12 жовтня 09:00
Час відправлення
15 жовтня 21:00
Час повернення
Місць немає!
110 EUR
120 EUR
Залишити відгук

“Архітектурний колорит Польщі"

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 2000 км.

Нам здається, чим далі їхати, тим цікавіші місця побачимо. І ми часто у себе під боком не помічаємо справжніх перлин. Не потрібно купувати дорогезні квитки на літак, аби побачити розбрендовану заморську країну, бо ми підготовили для вас унікальну подорож до сусідньої Польщі. Ми відвідаємо малий Рим - Сандомеж, польський Монмартр - Казімєж і ще багато гарних провінційних містечок, які назавжди закарбуються в пам'яті. А на останок побачимо доказ нацистських злочинів - концтабір Майданек

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Супроводжуюча:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Київ

Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Про подорож

Пшемисль

Або ж Перемишль - перлина південо-східної Польщі. Місто на березі річки Сян. Місто семи пагорбів з тисячолітньою історією. Розташувалось біля підніжжя Карпат, неподалік від українського кордону і тричі протягом 20-го століття ставало українським.
Величний і красивий, Пшемисль може похвалитися пам'ятками, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. Це друге найстаріше поселення на півдні Польщі після Кракова. Однією з родзинок міста є нахилена центральна площа Ринок, що йде від підніжжя пагорба Вознесіння. На площі познайомимось з бравим воякою Швейком;)
І ще однією з родзинок міста є - білий кам'яний Королівський Казімірський замок, зі своєю сильною історією і романтичною легендою. 
Також варті уваги Архікатедральний костел, Францисканський костел і костел Святої Терези. Їхні інтер'єри і оздоблення закарбуюються назавжди у нашій пам'яті
Ланьцут
У місті знаходиться одна з найбільш значущих пам'яток Польщі. Замок, що був зведений в першій половині XVII століття. Це найкрасивіший палацово-парковий комплекс, що був власністю князів Любомирських.
Мальовничий куточок, справжній скарб для тих, хто вміє цінувати красу і витонченість, а крім того він - один з найважливіших пам'ятників національної польської історії і культури. А Ланьцутський каретний двір віднесений до найбільш цікавої і найбільшої в Європі колекції старовинних карет. 
Жешув (Ряшів)
Столиця Підкарпатського воєводства Польщі. Простягається уздовж кордонів з Україною і Словаччиною.  Колись це було перехрестя торгівельних шляхів, які з’єднували Схід і Захід, Північ та Південь Європи. Сьогодні Жешув також лежить на важливій міжнародній трасі.
Історична частина міста зосереджена навколо середньовічного Ринку, на якому стоять перебудована у XIX столітті Ратуша та стародавня криниця.  До цінних пам’яток належать також: XIV-віковий готичний костел (фара) з дзвіницею, костел і монастир Бернардинів, стародавній  Kолегіум Піярів, дві синагоги.
Замок і ренесансний літній палац Любомирських (які були власниками Жешува до половини XIX століття) Замок - одна з головних визначних пам'яток міста.
 
«Сандомеж (Сандомир) - малий Рим»
Перлини Південно-Східної Польщі!) Старовинне польське містечко з десяти віковою історією, місцеперебування князів і резиденція королів, становив вузол торгового шляху, який вів із Західної Європи на Русь і далі на схід до Монгольської імперії. Містечко насичене старовинними та туристичними об’єктами: королівський замок, домініканський монастир, катедра із неймовірними інтер’єрами, храми і купецькі підвалами, з'єднані підземними коридорами. 
Місто розташоване на семи пагорбах, звідки і з'явилася назва «Малий Рим». У місті - красива ратуша 14 століття, якій дуже пишаються поляки. Вона побудована в епоху Відродження і по праву вважається серед усіх архітектурних споруд Польщі, одним з найкрасивіших.
У центрі ринкової площі знаходиться мерія. Поруч з Сандомирської ратушею знаходиться замок XIV століття. Він неодноразово перебудовувався, мабуть тому зараз він знаходиться у відмінному стані. Тут розташований Музей округу.
Є дві версії походження назви цього прекрасного древнього міста. Згідно найпопулярнішою - назва «Сандомеж» походить від двох слов'янський слів - «Сондо» (суд) і «світ». Тому, назва міста можна перевести, як «справедливий суд», що може вказувати на заклик правителів Сандомира до вирішення спірних питань не зброєю, а законом. Але, не залежно від того, яка версія більш правдива, цей чудовий місто варто уваги. Жителі Сандомежа - щирі, гостинні і привітні. 
 
