10 липня 08:00
Час відправлення
14 липня 19:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
160 EUR
175 EUR
Залишити відгук

Венеціанський уікенд

Тип: Екскурсійні мандри, Релакс
Буде підкорено: 3500 км.

Хто з нас не мріяв покататися на гондолі, насолодитися яскравим заходом сонця на березі Венеціанської лагуни або просто прогулятися чарівними вуличками вздовж Гранд каналу? Час нашим мріям здійснитись! Ми вирушаємо на казковий уікенд до Венеції, а також матимемо можливість відвідати острови Мурано та Бурано. #БідняжкиУВенеції

Відповідальна:
Вікторія Іванченко
(068)041-80-77
Відповідальна:
Вікторія Снідевич
(096)193-00-49
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Мукачево

Берегово

Дорога до Італії!

Про подорож

Романтична Венеція

Венеція - найвідоміше місто в світі - місто на воді, що підкорює з першого погляду.

Описувати та захоплюватися Венецією можна нескінченно. Це казкове місто зручно розкинулося на більш ніж сотні острівців, пов'язаних між собою численними мостами, - справжній рай для романтиків. Ми почнемо нашу венеціанську мандрівку з портового містечка Пунта Саббіоні, звідки попливемо на кораблику прямо до площі Сан-Марко. Ми побачимо символи міста - собор Сан-Марко та палац Дожів, пройдемо вузенькими вуличками до старовинної бібліотеки та моста Зітхань. Куди б ми не прямували, наші очі невпинно будуть радувати палаци епохи Ренесансу, неперевершені краєвиди та місцеві гондольєри.

Площа Сан Марко

Знаменита в першу чергу голубами, містками для повеней і, що вже там, палацом Дожів, площа Сан-Марко - душа і серце Венеції, куди ми завітаємо на початку нашої екскурсії. Цікавинка цією площі полягає в тому, що восени під час припливів вода покриває площу на 3-5 см і всі перехожі ходять по щиколотки у воді. Видовище та відчуття дійсно круті!  А от на площі для нас відкриється головний собор Венеції і одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток, собор Святого Марка, що був заснований ще в 9 столітті, а нинішній вигляд отримав до кінця 15 століття. Естетичних особливостей в ньому так багато, що неможливо навіть представити: чудові надбрамні мозаїки, літаючі куполи, квадрига Святого Марка, Тетрарх. Ну а справжні перлини внутрішнього оздоблення - купольні мозаїки на біблійні теми.

Палац Дожів

Посеред багатої на диковинки та цікавинки Венеції палац Дожів виділяється особливо. Палац Дожів у Венеції не має єдиного стилю. Фасад, що виходить на лагуну і робить палац схожим на перевернутий корабель - це данина і пізньої європейської готики, і Візантії. Саме в цьому палаці представлений головний символ Венеції - лев з крилами та книгою. 

Бібліотека Марчіана (св. Марка)

Ніхто б не подумав, що бібліотека коли-небудь може стати цікавою памяткою, проте саме у знаменитій національній бібліотеці Марчіана (Св. Марка) у Венеції знаходиться найбільша колекція першодруків книг і рукописів, що налічує понад мільйон томів. Тут представлені роботи вчених і філософів давнини, біблія, псалтирі. Так серед творів стародавніх греків, знаходяться праці вченого Аристотеля, математика Евкліда, драматурга Есхіла і багатьох інших великих діячів. Фонди бібліотеки становлять культурну, історичну і наукову цінність і є світовою спадщиною.

Міст Зітхань

Міст Зітхань - так романтично називається один з найстаріших мостів Венеції. Зрозуміло, красива назва пам'ятки притягує багатьох туристів. Однак Міст Зітхань спочатку ніяк не був пов'язаний з любовної темою.Міст Подихів знаходиться на Палацовому каналі і з'єднує будівлю Палацу дожів з будівлею в'язниці. З цього мосту в середні віки проводили засуджених і саме вони-то і зітхали, коли в останній раз бачили красу Венеції. Знаменитий Казанова також колись йшов по мосту Зітхань, однак він виявився єдиною людиною, яка змогла втекти з в'язниці.

