25 жовтня 14:00
Час відправлення
29 жовтня 15:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 жовтня 2018р.
160 EUR
175 EUR
Залишити відгук

Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав!

Тип: Екскурсії, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 3000 км.

Друзі, а ми вирушаємо в казкову мандрівку Європою! Отож у нас у планах: замок з казки про сплячу красуню, стародавній міст з трилогії "Хранителі Персня", князівські лазні, з чарівною водою, що оздоровлює , три королівських міста та ще безліч сюрпризів та цікавинок у самій подорожі!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Валерія Вараниця

Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Вроцлав

Карлові Вари

Прага

Про подорож

  Друзі, а ми їдемо у казкову мандрівку Європою! У нас будуть прекрасні палаци, королівські міста, розкішні музеї, царські джерела та  саксонські скелі, які сягають небес.

І одним з таким казкових місць буде Костьол Миру, який знаходиться біля ВроцлаваКостьол Миру, буде одним з перших місць, яке ми відвідаємо ! Церква  в Свидниці - одна з двох збережених до наших днів дерев'яних лютеранських церков, побудованих в Сілезії в другій половині XVII століття, після підписання Вестфальського миру, що ознаменував закінчення Тридцятилітньої війни. Будівництво Церкви Миру Святої Трійці в Свидниці було розпочато в 1656 році, завершено - в 1657 році (перша служба в храмі відбулася 24 червня 1657 року). Храм побудований зодчим Андреасом Кемпером за проектом вроцлавського архітектора Альбрехта фон Себиш. У плані церква має форму грецького хреста, дерев'яний каркас будівлі заповнений сумішшю з глини і соломи. Площа будівлі - 1090 квадратних метрів, місткість - до 7500 осіб.

  Інтер'єр церкви в стилі бароко вражає своєю пишністю. Уздовж стін храму, на декількох рівнях, побудовані галереї, прикрашені картинами на біблійні теми, портретами знатних дворян, скульптурами і барельєфами. Деякі парафіяни мали свої сімейні ложі. Найбільш вражає своєю пишністю ложа Гохберг, розташована в передній частині кафедри, побудована в знак подяки за великі пожертвування храму. 

  Наступне місце нашої зупинки не менш чарівне та казкове. Знайомтесь це замок Ксіонж! Парково-замковий комплекс немов з казки про сплячу красуню виринає поміж густого лісу. Існує легенда, що саме це місце стало прототипом німецької версії казки!

   Замок Ксіонж  має не тільки чудову архітектуру зовнішнього фасаду та самої будівлі, але й королівські інтер'єри. Високі зали, з мозайками та барельєфами, підвісними люстрами допоможуть вам уявити себе учасниками історичного фільму або вистави. Історія замку розпочинається від 13 століття, тому повірте це місце має чим вас здивувати. А згадуючи те, що ми їдемо у нашу мандрівку восени, то замок буде ще прекрасніший у обрамленні золотих барв осені!

Також на території замку є оранжерея, яку ми також відвідаємо! Колекція рідкісних рослин нараховує близько 250 видів. Отож ми зможемо побувати у райському вічнозеленому куточку серед золотої осінні!

А далі ми їдемо до Вроцлава - Польської Венеції! Міста, яке вибороло титул "Кращий Європейський напрямок 2018" і залишило позаду Париж, Мілан, Амстердам!

  Вроцлав - це  місто з німецько-пруським колоритом та європейською сучасністю. У нас буде  ранкова екскурсія містом, під час якої ми дізнаємось історію цього прекрасного міста та прогуляємось по Тумському острову та Площі Ринок.  Прогуляємось між рядами різнокольорових будинків, та дізнаємось як смакує суп у хлібині! Також ми  відвідаємо музей  Вроцлавського університету, де вас неодмінно вразить зала Леопольда, яка збереглася аутентичною з Vlll століття, незвиклий ораторіум та башта математиків! 

  Вроцлав також славиться не тільки безліччю мостів та островів, за що отримав назву Польська Венеція, але й маленькими гномиками! Вони тут повсюди, загалом їх налічується 180 різних персонажів!

