25 травня 05:00
Час відправлення
26 травня 23:50
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
26 травня 2019р.
1000 UAH
1100 UAH
Залишити відгук

Таємниці Волинського краю!

Тип: Екскурсійні мандри, Фестивалі
Буде підкорено: 980 км.

Рівненська область по праву може претендувати на звання одного з найоригінальніших регіонів України. Рівненщина – історична земля, що повниться численними пам’ятками природи, архітектури, культури та унікальними об’єктами, аналогів яким нема у інших регіонах. Всього за два дні ми побачимо безліч цікавого: замки, академія, музеї та тунель кохання))

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуюча:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

 

 Тунель кохання заворожує....

Тунель кохання на Рівненщині став популярним зовсім недавно, адже ще кілька років тому практично ніхто про нього нічого не чув. Зараз його по праву називають найбільш романтичним місцем в Україні. Адже навіть побіжний погляд на фотографії з цим природним дивом, відкидає найменші сумніви в тому, що це місце заслуговує такої уваги до себе.

Острог. Важливе місце в історії українського народу та його багатовіковій культурі належить місту Острог, яке вперше згадується у 1100 році. З XIV по XVII ст. цим містом володів найвпливовіший і найбагатший рід князів Острозьких, який зробив з Острога потужний освітній, науковий та культурний центр Східної Європи. XIV – XVII ст.  У цей період місто зазнало найбільшого розквіту. Передусім славився Острог слов'яно-греко-латинською академією — першим вищим навчальним закладом у Східній Європі. Заснував його у 1576 році авторитетний політичний діяч того часу, меценат друкарства й літератури, опікун православ'я Василь-Костянтин Острозький. В Острозькому культурному осередку виникло й найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова.

 Тут побачили світ греко-слов'янський "Буквар" — перший український підручник та перша друкована повна слов'яномовна Острозька Біблія. Середньовічні мури Острозьких і досі височіють у "Волинських Афінах". Це унікальні пам'ятки історії та культури, з-поміж яких Мурована, Кругла, Луцька і Татарська вежі, Богоявленська церква та Свято-Троїцький Межиріцький монастир-фортеця. Усі вони входять до Державного історико-культурного заповідника Острога. 

БУРШТИНОВЕ МІСТО РІВНЕ. Місто Рівне не дарма славиться янтарем, адже воно дуже на нього схоже! Таке ж загадкове, красиве і різноманітне, в якому прихована багатовікова історія, повна таємниць і легенд. У цьому місті гармонійно поєднуються старовинні архітектурні будівлі та сучасні споруди, перегукуються різні культури і стилі різних історичних періодів.

Музей бурштину А Ви знаєте, що бурштин буває не тільки жовтим, коричневим та вишнево-червоним? Іноді він має зеленуватий, а ще молочний і навіть чорний колір. Щоправда, ці відтінки - рідкісні. А видобувають такі унікальні камінчики тільки в одному місці – на півночі Рівненщини. За це область називають бурштиновою столицею України. Саме тут знають усі секрети «сонячного каменю». Почути їх можна у першому і єдиному в країні музеї бурштину, який створили у Рівному. Музей розташований у старовинному будинку 1903 р.. Він був відкритий на базі рівненської бурштинової фабрики - державного підприємства "Бурштин України".

Серед експонатів музею - шматки бурштину віком до 40 млн. років, знайдені у різний час на території Рівненщини, а також виготовлені з нього ювелірні вироби. Зокрема, експонується найдавніший бурштиновий виріб в Україні - диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років. Окрасою музею вважаються камені, у яких закристалізувалися комахи. Представлений шматок дикого бурштину вагою близько 2 кг. Експонати розповідають не тільки про історію видобутку бурштину у краї, а й про єдине у Україні підприємство, яке займається його переробкою.

Парк "Лебедине озеро"

 

Алея ковальських скульптур. Рівненські ковалі разом із своїми колегами зі всього світу створили казкову алею скульптур, сюрреалістичне зображення реальних сімейних цінностей.

Одна з скульптур - «Життєві цінності». ЇЇ ідея – все в наших руках; що несемо, те й маємо, що тримаємо, те й проростає. В основі скульптури велетенські долоні, з яких проростає символічне дерево, на якому є 7 основних цінностей: любов, духовність, мир, милосердя, час, достаток та сім’я.

Але це ще не всі скульптури, всі побачите, коли приїдете сюди!!!

                                                                     ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ЛУЦЬК!  
Луцьк – українське місто, де сучасне та минуле тісно переплітаються, а факти мирно співіснують з міфами, легендами та міськими бувальщинами, де все – і давня бруківка, і віконниці старовинних будинків, і стіни древніх храмів зберігають подих історії. Луцьк – завжди затишний, елегантний та романтичний, вабить своєю щирістю та гостинністю, своїм живим і невимушеним настроєм, неповторним шармом. Знайди свій ключ до Луцька, доторкнись до древності, стань свідком творення сьогодення. Це відкриття подарує тобі насолоду затишком і комфортом європейського міста, тебе огорне відчуття тихого щастя від зустрічі з чимось неповторним, рідним і таким справжнім.