Вечірня екскурсія Венецією

У вільний час для кращого знайомства з містом можна організувати екскурсію по вечірній Венеції. Це особливий шарм сутінків, темряви, освітлених старовинними ліхтарями венеціанських вуличок. Венеція змінюється по вечорах, надихаючи нас загадками, легендами, любовними і містичними історіями. Наш гід зустріне нас в образі із «табарро» (венеціанський чорний плащ-накидка з пелериною).

Оплачується додатково - 10 Євро.

Мурано

Всесвітньо відоме Муранське скло родом якраз звідси. В давні віки саме на цьому острові, подалі від людських очей ховались секрети майстрів склодувної справи, які за століття зробили із свого заняття ціле мистецтво та прославили себе і Венецію на весь світ. Ось він який, острів Мурано

Ми відвідаємо майстерні склодувів, де нам привідкриють завісу таємниці створення легендарних шедеврів. Тепер кожен зможе відрізнити справжній витвір мистецтва від найзухвалішої підробки. І, як не важко здогадатись, саме тут можна придбати собі найнайнайрізноманітніші вироби із цього самого скла. Причому ціни нижчі, ніж у Венеції. Кожен зможе привезти частинку Венеції собі додому. 

Різнобарвний Бурано

Бурано, ще один острів в архіпелазі острівної Венеції. В Інтернеті можна часто зустріти фотографії цього різнокольорового міста, райдужна розмальовка фасадів якого стала своєрідною візитівкою і популярною туристичною фотозоною. Вважається, що фарбувати будинки на такий манер розпочали, щоб моряки повертаючись із моря, безпомилково знаходили свої помешкання...Так це чи ні і які ще є версії походження унікального розфарбованого острова, ми дізнаємось уже на місці. 

Жінки ж у цьому різнобарвному місці займаються плетінням дорогоцінних білосніжних мережив, традиції якого походять з не меш далеких часів як і сама Венеція. Послушниці місцевих монастирів довели свою майстерність до такого рівня, що продаж виробів із мережива свого часу, став одним із головних доходів Венеціанської держави. Чоловіки на Бурано - рибалки, а жінки - мереживниці

Цікавий факт: власники будинків фарбують не тільки фасадну сторону в яскраві кольори, а і всі внутрішні сторони будинку, та не в будь який колір, а тільки в один із переліку, що надається місцевим магістратом для конкретного будинку.

До речі Бурано славиться своїми рибними ресторанчиками де все найкраще і найсвіжіше, ще б пак, в місто рибалок.

Прогулянка на острови є факультативною коштує 30 євро та включає оренду катеру для пересування між островами та послуги екскурсовода на весь час подорожі. 

Вілла Манін

Друзі, ми проживаємо біля чудової Вілли Манін - вілли венеціанських вельмож з роду Манін, це садово-парковий ансамбль 15-18 ст в провінції Удіне. Парк, що оточує цю прекрасну віллу досі налічує декоративні скульптури та павільйони, що тримають досі в собі дух давнини. Останній дож Венеції жив саме на цій віллі. У музеях при віллі можна переглянути старовинні зброю, колісниці та карети. 

Курорт Лідо ді Езоло

Гори Альпи, біля яких розташований курорт, захищають його від вітру та штормів. Тут панує спокійна домашня атмосфера, наскрізь просочена духом італійській провінції Піщані пляжі, досить мілке море роблять Лідо ідеальним місцем для родинного відпочинку. Вільний час можна провести не тільки на хвилях, а також завітати у численні кафе та магазини, покататися на атракціонах в Лунапарку, прогулятися набережною.

 

 #ВпередЗаПригодами :)

 

Безвіз в дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 300 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

 

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Друзі, величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь ласка користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим термінам, які Вам повідомлять в паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож!

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита: 

 • 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом. 
 • 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
 • Товарів на суму до 300 €.

Страховка під час подорожі

 • Страховка включена у Орг. збір. Оформленням страхових полісів будемо займатись ми.