 Увага, конкурс! Під час нашої мандрівки ми проведемо невеличке змагання, для уважних!  Отож, хто побачить більше гномиків у Вроцлаві , отримає суперський приз, від команди Бідняжка! 

  У перший день нашої мандрівки  вечірній час буде повністю вільний,тому ви зможете неспішно прогулюватись  між різнокольоровими будиночками Вроцлава, смакуючи запашну каву та насолоджуватись останніми теплими вечорами золотої осені. А команда Бідняжки підскаже вам, які місця краще відвідати.

  На наступний день з самого ранку, ми одразу потрапимо у чарівний світ письменника Руэла Толкіна, а саме в трилогію "Хранителі Персня". У нас буде прогулянка на мості Бастай. Формація з піщаних скель з оглядовим майданчиком в Саксонській Швейцарії на правому березі річки Ельба здіймається на висоту 194 м. У нас буде прогулянка по цьому прекрасному місці, також можна буде підняти на саму вершину скал до місця, де колись був замок Нойратен. 

  Розпочнемо ми день у Саксонській Швейцарії, а закінчимо у Чешській Швейцарії! Отож, наступна наша зупинка місто королівської розкоші - Карлові Вари! Карлові Вари - це лікарня і курорт приголомшливої ​​краси. Історична власність міста - колонади, курортні установи і природні джерела.

  Унікальні термальні джерела - це головна візитівка цього чудового міста! Вхід в усі колонади вільний. Головні показання це лікування захворювання травної системи. Усього у місті є 125 здравниць. Ми буде проходити біля 13 цілющих джерел!

  Млинова колонада була створена в 19-м столітті відразу для п'яти джерел: Мірошницького з радоновою водою, Скельного, Лібуше, Русалки і джерел князя Вацлава. Колонада призначена і для піших прогулянок. Наша екскурсія містом захватить основні історичні будинки, деякі з яких збереглися з 14 століття, театр, колонади, концертний зал.

  Музеї є ще однієї знаменитої пам'яткою цього міста. Будемо намагатись відвідати  музей Яна Бехера та музей скла, але все буде залежати як будемо встигати по програмі. Популярна настоянка бехеровка вважається 13-м джерелом міста. Вона є справжнім його символом. Екскурсія по музею розповість про особливості приготування цього напою. Крім того, можна взяти участь у дегустації і купити набір додому. Іншим популярним об'єктом є музей скла Мозер . Професія склодув існує до цих пір, адже подібне вміння не можна замінити автоматичними машинами. Вже понад 150 років на скляному заводі роблять гарні келихи, вази і фужери. Вироби з найменшими вадами не проходять контролю якості. У цьому музеї ви зможете побачити всі тонкощі виробництва на власні очі!

 Останній день нашої мандрівки ми проведемо у казковому місті Прага ! Розпочнемо ми нашу мандрівку біля знаменитого празького годинника. Місцеві куранти не просто красиві, а й дуже цікаві вони показують кілька вимірів часу: звичайний годиник, дні, місяці, роки, а також положення Сонця і знаків зодіаку! 

   У день нашого приїзду до Праги у місті будуть святкувати День Незалежності! Буде один з найбільших військових парадів, ярмарки, фестивалі та ще багато чого цікавого!

       Аби краще показати вам  місто, наша екскурсія буде складатись з різних цікавих етапів! Для цього ми поділили головні місця Праги на 3 окремих зони. У весь час ми будемо спускатися вниз, тому прогулянка взагалі не буде виснажливою. Ми постарались зробити так, щоб за один день ви змогли побачити усе найцікавше у Празі!