Замок Любарта - очевидець чи не всієї історії одного з найдавніших міст України. Луцький замок, або ж Замок Любарта, давно став неофіційним символом міста, кожен подорожуючий повинен обов'язково відвідати його! Варто зазначити, що Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі "Сім чудес України: замки, палаци, фортеці" у номінації "замки". Історія мурованого замку нараховує понад 600 років.

Прямо навпроти замку Любарта, знаходиться кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла, який  потрапив до переліку семи найвеличніших католицьких храмів України. Знаменитий він перш за все своїми підземеллями. 

Підземний комплекс під луцьким костелом очолив п'ятірку найзагадковіших підземель України. Про унікальні триярусні підземелля, існує чимало легенд. Особливо вражає їх висота, яка в окремих місцях сягає майже 6 метрів.

Будинок з химерами. На березі Стиру – сучасний замок, або ж місцевий будинок із химерами. Цей незвичний будинок створив, або краще – створює – луцький скульптор Микола Головань. Навколо нього переплітаються міфічні істоти, леви, птахи та просто безліч дивовижних форм. Це – результат тридцятирічної праці митця, який продовжує творити. Не забудьте загадати бажання на вухо левові, який охороняє вхід до будинку. 

Також ми побачимо садибу Косачів, Лютиранську кірху та ще багато цікавого трапиться на нашому шляху в цьому чудовому місті.

 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Айвенго (Рівне)
3-місний (Трьохмісний номер( вел. ліжко та окреме ліжко)),
3-місний (Трьохмісний номер з окремими ліжками)
2-місний (Двохмісний номер з окремими ліжками),
2-місний (Двохмісний номер зі спільним ліжком)
2-місний (Двомісний нвпівлюкс)
Учасники Клубу 1000 UAH 1035 UAH 1085 UAH
Новачки 1100 UAH 1135 UAH 1185 UAH

ДІТЯМ ДО 7-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 15 травня 09:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання в готелі;
 • страховка;

Додатково оплачується:

 • -особисті витрати;
 • -харчування;
 • - вхідний квиток в замок Любарта - 25 грн, 20 грн екскурсія;
 • - екскурсія у підземелля 25 грн, діти 15 грн;
 • - музей у Рівному -20 грн;
 • - вхідний квиток в Острожський замок -30 грн;
 • -вхідний квиток в Острожську академію -20 грн;

Програма подорожі


Субота 25 травня :
05:00 Виїзд з Вінниці. З карманчика навпроти центрального автовокзалу
10:00 - 11:30 Фотографуємось та гуляємо у тунелі кохання
12:30 - 13:45 Обід. Набираємось сил
13:45 - 15:45 Оглядова екскурсія містом
16:00 - 17:20 Екскурсія у замку Люборта
17:30 - 18:20 Екскурсія у підземеллі
18:30 - 20:30 Вільний час. Гуляємо вечірнім містом, вечеряємо в одному з закладів
20:31 Збір в автобусі та переїзд до готелю. Поселення
Неділя 26 травня :
08:40 Виселення з готелю. Збір в автобусі
09:00 - 11:00 Екскурсія у Рівному
11:00 - 12:30 Відвідування музею
12:30 - 13:30 Обід в одному з закладів міста
13:30 - 14:30 Переїзд в Острог
14:30 - 16:30 Екскурсія в Острозькому замку
16:30 - 18:00 Відвідаємо Острозьку академію
18:00 - 19:00 Вечеря та старт додому
23:50 Орієнтовне пробуття у Вінницю

Транспорт

 • мерс варіо 33 нова схема
2 вільних місць із 33

2521171395130
26221814106231
27
28242016128432
29231915117333
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Айвенго (Рівне)
1 вільних місць із 33

Проживати ми будемо в готелі Айвенго за 6 км від Рівного. Номери готелю Aivengo оформлені в світлих тонах і мають у своєму розпорядженні безкоштовний Wi-Fi і супутникове телебачення, а також окрему ванну кімнату з феном. Доплата за двохмісний номер 50 грн з чоловіка, 100 грн з номера.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАнтонець Ольга Сергіївна
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Автобус хороший, дуже комфортно. Номера в готелі чудові,тепленько,чисто є все необхідне. Дужеее насичена програма, море емоцій від побаченого. За два дні стільки всього цікавого, дуже сподобався музей бурштину та кавярняЗолотий дукат у м.Луцьк, вразила така різноманітність кави та кавових напоїв.


