13 жовтня 07:00
Час відправлення
13 жовтня 22:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
13 жовтня 2018р.
380 UAH
410 UAH
Залишити відгук

Осінні Буки та Олександрія!13 жовтня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 370 км.

Осінні дні потрібно проводити прогулюючись парками та мальовничими алеями. Саме час насолоджуватись красою природи та романтикою. Тому пропонуємо відвідати сучасний ландшафтний парк в Буках, де вас вразять водопади, скульптури, фонтани та храмовий комплекс. Вся територія дуже доглянута та мальовнича. Також ми побуваємо в дендропарку "Олександрія", де панує особлива атмосфера. А на завершення нас чекає Лотарея! І хтось з вас стане переможцем!

Супроводжуюча:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Ну що ж почнемо! "Буки"- ландшафтний парк, де знаходиться маєток Суслова. Власника агропромисловоої корпорації. Для парка він викупив частоку землі в 2.7 гектара всього за 20 тис, то було місцеве сміттєзвалище. Вивіз сміття. Привів до ладу, тепер ми можемо милуватись мальовничими пейзажами, водопадами, фонтанами та чудернацькими скульптурами.Одним словом там скільки всього, що не знаєш, що перше фотографувати.

В Буках над кам’яним каньоном розкинувся храмовий комплекс Святого Євгенія з двома ультрасучасними церквами та незвичною дзвіницею. За всю цю пишність арх. Юрій Іванович Бабич, інженер-будівельник та замовник Іван Суслов, отримали (2007р.) державну премію в галузі архітектури. Навіть Національний банк України викарбував срібну пам'ятну монету - Храмовий комплекс в с.Буки.  У нижній частині храму розташований баптистерій, для православних храмів - явище не часте, але створення баптистерія здатного охрестити дорослу людину зануренням - актуальна проблема сучасної Православної Церкви. Баптисарій має багате внутрішнє убранство, приміщення прикрашене мозаїкою,горельєфом та скульптурами апостолів.

Для дітей також є на що подивитись. На території маєтку є зоопарк. Правда він не дуже великий, проте лев, ведмеді, косулі там є. Хочу сказати, що кожного разу там щось прибавляється, тому не здивуюсь, якщо з'являться ще жителі.

Дендрологічний парк «Олександрія» розміщено  поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому, родиною великого землевласника, графа Ф. К. Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.

 

 

 

Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції і на сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.
Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, водопадами та озерами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Гуляти по мальовничому парку, що може бути прекраснішим в цю пору року? Лише ти та природа! 

 

А на завершення нашої подорожі пропонуємо зробити осінній флешмоб. Всі дівчата мають зробити собі віночок з листочків і прийти до колонади. Ми зробимо пару цікавих, загальних фото. І ще у нас буде Майстер клас по виготовленню троянд з листя. Ми зробимо букет і подаруємо його найдорожщій для нас людині - МАМІ!!! В цю осінню пору їй буде дуже приємно отримати такий подарунок, зроблений саме вашими руками. Це буде найкращим сувеніром з "Олександрії".

Що взяти з собою?

1) Карімат, ( щось на чому можна буде присісти на галявинці).

2) Бутерброди, термоси, печиво. На жаль по нашому маршруту немає кафешок, тому їжу беремо з собою.

3) Катушку ниток.

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 380 UAH
Новачки 410 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 03 жовтня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 03 жовтня 09:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Вхідний квиток в Буки- 30 грн;
 • Вхідний квиток в дендропарк - 70 грн (дорослі);
 • - 40грн (студенти);
 • -35 грн (діти до 16);
 • Харчування.;

Програма подорожі


Субота 13 жовтня :
07:00 Від'їзд з Вінниці. З карманчика, що навпроти центр. автовокзалу.
11:00 - 13:20 Екскурсія ландшафним парком в Буках. Там можна буде перекусити. Беріть з собою бутери та чай.
13:45 - 15:30 Прибуття в парк "Олександрія" , екскурсія 2 години.
15:30 - 17:30 Вільний час. Гуляємо парком, фотографуємось, насолоджуємось красою романтичного парку.
17:30 - 18:00 Приймаємо участь в Майстер класі. Робимо троянди з листя!
18:30 Збір в автобусі. Від'їзд до дому.
22:30 Приблизне прибуття до дому.

Транспорт

 • Volvo 35
0 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАльона Косач
Осінні Буки та Олександрія! 14 жовтня! (14 жовтня 2017р.)
Поездка в Буки, хороший вариант путешествия на выходных.Во время нашей прогулки мы старались наслаждаться не только красотами, неожиданными архитектурными и ландшафтными решениями, но и проникнуться атмосферой преуспевания, личной эффективности и помощи другим. В следующий раз планируем поехать туда с фотографом, есть где разогнаться.
Второй пункт нашего путешествия - Александрия. Парк очень класнний, но несколько неухожен. В сравнении с нашей Винницой есть куда расти. Два экскурсовода не понравились, не было слышно и женщина в Буках как оказалось совсем не экскурс.,а бухгалтер:)
Спасибо Ане за мастер класс и чудное путешествие. Благодаря ей и Бедняжкам мы получили колосальные эмоции (которые частично сделали себе сами, так как в Александрии мы гуляли в отдельности от группы, но это не суть)
Ребята, Вам желаю хороших клиентов, а Вашей фирме успехов во всем задуманном.


Виктория Шуляк
Осінні Буки та Олександрія! 21 жовтня! (21 жовтня 2018р.)
Обстановка отдыха и организация так заворожила, что даже и есть какие то погрешности, то я их не заметила. Тур прошл на одном дыхании,
Удобный транспорт, рекомендуюАнатолій Бондарчук
Мальовничі Буки та Олександрія! 10 вересня! (10 вересня 2017р.)
Дуже сподобався парк Олександрія.


Сергій Захарченко
Осінні Буки та Олександрія!13 жовтня (13 жовтня 2018р.)
Чудова поїздка в прекрасний сонячний осінній день в дуже гарні місця . Сподобалось все: Дуже гарна ідея обєднати в одну поїзду два ландшафтних парки: сучасний і старовинний, парк штучний і парк природній. Організація чудова все вчасно, без затримок. Організатор Аня, теж чудово впоралась зі своїм завданням створила невимушену атмосферу, не знаю як інші, а ми почувались дуже комфортно, а майстер клас зі створення троянд з різнобарвного листя обєднав всіх. Єдиною незручністю особисто для нас була дорога, особливо ділянка через Житомирську область, можливо є інші маршрути до цих перлин.


Тетяна Маковей
Осінні Буки та Олександрія! 14 жовтня! (14 жовтня 2017р.)
Дякую за чудову подорож!!!! Не дивлячись на холодну, дощову погоду екскурсія залишила незабутні враження і це все завдяки позитивні, теплій та дружній атмосфері Бідняжок, організації подорожі та цікавим розповідям екскурсоводів. Окрема подяка організатору Ані за цікавий план подорожі та проведенний майстер-клас. Друзі, вперед за пригодами з Бідняжками!!!)))


Олена Ємшенецька
Осінні Буки та Олександрія! 14 жовтня! (14 жовтня 2017р.)
Чудова подорож! Автобус був комфортним, водій чудовий - ми доїхали швидко і легко. В Буках вас зустрінуть різні статуї і композиції споруд. Є на що подивитись і де сфотографуватись. А у Олександрії вас привітають багаторічні дерева і цікава історія створення та існування парку. Тільки холодна погода трішки псувала миті насолоди природою.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.