30 грудня 09:00
Час відправлення
02 січня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
02 січня 2019р.
140 EUR
150 EUR
Залишити відгук

Новий рік в Любліні!

Тип: Екскурсії, Розваги, Розваги
Буде підкорено: 2000 км.

Що буде якщо поєднати екскурсії і святкування Нового Року? А якщо двічі зустріти рік Новий? Вийде вибуховий коктейль! Не потрібно купувати дорогезні квитки на літак, аби зустріти Новий Рік в заморській розбрендованій країні, бо ми підготували унікальну подорож до Польщі. Ми відвідаємо малий Рим - Сандомеж, ідеальне місто - Замость, провінційний Жешув, колоритний Перемишль і Люблін, де і розпочнемо святкування!) А після святкування поніжимося в теплих водах найбільшого у Любліні аква центру)

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Перемишль

Про подорож

Пшемисль, або ж Перемишль

Місто на березі річки Сян, перлина південо-східної Польщі. Місто семи пагорбів з тисячолітньою історією, що розташувалось біля підніжжя Карпат, неподалік від українського кордону і тричі протягом 20-го століття ставало українським.
Величний і красивий, Пшемисль може похвалитися пам'ятками, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. Це друге найстаріше поселення на півдні Польщі після Кракова. Однією з родзинок міста є нахилена центральна площа Ринок, що йде від підніжжя пагорба Вознесіння. На площі познайомимось з бравим воякою Швейком;) І ще однією з родзинок міста є - білий кам'яний Королівський Казімірський замок, зі своєю сильною історією і романтичною легендою. 
Також варті уваги Архікатедральний костел, Францисканський костел і костел Святої Терези. Їх інтер'єри і оздоблення закарбуюються назавжди у нашій пам'яті.
Жешув (Ряшів)
Столиця Підкарпатського воєводства Польщі яке простягається уздовж кордонів з Україною і Словаччиною.  Колись це було перехрестя торгівельних шляхів, які з’єднували Схід і Захід, Північ та Південь Європи. Сьогодні Жешув також лежить на важливій міжнародній трасі.
Історична частина міста зосереджена навколо середньовічного Ринку, на якому стоять перебудована у XIX столітті Ратуша та стародавня криниця.  До цінних пам’яток належать також: XIV-віковий готичний костел (фара) з дзвіницею, костел і монастир Бернардинів, стародавній  Kолегіум Піярів, дві синагоги. Замок - одна з головних визначних пам'яток міста і ренесансний літній палац Любомирських (які були власниками Жешува до половини XIX століття)
Сандомеж (Сандомир) - "малий Рим"
Перлина Південно-Східної Польщі!) Старовинне польське містечко з десяти віковою історією, місцеперебування князів і резиденція королів, становило вузол торгового шляху, яке вело із Західної Європи на Русь і далі на схід до Монгольської імперії. Місто насичене старовинними та туристичними об’єктами: королівський замок, домініканський монастир, катедра із неймовірними інтер’єрами, храми і купецькі підвалами, з'єднані підземними коридорами. 
Місто розташоване на семи пагорбах, звідки і з'явилася назва «Малий Рим». У місті красива ратуша 14 століття, якою дуже пишаються поляки. Вона побудована в епоху Відродження і по праву вважається серед усіх архітектурних споруд Польщі однією з найкрасивіших.
 
У центрі ринкової площі знаходиться мерія, поруч з Сандомирської ратушею знаходиться замок XIV століття. Він неодноразово перебудовувався, мабуть тому зараз він знаходиться у відмінному стані, тут розташований Музей округу.
Найпопулярніша версія назви цього прекрасного і древнього міста «Сандомеж» походить від двох слов'янський слів - «Сондо» (суд) і «світ». Тому назву міста можна перевести, як «справедливий суд», що може вказувати на заклик правителів Сандомира до вирішення спірних питань не зброєю, а законом. Але, не залежно від того, яка версія більш правдива, це чудове місто варте уваги. Жителі Сандомежа - щирі, гостинні і привітні. 
Люблін
Саме це місто стане нашим осередком для зустрічі Нового Року! Саме у Любліні ми розпрощаємось зі старим роком і гучно перейдем у НОВИЙ! Наша локація буде на головній площі найбільшого міста східної Польщі! Крім того У нас буде унікальна можливість зустріти Новий рік двічі: спочатку за українським часом, потім за польським)

Місто з 700-річною історією, розташоване на перехресті культур Сходу і Заходу, виявивилось місцем розквіту багатьох націй і релігій, свідком васальної присяги магістра Тевтонського ордена і укладення Люблінської унії, що поклала початок Речі Посполитої.

 
Дуже часто Люблін називають «маленьким Краковом», і це не дарма - місту є що показати. Головна визначна пам'ятка - Люблінський замок, побудований в 14 столітті.
Тут все просякнуто духом Середньовіччя: від вузьких вуличок до маленьких тріщин на старих будівлях. Люблін наполегливо доводить, що головна мета міста - передати автентичність Середньовіччя. Не можна оминути і інші пам'ятки Любліна. Краківська брама побудована в 14 столітті і є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Любліна.
 
