06 жовтня 06:00
Час відправлення
07 жовтня 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
07 жовтня 2018р.
340 UAH
370 UAH
Залишити відгук

Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж

Тип: Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 440 км.

Друзі, поїхали осіннього вихідного, що перенасичений подіями в Кам'янець-Подільський!) Обіцяємо, день буде насиченим: 2 фортеці - Меджибізька та Кам'янець-Подільська, захоплююча піша екскурсія по Кам'янцю, катання на БРДМах, фінал кубку України з повітроплавання. А ще запашна кава та смачнющі десерти в місцевій кав'ярні)

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Фортеця у Меджибожі - оборонне укріплення на Хмельниччині, в селищі Меджибіж побудований на мисі, утвореному річками  Південний Буг і Бужок (звідси і назва селища, "між двома Бугами"). Через таку топографію у плані він має форму видовженого трикутника з могутніми стінами і кутовими вежами, які значно виступають за лінію стін.
Це одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України. 
Беріть з собою бутербродики, влаштуємо пікнічок на території фортеці!)
Ситі і відпочивші, ми вирушимо далі до старовинного міста, яке за незвичайну красу називають «квіткою на камені» - Кам’янця-Подільського.
Сучасна історія міста нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам’ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. 
Кам’янець-Подільський - місто-музей під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста – практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.
Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.
Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України. Перші споруди фортеці належать до XI-XII століть, а основні укріплення – до XVI-XVII століть. Оборонні укріплення в Кам’янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. У XIV-XV століттях фортеця була головним форпостом князівства Литовського на Поділлі, а з 1434 року і до кінця XVIII століття – Речі Посполитої.
Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі. Незважаючи на численні спроби взяти фортецю штурмом ворожими арміями, за весь час це вдалося лише одного разу – в 1672 році турецькій армії.
Після екскурсії буде вільний час - всі бажаючі зможуть покататись на БРДМах!)
Незабутні емоції на борту БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина) - оригінальний спосіб побачити мальовничі пейзажі з каньйону річки Смотрич, оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з пам'ятниками історії, які приховані від поглядів звичайних туристів, але є важливою складовою архітектурного ансамблю Кам'янецької фортеці.
Навіть якщо ви вже бували в Кам’янці раніше, то вам все одно буде цікаво, бо ми побуваємо там саме коли будуть аж два фестивалі.
Фінал кубку України з повітроплавання для любителів краси та романтики. Впевнені, споглядання польоту повітряних куль залишать незабутні спогади, а хто вирішить політати, той поготів!)
Саме в Кам’янці-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям, про що йдеться в листі Мацея Каспровича професора фізики у семінарії Подплавського в Кам'янці, до свого колеги Яна Шнядецького. Оригінал листа зберігається у відділі рукописів бібліотеки Ягелонського Університету у Кракові (Польща).
Друзі зверніть будь-ласка увагу! Польоти відбуваються два рази на день – зранку та ввечері. Фестиваль відбудеться тільки за умови сприятливих погодніх умов для запуску куль та відсутності сильного вітру, можлива навіть затримка на декілька годин.
У вільний час ми відвідаємо Музей мініатюр "Замки України" Музей під відкритим небом, запрошує ознайомитись одразу з усіма найвідомішими архітектурними пам'ятками України. Поринути в історію, цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків. Неймовірні роботи київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі. Музей працює до 21:00. Вхідний квиточок: для дорослих-30грн., для дітей-20 грн.,діти до 6 років-безкоштовно. (вартість вказана для групи від 10 чол.) 
 
Друзі, УВАГА!
З досвіду попередніх років нам відомо, що політ повітряних куль повністю залежить від погодніх умов: чи полетять кулі, чи над містом полетят... буде залежати від погоди...
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми будемо використовувати РАДІОГІД – дуже зручний та корисний пристрій!)
Студенти, візьміть з собою студентські квитки!
 
Увага! Реєстрація на польоти здійснюється самостійно! За телефоном: 067 676 27 17
Політ на повітряній кулі коштує  2400 грн з людини, тривалість польоту - 50-60 хв (в залежності від швидкості вітру)
 
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко 
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан
 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір


Учасники Клубу 340 UAH
Новачки 370 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 17 вересня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • вхідний квиток до Меджибізького замку: дорослий, пенсійний - 45грн, студентський і дитячий - 10 грн;
 • вхідний квиткок до Кам'янець-Подільської фортеці: дорослий - 40 грн , студентський і дитячий -  20 грн;
 • за бажанням! покатухи на БРДМі (катання 45 хв.) - орієнтовна вартість 225 грн з людини;
 • за бажанням! Музей мініатюр "Замки України": дорослий - 30грн., для дітей - 20 грн(діти до 6 років-безкоштовно) Вартість вказана для групи від 10 чол.;

