22 вересня 08:00
Час відправлення
22 вересня 18:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
22 вересня 2018р.
1350 UAH
1480 UAH
Залишити відгук

Підкорення неба! Стрибок з парашутом!

Тип: Екстрим
Буде підкорено: 80 км.

Якщо ви зараз це читаєте, значить мрія підкорити небо міцно засіла у вашому серці, і ви вже готові перевірити себе на міцність - зробити крок, за який можна буде собою пишатися. Стрибки з парашутом - вчинок сміливих людей, які прагнуть гострих відчуттів. Це відчуття вільного падіння не передати жодними словами. Ти хоробрий та відважний? Тоді долучайся до компанії відчайдухів і зроби найважчий крок у житті, повір, не пожалкуєш!.

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Друзі, а ви готові зробити цей крок? Якщо так, то гайда з нами! Тут все серйозно і по-дорослому: медичний огляд, передпольотний інструктаж, також не забудьте взяти з собою паспорт. І от ви вже в літаку. За плечима рюкзак з класичним десантним куполом, який, на сьогоднішній день, є одним з найнадійніших парашутів. Навколо близькі за духом люди, котрі також приїхали за своєю дозою адреналіну. Літак - Ан-2, відривається від злітної смуги, набір висоти, 900 метрів, і настає заповітна мить! Вдихніть в легені більше повітря, затамуйте подих і зробіть крок в безодню...

Стрибки проходять на аеродромі с.Сутиски (м.Вінниця). Стрибати можуть всі, чия вага 40-100 кг. та повнолітні особи, віком від 18 років! Якщо ж меньше, потрібна письмова згода від батьків! На нас чекає самостійний стрибок з круглим парашутом і примусовим його розкриттям з висоти 900 метрів. З самого ранку досвідчені інструктори нам проведуть передстрибкову підготовку. Де нас ознайомлять зі всіма необхідними знаннями, потім ми будемо тренуватись, проходити мед.комісію та готуватись до стрибка.

Обов’язковою умовою допуску до стрибків є хороший стан здоров’я. Ми не рекомендуємо стрибати, маючи хвороби серця, психічні розлади, вагітність, проблеми опорно-рухової системи. Ні в якому разі не намагайтесь приховати свої хвороби, бо від цього в першу чергу постраждаєте ви самі. Про хвороби просимо обов’язково повідомляти на медогляді перед стрибком.  

Що потрібно взяти з собою:

1. Одяг, що повністю закриває тіло. Відкритими не можуть бути ні руки, ні ноги. Ніяк не обійтись без взуття на пласкій та пружній підошві, з закритим гомілкостопом, тобто високе.
2. Паспорт. Єдиний документ, завдяки якому можна оформити документи, необхідні для стрибка.
3. Бажано захопити рукавички, щільно прилеглі до долоні - щоб не подряпатися об траву або землю на приземленні, або затягуючи стропи наземлі при вітрі.

4.  Бутерброди, термос з чаєм. Алкоголь вживати заборонено.

Щоб Ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами на аеродромі є затишне кафе, де можна смачно поснідати, перекусити чи відзначити стрибок.

За рішенням керівника стрибків викидання парашутистів може бути перерване, якщо цьому заважають погодні умови (дощ, сильний вітер) або технічний стан літака. У такому випадку бажаючі можуть стрибнути в наступний стрибковий день!

 

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 1350 UAH
Новачки 1480 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 12 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проходження підготовки до стрибка та медкомісія;
 • стрибок з парашутом (самостійний, з висоти 900м);
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • страховка;
 • 24/7 організаторської підтримки.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • фото та відео зйомка, по-бажанню.;

Програма подорожі


Субота 22 вересня :
08:00 Від'їзд з карманчика, що навпроти центр. автовокзалу.
09:00 - 14:00 Проходимо медичну комісію та передстрибкову підготовку.
14:00 - 15:00 Обід.
15:00 - 17:00 Стрибаємо з парашутом! Поринаємо в незабутні емоції та отримуємо власну порцію адреналіну та ендорфіну.
17:30 Збір біля автобуса. Виїзд додому
18:30 Орієнтовне прибуття додому. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Volvo 35
8 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Олена - 11 вересня 22:57
Доброго дня. в інші дні ще будуть такі заходи?
Анна - 17 вересня 22:13
Олена, Доброго дня,нажаль, не буде. Вже закінчується сезон стрибків, тому така поїздка відбудеться уже на наступний рік)
Наталя - 11 вересня 22:58
Привіт! А з інструктором можна стрибнути і яка буде ціна?
Галина - 14 вересня 19:24
Доброго дня!! Зайшла забронювати місця на 4х, а мість немає. Може візьмете більше людей, більший автобус ????
Анна - 17 вересня 22:14
Галина, Доброго дня, взяли більший автобус, тому реєструйтесь))

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.