 

 Нове місто в Празі (Nové Město) знаходиться на південний захід від Старого міста. Цей історичний район заснував в 1348 році король Карл IV. Він став четвертим - і останнім! - з окремих міст, які сформували столицю Чехії. Staré Město - прийнято називати історичне місце підстави Праги. Столичний історичний район Мала Страна також називають «Празьким малим градом». Адже до 1784 року він був самостійним містом, що володів власним самоврядуванням. Розташований нижче іншого історичного району - Градчани - і з центром Праги його з'єднує Карлів міст. Празький град ( чеськ. Pražský Нrad) є найбільшою президентською резиденцією в світі і, ймовірно, навіть найбільшим замком на планеті. Його назва на інші мови так і перекладається -  «замок»

 

 

  Символ Чехії - величний Празький Град (Pražský hrad). Сьогодні він є найбільшим діючим замковим комплексом світу. Празький Град внесений до Списку ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса. Комплекс складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, навколо яких зосереджені будівлі. На його території з різних часів зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях. Околиці Граду називають Градчанами. Собор св. Віта є одним з прекрасних місць, які знаходяться у Пражському Граді. в 1344 році королем  Яном був закладений перший камінь готичного собору. Будівельником собору в 1344-1352 рр. був Матіас, який побудував вісім капел в східній частині собору. Довжина Собора  124 м, ширина в трансепті 60 м, а висота склепінь центрального нефа 33 м. Склепіння центрального нефа сітчасті, вперше були використані в центральній Європі Петром Парлера. 

 

  Біля набережної Влтави  пересідаємо на кораблик і починаємо наш річковий круїз. Вам представиться можливість поєднати корисне з приємним. Милуючись красою Праги як би з боку, ви одночасно відпочинете, вдихаючи освіжаючий річкове повітря.

Після екскурсії у нас буде аж 7 годин вільного часу!!!  Отож ми зможемо відвідвідати безліч кафе, накупити всі можливі сувеніри та нафотографуватися в усіх гарних місцях. Однією цікавинкою, яку ми відвідаємо, буде кафе "залізнична станція". Ваше замовлення до вас приїде потягом. Потрібно бути лише уважним і не пропустити свою зупинку.

І обов`язково ми в Празі  спробуємо  трдельник! До нашого вибору будуть різні: червоні, чорні, зелені! З начинкою і без! З квітами навіть можна відшукати! Головне що усі вони будуть з 100% смаком Праги!

У нашому розпорядженні буде цілий вечір у Празі, тому ми зможемо насолодитись заходом сонця на Карловому мості, та вдосталь нагулятися біля яскравих вогнів цього королівського міста. 


Дорога, валюта, телефон:

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні!!!!!!!!!!!!!!!! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі, Вроцлаві та Карлових Варах!

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,2 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 25,65czk)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону:

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

1. Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180 : мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. 

2. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 150 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. 

  Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Якщо з вами їде дитина молодше 18 років, тоді вам потрібен дитячий біометричний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків.( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде, або різні прізвища).

Правила перетину кордону:

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

 Нагадуємо, перевозити через кордон м`ясні, та молочні продукти суворо заборонено!
Харчування

Друзі! У нас буде  можливість  замовляти сніданки у готелі. Це буде так званий європейській сніданок ( бутерброди, сир, кава, чай, яєчня,пластівці з молоком). Також будемо харчуватись у колоритних кафе та ресторанах місцевої кухні, де зможемо скуштувати національний польський журек - суп в ароматному хлібі! Буде можливість придбати продукти у супермаркетах.

Приблизні ціни: Кофе-16 злотих; обід в бістро-25 злотих; магніт 10-15 злотих; вода -2 злотих.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

HOSTEL Wratislawia
4-місний (У Вроцлаві - 4 роздільних ліжка. У Празі два окремих номери з двухспальними ліжками),
4-місний (У Вроцлаві - 4 роздільних ліжка. У Празі 4 окремих номери.)
2-місний (Двомісний номер + двомісний номер з двуспальним ліжком)
Учасники Клубу 160 EUR 170 EUR
Новачки 175 EUR 185 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 жовтня 09:00 Орг. збір зріс на 5 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток замок Ксіонж - 10 євро\ 8 євро (пільговий);
 • вхідний квиток у музей Вроцлавського університету - 4 євро\ 3 євро (пільговий);
 • вхідний квиток до Храму Мира - 2 євро;
 • вхідний квиток музей Бехера - 6 євро/ 4 євро;
 • прогулянка на катері 1 год - 10 євро;
 • сніданок у готелі Вроцлав - 2 євро;
 • обід у Вроцлаві - 6 євро;
 • сніданок у Празі - 4 євро;
 • ;

