09 травня 11:00
Час відправлення
13 травня 14:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
130 EUR
140 EUR
Залишити відгук

Морське око, Краків та Словацький Рай!

Тип: Гори, Печери, Походи, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Дегустації
Буде підкорено: 1750 км.

Друзі, а ми вирушаємо просто у неймовірну подорож ! У нас будуть гори, озера , річки! Парки з дивовижними краєвидами! Та звичайно ж дегустація Словацького вина і національне польське пиво! Подорож буде неймовірно насичена і активна. Якщо ви прихильник гарних краєвидів тоді мерщій приєднуйтесь і починайте пакувати речі - Бідняжки їдуть відпочивати у Високі Татри!

Супроводжуюча:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Львів

Краків

Закопане

Прешов

Про подорож

Друзі, а ми вирушаємо на весняний відпочинок до Європи! Ви з нами? - Тоді мерщій! Ми познайомимось зі Смоком у  Кракові, заглянемо у Морське Око у  Високих Татрах, накупимо сувенірів в Закопане,  будемо релаксувати в термічних басейнах, побуваємо в Словацьому Раї та продегустуємо колеційне вино в Прешові!

Краків

У Кракові у нас буде екскурсія королівським шляхом! Ми побачимо найголовніші історичні та культурні місця!

Площа Матейки –  це колишня ринкова площа міста. У центрі площі встановлено кінний пам'ятник битві під Грюнвальдом. За пам'ятником видніється костел св. Флоріана. Тут відспівували польських королів, які померли за межами Вавеля. Собор шість разів руйнували. Нинішній побудований в 14 столітті. В молодості тут трудився вікарієм Кароль Войтила, а з часом він стане Папою Іоанном Павлом II.

 

Барбакан -  Сторожова вежа перед фортечною стіною. Вважається одним з найкрасивіших оборонних споруд Європи. Побудували його в кінці 15 століття - тодішній польський король дуже боявся, що на Краків нападуть молдавани під проводом Стефана Великого. Зараз в Барбаканом проходять виставки і турніри з фехтування.

Площа Ринок.Це одна з найбільших ринкових площ в старій Європі. Її розмір 200х200 метрів. Виникла вона по локаційних планах в 1257 році, за якими центром міста повинна була стати площа, від якої в різні боки розходилися б по три прямі вулиці. І все місто було таким чином поділений на квадрати, як шахівниця. У середньовіччі тут вирувало справжнє життя. Сьогодні – це улюблене місце туристів, тут  можна і придбати сувеніри, і смачно перекусити і гарно повеселитись. Одним словом тут завжди діється щось веселе та цікаве!

Маріацький костел. Символ Кракова, який був побудуваний в 14 столітті.Він має абсолютно різні вежі, що було справжнім зухвальством для Європи тих днів. Перлиною Маріацького костелу є тристулковий вівтар  з липового дерева покритий поліхромією. Це найзначніший твір неоготичної дерев'яної скульптури в Польщі. Для його створення міська влада запросила знаменитого скульптора Віта Стфоша (Wit Stwosz). Коштував вівтар стільки, скільки становив тоді річний бюджет усього Кракова!Розпис костелу - справа рук художника Яна Матейки, якому допомагали його учні на чолі з Юзефом Меххофером, Станіславом Виспяньського, Влодіміж Тетмайер.

 

У центрі ринкової площі знаходяться Суконні ряди (Сукенніце - Sukiennice). Перші згадки про будівлю сягають 1300 років. Сучасна будівля була побудована в XIV столітті королем Казимиром Великим. Після пожежі 1555 року воно було перебудовано, з'явилися різні прикраси, маскарони (маски). Кажуть, що прообразами для маскаронов послужили особи міських начальників (мабуть, в ті роки начальство теж не особливо жалували). 
 Усередині Сукенніц сьогодні розташовуються сувенірні лавки, а на другому поверсі знаходиться експозиція національного музею.

У Кракові збереглось багато історичних церков і костелів, найцікавішими з них є : костел Святого Петра і Павла, костел Францисканців та   Домініканський костел.

Вавель. Розташований на високому березі Вісли, "Вавель" включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. З другої половини XI століття і до початку XVII-го, замок став резиденцією польських королів. У XIV столітті за короля Казиміра Великого (1333-1370), коли Краків став столицею держави, і надалі, при правлінні Ягеллонів, Вавель досягає найбільшого розквіту. Сьогодні, це головний історичний центр міста, у  стінах замку розміщуються головні музейні експозиції та легенди Кракова. Під час екскурсії ви також  познайомитесь з головним героєм Вавеля – грізним Смоком! 

