03 січня 15:00
Час відправлення
08 січня 14:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
08 січня 2019р.
155 EUR
170 EUR
Залишити відгук

Різдво у Татрах! 2 виїзд!

Тип: Гори, Екстрим, Екскурсії, Гірськолижні, Релакс
Буде підкорено: 2000 км.

Друзі, а ми їдемо відпочивати у Татри! У нас буде можливість кататись на 9 різних лижних курортах! У нас знайдуться розваги, як і для лижників, так і для простих відпочиваючих! Ми погуляємо по Кракову і побуваємо на зимових трасах Словакії! Купимо сувеніри у Закопане, і відсвяткуємо Різдво у льодовому костелі!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Закопоне

Про подорож

          Д рузі, а ми їдемо на мега-крутий відпочинок! Лижі, гори, ярмарки, термальні басейни і ще багато чого цікавого!

         У нашій поїздці ми будемо відпочивати на курорті ТатриCkі, а він включає в себе 18 підйомників кресельних, 38 підйомників бугельних і 60 трас з сумарною довжиною 45 км. В загальному ми зможемо кататись на 9 гірськолижних станціях у двох різних країнах - в Польщі та Словаччині!

     У нас буде можливість кататись на таких гірськолижних станціях : Kotelnica - Białka Tatrzańska, Kaniówka, Bania Ski & Fun,  Kotelnica Białczańska, Bachledova SKI, . У нас будуть траси різної складності.  Більшість трас має освітлення, щоденно очищаються та мають сучасне технічне оснащення. Детальний опис усіх гірськолижних курортів охоплених системою ТатраСкі, є за посиланням. 

        На всі гірськолижні траси та всі підйомники діє один скайпас !Тому найвигідніше нам буде купити абонемент безліміт на три дні, який буде коштувати 270 злотих - 64 євро для дорослого. Інші варіанти, скайпасів указані в таблиці.  

Знижки! При груповій покупці є можливість отримати знижку 10%. Для пенсіонерів старших 75 років, скайпас коштує 1 євро за кожен день! Для дітей нижчих 120 см. скайпас безкоштовний. Важливо : ріст дитини буде враховуватись у лижному взутті та у шоломі. Скористатись можливістю безкоштовного квитка для дитини можна лише при умові покупки дорослого повного. (Один дорослий -  один дитячий ).

       Орендувати лижі  можна буде неподалік від готелю, в якому ми будемо проживати. 20 злотих (5 євро) повний комплект ( лижі, палки, взуття) на дорослого на один день ,  для дітей до 14 р. - 15 злотих (4 євро).У дитячий комплект входять ( лижі, палки, шолом, взуття). Якість спорядження у данному сервісі може бути різна, майже всі моделі лиж карвінгові. Кожного року докуповуються нові зразки. У нас буде груповий виїзд на данний центр, і всі бажаючі зможуть підібрати собі спорядження.

  Також буде можливість орендувати професійне спорядження. Центр спорядження буде розміщуватись під самим гірськолижним спуском, і по особистому бажанню, після закупки абонементів та інструктажа, ви зможете обрати спорядження там. Данний центр кожного року повністю оновлює свій асортимент. Ціна проката: Комплект лижі / комплект сноуборд - 50 злотих доба. Лижі Тор або VIP- ціна  60 або 80 злотих\день. Лижі VIP - професійне нове спорядження закуплене на початку сезону, вартість може перевищувати 1000 євро. Лижі Тор - професійне спорядження, яке вже використовувалось попереднього сезону. Лижі стандарт - лижі середньої вартості, які використовувались у попередньому сезоні. Ціна дитячого комплекту ( лижі, взуття, палки) - 40 злотих\день.

      Друзі, кожен день ми будемо вас завозити на гірськолижну станцію, а потім забирати. Гірськолижний центр Татра Скі об`єднує 14 різних курортів.  Вибір гірськолижного курорту організатори залишають за собою, і він буде залежити від досвідченності учасників групи та від погодніх і фізичних умов на гірськолижних станціях. Ми будемо намагатися обрати найкращі спуски, на яких буде цікаво професійним лижникам і комфортно для новачкам.  Окрім цього у вас буде можливість  пересуватись самостійно на автобусах між різними спусками, станцціями (автобуси на деякі напрямки безкоштовні). 

       Курорт ТатриСкі має сучасну технологічну базу, тому погоду, сніговий покрив, час роботи  спусків ми  зможемо  перевіряти онлайн. Також у нас буде мобільна аплікація, у якій можна буде перевірити основну оперативну  інформацію по курорту. Прикріпляємо лише одну карту, яка має більш загальний вигляд. Точний опис  спусків  і відстань між ними    є на сайті TatrySki.