Валюта

 • Офіційна валюта Італії, як і більшості країн Євросоюзу це Євро. З собою краще всього брати саме цю валюту. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків. Доволі непоганий курс у конвертації.

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету це діло дуже індивідуальне але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там набагато вищі, на продукти в магазинах вищі але не критично. Тому харчування в ресторанах і кафетеріях може неприємно вразити а от ціни в супермаркетах навпаки. Харчуватись по дорозі до Венеції можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, наші супроводжуючі нам будуть підказувати, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • У Венеції, одному із світових центрів туризму, ціни доволі немаленькі. Обід в ресторані буде коштувати від 20 Євро, тому харчуватись там радимо або чимось, що можна приготувати самому (вівсянка, пюре і тд), або бутербродами із супермаркетів, де до речі, можна придбати чудові італійські сири і ковбаси(ціни як було сказано, помірні).
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує мінімум один Євро. 
 • Обов'язковим атребутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там де багато туристів багато і злодюжок. 

 

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв'язок буде обмежений, тому переконливо радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв'язку в надзвичайній ситуації. Супроводжуючий групи повинен мати змогу Вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Ai Gelsi
3-місний 2-місний,
2-місний (TWIN(1+1))
1-місний
Учасники Клубу 160 EUR 170 EUR 200 EUR
Новачки 175 EUR 185 EUR 215 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі 3 зірки неподалік Венеції;
 • сніданок в готелі;
 • оглядову екскурсію по Венеції;
 • туристичний страховий поліс;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • кораблик до Венеції та назад + навушники - 15 євро;
 • екскурсії (за бажанням): Вечірня Венеція - 10 євро;
 • острови Мурано та Бурано - 30 євро;
 • трансфер з Венеції до порту (2 день) - 5 євро;
 • пляж на курорті Лідо ді Езоло - безкоштовний, оренда лежака - 10-15 євро.;

В зв'язку з потребою завчасного бронювання готелів перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за два місяці до початку подорожі. Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.

Програма подорожі


Середа 10 липня :
08:00 Виїзд з кишеньки навпроти центрального автовокзалу м. Вінниця.
Прямуємо до Італії. По дорозі весело проводимо час у австобусі: знайомимось, слухаємо італійську музику, дивимось цікаві фільми.
Четвер 11 липня :
14:00 - 19:00 Прибуваємо до готелю. Відпочиваємо та закупляємось у місцевих супермаркетах. Відвідуємо віллу Манін.
П'ятниця 12 липня :
07:30 Сніданок (входить у вартість подорожі).
08:00 Виїзд в порт.
10:00 Прибуваємо до порту Пунта Саббіоні, а далі - на кораблику до Венеції.
10:45 - 13:00 Пішохідна частина екскурсії по місту на воді.
13:00 Вільний час у місті мостів та гондольєрів.
18:00 - 19:30 Для всіх бажаючих - загадкова екскурсія "Вечірня Венеція".
19:30 Повернення на кораблику в порт. Виїзд в готель.
Субота 13 липня :
07:30 Сніданок (входить у вартість подорожі).
08:30 Виселення з готелю.
10:30 - 15:00 Для всіх бажаючих екскурсія на кораблику до островів Мурано та Бурано. Хто не бажає плисти до островів, можна провести день на морі на курорті Лідо ді Езоло. Ми можемо завезти вас по дорозі до порту і дорогою назад вас забрати.
15:00 - 18:50 Після островів пливемо на катері до Венеції, гуляємо містом (додатково олпачується трансфер з Венеції до порту - 5 євро)
19:00 Пливемо на катері до автобуса. Вирушаємо додому
Неділя 14 липня :
19:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
8 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Ai Gelsi
4 вільних місць із 57

Готель Ai Gelsi (8,6 на booking.com) розташований в містечку Кодройпо, що біля Венеції. Побудований біля давньоримської дороги, яка веде до вілли Манін - літньої резиденції останнього дожа Венеції. 

Номери готелю оснащені комфортними меблями, кондиціонером і телевізором з супутниковими каналами. У місцях загального користування надається безкоштовний Wi-Fi.

