08 травня 09:30
Час відправлення
14 травня 11:10
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
14 травня 2019р.
242 USD
265 USD
Залишити відгук

Гостинний Азербайджан!

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 3000 км.

Відчуйте дух Кавказу, його сердечність і гостинність. Ми відвідаємо найцікавіші місця АЗЕРБАЙДЖАНУ. Ми покуштуємо чудові страви і місцеві солодощі. Відвідаємо музеї, монастирі та багато іншого. Зануримось в епоху середньовіччя та ультрасучасності та відкриємо для себе колорит цієї гарячої країни Кавказу.

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Салам!!! Нас зустрічає Азербайджан!

Відкриваємо нову країну разом з Бідняжками!!! Це безвізова країна! Тому проблем йохти! Вперед за яскравим емоціями! Впевнена більшість з вас, так як і я ніколи не цікавились цією країною. Це ж не розкручені Дубаї. А насправді Азербайджан вартий уваги!!! Це - дивовижна країна. Все в ній унікально - природа, культура, звичаї та традиції. Вона переверне вашу уяву з ніг на голову!!!!!! А почнемо зі столиці. Баку - неймовірно красиве місто, де переплітається  старовина та сучасність. Саме тут можна побачити середньовікові пам’ятники, вузькі  брущаті вулички, колоритні дворики та найновіші архітектурні здобутки.

Потрапивши в Баку ви будете здивовані красою міста! Місто горить, все світиться, грає кольорами та ілюмінаціями! Посеред міста стоять  три найвищих споруди - «Вогні Баку». Вони побудовані на найвищій точці столиці, на території нагорного парку. Звідки відкривається неймовірна панорама на бухту та найдовший бульвар. Цю красу неможливо передати… Але ми зможемо піднятись та оцінити все своїми очима.

Серцем Баку вважається - Ічері-Шехер(Старе місто). Де час немов застиг, де своя атмосфера. Де чоловіки збираються попити чаю з армуду( стаканів), пограти доміно та обговорити новини дня. Саме тут знімався фільм «Діамантова рука». Саме тут Дівоча вежа, палац Ширваншахів, Караван- Сараї та купа колоритних ресторанчиків та сувенірних магазинчиків з славнозвісними килимами та побрякушками.

Гуляючи старим містом, ви не зможете оминути творчу майстерню Алі Шамсі! Фасад майстерні увесь в фарбах, пензлях, там навіть дерева розмальовані. Так і хочеться зайти і подивитись що там всередині. Зайшовши ви побачите людину посмішку, людину з щедрою душею, людину талант. Алі кожного дня копошиться, творить і паралельно зустрічає гостей. Бо ж ніхто не може не зайти до Алі. Ми там також побували! Атмосфера просто зашкалює енергетикою.Цей дядько простий як двері, враження таке ніби він все життя вас знає!  Босоногий художник який марить подорожами, який більше всього на світі любить малювати та спілкуватись. Тому і ви маєте з ним познайомитись.

Одне з самих яскравих визначних місць нового Баку це – ультрасучасний центр Гейдара Алієва. Чим ближче ти підходиш до цієї споруди, тим більше хочеться завмерти і мовчки насолоджуватись красою плавних ліній та безкінечною гармонією кожного елемента. Ця споруда нікого не залишить байдужим. Територію комплексу доповнюють декоративні озера, а на фоні зелених газонів яскравими акцентами виділяються арт-обєкти - кролики та величезні равлики. Ви будете в захваті від креативності архітектора.

Найпопулярнішими та улюбленими місцями прогулянок Бакінців вважається торгова та площа фонтанів. Тут багато цікавих скульптур, різноманітних фонтанів, музеїв та ресторанів. А закінчується ця вулиця Бульваром. Який тягнеться більше ніж на 9 км. Де висаджені більше десятка тисяч різноманітних рослин та дерев. Включаючи дуже екзотичні.

Саме тут можна побачити кусочок «Венеції» та навіть поплавати на гандолах.

 

 А щоб відчути справжній місцевий колорит ми відправимось в віддалені райони. Лагіч - місто древніх майстрів-ремісників. Зараз це невелике поселення, яке знаходиться високо в горах. А ще в XVlll-XIX ст.. Лагіч був одним з головних центрів виробництва мідного посуду і холодної зброї. Існує повір'я, що саме тут колись виготовили легендарну Шапку Мономаха.