Казімєж Дольний - перлина польського ренесансу!)
Одне з найпрекрасніших міст у Польщі, де в одне ціле об'єднується краса пейзажу і пам'ятники архітектури. Місто, яке здавна було шляхетським курортом на березі Вісли, назване на честь польського короля Казимира Великого. Нині воно насичене мистецькими галереями та крамницями, розміщеними у старовинних кам’яницях.
У цьому містечку ми зануримося у атмосферу середньовічного міста - відчуємо ожилі легенди про кохання, що змітає  усі кордони, аромати традиційної кухні і повністю поринемо у атмосферу затишних вулиць, котрі пам'ятають кроки великих художників і музикантів, аристократів і простолюдів. Не дарма Казимиж Дольний називають польським Монмартром!)
Оглянемо усі цікаві памятки. Парафіяльний костел з органом 1620 року, руїни готичного королівського замку, зерносховища 16-17 століть, каплицю святої Анни, ринкову площу, будинок Пшибілів, старий міський колодязь, польський та єврейський квартали. Все це створює неповторну атмосферу у місті і особливий клімат для творчості, тому це місто так любимо артистами і художниками.
Люблін
Місто з 700-річною історією, розташований на перехресті культур Сходу і Заходу, виявився місцем розквіту багатьох націй і релігій, свідком васальної присяги магістра Тевтонського ордена і укладення Люблінської унії, що поклала початок Речі Посполитої.
Дуже часто Люблін називають «маленьким Краковом», і це не дарма - місту є що показати. Головна визначна пам'ятка - Люблінський замок, побудований в 14 столітті.
Особливої увагу також заслуговує замкова каплиця св. Трійці. Незважаючи на те, що каплиця католицька, розпис і фрески на ній виконані в російсько-візантійському стилі. Недарма журнал «National Geographic» одного разу включив каплицю в число семи чудес Польщі.
Тут все просякнуто духом Середньовіччя: від вузьких вуличок до маленьких тріщин на старих будівлях. Люблін наполегливо доводить, що головна мета міста - передати автентичність Середньовіччя.
Не можна оминути і інші пам'ятки Любліна. Краківська брама побудована в 14 столітті і є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Любліна.
Крім того, як і в кожному поважному старовинному місті, в Любліні є підземний хід, куди зараз пускають туристів. Ходи і зали розмістилися на трьох підземних рівнях на глибині від 9 до 12 метрів. Маршрут проходить під люблінським Старим містом. Кульмінацією підземної пішої екскурсії є мультимедійна візуалізація Великої люблінської пожежі, що трапилася 2 червня 1719.
Майданек
За 4 км від центру Любліна знаходиться колишній нацистський концентраційний і винищувальний табір. Одне з небагатьох місць, яке зберегло докази злочинів нацистів. Практично все залишено в тому вигляді, в якому вони його утримували.
У концтаборі відкрито кілька бараків, крематорій і газові камери, стіни яких зберегли синій наліт від Циклону-Б і сліди нігтів людей, які намагалися вибратися назовні. Перебуваючи там, складно стримати емоції, тремтіння самовільно біжить по шкірі.
Замосць 
Його також називають «Східною Падуєю», за зразком якої його збудовано, та «Перлиною ренесансу», оскільки тут зосереджені твори незвичайної краси та великої історичної цінності. 
Унікальність Замості в тому, що це одне з небагатьох міст в цій частині Європи, побудоване за принципом “ідеального міста”. Замості вдалося зберегти образ епохи Відродження та за всю історію свого існування Старий центр міста зберігся майже без змін і внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Серце Замості – це площа Ринок (розміром 100*100 м) зі стрункою баштою на ратуші, кам'яниці з суцільними аркадами, які оточують всю площу, будинки купців з багатим декором. Маленьке, провінційне, але напрочуд гарне, воно побудоване в кінці XVI століття гетьманом Яном Замойским за проектом італійського архітектора Бернардо Морандо. Замость (це на польський манер) став зразком архітектури епохи Відродження і одночасно неприступною фортецею.
Shopping) Як ви знаєте, в Євросоюзі деякі речі помітно дешевші, тож поєднаємо приємні прогулянки із корисними покупками у найпопулярніших супермаркетах та торгових центрів.
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі!
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів
 