Програма подорожі


Четвер 25 жовтня :
14:00 Виїзд з Вінниці з карманчика напроти центрального автовокзалу! Будемо проїжати через Хмельницький, Тернопіль, Львів!
П'ятниця 26 жовтня :
07:00 - 10:00 Сніданок. Пішохідна ранкова екскурсія по Вроцлаву. Прогуляємось містом у час коли немає багато туристів, та зробимо найкращі фотографії! Екскурсія у Вроцлавському музеї.
11:30 - 12:00 Обід у кафе у центрі міста. Виїзд на екскурсію до замка Ксіонж.
13:00 - 14:30 Екскурсія по замку Ксіонж та по оранжереї на території замку.
15:00 - 16:00 Екскурсія у Костелі Миру.
17:00 - 17:30 Поселення у готель. Вільний час для для вечірньої прогулянки містом.
Субота 27 жовтня :
06:00 Виселення з готелю. Ранній виїзд з Вроцлава. Переїзд.
09:00 - 11:00 Екскурсія по парку Саксонська Швейцарія. Гуляємо, насолоджуємось краєвидами.
13:00 - 14:00 Переїзд у Карлові-Вари. Екскурсія у музеї скла.
14:00 - 17:00 Обід у центрі міста. Екскурсія по Карловим Варам.
17:00 - 20:00 Вільний час. Гуляємо, насолоджуємось прекрасним містом.
21:00 - 22:00 Поселення у готель у місті Прага.
Неділя 28 жовтня :
08:00 - 9:00 Сніданок у готелі.
09:00 - 12:00 Пішохідна екскурсія чудовою Прагою. Побачимо 3 міста Праги, вулицю алхіміків, Карлів міст і ще багато чого цікавого.
12:00 - 18:00 Вільний час ! Йоху, гуляємо та насолоджуємося Прагою!
20:00 Стомлені та щасливі вирушаємо додому !
Понеділок 29 жовтня :
15:30 Орієнтовний приїзд до Вінниці. Все буде залежати від часу проходження кордону, та від стану доріг.

Транспорт

 • Неоплан біло-зелений. 51 місце
0 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • HOSTEL Wratislawia
0 вільних місць із 52

Ми будемо проживати у комфортабельному хостелі  Wratislawia. Це затишне  місце знаходиться за 15-20 хв. від центра, тому буде дуже зручно організовувати вечірню прогулянку містом. Номера гарно оформленні, у сучасному стилі. У нашому розпорядженні буде спільна кухня, на якій ви зможете приготувати собі вечерю або просто перекусити! Для гостей хостела безкоштовний чай та кава. Також є спільна вітальня з телевізором та настільними іграми, безкоштовний вайфай на території всього хостелу.

У нашому розпорядженні будуть номера для 2 осіб  та номера для 3, 4 осіб з двух-поверховими ліжками. Друзі, просимо звернути увагу у Празі є можливість розміщення лише у 1, 2 , 3 особових номерах. Вся інформація про номер описана в увагах до кожної кімнати! Просимо уважно ознайомитись!

У Празі та Вроцлаві ми будемо проживати у  сучасному готелі, недалеко від центра міста. У нашому розпорядженні будуть 1, 2, 3 особові номери. Кожен номер оснащений окремою ванною кімнатою з душовою кабіною (шампунь, гель для душу), у номерах є фен, кондиціонер.  Просимо звернути увагу у нас будуть 2- особові  номери  лише з одним двухспальнім ліжком! Буде можливість розміститись в одномісному номері, за доплату 25 євро з особи! За трьомісний номер доплата 10 євро з людини. Уся інформація про номери зазначена в увагах, просимо уважно ознайомитись!