В орг.збір включено континентальні сніданки. У ресторані готелю можна замовити страви регіону Фріулі та страви інтернаціональної кухні.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВалигура Марина Александровна
Венеціанський уікенд (10 липня 2019р.)
Дякую за чудову поїздку. Завдяки професійному підходу організатора Віки подорож пройшла прекрасно. Вона дуже гарно організовувала туристів, все продумала, щоб ми ніде нікого не чекали, дуже классно продумана програма подорожі, классні екскурсоводи.
Автобус хороший, комфортний, чистий. Водії хороші, классно вели автобус, відкликались на всі наші прохання.
Прекрасний готель, зручні великі, чисті номери. Приємний персонал.
Взагалі подорож залишила по собі массуприємних вражень.Мавроди Рімма Федорівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Спасибо Бедняжкам за невероятные впечатления от поездки! Отличные отели в уютных городках, что дало возможность познакомиться ещ с двумя городами Италии, кроме основных в туре. Дорога хоть и долгая, но в целом комфортная благодаря водителям и хорошей организации сопровождающей Виктории Снидевич. Говорят, что в Бедняжках все ребята хороши, никого не хочу обидеть, но Викуся такая умничка, как квочка с цыплятами)) , вс доходчиво расскажет, покажет, терпеливая и внимательная. Пумпурум)) Остатся только расслабиться и ни о чм не переживать Вообщем, молодцы ребята! О программе и говорить нечего, города сами говорят о себе. Желаю Бедняжкам процветания нам на радость, придумывайте новые маршруты и до новых встреч! Спасибо!


Барановская Диана Игоревна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Вікуся:* (як і команда Бідняжок,що брали участь у організації поїздки) дуже вдячна вкотре за якісний і неймовірний відпочинок!
Як завжи Бідняжки моя любов і повага! Дуже люблю вашу відданість справі і душевність.
Автобус зручний, водії молодці і професіонали) Не перший раз з ними їжджу, кожен раз якість перевезень немає нарікань.
З приводу гідів найбільше сподобався Бодя,майстер своєї справи,коли ти боїшся пропустити хоч одне слово з розповіді.
З приводу гіда в Венеції не те,щоб це було дуже критично,але дивно і не приємно,коли платиш за оренду радіогіда і купляєш навушники,а потім кажуть здати навушники назад(враховуючи одноразовість навушників по факту).
До планування одне побажання додати зупинку між готелем і Венецією.
Зручна і шикарна ідея з потягом і тим, що кожем має можливість добиратись до готелю коли йому особисто це комфортно. Усе передбачено,квитки придбані,усе детально розказано як добратись,розклад актуальний надано чого можна ще бажати.
Віка як мамаквочка дбає про кожного,а це не така і легка справа.
Загалом, все було дуже круто, як завжди рівень вище будьяких очікувань.


Касинюк Ольга Анатоліївна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Поїздка сподобалась, враження позитивні. Автобус зручниймісця для ніг достатньо, сидіння розкладаються, водії професіонали своєї справи. Дорога далека, але вже під час перебування у Італії всі ночі в готелях , що дуже комфортно.
Особливу італійську атмосферу мав готель у м. МонтекатініТерме та і у самому містечку красива площа, магазини, кафе , приємно прогулятись. Добиратись на електричці до Флоренції та Пізи просто і швидко.
Велике спасибі організатору Вікторії Снідевич. Вікторія дуже хороший, привітний, розумний, компетентний організатор, завжди з доречною цікавою інформацією і зворотнім звязком:))
Верона запамяталась своїм затишком, Флоренція мальовничістю, Піза кумедними сценками людей,які намагаються зробити вдале фото , підпираючи нахилену вежу, Венеція духом романтики... Поїздка спланована чудово!!! Турклуб Бідняжка, Ви класні!


Грабар Олена Іванівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Все як завжди чудово!!!!


Ковальчук Анна Олександрівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Їздила в поїздку моя мама з подругою. Залишились дуже задоволені. Все сподобалось, Італія неймовірна країна. Організація подорожі як завжди на вищому рівні!!! Дякую ТурКлубу Бідняжка.


