01 березня 01:00
Час відправлення
07 березня 11:45
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
07 березня 2019р.
620 EUR
680 EUR
Залишити відгук

Холодне сонце Ісландії

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 10000 км.

Це подорож на край світу у всіх сенсах написаного! Ми відвідаємо країну, яку з усіх боків омиває океан та завітаємо до найпівнічнішої столиці! Це не легка, але дуже захоплююча подорож, тож збирайтесь з духом та приєднуйтесь - вперед за пригодами!

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Ісландія - північна острівна країна, яку від решти світу відділяють океани, тож населенню вдалось зберегти свою історію, традиції та природу... На всьому острові проживає всього 300 тис. чол, тому зустріти туристів набагато простіше, ніж корінних жителів. Американці, європейці, східні мандрівники - всіх манить краса цієї незвичної країни і, навіть відносно холодний клімат не заважає цьому! Не чекайте від цієї подорожі вишуканої архітектури, розкішних готелей і різноманітної кухні... Ісландія манить нас до себе природою, краса якої вражає!
 
Bridge between continents/ Міст між континентами
Міжконтинентальний міст довжиною в 20 м  -  це унікальне місце, де можна перейти з Євразії в Америку менше, ніж за хвилину! Дві плити різних континентів віддаляються щорічно один від одного приблизно на 2 см.
Kerið/Керід
Ми зможемо побачити, як виглядає кратер справжнього вулкану, та зазирнути до його жерла! В ньому знаходиться справжнє озеро! Вхід на територію платний (400 крон - прибл. 3,5 євро).
Haukadalur/Хаукадалу
Долина гейзерів. Прогулюючись тут не віриш своїм очам - вода навколо в маленьких озерах просто кипить! Особливим місцем долини Хаукадалур є загадковий Великий Гейзер, виверження пари якого, іноді доходить до 50-60 метрів, що привертає увагу і залишає незабутні враження. Виверження відбувається кожних 5-10 хв., тож ми 100% матимемо можливість побачити це унікальне явище)
 Gullfoss/Ґульфосс 
Ґульфосс — є однією з найпопулярніших туристичних атракцій Ісландії. Водоспад сформований широкою річкою Квітау, яка стрімко тече в напрямку півдня. Близько кілометра над водоспадом вона різко повертає вліво і тече вниз широко зігнутими трисходовими порогами і тоді раптово спадає двома ступенями (11 м і 21 м) у прогалину глибиною 32 метри. Навіть, в зимовий період часу краса цього водоспаду вражає!
Secret Lagoon Hot Spring/ Секретна лагуна 
Геотермальні гарячі басейни, в яких можна купатись. Вода потрапляє з маленького гейзеру (100 °C), виверження якого відбувається кожні 5 хвилин. Ця таємна лагуна була створена в 1891 році, таким чином, це найстаріший басейн в Ісландії. Температура води в басейні становить від 38 до 40 °C цілий рік. На території є кафе, де можна перекусити.
Вартість вхідного квитка - 25 євро, час не обмежено, проте ми проведемо в цьому місці приблизно 2 години.
Беріть купальники, рушники та змінне резинове взуття. Оренда купальника орієнтовно - 4 євро, рушника - 4 євро.
Детальний опис: secretlagoon.is/
Jökulsárlón/ Йокюльсарлоун
Найбільша льодяна лагуна Ісландії, утворилась після того, як льодовик почав відступати від берегу Атлантичного океану. Зараз лагуна знаходиться за півтора кілометри від океану площею 18 км2, глибина лагуни в деяких місцях досягає 200 м. Айсберги навколо лагуни неймовірні, а ще досить часто тут можна побачити тюленів! Коли опиняєшся тут, то виникає відчуття, що комп'ютерний мультфільм "Льодовиковий період" знімався саме тут :) 
Black Sand Beach/Пляж з чорним піском
Атлантичний океан.... Якщо ви загартовані, то можна, навіть, і скупатись :) Водичка, правда, неймовірно крижана! Незвичний для нашого ока чорний пляж, де замість піску дуже дрібненькі вулканічні камінчики, а поряд незвичного вигляду стовпчикові гори!
Canyon Fjadrargljufur/ Каньйон Фьядрарглйуфур

Фьядрарглйуфур в деяких ділянках досягає глибини 100 метрів, а його довжина близько 2км... Місце в якому відчувається велич природи та спокій одночасно. 
Svartifoss/Свартифосс
Чорний водоспад на території парку Скафтафедль! Колони з лави дали йому назву, а масштаби вражають! Такого водоспаду, Ви точно ніде не побачите ;)

