28 жовтня 06:30
Час відправлення
28 жовтня 23:50
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
28 жовтня 2018р.
450 UAH
490 UAH
Залишити відгук

Halloween в «Київській Русі»&замок Радомисль

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Друзі, запрошуємо вас відсвяткувати Хелловін по-особливому - у Князівстві «Київська Русь»! На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі або відьми в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде автентичною. Ці персонажі відомі нам з дитинства – з народних казок. Ми побачимо чудеса Древнього Києва, турнір з середньовічного бою, крім того завітаємо в "Замок-музей Радомисль". Поїхали???

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Житомир

Радомишль

Копачів

Про подорож

Замок-музей Радомисль

  Колишній млин у місті Радомишль - це дивна казка природи. Ландшафтний парк «Замку Радомисль» за своїми природними характеристиками є одним з найдивовижніших місць в Україні. Він знаходиться між двома природними водоспадами, які насичують повітря оздоровлюючими аероіонами. Тому повітря тут має лікувальні властивості. На невеличкому просторі – дерева та скелі, річки та водоспади, протоки та озера. Територія з усіх сторін оточена водою. Як і у давнину, тут б’ють джерела, ростуть десятки видів рідкісних рослин, живуть видри, норки, бобри, лелеки, співають солов’ї.

  «Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером. Навколо, як і тисячу років тому – хвойні ліси, що насичують повітря лікувальними ефірними оліями.

  Професійні екскурсоводи проведуть Вас через просторі виставкові зали, де на стінах висять давні ікони. Ви відвідаєте середньовічну трапезну, зазирнете у келії, відчуєте акустику унікальної концертної зали.

  Музей української домашньої ікони XVII-XX ст., що знаходиться у «Замку Радомисль», є єдиним у світі музеєм домашньої ікони, найбільшим музеєм ікон у Східній Європі, а експозиція предметів християнського мистецтва «Душа України» – найбільшою християнською експозицією в країні. Музей створений відомим лікарем та громадським діячем Ольгою Богомолець, яка за 15 років зібрала і зберегла від знищення понад 5000 домашніх образів з усіх куточків країни. Сьогодні вони знаходяться у виставкових залах замку та відкриті для відвідувачів.

  Відроджуючи славні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, у «Замку Радомисль» налагоджено процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні монахи друкували свої перші книги. Фабрика з виробництва паперу має все обладнання, яке використовувалося у XVII столітті, а також друкарський верстат для нанесення тексту на готові аркуші. Під час екскурсії ми також побачимо майстер-шоу в Папірні.

  «Замок Радомисль» - унікальний історичний об'єкт, учасник проекту Ради Європи «Via Regia - культурний шлях Ради Європи». Він стоїть на стародавньому торговому шляху, який пов'язував колись Київ із Західною Європою і має давню і славну 400-річну історію, безсумнівно, залучає справжніх цінителів культурної спадщини країни. Вартість вхідних квитків+екскурсія в замок становить 120 грн./особа. Студенти, інваліди та пенсіонери - 70 грн./особа (при наявності посвідчення). Діти до 6 років - безкоштовно.

Бій Хелловіну в Князівстві Київська Русь

  Друзі, далі ми поринемо в захопливу пригоду: святкування Хелловіну в Київській Русі! Древній Київ у "Парку Київська Русь" – це єдине і неповторне в історії людства відтворення і будівництво одного з найвідоміших і в той же найбільш загадкового середньовічного міста Східної Європи – Древнього Києва V-XIII століть, столиці великої середньовічної держави – Київська Русь, – у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1, з урахуванням знань сучасної науки. А також відтворюється атмосфера Київської Русі. Парк знаходиться в історично значущому місці, згаданому в літописах, яке максимально відповідає ландшафту і повторює рослинність Древнього Києва тисячолітньої давності, в Обухівському районі Київської області.