Крім того, як і в кожному поважному старовинному місті, в Любліні є підземний хід, куди зараз пускають туристів (чим ми і зможемо зайнятись у вільний час). Ходи і зали розмістилися на трьох підземних рівнях на глибині від 9 до 12 метрів. Маршрут проходить під люблінським Старим містом. Кульмінацією підземної пішої екскурсії є мультимедійна візуалізація Великої люблінської пожежі, що трапилася 2 червня 1719.
Замосць 
Його також називають «Східною Падуєю», за зразком якої його збудовано, та «Перлиною ренесансу», оскільки тут зосереджені твори незвичайної краси та великої історичної цінності. 
Унікальність Замостя в тому, що це одне з небагатьох міст в цій частині Європи, побудоване за принципом “ідеального міста”. Замостію вдалося зберегти образ епохи Відродження та за всю історію свого існування Старий центр міста зберігся майже без змін і внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 

АКВА-ЦЕНТР "AQUA LUBLIN"

Aqua Lublin - найбільший і найсучасніший аквапарк у Любліні, де ми будемо насолоджуватися атракціонами і який буде ох яким доречним після гучної гулянки;) В нашому розпоряджені буде водний майданчик у формі піратського корабля, джакузі, басейн для навчання плаванню, річка з течією, яка протікає зовні, 2 трубчастих гірки довжиною 45 і 72 м, широка сімейна гірка, відкритий басейн з підігрівом води, саунаріум з масажним кабінетом. Беріть з собою купальники та плавки для плавання.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі!
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Проживання

Зверніть увагу! 1 ніч в Жешуві ми будемо проживати в комфортабельному готелі (2х та 3х містне розміщення) зі зручностями (туалет, ванна) в кімнатах.

Харчування в подорожі

Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна буде поміняти у Польщі, але з власного досвіду радимо брати з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

HOSTEL ORLA Lublin
6-місний (3 двоярусних ліжка, зі зручностями (туалет, душова кабінка)),
4-місний (2 двоярусних ліжка, зі зручностями (туалет, душова кабінка))
3-місний (3 односпальних ліжка, зі зручностями (туалет, душова кабінка) телевізор),
4-місний (апартаменти з власною міні кухнею, одне двоспальне ліжко, два окремих ліжка, зі зручностями (туалет, душова кабінка) телевізор, холодильник),
4-місний (двокімнатні апартаменти з окремою кухнею, чотири окремих ліжка, зі зручностями (туалет, душова кабінка) телевізор, холодильник),
2-місний (одне велике двоспальне ліжко, зі зручностями (туалет, душова кабінка) телевізор)
2-місний (апартаменти з окремою кухнею, ліжка можна трансформувати в одне двоспальне або два окремі, зі зручностями (туалет, душова кабінка) телевізор, холодильник)
Учасники Клубу 130 EUR 140 EUR 150 EUR
Новачки 140 EUR 150 EUR 160 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 грудня 10:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 20 грудня 10:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 доби в хостелах по містам;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - 988 грн. (в дві сторони, якщо учасник їхатиме Вінниця-Пшемисль-Вінниця. Вартість квитків залежить від міста старту) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • вхідний квиток до аква центру на 180 хв: дорослий - 46zl, дитячий - 35zl. безлім: дорослий - 59zl, дитячий - 39zl;
 • харчування;

Програма подорожі


Неділя 30 грудня :
09:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Київ-Перемишль"
15:30 приїзд до польського містечка Перемишль
16:00 - 17:00 екскурсія по місту
17:30 - 20:00 переїзд до Жешува. екскурсія містом
20:00 - 20:45 закупи у супермаркеті
21:00 поселення в готель
Понеділок 31 грудня :
07:00 - 08:00 сніданок, виселення
08:00 - 10:00 переїзд до Сандомиру
10:00 - 12:00 екскурсія по Сандомиру, вільний час
12:00 - 15:00 переїзд в Люблін, закупи, поселення
15:00 - 17:00 екскурсія по Любліну
17:00 вільний час
21:30 вирушаємо на головну площу міста
23:00 зустрічаємо Новий Рік за українським часом
Вівторок 01 січня :
00:00 зустрічаємо Новий Рік за польським часом
10:00 - 11:30 переїзд до Замостя
11:30 - 14:00 екскурсія містом, вільний час, обід
14:00 - 15:30 переїзд у Люблін
15:30 продовжуємо двіжувати, відвідуємо аква центр, вільний час!)
Середа 02 січня :
07:30 - 10:30 переїзд до Перемишля
10:30 - 12:20 закупляємось в Теско смаколиками і гостинцями додому)
13:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ"
21:00 повернення до додому

Транспорт

 • Eurobus Poland чорний 49
0 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • HOSTEL ORLA Lublin
1 вільних місць із 50

Хостел розташований у самому центрі Любліна. Просторі номери мають дво, три, чотири, шестимісне розміщення. У кожному номері є ванна кімната. Також на території хостелу є затишний дворик. До наших послуг загальна кухня, Wi-Fi, рушники. У хостелі є апартаментах типу "квартира" з власною кухнею, телевізором, кондиціонером.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.