     На курорті ТатриCкі, окрім лижних спусків є ще багато інших розваг. Зимова ковзанка може бути чудовою  вечірньою розвагою для усієї родини! Також є багато різних закладів харчування та кафе. 

      Якщо ви стомитесь від катання на лижах ви завжди зможете перепочити у Терма Буковина. Рекомендуємо  вам відвідати гарячі басейни, вони знаходяться на території спуску Котелніца. Даний комплекс  складається з трьох  різних зон: релаксу, розваг та комплексу саун. Зона релаксу складається з двох басейнів, які  виходять назовні. У водному комплексі розміщено багато підводних гейзерів, систем водного масажу та джакузі. Зона  розваг приготувана для найменших відвідувачів, вона має водні гірки та атракціони. Зона саун складається з різних видів саун : сауна фінска, парова, кам’яна, баня.  

   Друзі, у поїздці в нас буде один день продовженого катання, від 17-00 до 20-30. По бажанню, у цей час також  можна буде залишитись і  відвідати термальні басейни або покататись на ковзанці! ( У цьому випадку обід буде у вигляді сухпайка).

    Друзі, у нас буде факультативний виїзд до справжнього льодового костелуТатрійський льодовий собор є просто унікальним місцем. Кожного року його інтер`єр змінюється, і для його оформлення запрошують лише найкращих майстрів з Італії, Франції чи інших країн Європи. Він побудований на висоті 1285 метрів. Створюють це зимове чудо на протязі місяця і використовують близько 70 тонн. льоду! Собор знаходиться на горі Хребінок 1280 м., до льодового костелу можна піднятись пішком ( 40 хв.) з Старого Смоковця або на  фунікулері.  На зворотній дорозі  ( з гори Хребінек) можна буде спуститись на санях, на одній з найдовших трас у Словаччині- 2,6 км! ( оренда санок 8 євро). 

 Один вільний вечір ми присвятимо  факультативному відвідуванню “Польської Зимової Столиці”- Закопоне! Ми зможемо прогуляємось колоритним ярмарком, накупимо собі безліч сувенірів та спробуємо польську національну кухню.Усі бажаючі зможуть піднятись фунікулером на Голубівку (оглядовий майданчик панорами Закопане), звідти відкривається просто неперевершений вигляд на зимове місто з тисячами вогнів між високих гір. Ціна факультативного виїзду - 10 злотих ( кількість учасників не менше 30).

      На четвертий день ми поїдемо на один з найвищих курортів Татр - Словацька Ломніца. Усі бажаючі можуть  піднятись на Ломніцкий щит, висота якого сягає 2634 м., це друга за висотою точка Татр. На вершині щита  знаходиться оглядовий майданчик, з декількома зонами. Є також вказівник на усі вершини Татр, які знаходяться  поруч з Ломніцким щитом. Краєвиди просто неперевершені.Підніматись на цей оглядовий майданчик ми будемо 3 підймникам. Найбільша ціна є за підйом з Скального Плеса ( 1751м.) на Ломніцкий Щит (2634 м.) - 27 євро. Підйом на Скальне Плесо коштує - 22 євро. (ціни указані за попередній сезон, незабаром ми їх змінемо). 

 Підйом  на  саму оглядову  ділянку ( Ломніцкий Щит)  триває  15  хвилин в один бік,  а  перебувати  на  самому  Щиті  можна  лише  50  хв.,  далі  приходить  ваша  черга  аби  спускатись  у низ. Краєвиди у цьому місці просто неперевершені, можна відчути себе на вершині землі. На  даній  оглядовій  ділянці   є  навіть  можливість  замовити  каву  та  переночувати.  Але  ми  вам    рекомендуємо    взяти  каву  у  термосі  з  собою.

Також є більш бюджетний варіант, піднятись лише на Скальне Плесо. З цього місця також відкриваються чудові краєвиди, а ціна буде менша. Для всіх бажаючих є декілька кафе, де можна замовити каву чи перекусити. З Скального Плеса можна спуститись на лижах донизу, рівень складності траси - середній. ( траса номер 5, 6, 3,4, червоний колір на схемі курорту)

    Друзі, якщо у вас страх висоти, то ви також знайдете розваги для себе, окрім крутого катання на лижах та сноубордах тут також є траси для бігових лиж! Оренда лиж: потрібно буде повторно орендувати спорядження на цьому курорті, ціни будуть опубліковані на початку грудня. Діти зможуть  повеселитись  на сноутубах і дорослі також! На данному спуску є також спеціальна безкоштовна  лижна арена з перешкодами на якій ви можете засікти час свого спуску. 