Skógafoss/Скоуґафосс 

Скоуґафос є одним з найбільших водоспадів в країні та становить 25 метрів у ширину та 60 метрів у висоту. Через велику "водяну хмару" у сонячні дні, зазвичай, можна побачити веселку. Згідно з легендою, перший місцевий поселенець вікінгів, Прасі Поуроулфссон, заховав у печері за водоспадом скарб. Хто зна, може нам пощастить покрити витрати такою знахідкою:) 
І ще декілька ісландських водоспадів....
Gljúfrabúi / Гльюфрабуи
Seljalandsfoss/ Сельяландсфосс
Магічний півострів Снайфедльснес
Півостров Снефетлснес (Snaefellsnes) розташований в західній частині країни. Його назва означає «півострів сніжної гори», і безпосередньо пов'язана з магічним льодовиком Snaefellsjokull (1446 м) в центрі національного парку, під льодами якого ховається потужний вулкан. Він підноситься над водою, і є найвищою точкою Ісландії.
Snaefellsjökull відомий більше, ніж будь-який інший вулкан Ісландії, завдяки письменникові Жюлю Верну. У своєму творі «Подорож до центру землі» він відправив своїх головних героїв в надра землі саме через вулкан Snaefellsjökull. Хоча сам письменник ніколи не був в Ісландії, він точно описав вершину як величезний білий купол. Насправді, він являє собою кратер глибиною 300 м, оточений трьома окремо стоячими вершинами. Крім вулкану на території національного парку є водоспади, кратери невеликих вулканів і геотермальні джерела. Стверджують, що півострів і льодовик мають магічну силу, служать «місцем сили», енергетичним полюсом планети, і улюбленим місцем відвідування літаючих тарілок:)
Рейк'явік
Столиця Ісландії (заснування 874 рік) з населенням понад 120 тисяч жителів (з передмістями понад 200 тисяч), що становить половину населення всього острова. У перекладі з ісландської Рейк'явік значить «димна бухта». Щоб краще зорієнтуватись у місті та не пропустити нічого важливого - у нас буде екскурсія з російськомовним екскурсоводом.
Рейк’явік є найпівнічнішою столицею в світі. Унікальне розташування має специфічний клімат: температура повітря навіть в липні-серпні рідко піднімається вище позначки + 15 °C, а сонячні дні є справжньою рідкістю. Місцеві жителі жартують, що наступ літа можна визначити тільки по тому, що дощі стають трохи тепліше. 
Хатльгрімскіркья (Hallgrímskirkja) - символ столиці
У Рейк’явіку вкрай мало будинків з незвичайною архітектурою або висоток. Можливо, саме тому Хатльгрімскіркья – лютеранська церква, названа ім’ям відомого духовного лідера Хатльгрімюра Пьетурссона – виділяється на тлі інших будівель. Вона височіє в центрі міста немов б’є з-під землі гейзер. Ця схожість підкреслюється ступеневою формою вежі і відмінно передає динаміку. Перед входом встановлено пам’ятник першовідкривачам Америки – вікінгам. Внутрішнє оздоблення церкви відрізняється аскетизмом – тут немає позолоти і мармурових статуй, проте саме така простота якнайкраще гармонує з природою Ісландії. Ще одна причина відвідати Хатльгрімскіркья – можливість побачити все місто з висоти. Вхід на оглядовий майданчик платний (близько 350 крон), проте воно того варто.
ХАРП (Harpa)
Прекрасний зразок сучасної архітектури і в той же час зосередження культурного життя міста – концертний зал ХАРП, чия назва перекладається з ісландського як «арфа». Замість звичайних бетонних стін у нього – осередки з різнокольоровими скляними панелями. Таке незвичайне рішення дозволило створити враження легкості, а переломлюючись промені сонця відкидають яскраві відблиски. У Харпе проходять виставки, з’їзди, конференції, а ще тут дає концерти ісландський симфонічний оркестр. 
Бар «Каффа Рейк’явік» (Kaffi Reykjavik)
Одне з найбільш екзотичних місць в місті – бар «Каффа Рейк’явік». Його особливість полягає в тому, що будівля побудована з крижаних брил, а матеріалом для чарок служить все та ж заморожена льодовикова вода. Відвідувачам видають термоплащі, оскільки температура в приміщенні підтримується на рівні -5 °C. Бар знаходиться в самому центрі міста, тому в ньому завжди повно відпочиваючих.
Бажаючі зможуть відвідати гарячий басейн, що знаходиться в місті під відкритим небом!
Саме в Ісландії висока ймовірність побачити північне сяйво! Тож, якщо пощастить, то і в цій подорожі ми застанемо кольорове мерехтіння неба!
Загалом же, природа Ісландії дивуватиме нас за кожним поворотом, а картинки будуть змінюватись від скандинавських пустирів до височезних гір... Ставати скрізь ми просто не матимемо змоги, тож будемо робити фото зупиники лише біля найцікавіших місць, довіряючи цей вибір місцевому гіду. З вікон нашого транспортного засобу ми бачитимемо просто розкішні пейзажі, які будуть незвичними для нашого ока!
Наостанок, хочеться сказати про місцевих коней та овечок, завдяки холодному клімату тварини мають дуже багато шерсті, чим і нагадують м'яких іграшок. Овечки більш дикі, а от коні залюбки поласують їжею з ваших рук та позуватимуть на камеру :)
Маршрут нашої подорожі наступний: Київ - Варшава(літак) (Wizzair)., Варшава - Рейк'явік(літак) (Wizzair). Рейк'явік - Варшава(літак) (Wizzair), Варшава - Київ(літак) (Wizzair).
Це найдешевший і найзручніший, з нашої точки зору, план. Але, якщо Вам зручніше летіти в Ісландію з інших країн (напр. Вільнюс або Рига), то питайте організаторів. Варіанти інші є, просто вони дещо дорожчі. Ціна на квитки не стабільна, тож ми її не включаємо до орг. збору! 
Увага! Вартість перельотів не повертається! Ціна на перельоти росте, тож їх варто купувати одразу, як тільки вирішили відправитись у мандрівку!
Організатори не несуть відповідальності за зміну, відміну чи затримку авіарейсів!