Гобустан - один з найвідоміших в світі історико-археологічних заповідників, музей під відкритим небом з величезною колекцією безцінних історичних експонатів. Заповідник був утворений 9 вересня 1966 року. Метою його діяльності є охорона наскальних зображень, курганів і житлових об'єктів і їх ретельне вивчення.
Особливо знаменитий Гобустанський заповідник своїми наскельними малюнками, зробленими в період мезоліту. Щорічно туристи з усього світу приїжджають своїми очима побачити численні твори мистецтва, колись зроблені первісними художниками. Наскальні малюнки, стоянку первісної людини, надгробні пам'ятники і багато інших свідоцтва минулого азербайджанського народу кам'яного віку і наступних періодів можна побачити в горах Гобустана Беюкдаш, Кічікдаш, Джінгірдаг, Шонгардаг і Шихгая. Найбільш значними з усього цього списку, безумовно, є петрогліфи, висічені первісними людьми на стінах печер, скелях і кам'яних брилах. Вони здатні розповісти мандрівникові про культуру, господарстві, світогляді, звичаях і традиціях древніх людей, які вже в той далекий час заселили цей благодатний куточок Азербайджану.

Мечеть Гейдара Алієва -  найвища мечеть в Закавказзі, названої ім'ям першого президента Азербайджану, вражають: висота основного купола досягає 55 м, мінаретів - 95 м. Храм стоїть на околиці міста, завдяки чому архітектори змогли не тільки звести гігантську споруду, а й облагородити значну територію навколо нього фонтанами, скульптурами та місцями відпочинку для всієї родини. Фасад мечеті облицьований традиційним для регіону білим каменем з орнаментом і різьбленими елементами - в знак  поваги до  середньовічної Ширван-Абшеронській архітектурній школі.

Азербайджанська кухня - дуже ситна, поживна і калорійна, відрізняється великою кількістю всіляких м'ясних, рибних і овочевих делікатесів,які обов'язково доповнюються ніжною зеленню і пікантними спеціями. Ексклюзивні азербайджанські страви - тандир (хліб з спец. печі), долма (голубці в виноградному листі, шашлик з баранини, піті( суп в горщику) , плов, гутаби (лаваш з різними начинками), три сестри (фаршировані овочі) та багато іншого. Але найсмачніше та найкалорійніше це - Пахлава, їй немає рівних! Неможливо відірватись!!! Тим більше, що в Азербайджані ну дуже велика різноманітність пахлави, очі розбігаються. Все хочеться скуштувати. Особливе місце в азербайджанців займає чай, його в величезних кількостях п'ють в спец. грушоподібних стаканах(армуду). 

 

Інформація щодо перельоту:

Друзі, на даний момент вартіть авіаквитка  коливається від 200$ до 260 $ (це ціна в дві сторони). У ваших інтересах зареєструватись завчасно.

УВАГА! - Придбані по акції авіаквитки не можливо ні здати, ні переоформити! Тому аванс не повертається!

УВАГА! Одразу після реєстрації надсилайте  фото або сканкопію 1-ї сторінки закордонного паспорту на viber: 0984096351 Майя) або на електронну адресу: mayyya321@gmail.com. Аби ми змогли купити вам квитки на літак.

Вартість авіаквитка може змінитись будь-коли, тому актуальну вартість подорожі потрібно уточнювати в Організаторів! 

Документи:

Друзі, Азербайджан для українців, є безвізовим, тому не потрібно ніяких лишніх витрат, та документів. Потрібен лише дійсний закордоний паспорт (не важливо біометричний чи звичайний) сроком не менше ніж 3 міс. після закінчення поїздки! Єдине в кого є штамп з Абхазії, не зможе поїхати з нами в подорож!

Якщо з вами їде дитина молодше 16 років, тоді вам потрібен дитячий закордонний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків.( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде). Якщо в батьків різні прізвища -свідоцтво про шлюб.

 Правила перевозу багажу: Ознайомтесь!Наш тариф "Стандарт": www.butaairways.az/ru/information/baggage

Гроші:

З собою краще всього брати долари, щоб без проблем їх ковертувати в національну валюту Азербайджану  – манат. Обмінників є дуже багато, з цим проблем не буде. Також можна користуватись нашими банківськими платіжними картками. 

Поточний курс - Долар США (USD) 1 $ - манат(AZN) 1.60

Мова:

Мовного бар’єру немає, кожен 4-ий  знає і розуміє російську мову (старше покоління) або ж англійську (молодше покоління). До Українців Азербайджанці дуже дружелюбно відносяться,завжди раді допомогти. Якщо не можуть допомогти знайдуть і приведуть того хто зможе!!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення в інтересах учасників подорожі:)УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Хостел в Баку
3-місний (Трьошка з окремими ліжками),
4-місний (4-місний номер з окремими ліжками)
Учасники Клубу 242 USD
Новачки 265 USD

ДІТЯМ ДО 7-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 24 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 05 березня 08:00 Орг. збір зріс на 10 USD!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в хостелі;
 • екскурсійний супровід;
 • 1 дол на допомогу учасникам АТО;
 • страховка;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки.;

Додатково оплачується:

 • - самостійний доїзд до аеропорту ЖУЛЯНИ (Київ) та в зворотньому напрямку;
 • переліт Київ-Баку-Київ. Зараз це 200-230 дол в обидві сторони. Багаж 10 кг. Якщо хочете більше+ 25-30 дол;
 • -реєстрація в аеропорту 6 дол. - палац Ширваншахів - 10 манат;
 • - центр Гейдара Алієва -15 манат;
 • - дівоча вежа -12 манат(По-бажанню);
 • -музей килимів- 10 манат (По-бажанню);
 • гобустан- 5 манат;
 • музей сучасного мистецтва- 5 манат (по-бажанню). - харчування. Приблизно на один прийом їжі потрібно від 8 до 40 манат, в залежності від того що замовляєте. Магнітики 1-3 маната.;

Програма подорожі


Середа 08 травня :
09:30 - 12:00 Початок проходження реєстрації в аеропорту "Жуляни". Здача багажу, паспортний контроль. За 2 години до польоту закривається реєстрація!!
11:50 - 12:30 Збір та посадка в літак.
16:50 - 17:30 Прибуття в аеропорт Баку. Трансфер в готель. Заселення.
18:30 - 22:00 Збір в холлі готелю. Йдемо вечеряти та знайомство з вечірнім Баку. Гуляємо Бульваром.
Четвер 09 травня :
08:30 - 9:30 Сніданок
9:30 - 17:00 Початок екскурсії по Баку. Старовина та ультрасучасність. • Старе місто • Дівоча вежа • Майстерня художника • Губернаторський парк • Бульвар
П'ятниця 10 травня :
09:30 - 18:00 Продовжуємо знайомитись з неймовірно красивим містом Баку. Похід в ресторан. Знайомимся ближче!
Субота 11 травня :
7:45 - 23:00 Виїзд на екскурсію "Лагіч" - стародавнє поселення ремісників Екскрсії: • Джума мечеть • Лагіч
Неділя 12 травня :
09:30 - 23:00 Відвідування Гобустану . Та продовження екскурсії по Баку. Баку багато не буває ,оскільки в місті скільки всього цікавого та неймовірного. • Нагірний парк; • Площа Прапора; • Крістал хол; • Центр Гейдара Алієва; • Найбільша мечеть міста; Вільний час. Гуляємо. Насолоджуємось красою міста.
Понеділок 13 травня :
09:30 - 22:00 У нас буде вільний день на покупки сувенірів. Хто захоче зможе піти у гості до славнозвісного художника Алі Шамсі.
Вівторок 14 травня :
04:45 - 5:45 Виселення. Трансфер в аеропорт. Реєстрація. Здача багажу.
08:45 Посадка в літак та повернення до дому.
11:10 Прибуття в Жуляни (Київ).
4:30 - 5:15 Трансфер в аеропорт. Реєстрація. Здача багажу.

Транспорт

 • бус 19
2 вільних місць із 19

161310741
171411852
18
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел в Баку
0 вільних місць із 16

Друзі, зверніть увагу! При реєстрації Ви обираєте проживання в Баку. Проживання в Тбілісі буде відрізнятись, з наявними номерами можна ознайомитись, але в якому номері Ви будете проживати,  уточнюйте у відповідального організатора! За двомісний номер з спільним ліжком в Тбілісі - доплата 10 євро. 

Жити ми будемо в чудовому хостелі. Хостел чистий, охайний. Обслуговування дуже вічливе. Всього 1.6 км від центру. Все поруч. Безкоштовний  Wi-Fi.Кондиціонер.Тапочки. Є можливість замовити сніданки. Є   загальні душові з фенами та рушниками. .

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГамела Наталя Іванівна
Гостинний Азербайджан! (08 травня 2019р.)
це був тиждень східної казки! Природа, архітектура, історія цікаве все. Вдалий вибір хостелу в центрі, в кроковій доступності до старого міста, бульвару, парку, з можливістю самостійного огляду. До програми додала б ще день два на морі. Дякую Майї за організацію. Успіхів і нових неординарних подорожей. До зустрічі.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Алла - 04 грудня 09:32
Добрий день. Скажіть якими авіакомпанями здійснюється перевезення?
Майя - 13 грудня 01:00
Алла,Доброго дня) Авіалінії Buta та Азал)
Алла - 01 лютого 13:00
У вас в програмі зазначено відвідування музеїв у понеділок 13 травня, але як людина, яка вже відвідувала Баку, знаю що по понеділках музеї там не працюють. У них вихідний день.
Майя - 03 квітня 15:41
Алла, дякуємо за інформацію)
- 07 лютого 21:46
Я так понимаю что перелет 200-260 $ оплачуется отдельно?
Майя - 10 лютого 16:29
Maxim, так квитки оплачуються окремо) На сьогодні ціна квитка 212 дол)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.