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейOxana
Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав! (25 жовтня 2018р.)
Всім привіт !!
В подорож за кордон їхали вперше.чесно переживали як все складеться.
Але все дуже сподобалося.від європи взахваті.
Дорога була далека . чи зможемо висидіти але в зручному автобусі(повірте я часто подорожую по Україні) навіть і не віриться що проїхали таку відстань.
Дякуемо професійним водіям.
Проживали в нормальних європейських готелях (ціна якість відношення)
нам у них є багато чому повчитися.
Дякую організаторам вони МОЛОДЦІ!!!Зі свого досвіду знаю як це організувати поїздку зовсім різних та незнайомих людей але їм це вдалося на всі сто.
Подорож чудова багато переїзджали але зате багато бачили.Підвела нас погода в Празі але в цьому є свій плюс ми нікуди не поспішали могли пречудово посидіти в місцевому ресторанчику зкуштувати прекрасних чеських медових реберець та класного пива (пиво дійсно класне )
Всім дякую за подорож якщо буде змога знову поїдемо з вами


Олександр Дубров
Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав! (25 жовтня 2018р.)
Привіт! В загальному, подорож сподобалася. Як може не сподобатися Прага чи нічний Вроцлав, чи Саксонська Швейцарія.
Щодо організації, то вона залишила двоякі відчуття. До переваг організації можу віднести місцевих екскурсоводів. У Вроцлаві та Празі гіди розказувати багато цікавого і все по ділу. Не сипали сухими фактами і датами, як це часто буває. У Карлових Варах нічого почути не вдалося, адже не було радіо гарнітур, як і бажання весь час триматися біля екскурсовода та не відходити ні на крок.
Ще особисто мені сподобалися готелі. Все гарно, чисто і хороші сніданки. У Вроцлаві готель був не в центрі міста, тому до нього довелося добиратися на трамваї та трохи пройтися пішки. Але організатори пояснили як це зробити і тому проблем не виникло.
Автобус у нас був не найвищого класу, але і його можна сміливо вносити у актив організації.
Недолік організації був один, але дуже суттєвий. На жаль, організатори дуже погано планували час. Його ніколи ніде не вистачало. Наприклад, вранці після перетину кордону на першій зупинці нам виділили 25 хвилин (якщо не помиляюся). Але як після ночі в автобусі 50 людей можуть встигнути піти у вбиральню (вмитися, почисти зуби і таке інше) і взяти чаю чи легкий перекус, якщо кругом черги в тому числі із місцевих. Як результат ми виїхали майже через годину. У Празі нам виділити також стільки ж на чай, але ж це також не реальний час. Я зайшов у кавярню неподалік і навіть майже без черги обслуговування шустрого офіціанта зайняло більше часу. В результаті ми запізнилися на декілька хвилин і чудом догнали екскурсію завдяки радіо гарнітурі. Бігли по звуку у навушнику, якщо звук ставав кращий, то значить біжимо у правильному напрямку, якщо гірший то треба розвернутися і ще швидше побігти у протилежному напрямку. На щастя вдалося знайти наших. Але про милуванням Карловим мостом уже і мови не було.
Такі промахи з часом були завжди. То ми чекали автобуса півгодини, то автобус нас. Витратили багато часу марно.
Дуже хочеться, щоб промахи з часом ставали виключеннями, а не правилом. Я, як бідняжка із стажем :), знаю, що це можливо.


Відповідь: Олександр, gри плануванні програми ми в першу чергу хотіли показати, як можна більше цікавих місць та охопити найкращі туристичні цікавинки з околиць, які тяжко відвідати при самостійних мандрівках. В результаті програма була досить насичена, і навіть 15 хвилинні запізнення групи негативно впливали на загальний час. Різні форс мажори цьому також посприяли. Але для нас Ваша думка найголовніша, тому ми зробили висновки і надалі будемо планувати більше вільного часу для прогулянок, харчування, фото. Обіцяємо, в наступний раз ви в цьому переконайтесь! Дякуємо за відгук, ви нас підштовхує те бути кращими!!!

Тетяна Тихолаз
Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав! (25 жовтня 2018р.)
Привіт Бідняжки! Привівши свій режим у норму хочу залишити відгук про подорож)
Щиро вдячня організаторам за гарно організовону поїздку, за океан позитивних емоцій.
Почну з автобуса, він був дійсно комфортним, не дивлячись на подолану відстань їхати було зручно і цікаво. До речі, ніколи не любила ходити на екскурсії, так як на них приходилося слухати нудні історичні розповіді, в даній подорожі всі екскурсоводи були надзвичайно цікаві, креативні та індивідуальні, слухати було одне задоволення.
Організатори великі молодці, робили свою справу (дивуюсь їхній витримці) і вирішували всі поточні питання так, щоб було зручно всім, врахувавши думку кожного. Подорож була дійсно Казкова, але особисто мене підкорило м. Прага, не дивлячись на погодні умови, які могли підпсувати враження місто захопило своєю величчю і архітектурою. Планую наступну подорож з вами!