Увага на цей курорт потрібно купувати окремі скайпаси, так як він не належить до системи ТатраСкі!  Для лижників даний курорт є справжнім раєм, починається на висоті 2 196 м.,з  перепадом висоти 1 391 м..Словацька Ломніца може похвалитись 7 підйомниками, 11 трасами ( 10 000 м.),  а найдовший спуск  простягається на 5 500 м.. На цьому зимовому курорті є бігові траси, сarving траси, гоночні траси і вертикальний спуск (1300 м.). Ціни на підйомники : (скайпас безліміт) - дорослий ( 28 євро), дитячий 10-16р. (22 євро), діти (20 євро).       

         Величний Краків подарує нам вечірню прогулянку, і зробить наш відпочинок  по-справжньому повним! Ми прогуляємося старим містом, взнаємо чому дракон більше не краде гарних дівчат, оглянемо єврейський  квартал та просто "відпочинемо" після активного відпочинку у горах! Також ми повечеряємо у оригінальному кафе,  де спробуємо 20 видів різних вареників, і якщо вас тяжко чимось здивувати то вареники з пармезаном і томатами вас точно не залишать байдужими!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Дорога, валюта, телефон:

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні - курс в Україні є кращий! Вам потрібні будуть злоті для Польщі та євро для Словакіі. Буде можливість поміняти кошти в Польщі також.

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,2 zl) (1z = 7,2грн)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону:

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

1. Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180 :мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. 

2. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі ( копію можна зробити на офісі). 

  Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Якщо з вами їде дитина молодше 18 років, тоді вам потрібен дитячий біометричний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків.( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде, або різні прізвища).

Правила перетину кордону:

      Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

 Нагадуємо, перевозити через кордон м`ясні, та молочні продукти суворо заборонено!

Харчування! 

У всіх номерах буде або особиста або спільна кухня на коридорі. Є можливість замовити сніданок і пізній обід у сусідньому готелі, вартість 10 євро в день. Сніданки: Це буде так званий європейській сніданок ( бутерброди, сир, кава, чай, яєчня,пластівці з молоком).   Обід : буде складатись з двох страв. Поруч з готелем є невеличке кафе та продуктовий магазин.

 

Контакт : Валерія +380630517061 (Viber, Watsapp), Майа +380984096351.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Закопоне-Татри
3-місний,
4-місний (Номер з сніданками та обідами, які включені у вартість),
4-місний
2-місний (Номер у сусідньому готелі),
4-місний (Апартаменти ( власна кухня )),
2-місний
2-місний (Номер з сніданками та обідами, які включені у вартість),
2-місний (Номер з сніданками та обідами, які включені у вартість.)
Учасники Клубу 155 EUR 165 EUR 175 EUR
Новачки 170 EUR 180 EUR 190 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 20 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 грудня 10:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • солодощі під час обіду на гірськолижних курортах. 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • скайпаси на підйомники (ціни указані в таблиці);
 • підйом на Ломницький Щит - 49 євро;
 • відвідування Терма-Буковина (басейни, бані) - 70 злотих;
 • сніданок і пізній обід - 10 євро (за день);
 • факультативна прогулянка Закопане - 10 злотих;
 • фунікулер на голубівку - 22 злотих;
 • фунікулер до льодового костелу- 10 євро;
 • оренда санок з Льодового костелу - 8 євро;
 • ;

