20 вересня 16:00
Час відправлення
23 вересня 14:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
65 EUR
75 EUR
Залишити відгук

Відрив у Кракові!

Тип: Екстрим, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 2000 км.

Ти молодий і активний? Хочеш круто і з гарною компанією провести час? Порадуй себе мега крутими, зповненими вражень 2 дні у Кракові. Кажемо "ні" виснажливим та нудним екскурсіям, попереду лише цікаві гіди, море веселощів, розваг та фотосесій!

Супроводжуюча:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Супроводжуюча:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

 

Королівський Краків

Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко і сецесії, викликає подив і притягує та манить!

Ринкова площа саме серце Старого міста, всі дороги ведуть саме сюди. На одній із найбільших подібних площ Європи зосередились безліч милих кав'ярень та ресторанів, торгівельних рядів та крамничок. Обабіч височіє величний Кафедральний собор Успіння Святої Діви Марії із похмурими баштами, що височіють над містом. Саме з цих башт як і в часи середньовічча трубар сповіщає про настання нової години. Ще однією будівлею, що заслуговує на увагу,  є міська ратуша Кракова. Семидесятиметрова вежа височить над усім ринком і з її оглядового майданчика він виглядає, як на долоні. Торгівельні ряди Сукінніце це просто рай для любителів сувенірів та різних дрібничок адже саме тут зосередились безлів спеціалізовахи туристичних крамничок які задовільнять найвибагливішого подорожуючого. 

 

Королівський замок на Вавелю діамант у короні Польської держави. Вавель є свідком і доказом колись величної і могутньої Польщі. Саме тут жили, правили і помирали польські королі. Сьогодні візит до давньої королівської резиденції, то захоплююча подорож у глибини історії Польщі, в часи як її розквіту, так і занепаду. Розташований на високому березі Вісли, цей комплекс включає в себе королівський замок, Кафедральний собор, і систему замкових укріплень. 

 

Смоча яма - Драконова печера - дійсно красивий (завдяки підсвічуванню) комплекс печер у вапняковій скелі у схилі замкової гори. За легендою в ній жив страшний дракон(Смок), який вимагав собі в жертву найкрасивіших дівчат. Його зміг перемогти хитрістю один із синів короля Крака, засновника міста. Загальна довжина підземель становить 270 метрів, з яких 81 - туристична траса; максимальна висота залів - 10 метрів. Наразі це суперпопулярний туристичний об'єкт із ілюмінацією по якому зможемо пройти і ми! Біля фортечних стін з боку Вісли знаходиться скульптурне зображення Вавельського дракона (Смока) власною персоною. Щохвилинно з його пащі виривається полум'я, що дуже тішить дітлахів та туристів :) 

Сфотографуватись із символом міста зможемо і ми :)

Нічне Краківське життя

Таким Краків ви ще не бачили. Неймовірне місто, яке підсвічується тисячами ліхтарів.

Нічні паби, клуби і все це для нас. Хто бажає відірватись по повній, і куражити всю ніч. Гоооу на факультативну екскурсію пабами міста. З нами буде працювати фотограф, ми зафіксуємо всі цікаві моменти тієї ночі, і весело проведемо час.

Вартість екскурсії складає 10 євро. У вартість входить вхід у 5 закладів, безкоштовний алкоголь у першому барі, це необмежене пиво, ром, джин, і мікси, а також welcome шоти у кожному із них. Ми проведемо 1 годину у кожномі місці. Всі місця знаходяться на центральній площі. Тому нас чекає мега крутий відрив у Кракові.

Найбільший у Польщі парк розваг - ENERGYLANDIA

Новий та сучасний парк розваг став найбільшим та найкращим парком розваг як Польщі так і всього регіону! Він називається Energyland і займає площу майже 30 га, на яких можна знайти ретро-каруселі, електрокари і практично будь-які розваги, на які тільки вистачить фантазії.

 

Територія Енерджіленда розділена на кілька частин. Наприклад, в "Байколандіі" зібрані атракціони для дорослих. А Tsunami Drop - це 40 метрів вільного падіння. У спеціальному кріслі вас доставлять на висоту, з якої можна помилуватися околицями, а потім зовсім несподівано крісло починає стрімко падати вниз. І так кілька разів: вгору і вниз, вгору і вниз. Поруч розташований тир, в якому можна постріляти з лазерного пістолета. Можна покататися на Space Booster - це нагадує ракету конструкція, на кінцях якої розташовані сидіння для відвідувачів. Коли всі готові до старту, конструкція починає швидко рухатися в усі можливі сторони. Гарна розвага для любителів адреналіну!

     Є в парку і кіно 7Д. Там потрібно надіти спеціальні окуляри і гарненько пристебнутися. І за лічені хвилини відвідувачі можуть виявитися в похмурих тунелях, фантастичних пейзажах, будинках з привидами, занедбаних замках ... На глядачів можуть нападати інопланетяни і привиди, можна відчути навіть найменший подув вітру, краплі води ...