На Хелловін у Древній Київ завітає слов'янська нечисть

  28 жовтня у Князівстві «Київська Русь» святкуватимуть Хелловін по-особливому. Вірніше навіть дадуть йому бій. На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі або відьми в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде автентичною. Ці персонажі відомі нам з дитинства – з народних казок. Тепер є можливість подружитися з цими колоритними антигероями, потиснути їм руки, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати разом із ними.

  Крім героїв давньослов'янської міфології гості Парку в цей день зустрінуться з улюбленими з дитинства героями казки «Аліса в країні чудес» - божевільним капелюшником, чеширським котом, самою Алісою, а також злими персонажами, які будуть протистояти добрим в ході театралізованої постановки. Глядачі й самі стануть учасниками вистави, вони приєднаються до ігор та флешмобів на ристалищі, допомагаючи Алісі перемогти Темряву й Смерть. Також, ми побачимо чотирьох вершників Апокаліпсису, які будуть протистояти слов'янським персонажам.

  Словом, кожен відвідувач Князівства «Київська Русь» зможе повністю зануритися в атмосферу Київської Русі. Вас чекають власні історичні відкриття. У нас буде можливість побачити - «Чудеса Древнього Києва»: дерев’яну Василівську церкву, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства, музеї середньовічного костюму та середньовічної музики, дерев’яного зодчества, Михайлівські ворота та оборонний комплекс, що входить до Книги рекордів України.

Витязь Київського Дитинця - 2018

  28 жовтня близько 14:00 розпочнеться турнір з середньовічного бою "Витязь Київського Дитинця", який проходить протягом року і завершиться восени фінальними поєдинками між кращими командами України! Неймовірні емоції та адреналін від перегляду лицарських боїв - гарантовані! Співорганізатором турніру виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

  Почуття адреналіну нам забезпечить захоплюючий канатний спуск "Політайло", на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Можна літати з 9 років самостійно або з 5 років в тандемі з інструктором. З деталями та тарифами ви можете ознайомитись тут.

  І, звичайно, зможемо поїсти смачних страв від княжих кухарів у Княжій корчмі та в точках харчування просто неба.

  До послуг гостей Князівства "Київська Русь" також:
- княжа конюшня, де можна покататися на коні;
- середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;
- монетний двір, де можна відкарбувати монету "на щастя";
- експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);
- катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;
- лісове озеро для відпочинку;
- магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі.

  Вартість вхідний квитків оплачується додатково: для дорослих - 150 грн., для пенсіонерів та студентів (при наявності посвідчення) - 100 грн., для школярів - 50 грн. Право безкоштовного входу мають - інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства, учасники та ветерани II світової війни, учасники бойових дій, учасники АТО (за умови пред’явлення відповідного посвідчення). Вартість екскурсії: для дорослих - 30 грн., для школярів - 20 грн.

  По бажанню ви можете відвідати свято в костюмованому вбранні, щоб ще більше зануритись в атмосферу Хелловіну.

 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48, Малишева Аліна (093)943-31-05 та (098)847-42-15

Організаційний збір


Учасники Клубу 450 UAH
Новачки 490 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 жовтня 00:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки згідно програми та опису подорожі;
 • харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Неділя 28 жовтня :
06:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 06:30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 12:00 Орієнтовне прибуття у "Замок-музей Радомисль" до 10:00. Початок екскурсії о 10:00. Потім вільний час: маємо можливість погуляти і перекусити (беріть з собою бутерброди).
12:00 - 14:00 До 12:00 збір біля автобуса, переїзд у Копачів.
14:00 - 18:30 Орієнтовне прибуття у "Парк Київська Русь" до 14:00. Поринаємо у святкування Хелловіну, беремо участь у фестивальному дійстві, гуляємо, відпочиваємо.
18:30 До 18:30 (19:00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю.
23:50 Прогнозоване повернення додому до 23:50 ночі. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • MERCEDES Vario#
0 вільних місць із 31

13119753131
141210864230
15
16192123252729
17182022242628
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.