29 квітня 08:30
Час відправлення
02 травня 21:00
Час повернення
Залишилось місць: 5
130 EUR
145 EUR
Замовити місце

Найкращі замки Польщі + фестиваль квітів

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 2000 км.

Польща ніколи не перестане дивувати) Вона відкриває нам таємниці своїх найкращих замків і міст: замок Ксьонж - один з найбільших замків Європи і третій за розмірами в Польщі, де останьою власницею була тітонька Черчиля і де проводять наймаштабніший дизайнерський фестиваль квітів; Мошнинський замок, який входить до десятки найкращих замків Польщі; королівський Краків, де оживають легенди і неперевершений Вроцлав, з його багатою історією та архітектурою. Пізнаймо прекрасне разом)

Супроводжуючий:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальний:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Пшемисль

Про подорож

Краків - королівське місто

«Якщо ви не бачили Кракова, то можна вважати, що ви не бачили Польщі». Хоча столицею наших західних сусідів із 1569 року є Варшава, проте культурний центр – це, безумовно, Краків!
Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костьол Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Ствоша; центральна площа Ринку – найбільша площа середньовічної Європи (4 га); Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius.
Кракову присвоєно звання Європейського міста культури, центр Кракова внесено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО і він містом, яке найохочіше відвідують туристи. Уздовж вулиць, що ведуть від площі Ринку, зосереджено майже все, що створює настрій і неповторний клімат міста. А у 36 краківських музеях знаходиться понад 2 млн. експонатів, тобто більшість ресурсів всіх музеїв в країні. 
Казімєж (Kazimierz) - місце, що також відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це колишній єврейський район, де розташовано сім синагон, дві з яких працює і зараз. Також тут і надалі функціонує відомий єврейський базар. Ці квартали просякнуті історією, гуляти цими вуличками – одне задоволення.

Мошненський замок - замок 99-ти веж

Мошненський замок - один з найдивовижніших польських замків який має 99 великих та малих веж. Три абсолютно різні архітектурні стилі поєдналися в одній будівлі. Цей замок наче хтось склеїв із різних шматків і саме це зробило його архітектурною родзинкою Польщі. 
З середини дев'ятнадцятого століття замок потрапив у володіння представника старовинного німецького роду - Франца Хуберта фон Тіле-Вінклера. Пізніше пожежа знищила частину замку, після чого колишній господар почав відновлювати родовий маєток на власний розсуд. Його відбудовують в стилі бароко. Пізніше граф вирішив розширити житлову площу і добудовує ще одну частину в неоготичному стилі. Потім з'явилась ще одна частина замку в стилі неоренесанс. Тепер у замку 365 кімнат. 
Нащадки Тіле-Вінклера проживали тут аж до закінчення Другої світової війни, а потім виїхали на постійне місце проживання до Німеччини. З приходом червоної армії замок був розграблений, після чого стояв пусткою. Пізніше у ньому облаштували санаторій.

Вроцлав

Вроцлав - одне з найбільших і найстаріших міст Польщі, "столиця" історичного регіону Сілезія. Унікальне місто розташоване на 5 річках, через це до другої світової війни тут було 303 мости, на даний момент залишилось 133.

Вроцлав називають "містом мостів", неповторне втілення краси та смаку поєднане в одному місті, яке крізь століття змішало колорит архітектури і створило свій унікальний та характерний образ. Місто сповнене затишком та магією, зачаровує людей музикою вуличних музикантів та багатою гамою відтінків. 

Тумський острів — колишній річковий острів на Одрі. Це найдавніша частина Вроцлава, розташована в старому руслі Одри. Назва острова перекладається як «Кафедральний острів» на честь побудованого тут собору Святого Іоанна Хрестителя.

Ще в древні часи Тумський острів вважався «містом у місті», оскільки знаходився під повною юрисдикцією місцевого духовенства. Саме тому тут не діяли міські і князівські права, встановлені для інших частин Вроцлава. Іноді цією обставиною могли користуватися люди, яким загрожувала кара, в’язниця або суд. А князь, вирушаючи на службу в Кафедральний собор, розташований на острові, зобов’язаний був зійти з коня, зняти свій головний убір і здати всю зброю.

Площа Ринок у Вроцлаві вважається однією із найстаріших площ в Європі. В центрі традиційно стоїть Ратуша, по периметру – 60 різнокольорових вузеньких кам’яниць.До 70-х років по площі ще ходили травмваї і їздили авто, зараз це місце де відбуваються різдвяні ярмарки, новорічні святкування, релігійні, академічні та військові урочисті заходи.

Вроцлавська Ратуша є унікальною культурною пам’яткою готичної архітектури, яка будувалася впродовж 250 років з кінця ХІІІ по XVIст. Найстаріша її частина була збудована близько 1299 року. В 1580 році встановили годинник, дзвін якого досі лунає на Ратуші. Під час Другої світової війни будівля сильно постраждала, але вже до 1953 була відновлена. Зараз в Ратуші працює мерія, музей міста і найстаріший ресторан Вроцлава, відкритий ще в 1275 році. 

Замок Ксьонж

Ксьонж - один з найбільших замків Європи і третій за розмірами в Польщі. Це - символ старої Польщі, її перемог і поразок. Це класичний замок, з непростою історією і безліччю таємниць. Замок, де жила тітка Черчилля і повинен був влаштуватися Гітлер. Ласкаво просимо в Ксьонж - неймовірно красиве місце з дуже цікавою історією.