Алла Гаджало
Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав! (25 жовтня 2018р.)
Дового думала чи писати цей відгук, але все таки вирішила написати. Враження від поїздки 3 з 5. Ми завжди скрізь спізнювались, час який був зазначений в поїздці на екскурсії не був точно розпланований. Беручи до уваги перетин кордону, на ньому ми не довго стояли( здається години 3 ). Все одно нічого не встигали. В звязку з цим був змінений розклад. В замку Ксіонж ми були на екскурсії 30 хв, на огляд тереторії часу взагалі не було, 2 хв на фото і все галопом, в оранжерею так і не потрапили, в університет також. у Вроцлав потрапили ближче до 16, тому був пізній обід і нічна екскурсія Вроцлавом. Дуже багато часу було затрачено на переїзди, вказували один час, і можна сміливо до нього додавати ще 1,5 год. Підїжджаючи до місця призначення, організатори не повідомлювали це заздалегіть, а вже як залишалось 5 хв, це дуже не зручно, тому що коли ти задрімав і тебе розбудили за 5 хв важко зрозумити що робиться і куди треба йти. В Карлові Вари теж приїхали близько 17 години, коли вже сутеніло і було важко роздивитись краєвиди, також в цей час закривались усі магазинчики і сувенірні лавки. В зазначений музей скла так і не потрапили. в Карлових Варах екскурсовод НЕ ЗНАЛА що їй доведеться вести екскурсію без радіогарнітури. На її питання Як ? у відповідь вона почула що воно зламалось. Воно ВЗАГАЛІ БУЛО? Екскурсією це назвати було складно, шо почув то твоє. Вільного часу було аж 1,5 год на моє прохання збільшити хоча б до 2 год, мені відповіли що тут немає що дивитись. Оцих 1,5 год заняло очікування і приймання їжі у місцевій кафешці і дорога назад до автобуса, так як останній прийом їжу був у готелі о 7 ранку і перехоплений бутерброд від Саксонської Швейцарії до Карлових Вар їсти хотілось дуже. Прибігши вчасно на місце автобуса, ми благополучно чекали його ще 30 хв. Добре що поряд був супермаркет і можна було купити місцевих смаколиків. Загубившись у Празі ми не могли дозвонитись до організаторів, у деяких був вимкнений телефон у інших відповідало стан рахунку абонента не дозволяє прийняти ваш дзвінок. В Празі було дуже холодно і дали час 15 хв попити чаю в кафешці, на зазначений час на місці вже нікого не було. Хоча б у вайбер написали чи що? Знайти в толпі своїх це не реально якби не яскрава куртка організатора, жовтоблакитні стрічки цього разу не роздавали.
Це не перша моя поїздка з бідняжками закордон, під час однієї ми на кордоні стояли 14 годин, але оранізатори все владнали і ми все побачили. Як не прикро, це моя найгірша поїздка, більшість часу якої я провела в автобусі.
Пізніше дізналась, що оранізатори яких було аж 3 вперше їхали закордон з групою,в таких випадках,на мою думку, треба брати досвідчену людину яка навчить покаже і пояснить.