Програма подорожі


Субота 06 жовтня :
06:00 збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу та виїзд
08.00 - 09:00 екскурсія по Меджибізькій фортеці
09.00 - 10.00 вільний час на території фортеці, пікнік-сніданок
10.00 збір біля автобуса та виїзд до Кам'янця-Подільського
10.00 - 12.00 переїзд до Кам'янця-Подільського
12.00 - 12.30 санітарна зупинка та обід на заправці "Окко"
12.30 - 16.00 екскурсії по місту та фортеці
16.00 - 21.00 вільний час (катаємось на БРДМах, фотографуємось, купуємо сувенірчики, милуємось красотами старого міста), вечеря на території фортеці або на свій розсуд в іншому місцевому закладі
21.00 збір біля автобусу та виїз додому
Неділя 07 жовтня :
01.00 орієнтовне прибуття додому, зупинка на в’їзді в місто (Західний автовокзал) та на платформі Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Van Hool (сірий)
 • Neoplan (2-пов, біло-зелений)
1 вільних місць із 57

514743393531292521171395156
5248444036323026221814106257
53
544945413337272319151173
555046423438282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВалентина Андрощук
Фестиваль повітряних куль в Кам"янці + Меджибіж (18 травня 2019р.)
Дуже задоволенні поїздкою ! Вдячні супроводжуючим Володимиру і Олександрі! Все було супер!


Тетяна Стефановська
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж (06 жовтня 2018р.)
Велика поляка за подорож! Відкривала для себе Камянець поновому...)
Прекрасні екскурсоводи!
Окрема подяка нашому провідникові Володимиру. Його закоханість у свою справу вражає! Його щире захоплення, те задоволення, яке він сам отримував від цієї подорожі, не може не надихати )... Якщо плануватимемо наступні подорожі, то, сподіваємося, що у цій подорожі із нами буде Володимир. Діти в захваті !...
І , насамкінець, подяка водієві... Безпека та комфорт так ми себе почували.
Дякую!
До нових зустрічей!
З повагою, Тетяна Стефановська


Сергей Герман
Фестиваль повітряних куль в Кам"янці + Меджибіж (19 травня 2018р.)
Впечатления только положительные. Очень заботливые и внимательные сопровождающие. Оговаривают все детали и нюансы. А СМС-рассылка о начале запуска воздушных шаров - просто класс. Так бы наверняка пропустили. Очень клиентоориентированная компания. Обязательно будем ездить вместе.
Автобус комфортабельный, была возможность проехать по тем же дорогам на рейсовом автобусе, разница очень заметна.
Спасибо!


Анна Письменна
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж (06 жовтня 2018р.)
Чудова подорож! Хороша організація, цікаві екскурсії (окрема подяка екскурсоводу Насті), достатньо вільного часу, щоб самостійно познайомитись з містом. Уже рекомендувала Вас всім друзям і знайомим!


Наталя Шайтанова
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж (06 жовтня 2018р.)
Тут все було чудово: турменеджер, автобус, організація вільного часу та екскурсій.


Олександра Шатковська
Фестиваль повітряних куль в Кам"янці + Меджибіж (18 травня 2019р.)
Їхали вперше) Організовано все було на професійному рівні все чітко та по плану подорожі. Супроводжували нас Олександра та Володимир виконали свою роботу на всі 100. Екскурсоводи були чудові,автобус зручний. Поїдемо ще та рекомендуватимемо друзям)


Людмила Афанасьєва
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж (06 жовтня 2018р.)
Поїздка справила дуже гарне враження! Виїздприбуття чітко за графіком, в автобусі відчували себе комфортно. Екскурсоводи справді найкращі в своїй справі! Пану Володимиру окрема подяка, за те, що був небайдужий до кожного, і жодне питання не залишилось без відповіді! Єдине, що засмутило в Камянці поїсти ввечері вартувало величезних зусиль, всі заклади були переповнені.
З Бідняжками ми вперше, але вже зрозуміли за що вони отримали свою репутацію поїздка вийшла дуже душевна і ми вже плануємо наступну!!!