Програма подорожі


Четвер 03 січня :
15:00 Виїзд з Вінниці ! Друзі їдемо обкатувати Татри!
П'ятниця 04 січня :
07:00 - 8:00 Приїзд, поселення в готель. Заселення з 14:00, тому ми вас згрупуємо, щоб ви могли залишити речі та перевдягнутись. Піля поселення їдемо на підбір спорядження на сервіс прокату.
11:00 Їдемо кататись на лижах, на бордах, на санках! Приїзд на гірськолижний сток ТатриСкі. Закуп абонементів, інструктаж.
14:00 Автобус буде стояти на паркінгу, тому можна буде підійти, переодітись та перекусити. Також у нашому розпорядженні буде безліч зон відпочинку та різних кафешок.
17:00 Стомлені та щасливі їдемо вечеряти до готелю.
19:00 Факультативний виїзд на прогулянку в Закопане! Для всіх бажаючих підйом на Голубівку ( оглядовий майданчик на панораму Закопане). Гуляємо, купляємо сувеніри, відпочиваємо.
21:30 Повертаємось до готелю.
Субота 05 січня :
07:30 Ранній сніданок.
08:30 Виїзд з готелю. Другий день катання та розваг!
12:00 Обідня перерва. Усіх охочих запрошуємо на чай та каву до автобуса.
17:00 Вертаємось на пізній обід до готеля. Усі бажаючі залишаються на вечірнє катання, або на відвідування термальних басейнів.
20:30 Виїзд до готелю, для тих хто залишився на вечірнє катання або на відвідування термальних басейнів. Відсипаємось, тому що будемо підкорювати нові вершини.
Неділя 06 січня :
07:30 Сніданок в готелі.
08:30 Виїзд на гірськолижній курорт. І катаємось, катаємось і ще раз катаємось)
13:00 Обідня перерва, чай та кава для бідняжок! І солодощі для підтримки енергетичного балансу.
17:00 Збір на гірськолижному спуску після катання, посадка в автобусі та виїзд в готель, здача спорядження.
18:00 Пізній обід у готелі.
Понеділок 07 січня :
07:30 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Словацький гірськолижний курорт! Катаємось на Татаржанській Ломніце. Піднімаємось на Ломніцкій щит. Розважаємось на курорті!
13:00 - 14:45 Факультативний виїзд до льодового костелу. ( автобус забере усіх бажаючих з гірськолижного спуску).
14:00 Чай та кава з солодощами біля автобуса!
15:00 Виїзд з гірськолижного курорту! Вирушаємо на Краків!
18:00 Приїзд у Краків. Гуляємо, розважаємось! Вечірня містична екскурсія містом! Ви взнаєте усі страшні таємниці польського королівського міста!
21:30 Виїзд до Вінниці! Радісні та наповненні позитивом їдемо додому!
Вівторок 08 січня :
14:00 Приїзд до Вінниці. точний час буде залежати від часу проходження кордону та від стану доріг!

Транспорт

 • Сетра 315 білий АВ8455ВО
7 вільних місць із 50

Автобус одноповерховий Сетра 315. Гарний та охайний. Розрахований на тривалі подорожі в тому числі за кордон. Обладнаний всім необхідним.

47433935312925211713951
484440363230262218141062
4945413733272319151173
5046423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Закопоне-Татри
16 вільних місць із 57

Друзі, у нашій поїздці ми будемо проживати у чудовому готелі, який знаходиться поруч з Закопоним (4 км.) У нас будуть 2, 3, 4 місні номери зі зручностями у номері.   У кожній кімнаті є телевізор. Холодильник та зальна невеличка кухня  є одна два поверхи. 

Також є можливість замовити 4 місні апартаменти ( з власною кухнею). 

На кухні є : невелика газова чи електрична плита, чайник, холодильник, дрібне приладдя.

У дворі є подвір'я з місцем для грилю та невеликим дитячим майданчиком. За двомісний номер доплата 10 евро з людини. 

 

 

 

 

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОлександр Заянчковський
Різдво у Татрах! (03 січня 2019р.)
Подорож в Татри вибрав насамперед, щоб покататися на лижах. Але, крім катання, було на що подивитися та чим зайнятися. Дуже гарні, просто неймовірні зимові гірські пейзажі, як у Польських, так і в Словацьких Татрах нікого не залишили байдужим. Це і відвідування Термабані, катання на санях до засніженого лісу на Різдво та екскурсія нічним Краковом по дорозі додому. Велике спасибі водіям за терплячість, уважність і звичайно за відмінну їзду. Готель та харчування були просто чудові. І звичайно велике спасибі нашим організаторам: Олександру, Олені, Ані та Валерії, які зробили для нас цю подорож незабутньою.


Відповідь: Олександр, дякуємо вам велике!)

Тарас Шевченко
Різдво у Татрах! (03 січня 2020р.)
Перепочивши з дороги можна й відгук написати)
Місце розташування комплексу в Польщі надзвичайне, навкруги гори на всі 360 й важко описати словами всю ту красу. Готель розташований близько (1015 мин ходьби), обіди дуже смачні. Ломніцкий щит панорама що захоплює дух, і взагалі то обовязкове місце для відвідування під час поїздки! А от сам Словацький курорт розчарував дорожче сусіднього польського, траси в гіршому стані та ще й повністю відсутнє вечірнє катання, в 15:30 підйомники просто зупинились.
В загальному все сподобалось й залишилась купа позитивних емоцій! Окрема подяка водіям та організаторам Олені та Валерії за те що зробили цю поїзду дійсно незабутньою!
P.S. Лучше гор могут быть только горы на которых еще не бывал!


Наталія Дудник
Різдво у Татрах! 2 виїзд! (03 січня 2019р.)
Неймовірна поїздка, море вражень і від катання і від краєвидів! Ломніцкий щит перехоплює подих... Дякую за організацію все круто і дууууже атмосферно!
П.С. сорі що трошки із запізненням)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.