Омельченко Оксана Данилівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Нещодавно повернулись з подорожі сповнені вражень. Автобус, водії, екскурсоводи все добре. Особлива подяка організатору Вікторії за турботу та постійне піклування. В якості побажань хотілось би більше пропозицій та можливостей для відвідування музеїв у Флоренції та Венеції, адже з кожним роком зростає кількість туристів, що відвідують ці міста не вперше. Ще раз дякую за незабутні враження.


Квятик Сергій Анатолійович
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Від подорожі тільки позитив та задоволення. Це було круто та неймовірно!!!
Організація на вищому рівні, все сплановано та продумано. Особлива подяка Вікторії!
Сподобались всі міста, особливо Флоренція. Дуже зручно, коли екскурсія проходить з навушниками.
У Вероні їх не було і це була невеличка ложка дьогтю).
Переїзд з готелю у Флоренцію та Пізу був на електричках. Дуже прикольно їздити самостійно електричками в чужій країні. Це додаткові позитивні емоції)
З побажань мабуть тільки одне, додати шопінг на півдня у великому гіпермаркеті))).
А взагалі все просто супер!!!Томашенко Ангеліна Анатоліівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Організація на високому рівні!
Автобус і водії все чудово.. водії з відчуттям гумору, що в дорозі дуже добре))
Готелі комфортно і в гарних місцях, особливо в Монтекатіні
Супроводжуюча Віка професіонал, нічого навіть не треба перепитувати все завчасно і зрозуміло
Екскурсоводи: 1. Веронане сподобалась екскурсовод, а також як на мене, треба були навушники, бо дуже шумно було з дороги і велика група не чутно було 2. Флоренціячудовий екскурсовод тримав увагу нашу до кінця 3. Піза хороший екскурсовод, просто в Пізі немає стільки цікавого як в інших містах. 4. Венеція гід хороша, але малувато було як для оглядової екскурсії в Венеції . На вечірню я не ходила.
Загалом подорож гарно спланована, особливо гарна ідея з електричкою в Пізу і Флоренцію зручно і самому можна розпоряджатися своїм часом. Рекомендую раніше їхати з Пізи і всетаки встигнути на терми, бо ми не встигли за день ще в терми сходитиа шкода. Дякую за подорожя в Бідняжках не розчарувалась в котрий раз!


Савченко Анна Вікторівна
Весняна Італія! Неймовірні Флоренція Венеція Верона та Піза! (28 квітня 2019р.)
Їздили з Бідняжками вперше і не пошкодували. Дорога далека і на останніх місцях не дуже комфортна, але воно того варте :)
Дуже сподобалися гіди у Флоренції (це взагалі бомба!) і Венеції. Окремий плюс, що екскурсії були у навушниках, не треба бігати за гідом, боячись щось пропустити, а гіду не треба кричати.
Також цікаво було їздити електричками, це додавало родзинку, і добре, що після екскурсії всі мали достатньо вільного часу і кожен міг ним розпорядитися, як хотів.
Окрема подяка Вікторії: все продумано, від пакетиків для сміття в автобусі і зеленої парасольки :), до порад, де поїсти, що купити, як доїхати, і навіть мінісловничок (до речі, не раз допомагав). Завжди усміхнена і доброзичлива :*
Дякуємо!Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Олександра - 26 червня 09:11
Скажіть, будь-ласка, будуть ще тури по Італії весною?
Вадим - 26 червня 09:55
Александра, доброго дня. Ми плануємо подорожі навесні до Італії! Як мінімум заплановані такі, як зараз є на осінь. Слідкуйте за новинами в фб та на сайті. ;)
Артем - 05 липня 19:33
Доброго дня, я так розумію, якщо учаснику туру 16 років, то він не може без супроводу повнолітніх приймати участь, незважаючи, що у такому віці він здатний подорожувати сам?
Вікторія - 05 липня 22:33
, доброго вечора. Якщо учаснику подорожі на момент подорожі вже є 16 років, він може подорожувати самостійно. Якщо ще не виповнилось, потрібен дозвіл від батьків на людину, що поїде з ним, у разі якщо батьки не їдуть.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.