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспортЗверніть увагу! Для страхування та уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

Проживання

Зверніть увагу! 1 ніч в Жешуві ми будемо проживати в комфортабельному готелі (2х та 3х містне розміщення) зі зручностями (туалет, ванна) в кімнатах.

Харчування в подорожі

Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна буде поміняти у Польщі, але з власного досвіду радимо брати з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Foto Hostel Lublin
3-місний, 4-місний 2-місний
Учасники Клубу 110 EUR 120 EUR
Новачки 120 EUR 130 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 20 серпня 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 24 вересня 09:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 доби по містам;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - 988 грн. (в дві сторони, якщо учасник їхатиме Вінниця-Пшемисль-Вінниця. Вартість квитків залежить від міста старту) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • (за бажанням!) вхідний квиток до замкової каплиці в Любліні 15злотих;
 • (за бажанням!) підйом на вежу у Любліні 7 злотих;
 • (за бажанням!) замок у Ланцюті, стайні, музей карет, для дорослих - 35 злотих, для діток - 15 злотих;
 • харчування;

Програма подорожі


П'ятниця 12 жовтня :
09:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Київ-Перемишль"
15:00 приїзд до польського містечка Перемишль
15:30 - 17:30 екскурсія по місту
17:30 - 18:30 переїзд до Жешува
19:00 - 21:00 екскурсія по місту
21:00 - 22:00 поселення
Субота 13 жовтня :
08:00 - 08:30 сніданок
08:45 - 09:15 переїзд у Ланцют
09:30 - 12:00 екскурсія по палацу і каретному дворі
12:30 - 14:30 переїзд до Сандомиру
14:30 - 16:30 прогулянка по містечку, яке прозвали «Малий Рим»)
17:00 - 19:30 переїзд та екскурсія в Казімєж Дольний
20:00 - 21:00 переїзд до Любліна
21:00 приїзд в Люблін та поселення в готель
Неділя 14 жовтня :
07:00 - 08:00 сніданок
08:00 - 10:00 вирушаємо до Замосця
10:00 - 11:00 екскурсія по місту
11:00 - 12:00 вільний час
12:00 - 13:30 переїзд до Майданеку
13:30 - 15:00 екскурсія в Майданеку
15:00 - 16:30 переїзд до Любліну. обід/вільний час
16:30 - 18:30 екскурсія по місту Люблін
18:30 - 21:00 вільний час, прогулянки по магазинам-шопінг)
Понеділок 15 жовтня :
07:00 виселення та переїзд по Перемишля
10:30 - 12:00 вільний час для шопінгу
13:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ"
21:00 повернення до додому

Транспорт

 • Eurobus Poland
1 вільних місць із 51

4743393531272523211713951
48444036322826242218141062
49
50454137332919151173
51464238343020161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Foto Hostel Lublin
0 вільних місць із 49

Хостел розташований в самому центрі міста Люблін. Просторі, світлі кімнати мають дво, три, та чотиримісне розміщення. Зручності загального користування (душові кабінки, туалети, умивальники) знаходяться на поверсі. Фен, праска знаходиться на рецепції.
У нашому розпорядженні також є загальна кухня, де можна приготувати собі їжу (електрична плита, мікрохвильова піч, чайник, кавоварка, необхідний посуд)  і вітальня з телевізором. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОксана Нетяжук
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Чудова поїздка, насичена безліччю позитивних емоцій. Подорож за кордон потягом значно скорочує час в дорозі. Насичена екскурсійна програма, чудові Європейські дороги. Особлива подяка Володимиру, і гіду Андрію.