Ірина Надєжда
Фестиваль повітряних куль в Кам"янці + Меджибіж (18 травня 2019р.)
Дуже дякую турклубу Бідняжка за постійний розвиток та відкриття нових горизонтів!
Для туристів важлива кожна дрібниця, яка на перший погляд може здатися організаторам несуттєвою. Я дуже вдячна Олександрі Новотарській та Ковалю Вові за вчорашній день! Ці люди професіонали своєї справи. Дуже гармонійно працюють разом і доповнюють однеодного, намагаючись догодити туристам (а їх 71 і всі зі своїми потребами та прибабахами))). От хто мені винен, що я поїхала в мокасинах, знаючи прогноз і чвакала в воді по кісточки. Але Вова допоміг мені знайти у місті зігріваючий напій, а Саша поділилася своїми запасами шкарпеток. Таке можливо лише в бідняжках!

Вчора ще раз переконалася, що в поїздках всі отримують те, за чим приїжджають. Хто поїхав нити, той нив. Було б сонце, нив би, що спеканімажлівая і як же оце можна їздити такою погодою. Хто хотів емоцій та вражень, знайшов їх. Хто хотів побачити нові міста та місця, якими багата наша Україна, той їх побачив учора.
Дякую нашим екскурсоводам, панові Віктору та Петру. Петра б з задоволенням послухала би ще, бо злива не дала нам можливості більше гуляти по місту з його цікавими розповідями.

Дякую за чудові пригоди! Можливо, кулі б не так запамятались, як наші вчорашні гульки та фотографування під дощем.
Елена Герасимлюк
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж (06 жовтня 2018р.)
Ми з сином їздили вперше у подорож з Бідняжками. Їздили у одноповерховому автобусі. Автобус достатньо комфортний.

Наш гід Вова best of the best of the best!!! такий привітний, уважний, такий натхненний, любязний, все докладно розяснював, дуже харизматичний, ну просто молодець! Я і мій син залишились у захваті від нього, сама найвища оцінка!

Що сподобалось план поїздки вдало складений! Сподобався і єкскурсовод у Меджибожі, і також був супер екскурсовод Анна у Камянці Подільскому по місту і у замку! Бурхливі емоції отримали від поїздки на БДРМах. Сподобався і музей мініатюр, у міні моделях Палаців України увечері ввімкнули внутрішнє освітлення, це було так мило!
Також у захваті від Фестивалю повітроплавання! Ми якраз були у музеї мініатюр, козирне місце для спостереження за повітряними кулями!

Що б хотілося покращити Поперше, я була шокована станом туалету у замку у Меджибожі. Те, що він безплатний, не виправдання. Нехай би був платний але людський. Треба попереджати про це подорожуючих, і дати вибір, що є безплатний, але грязний і також робити санітарну зупинку у нормальному місці, (нехай і платний туалет) десь біля замку, доки там не владнають цю проблему.

Подруге, у мене є побажання, що стосується чистоти самого автобуса. Автобус треба подавати до подорожі з вимитою підлогою. Моїй дитині було важко дихати в автобусі, тоді я подивилася на підлогу і побачила там шар пилу (( це мінус автобусу

По третє, не дуже сподобалось місце вибору зупинки на обід (я вважаю, що там максимум можна попити кави з тістечком). Не сподобалась якість обслуговування і мізерний вибір страв, і якість того, що я ризикнула замовити. Інший автобус, двоповерховий, який теж їхав у цю подорож, десь замовляли комплексний обід, мабуть їм пощастило більше. Думаю, можна розглянути організаторам можливість попереднього замовлення невеликого комплексного обіду для бажаючих (але у іншому місці, не там, де ми зупинялись). А якщо ні, краще попередити, що брати всю їжу з собою. ( я понадіялась саме нормально побідати з дитиною на тій зупинці і не брала багато їжі з дому).

А в загальному плані, я з моїм сином чудово провели день,
дякую Тур Клубу Бідняжки і особисто нашому неперевершеному гіду Вові!
Олена Міщук
Фестиваль повітряних куль в Кам"янці + Меджибіж (19 травня 2018р.)
Привіт. Щиро дякую за чудовий відпочинок, незабутні емоції та враження. Хорошо спланована, цікава поїздка, змістовні екскурсії. Окреме спасибі організаторам та супроводжуючим Вові та Олі, які завжди були поруч та приділяли максимум часу та уваги учасникам групи. Також спасибі водію Олександру за безпечний та швидкий переїзд. Тур-клубу Бідняжка натхнення, успіхів та процвітання!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Шурік - 19 серпня 17:52
Скільки коштує політ на кулі, якщо таке можливо?
Шурік - 19 серпня 17:52
Скільки коштує політ на кулі, якщо таке можливо?
Оля - 20 серпня 15:44
Шурік, Реєстрація на польоти здійснюється самостійно! За телефоном: 067 676 27 17 Політ на повітряній кулі коштує 2400 грн з людини, тривалість польоту - 50-60 хв (в залежності від швидкості вітру)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.