У 13 столітті місцевий князь Болько I Суворий побудував цитадель на руїнах якоїсь ще більш давньої фортеці. Через сто років на скелі з'явився родовий замок. Ксьонж часто переходив з рук в руки. Він належав польським, угорським, чеським королям і безлічі власників рангом поменше.

Остання законна власниця замку - княжна Дейзі, тітонька Вінстона Черчилля. На початку Другої світової її старший син служив в англійській армії, молодший - був офіцером польських ВПС. Рейх розцінив це як зраду і в 1941 конфіскував замок. У Ксьонжі вирішили розмістити резиденцію Гітлера.

Інтер'єри, перероблені на початку 18 століття в розкішний бароко, вважалися головним надбанням замку.

Крім самого замку з численними кімнатами великий інтерес у туристів викликає парковий комплекс з терасами, оглядовими майданчиками і прекрасно оформленим ландшафтом. Влітку замок Ксенж особливо прекрасний. Це відбувається не тільки завдяки клумбам і газонам. Стіни будівлі давно уподобані плющем, який щоліта розстеляє на них справжній зелений «килим».

У замку проводять багато фестивалів, виставок, концертів. Дата нашої поїздки припадає на свято квітів. Вже традиційно, Ксьонж втридцяте проводить цей маштабний квітковий дизайнерський фестиваль.

 

 

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
 
 
 
 
 
 
 
 
Квиток на потяг купують організатори подорожі! (вартість залізничних квитків може змінюватись)
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Проживання

По нашому маршруту ми проживатимемо в декількох місцях:
1-ша та 3-тя ночівлі в Кракові в готелі, (2-х, 4-х містні) просторні та зручні номера з усіма зручностями (ванна, туалет) в кімнаті.
2-га ночівля у хостелі, у Вроцлаві. Зверніть увагу! Під час реєстрації ви обираєте місця в готелі Фелікс, у Кракові. Тому розміщення в хостелі у Вроцлаві може відрізнятись від обраного вами місця під час реєстрації. Ми максимально будемо намагатись зберегти обраний вами тип розміщення.

Харчування в подорожі

1-ша та 3-тя ночівлі в Кракові, де у нас буде можливість замовити сніданок - шведський стіл. Вартість сніданку 30 зл, оплачується окремо. Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна поміняти в Польщі, але з власного досвіду і для економії часу радимо зробити це у Вінниці, курс приблизно такий самий. Нам потрібна готівка (злоті) для розрахунку за вхідні квитки. Також беріть з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Hotel Felix Краків
2-місний (двомісний номер з двома окремими ліжками) 4-місний (чотиримісний номер з чотирма окремими ліжками)
Учасники Клубу 140 EUR 130 EUR
Новачки 155 EUR 145 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 11 лютого 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 11 березня 09:00 зросте ще на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 ночі;
 • екскурсійний супровід;
 • 1 євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - 899,72 грн. (в дві сторони, якщо їхати з Вінниці. Вартість може змінюватись, це залежить від міста з якого ви будете їхати) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • вхідний квиток до замку Ксьонж 35зл дорослий, 30зл дитячий (до 15 р.);
 • вхідний квиток до замку в Мошнах 12зл дорослий, 8 зл дитячий;

Програма подорожі


Понеділок 29 квітня :
08:30 збір в холі залізничного вокзалу
09:00 - 15:30 переїзд до Пшемисля
15:30 - 19:30 переїзд до Кракова.
19:30 - 21:30 Вечірня екскурсія Краковом
22:00 поселення
Вівторок 30 квітня :
07:00 сніданок, виселення
08:00 виїзд
08:00 - 11:00 переїзд до Мошненського замку
11:00 - 12:30 екскурсія замком
12:30 - 12:50 переїзд до супермаркету
12:50 - 13:30 обідній закуп
13:30 - 15:30 Переїзд до Вроцлаву
15:30 - 17:30 екскурсія містом
18:00 поселення, вільний час
Середа 01 травня :
07:00 сніданок
08:00 - 09:30 переїзд до замку Ксьонж
10:00 - 13:00 екскурсія замком
13:00 - 14:00 обід
14:00 - 17:30 переїзд у Краків
17:30 - 20:30 вільний час у Кракові
21:00 поселення
Четвер 02 травня :
07:30 - 10:30 переїзд до Пшемисля
10:30 - 12:20 закуп додому в супермаркеті)
13:00 відправляємось поїздом з Перемишля
21:00 орієнтовне прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Eurobus Poland чорний 49
5 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Felix Краків
6 вільних місць із 50

Готель Фелікс у Кракові - це просторі кімнати з двомісним та чотиримісним розміщенням. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання. В цьому готелі ми проживатимемо в пешу та третю ночі.

Другу ніч ми проживатимемо у зручному хостелі в самому серці Вроцлаву. Хостел має дво-, тримісне розміщення. 

Зверніть увагу! Під час реєстрації ви обираєте місця в готелі Фелікс, у Кракові. Тому розміщення в хостелі у Вроцлаві може відрізнятись від обраного вами місця під час реєстрації. Ми максимально будемо намагатись зберегти обраний вами тип розміщення.

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Люда - 16 листопада 13:49
Доброго дня, сніданки в готелі передбачені? входять у вартість проживання?
Володимир - 19 листопада 19:30
Люда, доброго вечора. Сніданки у вартість подорожі не входять. Є можливість попередньо замовити сніданки (шведський стіл) у готелі у Кракові. Вартість такого сніданку приблизно 30зл.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.