Мирослава Пєшкова
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Що можна покращити:
1) інший автобус, так як в цьому було тіснувато, здалося, що він розрахований на дітей
2) в кінці екскурсії музеем Майданек було б краще, як би автобус чекав группу на паркінгу біля мавзолею, щоб не витрачати час на повернення до автобусу.

В цілому дуже задоволені поїздкою, ще раз дякуємо!


Відповідь: Мирослава, доброго дня) Дякуємо Вам за відгук. Ми розглядаємо всі зауваження наших екскурсантів і робимо все, аби наступні поїздки були ще кращими і комфортнішими. Нам дуже приємно, що ви не стоїте осторонь і даєте нам поради як покращити наші подорожі. Щодо автобуса. Ми вже написали перевізнику і автобус замінять в наступній поїздці) Щодо Майданека, то, нажаль, автобусам в'їзд на територію заборонений. Лише легкові автомобілі і мотоцикли можуть заїхати. Під час оплати парковки, нам пояснили правила пересування по території. Мирославо, ще раз прийміть наші вибачення і до наступних зустрічей у наших подорожах).

Юлія Голобородько
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Дякую за чудову можливість побачити прекрасну архітектуру Польщі. Вразив замок та каретний двір у Ланьцуті, дійсно є що подивитись. Готель та хостел хороший. Потягом зручно і не довго їхати. Так як я з Києва, то це гарна можливість поїхати з бідняжкамибез пересадок. Величезна подяка організаторам Олі та Вові за дружню атмосферу та цікавий маршрут. Бажаю Вам розвиватись та розширювати свої кордони, щоб можна було їхати з Вами не тільки з Вінниці.


Тетяна Козир
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Дорогі Бідняжки!!!! Це була крута та незабутня подорож!!! Чудова організація, цікаві екскурсії, круті супроводжуючі Оля та Вова!))))) Дякую Вам велике! Ви відкрили для мене Польщу! Сподіваюсь на нові захоплюючі подорожі!!! Ви НАЙКРАЩІ!!!!!)))))))))))))))))


Інна Мазур
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Була я в Польщі одною ногою це років 23тому іособливої різниці між нашими країнами не було тоді ні вчому! Але щось подумала, тай вирішила відкрити для себе Польщу з командою Андрія Рибачка. А Ви, Були в Польщі? Якщо ні, то Вам обовязково треба її побачити!!! Однозначно рекомендую цю подорож!!! Я багато чого обїздила з Бідняжками, але по архітектурі Польща зайняла перше місце з того,що я бачила в своєму житті. Кожне місто вражає посвоєму. Там навіть є місто,яке зовсім не схоже на польські містечка, а відчуття що ти знаходишся десь в маленькій Баварії. Поїдьте в Польщу, не тільки на шопінг( доречі в Теско сама краща в світі копчена скумбрія(макрела)беріть побільше додому))), а й насолодитися архітектурною красою і флорою. І так цікаво,там українців більше чути і видно,ніж поляків, але всюди чисто, мусорки не обпльовані, бички не валяються, розвалених памяток архітектури немає... щоб хотіла сфоткатись на руїнах якогось палацу, фортеці чи замку(як в Україні) так не знайшла!!! Все відновлено,відреставровано(ніби тільки побудували) і в палацах збережене все майно бувших господарів, картини,зброя,карети, коври,люстри,посуд,меблі, все до дрібниць і навіть деревяна брущатка встелена ще з того часу. Таке відчуття,що на машині часу попав в минуле і прийшов в гості до Панів,де бурлить життя і перед очима бігає прислуга. І нічого ніхто не порозкрадав і не продав колекціонерам антиквару. Може і ми на заробітках в поляків навчимось культури і людскості... хоча... в нас зараз модно жити під гаслом жили бідно, немає чого починати ))) Дякую окремо, організаторам Вові і Олі, що відкрили мені очі на Польщу поновому. І Андрію екскурсоводу, який сподобався мені ще в грудні,на екскурсіі Зимовий Львів. Люблю Вас, до нових подорожей!