   

 

     Для самих маленьких передбачені різноманітні ігри, шоу, жонглери ... А якщо є бажання відпочити - можна випити чашечку кави в кафе або побувати в місцевому ресторані.

        Сам парк - безумовно, місце унікальне. Це не типовий луна-парк, яким прийнято вважати більшість закладів такого роду. Відчувається, що його творці чимало потрудилися на тим, як зробити так, щоб в, здавалося б, звичному всім парку атракціонів кожен знайшов для себе заняття до душі. Інженери і люди від світу розважальних агрегатів постаралися на славу. У підсумку на 26 гектарах площі парку вмістилося 60 одних тільки великих розважальних комплексів.

 

Ми плануємо цілий день провести в парку, щоб сповна насолодитись усіма самими цікавими атракціонами!

Вхідний квиток в парк розваг складає 30 Євро, діти до 140 см - 18 євро.

У вартості квитка всі атракціони без ліміту: roller-coastery, каруселі, кіно, шоу, покази, дитяча зона, родинна зона, екстремальна зона. Квиток на цілий день без обмеження за часом та кількістю. 

До вартості квитка не входить: кафе, ресторани, ігрові автомати, магазини, сувеніри. 

Відвідування в свій День Народження - Безкоштовно! :)

Ціни вказані при кількості від 15 людей. 

Безвіз у дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 300 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету  - річ дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись, скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги закородном вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна захопити з України . Також ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  

 • Обід в кафе буде коштувати від 8-10 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 

Організатори


З усіма запитаннями по подорожі дзвоніть, або пишіть відповідальним Організаторам. Допоможемо в будь-якому питанні.

(097) 562 39 82  Саракуз Тетяна

(050) 272 67 73  Чепурна Марина

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 65 EUR
Новачки 75 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 06 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелі у Кракові;
 • сніданок у готелі;
 • екскурсійний супровід;
 • оглядова екскурсія містом;
 • 1 євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • енерджиландія в Кракові дорослий - 30 євро, 18 - дитячий;

Програма подорожі


Четвер 20 вересня :
16:00 Збір в кишеньці навтроти центрального автовокзалу м. Вінниця.
П'ятниця 21 вересня :
01:00 Орієнтовний час прибуття на кордон, проходження митного та прикордонного контролю.
09:00 Орієнтовний час прибуття в Краків. Початок оглядової мандрівки містом із відвідинами всього найцікавішого!
14:00 - 15:00 Поселення в готель
16:00 Вільний час у Кракові, гуляємо містом, влаштовуємо фотосесію, для самих движових відкриваємо нічне життя Кракова, і йдемо тусити в клуб:)
Субота 22 вересня :
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі. (Включений у вартість).
09:00 Виселення з готелю
10:00 Виїзд в центр міста. Всі бажаючі продовжують відкривати для себе Краків.
10:00 - 19:00 Всі бажаючі відправляються на зустріч пригодам у парк Energylandia. Переїзд 55 км.
21:00 Повертаємось додому. Виїзд з Кракова
Неділя 23 вересня :
14:00 Орієнтовний час повернення додому. Все сильно залежить від часу проходження кордону. У всіх ще буде цілий день, щоб відпочити та набратись сил для початку робочої неділі.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
4 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОксана Єрукова
Відрив у Кракові! (20 вересня 2018р.)
Дякую Бідняжкам за чудовий відрив у Кракові! Емоцій дуже багато)
Сподобались налагоджені організаційні моменти прорахована кожна дрібничка: від пакетиків для сміття у автобусах, до санітарних зупинок у найбільш вдалих для цього місцях. І навіть, якщо траплялись якісь форсмажори, Таня та Надя чудово з ними впорались, залишаючись при цьому спокійними та врівноваженими. Це професіоналізм)
Найбільш яскраві спогади від нічної екскурсії по пабам)) Та і вдень місто чудове)
Дякую організаторам, і до зустрічі у наступних поїздках)


Інна Бадюк
Зимова казка: різдвяні ярмарки Польщі та термальний комплекс (19 грудня 2019р.)
Як завжди прекрасна поїздка!!! Дякую Бідняжки за чудовий відпочинок і незабутні емоції!!! Окрема подяка нашим прекрасним дівчатам Тані і Яні!!!


Олександр Соловей
Відрив у Кракові та релакс в Закопане у День Закоханих! Їдемо потягом! (14 лютого 2019р.)
Эмоции и восторги улеглись. Вот решили с моей женой написать отзыв. Поверьте, опытным туристам: Бедняжка сто очков форы даст многим, непонятно почему возомнившим себя лидерами автобусных туров, операторам. Сами понимаете о каком львоском операторе идет речь.... Прежде всего, поражает продуманность всего маршрута, выбор отелей, экскурсоводов, опытных водителей комфортабельных автобусов. Все путешествие благодаря этому прошло четко и слажено. Однако, кроме организационных преимуществ Бедняжки хочется отметить чисто человеческие качества Клуба и его сотрудников. С самой первой минуты руководитель группы Татьяна задала нужный тон мы уже в поезд садились дружной семьей. И в дальнейшем Таня помогала всем и каждому. Желаем Бедняжке дальнейших успехов, креативных поездок, благодарных туристов.