Алла Гаджало
Казкова Європа! Прага, Карлові Вари, Вроцлав! (25 жовтня 2018р.)
Дового думала чи писати цей відгук, але все таки вирішила написати. Враження від поїздки 3 з 5. Ми завжди скрізь спізнювались, час який був зазначений в поїздці на екскурсії не був точно розпланований. Беручи до уваги перетин кордону, на ньому ми не довго стояли( здається години 3 ). Все одно нічого не встигали. В звязку з цим був змінений розклад. В замку Ксіонж ми були на екскурсії 30 хв, на огляд тереторії часу взагалі не було, 2 хв на фото і все галопом, в оранжерею так і не потрапили, в університет також. у Вроцлав потрапили ближче до 16, тому був пізній обід і нічна екскурсія Вроцлавом. Дуже багато часу було затрачено на переїзди, вказували один час, і можна сміливо до нього додавати ще 1,5 год. Підїжджаючи до місця призначення, організатори не повідомлювали це заздалегіть, а вже як залишалось 5 хв, це дуже не зручно, тому що коли ти задрімав і тебе розбудили за 5 хв важко зрозумити що робиться і куди треба йти. В Карлові Вари теж приїхали близько 17 години, коли вже сутеніло і було важко роздивитись краєвиди, також в цей час закривались усі магазинчики і сувенірні лавки. В зазначений музей скла так і не потрапили. в Карлових Варах екскурсовод НЕ ЗНАЛА що їй доведеться вести екскурсію без радіогарнітури. На її питання Як ? у відповідь вона почула що воно зламалось. Воно ВЗАГАЛІ БУЛО? Екскурсією це назвати було складно, шо почув то твоє. Вільного часу було аж 1,5 год на моє прохання збільшити хоча б до 2 год, мені відповіли що тут немає що дивитись. Оцих 1,5 год заняло очікування і приймання їжі у місцевій кафешці і дорога назад до автобуса, так як останній прийом їжу був у готелі о 7 ранку і перехоплений бутерброд від Саксонської Швейцарії до Карлових Вар їсти хотілось дуже. Прибігши вчасно на місце автобуса, ми благополучно чекали його ще 30 хв. Добре що поряд був супермаркет і можна було купити місцевих смаколиків. Загубившись у Празі ми не могли дозвонитись до організаторів, у деяких був вимкнений телефон у інших відповідало стан рахунку абонента не дозволяє прийняти ваш дзвінок. В Празі було дуже холодно і дали час 15 хв попити чаю в кафешці, на зазначений час на місці вже нікого не було. Хоча б у вайбер написали чи що? Знайти в толпі своїх це не реально якби не яскрава куртка організатора, жовтоблакитні стрічки цього разу не роздавали.
Це не перша моя поїздка з бідняжками закордон, під час однієї ми на кордоні стояли 14 годин, але оранізатори все владнали і ми все побачили. Як не прикро, це моя найгірша поїздка, більшість часу якої я провела в автобусі.
Пізніше дізналась, що оранізатори яких було аж 3 вперше їхали закордон з групою,в таких випадках,на мою думку, треба брати досвідчену людину яка навчить покаже і пояснить.


Відповідь: Алла, дякуємо за конструктивний відгук. Нам дуже шкода, що у Вас залишились погані враження від поїздки. Зміна програми була через затримку в 6.5 годин на кордоні. На зміщення усієї програми першого дня також повпливали ремонтні роботи під Вроцлавом та запізнення деяких учасників групи. Ми в свою чергу намагались охопити найголовніші об'єкти в запланованому маршруті, хоча це і призвело до скорочення часу відвідування. У Карлових Варах була ситуація, коли нам екстренно замінили екскурсовода, не повідомивши його про необхідність мати з собою обладнання. З цієї причини екскурсовод приїхав непідготовлений, всі інші екскурсоводи були проінформовані і мали з собою обладнання. Організатори були завжди на зв`язку та з підключеним інтернетом. Можливо ви телефонували на українські номери, тому що польські номери, які були вказані в брошурі були весь час включені і поповнені. Основна інформація по мірі необходності публікувалась у групі поїздки в вайбері. При встановленні вільного часу ми орієнтувалися на більшість учасників групи. Ми погоджуємось з Вашими зауваженнями і на майбутнє будемо планувати більше вільного часу. До нових зустрічей.

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Тетяна - 22 серпня 12:50
У Вас щось з часом і розпорядком. Ви 20 їдете додому, а насправді поселяєтесь в готель у Празі. 21: Ви о 18 гуляєте по Празі, а в 15. 00 у Вінниці. Це реально?
Валерія - 22 серпня 18:56
Тетяна, дякуємо. Виправили.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.