Сауляк Ольга Александровна
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Нам все понравилось комфортабельный автобус,хороший отель,организация супер


Анонім
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Друзі привіт!Хочу поділитися з вами своїми враженнями від подорожі.Туннель коханняце романтичне місце,створене природою.Підходить на всі сто відсотків для фотосесії,а також в осені можна назбирати грибів. Замок Люборта в Луцьку, то є справжній замок во всій його красі та величі,це наша історія,котру повинен знати та поважати кожний.Дуже цікаве місце.Шкода,що не потрапили в підземелля замкуне вистачило часу.На мою думку треба спочатку йти в замок,а потім на екскурсію по місту,або починати подорож з Луцька,а потім в тунель,там можна на природі відпочити і зробити пікнічок.Саме місто мені не сподобалося ,хоча там є на що подивитися, якщо привести його в належний станце камінь в город місцевий Рівнегарне місто.Алея металевих фігур фантастична, збуджує уяву кожного.Музей бурштину дуже сподобався,тут подані вироби місцевих умільців з бурштину на будь який смак,також в музеї можна загадати бажання,уявити себе королевою, одягнувши корону на голову, придбати різні вироби з бурштину,а також місцевий лікувальний напій з шматочками бурштину в пляшці.Острожський замок,то знову історія нашої країни .Дуже сподобалась Острожська академія,все дуже гарно і охайно,а також там були мої любі підземелля,тільки бракувало привида,щоб було
цікавіше.В цілому дуже гарна подорож.Організація ,як завжди на вищому рівні, Олена неперевершенаВодій та автобус відмінні.Компанія підібралася чудова.Велике дякую Турклубу за пригоди)))Чекаю на наступну зустріч.Бідняжки завжди попереду)))


Скачков Александр Георгиевич
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Автобус хороший, чего не скажешь о дорогах. Водитель душка)
Отель отличный, бедняжкой в нем себя не чувствовал) Красивый ресторан при отеле.
Организация поездки Еленой на высоком уровне.
Экскурсоводы на местах попадались разные. Экскурсовод, которая водила по Луцку немножко неуверена в себе, по моему субъективному мнению было не очень интересно. Экскурсия в Луцком замке интересная.
Экскурсия в музее бурштына на 5.
Экскурсовод в Острожском замке с самого начала в довольно грубой форме высказала претензию по поводу запрета на фото съемку. Желание ее слушать поубавилось. В целом говорила очень много и быстро. По моему субъективному мнению было неинтересно и долго. Экскурсовод в академии душка!
Было бы хорошо в поездках заказывать и экскурсию, и выбирать конкретного экскурсовода, который себя хорошо зарекомендовал.
В целом, не ожидал, что в Ровно и Луцке может быть настолько интересно и уютно. А осенние краски дополнили общие положительные впечатления.
Спасибо Елене и турклубу за качественно проведнное время!


Шиян Дар'я Андріївна
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Спасибо за прекрасные выходные!
Поездка в Таємниці Рівненщини оказалась приятной, с массой приятных эмоций и впечатлений!!!
Отдельная благодарность позитивной и ко всем внимательной Елене.
Первый день поездки был на 5 очень динамичным,познавательным,хотелось бы правда побольше времени на посещение Луцкого замка)
Второй день был недоработанный по программе,сложно было принять такой объем информации по замку,а затем и академии в Остроге,после посещения пивоварни. Музей янтаря не очень впечатлил.
Большое пожелание к Вам внимательнее относится к составлению программы. Почему организаторами в программе тура было выставлено фото Калининградского областного музея янтаря, осталось совершенно непонятным.
Ковальчук Анастасія Русланівна
Таємниці Рівненщини (20 жовтня 2018р.)
Поїздка була супер,мені все сподобалось. Організатор молодчинка, була уважна до кожного, в потрібні моменти завжди допомагала і взагалі дуже добра та приємна людина. Екскурсії загалом були цікаві, лише один екскурсовод поводився,як на мене, не надто ввічливо. Номери в готелі приємно здивували. Враження від поїздки залишились приємними, незважаючи на погоду.


Василець-Колядич Людмила Григорівна
Таємниці Волинського краю! (25 травня 2019р.)
на поїздку група не зібралсь в повному обсязі, думали що подорож скасують, але нам замінили автобус на менший і ми все таки поїхали, автобус чистий, правда не дуже зручний, але переїзди були не дуже тривалими, тому особливого дискомфорту не було, водій привітний, готель в Рівному комфортний з гарними краєвидами,огранізатор подорожі Олена молодець, привіта і уважна до кожного туриста, закохана в свою справу, з захопленням розповідала про місця, які ми маємо відвідати, надавала поради.За два вихідних досить багато цікавого побачили, з відвіданих міст найбільше сподобався Острог, романтичний тунель кохання, Рівне трішки розчарувало.Дякуємо за чудові вихідні, бажаємо успіхів та відкриття нових напрямків, вже плануємо наступну подорож, то ж до нових зустрічей!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.