 Польські Татри

  Маршрути-  "Морське око" і "Долина 5 ставів" - є самими популярними у Польськіх Татрах! Кожного року тисячі відвідувачів приходять сюди помилуватися красою гір та озер!

Долина 5 ставів дуже мальовничий маршрут посеред самих Польських Татр. Час його проходження 6-8 годин. Особливих навиків для його проходження не потрібно. Це маршрут середньої ( легкої) складності, але можете не сумніватись він вас захопить сто відсотково. А прекрасні краєвиди точно не залишать байдужими. Під час маршруту ми побачимо:

 Dolina Pięciu Stawów Polskich - одна з найкрасивіших долин Татр . Тут є п'ять великих ставів, з яких  складається долина. Серед них Великий Польський Став, найглибший і другий за величиною в Татрах. 

На самій вершині нашого маршруту ми зможемо відпочити у маленькій кафешці, місцеві називають це місце Схроніско. Там можна буде випити кави, чаю чи навіть глінтвейну, або перекусити повноцінним обідом. У Будь-якому випадку буде час для відпочинку і оновлення сил!

Також ми будемо насолоджуватись мальовничіми околицями долини, на чолі з Козі Вєрхом. Під час поїздки можна буде зробити фото з найпотужнішим водоспадом Великого Сіклава в Татрах, який просто неперевершений  навесні та влітку.

Долина 5 ставів це просто неймовірний маршрут, який не дасть вам сумувати, але й залишить сили для гарного вечора. А емоцій після його проходження вистачить ще на кілька місяців!

 Другий наш маршрут- " Морське око ". Цей маршрут буде простіший від попереднього, адже в ньому взагалі не буде значних перепадів висоти, також наша дорога буде пролягати по спеціально обладнаному шляху. Але все це тускніє у порівнянні з красою, що чекає в кінці – Морське Око. Прозора, кришталево чиста вода, в якій відбивається силует найвищої гори Польщі – Риси (2499м). А навколо альпійська природа, могучі двохтисячники та гірське свіже повітря.

Довжина траси складає - 9 км. Час проходження 2 години в одну сторону. Перепад висоти - 425 м. Біля самого озера є кафе в якому можна перекусити та набратись сил. А знаєте, якій обід найсмачніший ? На свіжому гірському повітрі!

Після насиченого ранку у нас буде  релаксуюча прогулянка в Закопане.  Ми зможемо прогуляємось колоритним ярмарком, накупимо собі безліч сувенірів та спробуємо польську національну кухню.Усі бажаючі зможуть піднятись фунікулером на Голубівку (оглядовий майданчик панорами Закопане), звідти відкривається просто неперевершений вигляд на зимове місто з тисячами вогнів між високих гір. 

Усі бажаючі можут  відвідати Аквапарк, Там буде можливість порелаксувати в 5 різних саунах і в басейнах закритих і відкритих.Тому не забудьте спакувати купальники до валізки!

Словацький національний Рай

 Родзинкою нашої подорожі буде так званий Національний Рай Словакії. Здивовані? Словацький рай (Slovenský raj) - туристичний регіон у східній частині Словаччини, відомий по всій Європі, який був національним парком з 1988 року. Це карстове плато з середньою висотою 800-1000 м, щільно облицьованими крутими, мальовничими каньйонами та пароплавами.

Вода створила цей незвичайний ландшафт. Спочатку  він був плоскою ділянкою в вапняних породах річки Горнад і Гнилець  проте з часом численні потоки (наприклад. Сух Бел, Сокіл Велька)  розподілили площі на декілька  менших плато (в тому числі Geravy, Glac).  У цьому парку є безліч маршрутів різньої складності і довжини. Ми будемо намагатися охопити два з них Суха Бала і Клашторовіско  але все буде залежати від погоди і від дорожніх умов. Обидва шляхи належать до зеленого шляху ( легкий вид траси). Траса є дуже мальовнича і непередбачувана, тому що ми будемо майже весь час йти по східцях, драбинках, перелазах!

А під кінець нашої мандрівки ми завітаємо у старовинне словацьке місто Прешов. І усі бажаючи зможуть відвідати дегустацію вина у "Музеї вина Прешова". Це  один з двох музеїв вина у всій Словакії.  

Поради подорожуючим в гори.

З собою потрібно мати:

-один а краще два комплекти одягу( у Татрах  під час нашої мандрівки може ще бути сніг, тому теплий одяг буде у пригоді).
- крем від засмаги та крем для рук ( у горах може бути сонячно та вітряно)
- зручне взуття .
- кепка- косинка.
- накидку від дощу.
- особисту аптечку.
- харчування на  день мандрівки в гори ( висококалорійні снеки для перекусів в горах - горіхи, сухофрукти, енергетичні батончики)
- вода ( буде можливість купити продукти в Польщі).

