє жовтня - час настав
Бідняжки в поїздку компаху зібрав
Сьогодні нас чекав на старт
Кам'янець Подільський екстрим формат

Але спочатку ,невідомо коли
Ми приїхали у дикі МлИнки
Нас там чекав дядько Борис
Який був язикатий аж до сліз

Після Млинків часу обмаль
Ми поспішали гуляти вдосталь
І тут наша куратор нам сказав
"Стрибайте у прірву - час настав!!!!!"

І все.. і все.Мельник Ірина Миколаівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Велике дякую за організовану поїздку! Сама назва про себе говорить, бо то був дійсно шалений екстрим та незабутні емоцііі! Чесно - хочеться повторити😊
Оксана, молодчина! Не дивлячись на певні моменти, які виникали була оптимістично налаштована і заряджала нас тією енергією. Була частинкою нашої групки. Ще раз дякуємо ща чудову поїздку)


Мазуренко Андрій Тарасович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Поїздка просто СУПЕР ,Дуже класні враження , спасибі велике нашому провідникові Оксанці вона просто СУПЕР, і велике дякую нашому фотографу 👍👍👍👍


Снігур Лілія Олександрівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ! (Печери,Чортків та СПА) 10 квітня! (10 квітня 2021р.)
Сподобалось ВСЕ від початку до кінця подорожі. Дуже домашня, радушна компанія. Нам чомусь везе на зміни у маршруті, але ці зміни завжди на краше. Після активного відриву у печерах з Борисом Горою відмінна ідея віідпочити у спа Орися. Організаторам Олександру та Маші велике дякую за цікаву та веселу подорож. З вами хочеться ще їхати 🙌


Гунько Яна Володимирівна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ! (Печери,Чортків та СПА) 10 квітня! (10 квітня 2021р.)
Ця поїздка була надзвичайно крута❣Похід в печери "Млинки" був дуже класний, насичений неймовірними ємоціями 😍 Дякую Бідняжкам за таку чудову компанію у подорожі та релакс у СПА Орися💐 Організація як завжди на висоті😍


Кольченко Іван Станіславович
Шалений ЕКСТРІМ! 6 квітня! (06 квітня 2019р.)
Здраствуйте! Загалом враження від поїздки 10 із 10. Я отримав море адреналіну,безмежно задоволенений що знайшов вільний день та витратив його на подорож із бідняжками. Цього дня відкрив для себе стрибки з мосту було круто, (далі потрібно спробувати ще з парашута). Отже, про саму подорож: 1) о другій ночі біля автобуса зустріла привітлива дівчинаорганізатор Аня, яка показала мені місце в автобусі. Автобус комфортабельний, мякі та зручні сидіння, ледве відчутна на слух музика, привітний та досвідчений водій. 2) Під час подорожі у нас було 2 екскурсовода: Борис справжній гуцул, показав нам печери Млинки, а також доніс до нас їх історію; гід по місту Камянець для нього це місто дім, наша група відвідала визначні місця, побачили замок та мости, а на оглядовому майданчику нас чекав несподіваний сюрприз (романтична вечеря на якій хлопець зробив пропозицію дівчині, а в нас там екскурсія...надіюся ми їх не потривожили і вона відповіла Так) 3) стрибок з мосту в нас по часу затягнувся так як бажаючих багато 28 чоловік, вітер прохолодний нас не зламав і всі бажаючі побували на секунди дві в польоті, команда екстрималів молоді досвідчені хлопці які нам допомогли в підготовці стрибка. Загальне враження скоріше наступна подорож. Велике дякую Ані та команді Бідняжки


Оцалюк Володимир Дмитрович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Такого екстріму не було давно, однозначно))) Не спати 2 ночі, думати чи доїду взагалі додому, пригати з мосту, штовхати автобус)) Це була якщо і незапам"ятовуючи на все життя, то надовго 100% поїздка)
Гід Оксані бажаю терпіння, і побільше таких екстремальних ситуацій - тому що саме про них буде цікаво послухати онукам біля каміну в холодну осінь)))


Коцупей Олександр Сергійович
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ 27 червня!!! (27 червня 2020р.)
Прекрасна берегиня, чудова компанія, море екстриму та багато цікавинок. Поїздка вдалась на 100%Майчук Вікторія Юріївна
ШАЛЕНИЙ ЕКСТРИМ&Фестиваль повітряних куль (з фотографом) (03 жовтня 2020р.)
Сьогодні, 3.10 2020 їздили у Кам'янець- Подільський. Приємні враження від поїздки залишились завдяки чудовій команді- і водій, і гід приємні у спілкуванні, ввічливі, професійні! Екскурсовод у Млинках(печери) Борис - харизматичний і веселий. У Кам'янці екскурсовод Вадим дуже цікаво провів нам екскурсію))) Бажаючі стрибнули з мосту!!! Прекрасний вікенд.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.