Петро Пелишенко
Відрив у Кракові та релакс в Закопане у День Закоханих! Їдемо потягом! (14 лютого 2019р.)
ПумПум!
Все круто, продумано і чудово організовано, дякую Тур Клубу Бідняжка, за чудову організацію, та особливу атмосферу! Також хочется відзначити нашого керівника в подорожі Tania Sarakuz, Tania ти просто ЧУДО! Велике прохання до керівництва, преміювати цю чудову дівчину, Вона стала нашою Жабкою))


Віталій Прудиус
Зимова казка: різдвяні ярмарки Польщі та термальний комплекс (19 грудня 2019р.)
Поїздка в Краків сподобалась. Краків чудове та казкове місто: колоритні вулички та ярмарки, що створюють атмосферу свята, прекрасні гори, незабутня соляна шахта і цілющі джерела. Їздили сімєю з трьох чоловік.Сподобалося всім, особливо дочка уподобала релакс в басейні надворі.Окремо хочемо відзначити організацію поїздки, все пройшло добре, без форсмажорів.Дівчатка Яна та Таня , вам РЕСПЕКТ.
P.S. ціни в Польщі багато на що дешевші(особливо на одяг та взуття), тому беріть побільше грошей .


Марина Литовченко
Відрив у Кракові та релакс у Закопане) (03 січня 2020р.)
Спасибо за прекрасное путешествие!! Мой первый автобусный тур и уже есть море позитивных эмоций. Ранее мне советовали тур автобусом, но я все никак не решалась или просто не хотела... Три дня назад я ещ не знала, как это все будет здорово путешествовать с Белняжками, А теперь уже задумываюсь о следующей поездки
Организатор Татьяна, просто бомба))! Позитивная и очень активная, что очень важно.

Автобус прекрасен, но единственное, что хотелось бы ещ, чтобы можно было пить кофе или чай. Уж слишком строго, так как, кофе пить можно было только возле автобуса.
А в целом все круто было) прекрасный тур, чудесные люди и крутой организатор!!!
Успехов вам и больше вам туристов. А от меня ловите


Анна Галай
День закоханих у Польщі та термальний комплекс!!! (13 лютого 2020р.)
1. Автобус був чистий, водій професійний.
2. Номер у готелі дуже маленький мансандрового типу і не дуже охайний. Сніданки смачні.
3. Організація подорожі на хорошому рівні.

Подорож дуже насичена, але комфортна, тому що без нічних переїздів.

Хотілось би виїзд із Кракова у перший день дещо пізніше 8 години.


Максим Лисий
День закоханих у Польщі та термальний комплекс!!! (13 лютого 2020р.)
Відпочинок чудовий!
За організацію 5;
Автобус 5;
Водій 5;
Екскурсоводи 5;
Готель 3 (три малесеньких зірочки);

Дякую за цікаву подорож!Людмила Ромах
День закоханих у Польщі та термальний комплекс!!! (13 лютого 2020р.)
Дякую організаторам поїздки до Польщі Віці+Віці і загалом тур клубу Бідняжки за вражаючу мандрівку, за цікавих гідів, комфортний переїзд і проживання. Також вдячна команді, яка підібралась за приємну атмосферу в подорожі за цікаві історії та знайомства, за час проведений разом. Я гадаю, що хтось з вас так як і я уже планують наступні поїздки з Бідняжками. Тож до нових зустрічей, друзі !!!


Людмила Мазур
Відрив у Кракові! Energylandia (09 травня 2019р.)
Все сподобалось! Дякуємо друзі, ви молодці! Супроводжуючі допомагали своїй групі у будьякому питанні, за що їм велике спасибі!!! Бажаємо Вам успіхів у вашій справі!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Віталіна - 21 серпня 12:57
Підскажіть назву готеля, де будемо проживати.
Тетяна - 04 вересня 15:26
Віталіна, Доброго дня!!! Проживати ми будемо у готелі Polin)
Тетяна - 22 серпня 08:18
Доброго дня!!! Проживати ми будемо у готелі Polin)
Юлія - 04 вересня 15:09
Доброго дня!) Безкоштовний квиток у розважальний парк в честь дня народження діє безпосередньо у сам день народження?чи за 2 дні після теж можливо?
Тетяна - 04 вересня 15:25
Юлія, доброго дня! Діє тільки у ваш день народження. Ви показуєте паспорт, і отримуєте квиток безкоштовно.
Наталія - 13 вересня 14:09
Доброго дня! Купуючи вхідний квиток за 30 евро в парк розваг, тоді за 7Д кінотеатр не треба доплачувати?
Марина - 17 вересня 09:29
Наталья, всі розваги парку входять у вартість квитка, доплачувати не потрібно.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.