Необхідні документи та перетин кордону:
 Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180 : мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. 


   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Якщо з вами їде дитина молодше 18 років, тоді вам потрібен дитячий біометричний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків.( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде, або різні прізвища).

Правила перетину кордону:
   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

 Нагадуємо, перевозити через кордон м`ясні, та молочні продукти суворо заборонено!
Харчування:

Друзі! У перший день подорожі, одразу по приїзду ми зупинимось біля автозаправної станції або кафе, щоб ви могли себе привести в порядок та перекусити. Це буде гарна можливість збадьоритись після тяжкої дороги і набратись сил перед екскурсією містом. 

Сніданки у готелі включені у вартість подорожі! Це буде так званий європейській сніданок ( бутерброди, сир, кава, чай, смаженя,пластівці з молоком). 

Є також можливість замовити пізній обід у Прешові. Рекомендуємо, тому що іншої можливості поїсти у нас не буде по програмі у неділю. Він включає національні словацькі блюда і складається з 1 і 2 страви( суп або словацькій борщ, словацькій бідгош з хлібцями) Ціна 4 євро.

Друзі! Радимо взяти з собою продукти харчування у дорогу та на перекус у горах,  будуть зупинки на заправках і коло готелів, де ви зможете собі купити продукти  у похід і не тільки.

Дорога, валюта, телефон:

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні, поїздка буде на вихідні, тому більшість канторів може бути зачинена!

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,2 zl), у Словакії  - Євро.

Пропонуємо обміняти кошти в Україні, тому що тут курс кращий, але у будь-якому випадку буде можливість це зробити і в Закопоне.
  Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі
.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Татри-Закопане
3-місний,
4-місний
2-місний
Учасники Клубу 130 EUR 140 EUR
Новачки 140 EUR 150 EUR

ДІТЯМ ДО 7-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 квітня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі;
 • сніданки в готелі;
 • страховка;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток в Національний Парк Татри 3 Євр;
 • Аквапарк - 11 eur( дорослий)) 8 eur-(пенсійний, дитячий);
 • вхідний квиток в Парк Національний Словацький Рай - 2 Євр + страховка 1 Євр.;
 • Дегустація вина в Прешові 8 Євро (5 видів ) вода і закуски включено в вартість.;

Програма подорожі


Четвер 09 травня :
11:00 Виїзд з Вінниці.З карманчика навпроти центр. автовокзалу.
П'ятниця 10 травня :
09:00 Приїзд до Кракова. Оглядова екскурсія містом, ми пройдемо шляхом польських королів!
12:00 Обід у місцевому закладі харчування! Буде можливість спробувати вареники з унікальними начинками, до вашого вибору більше 20 видів!
14:00 Вільний час у Кракові ! Йдемо гуляти, шопитись та просто відпочивати!
20:00 Збір в автобусі та переїзд до Закопаного. Поселення в готель.
Субота 11 травня :
08:00 Сніданок в готелі. Переїзд до польських Татр. Ділимось на групи ( Морське око, Долина 5 польських ставів), та вирушаємо насолоджуватись краєвидами!
12:00 Вільний час у горах! Можливість сфотографуватись, або прогулятись біля Морського Ока. Обід у схроніску (кафе, на вершині).
15:00 Збір в автобусі. Вирушаємо на прогулянку в Закопане. Гуляємо, купляємо сувеніри, по бажанню відвідуємо басейни.
20:30 Повернення до готелю.
Неділя 12 травня :
08:00 Сніданок у готелі. Виїзд до Словацького Національного Парку.
10:00 Маршрут у Slovak National Paradise Park.
15:00 Обід у Прешові, спробуємо Словацьку національну кухню!
16:00 Дегустація вина в Прешові
19:00 Виїзд на Україну.
Понеділок 13 травня :
14:00 Прибуття до Вінниці. Все буде залежати від стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • Неоплан біло-зелений. 51 місце
1 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Татри-Закопане
12 вільних місць із 57

Друзі, у нашій поїздці ми будемо проживати у чудовому готелі, який знаходиться поруч з Закопоним (4 км.) У нас будуть 2, 3, 4 місні номери зі зручностями у номері. У кімнаті є телевізор.  Холодильник є на коридорі. У дворі є подвір'я з місцем для грилю та невеликим дитячим майданчиком. За двомісний номер доплата 10 евро з людини. 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКононенко Лариса Іванівна
Морське око, Краків та Словацький Рай! (09 травня 2019р.)
Минуло кілька днів після подорожі, а приємний післясмак не залишає... Увесь час перебираю подумки незабутні враження від подорожі. І це не лище древній і смачний) Краків, вржаючі краєвиди Морського ока, гірського пасма Татр та драйвововий похід Словацьким Раєм. Особлива вдячність нашим дівчаткамсупроводжувачам. Ви такі позитивчики і створили прекрасну атмосферу. Велике вам спасибі за новий досвід і приємні відкриття))