Олена Луговська
“Архітектурний колорит Польщі" (23 серпня 2018р.)
Щиро вдячні організаторам ,Олі та Вові, за чудову подорож , цікаві екскурсії Андрія,який ,крім того,що допомагав з перекладом,навчав нас основним словам та фразами на польській мові. Одним словом, людина - професіонал! Поїздка була настільки захоплюючою,що навіть не відчувалось втоми. Люди різного віку,які були в подорожі, отримали задоволення від побаченого,почутого і, звісно ж,від дружньої,позитивної атмосфери спілкування. Від подорожі залишаться незабутні враження, приємні спогади і вдячність організаторам за піклування, увагу до кожного і неймовірний позитив!


Оксана Борисенко
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Моя подорож з Бідняжками була вперше.
Маю сказати, що навіть невеличкі, уікендні подорожі, перезавантажують на повну, такою й була ця подорож до Польщі.
Ще й чудова красуняосінь підіграла теплими днями та неймовірними кольорами дерев.
Цілком по отелям: чудовий новий хостел у Любліні, 5 хвилин до центру, поруч чудовий парк. Готель у Жешуві порадував достатнім завтраком та затишком.
Один мінус: восени короткий світовий день і ми не мали змогу прогулятися на повну. Дуже б хотілося побачити Казимеж Дольний не годинку і не вночі, а трохи більше та вдень. Думаю, що він саме те містечко, в якому є бажання сісти на сходинках та роздивлятися все навкруги.
Дякую організаторам та екскурсовода, Ви молодці! Успіхів Вам)


Наталія Полянська
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Прекрасна організація подорожі!!!Особлива подяка Вові та екскурсоводу Андрію.Натхнення,удачі,вдячних подорожуючих. ПроцввтанняБідняжкамОксана Сторчак
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Я и сын с Бедняжками ездили первый раз и теперь уверены на все 100, что не последний. Поездка очень понравилась,все было продумано, начиная от транспорта и заканчивая прекрасным экскурсоводом Андреем. Осталось море впечатлений и радостных воспоминаний в душе и на фотографиях. Отдельно хочется сказать о сопровождающих группы Вова и Оля. Эти ребята просто молодцы. Позитивные, доброжелательные, контактные и если сказать кратко, то они себя вели просто как друзья. Это не могло не ощущаться и создавало очень теплую атмосферу. Оля, Вова вы просто Суперовые!!! Спасибо Бедняжкам и всем туристам группы! С вами всеми было так вкусно, что мы не насытились))) Хотим еще!


Марина Долюк
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Бідняжки Ви як завджи на висоті!!! Поїздка потягом це крута ідея, це зручно, швидко і без великих черг на кордоні. Екскурсії містами завдяки екскурсоводу Андрію дуже цікаві та пізнавальні. Готель і хостел були комфортні. Велика подяка організаторам Олі і Вові за чудову поїздку, круту компанію, і рандеву вечірніми містами,організація як завжди на найвищому рівні. Р.S. Окреме дякую Олі за чудовий шопінг


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Алла - 13 серпня 14:15
Доброго дня! В описі подорожі вказано, що квитки на потяг купують організатори. Це будуть квитки за маршрутом Вінниця - Перемишль - Вінниця чи можливо придбати квитки Київ - Перемишль - Київ?
Алла - 13 серпня 14:15
Доброго дня! В описі подорожі вказано, що квитки на потяг купують організатори. Це будуть квитки за маршрутом Вінниця - Перемишль - Вінниця чи можливо придбати квитки Київ - Перемишль - Київ?
Алла - 13 серпня 14:15
Доброго дня! В описі подорожі вказано, що квитки на потяг купують організатори. Це будуть квитки за маршрутом Вінниця - Перемишль - Вінниця чи можливо придбати квитки Київ - Перемишль - Київ?
Алла - 13 серпня 14:15
Доброго дня! В описі подорожі вказано, що квитки на потяг купують організатори. Це будуть квитки за маршрутом Вінниця - Перемишль - Вінниця чи можливо придбати квитки Київ - Перемишль - Київ?
Володимир - 14 серпня 12:32
Алла, доброго дня. Під час реєстрації на дану поїздку у вас буде можливість вибору квитка з наступних міст: Киів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів. Якщо у вас виникнуть ще додатково запитання, будь ласка, телефонуйте)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.