Хмарук Тетяна Михайлівна
Морське око, Краків та Словацький Рай На День Незалежності! (22 серпня 2019р.)
З Бідняжками подорожую не перший раз і вкотре переконуюсь в їх організованості та відповідальності.
Поїздка до Кракова, Морського ока та Словацького раю залишила незабутні враження та чудові емоції. Все було неймовірно чудово. Валерія, ти молодець. Дякую за цікаву та продуману програму подорожі. Дякую водію Олександру за чистий та зручний автобус. Дякую вам, друзі, учасники подорожі, за гарно проведений час.


Тітарчук Яніна Петрівна
Морське око, Краків та Словацький Рай На День Незалежності! (22 серпня 2019р.)
Сочетание безумия природы, приятной физической усталости, абсолютного наслаждения созерцанием красоты мира... Большая благодарность за предоставленную возможность с высокой организацией.


Хмарук Алла Миколаївна
Морське око, Краків та Словацький Рай На День Незалежності! (22 серпня 2019р.)
Тільки найкращі спогади після поїздки і маса класних емоцій, а саме головне дружна, весела компанія. З Бідняжками подорожую вдруге і двічі не підвели: прекрасна організація, затишний готель з привітним персоналом (що є дуже важливим) та смачними сніданками, автобус зі зручними сидіннями та кондиціонером. Маршрут до Морського Ока видався зовсім не складним і не потребує особливої фізичної підготовки, спеціального взуття та спорядження.
Окрема подяка Валерії за круту організацію та вміння правильно діяти в непередбачуваних ситуаціях.
Рекомендую!
Зубарев Максиміліан Вадимович
Екстрим у Європi! Високі Татри та Словацький Рай! (27 липня 2018р.)
Автобус комфортний, доїхали швидко. Затишний готель під Закопанами.
Організатори все пройшло на вищому рівні.
Морське око і сама долина 5 ставів неперевершені. Подорож захоплююча і не важка для людей, які трохи займаються спортом. Також дуже потішив Словацький Рай, цікава тропа з водоспади, складами,драбинами і т.д.
Від подорожі тільки приємні спогади.


Соломонова Тетяна Юріївна
Морське око, Краків та Словацький Рай! (09 травня 2019р.)
Слів не вистачить, щоб описати захват від побаченого! Активний відпочинок з запаморочливими краєвидами! Чудовий формат подорожі Якомога більше побачити і витратити на це мінімум часу і коштів. Дівчатаорганізатори Аня і Лєра, дякую за вашу роботу, ви молодці. Готель дуже комфортний, нам взагалі пощастило бути удвох у чотиримісному номері. Приємні, веселі водії та цікаві екскурсоводи. Після поїздки залишилося відчуття якоїсь духовної підненсеності. І дякую за маленькі приємності від організаторів, було неочікувано і приємно.


Шлапак Наталія Сергіївна
Морське око, Краків та Словацький Рай На День Незалежності! (22 серпня 2019р.)
Бідняжки, ви як завжди найкращі. Морське око мрія котра здіснилась. Краса неймовірна. А саме головне не такий страшний маршрут, як здається на перший погляд. Їздила з сином (11 років), то без проблем здолали усю відстань. Щодо Раю, то група виявилась грішниками) Рай нас не пустив. Але той початок в Словацькому Раю, що нам вдалось пройти просто чудо. Будемо чекати наступної подорожі до Словацького Раю, щоб здолати і його. Їздили мійроавтобусом, дуже комфортабельний. Окрема подяка нашому водію Олександру і нашій чарівні Валерії. Чекаємо на нові подорожі


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Юлія - 30 грудня 15:11
В Татрах буде один з маршрутів на вибір - 5 ставів або морське око, я правильно зрозуміла?
Olena - 02 січня 16:20
Доброго дня, маршутів у Татрах буде два чи на вибір? Чи буде аналогічний тур влітку? дякую
Валерія - 07 січня 00:15
Юлія, так один на вибір.
Сергій - 17 січня 19:41
Я можу приєднатися до подорожі у Львові?
Валерія - 19 січня 18:25
Сергій, так звичайно.
Олена - 19 березня 13:07
Доброго дня. Скажіть будь ласка, двомісний номер з одним чи роздільними ліжками? Дякую
Валерія - 20 березня 00:29
Олена, доброго дня, може бути роздільне, а може бути спільне.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.