Харчування

Cкандинавські країни є досить дорогими. Ми радимо, для економії коштів, запастись деякими продуктами із дому, а більшість необхідних продуктів можна закупити у Польщі, де ціни відносно не дорогі.  Тут стане у пригоді сублімована (сушена) їжа від українських торгових марок Харчі та Їдло, їжу досить зручно їсти та готувати, для цього потрібен лише кип'яток. Для всіх, хnо планує витрачати мінімум на харчування радимо запастись такими харчами на кожен з обідів. Ми плануємо разом готувати сніданки, щоб це було швидко та організовано (швидше завсе це будуть каші). Обід буде завжди десь в дорозі - це або придбана їжа в місцевих кафе, або запарені обіди, про які написано вище. Зверніть увагу, що в деяких закладах, кип'яток можуть дати безкоштовно, а в деяких потрібно буде заплатити. Але такий обід все-одно вийде в рази дешевше. Вечері можна буде готувати самостійно.
У супермаркетах Ісландії ціни  в порівнянні з нашими, звісно ж, значно дорожчі. До прикладу, вартість хлібу від 150 грн. На заправках кава коштує приблизно 100 грн, хот-дог від 200 до 300 грн.

Гроші

Для перетину кордону у вас має бути на руках мінімум 200 ЄВРО готівки, але це не значить, що ви їх маєте витрачати. Адже розраховуватися  зручно саме банківською карткою. До того ж в Ісландії розрахунки ведуться виключно банківськими картками. Радимо мати на карті не менше ніж 200 євро (валюта на карті значення не має). 
Національна валюта Ісландії крона, конвертація: 100 крон - 80 євро центів. 

Одяг

До цього питання варто підійти серйозно! Температура коливається від -5 до +5, в горах може знижувватись на декілька градусів. Але при цьому вітер, іноді, зносить з ніг. Ми радимо одяг, що не продувається та не промокає (обов'язково мати дощовий плащ). Взуття має бути зручне, тепле та водонепроникне (бажано не слизьке, трекінгове). Це не похід в гори, але ми будемо доволі багато ходити! Обов'язково - рукавички, шарф, шапку та балаклаву.

Віза

Потрібен біометричний паспорт або ж   діюча шенген віза. 
Для оформлення туристичного страхування нам потрібен знімок першої сторінки вашого закордонного паспорту. Будь-ласка, надайте його в офісі, або надішліть на електронну пошту організатора: oligka.ua@gmail.com

Переліт

Для перельотів ми обрали авікомпанію Wizzair. До вартості квитка включено ручну поклажу (норми ручної поклажі Wizzair - 40 X 30 X 20 см. МАКС. 10 КГ) та додатково багаж (норми багажу 149 X 119 X 171 СМ. МАКС. 10 КГ),. В ручній поклажі заборонено перевозити колючі прибори та рідини місткістю більше 100 мл. 
Якщо повна група не набереться, ми матимемо змогу пересісти на легкові автомобілі, орендовані в Ісландії та здійснити нашу мандрівку. Майте на увазі, що в такому разі за кермом може бути один з учасників подорожі або організатор, що мають відповідні навички водіння та стаж.
 
Варто дуже серйозно віднестись до підготовки цієї подорожі, тому якщо Ви в чомусь не впевнені, чи маєте запитання, то краще зателефонуйте нам для уточнення інформації!
Ми купуємо для вас квитки, лише після обговорення з організаторами!

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Ісландія
2-місний (Кімната для двох, може бути як прохідна так і ізольована),
3-місний (Кімната на 3х, одне з ліжок спільне),
4-місний
Учасники Клубу 620 EUR
Новачки 680 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 січня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 01 грудня 10:00 Орг. збір зріс на 20 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом на території Ісландії з гідом, супровід;
 • проживання (5ночей);
 • 1 Є на допомогу учасникам АТО;
 • страхування;
 • організаторська підтримка.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • доїзд до аеропорту та з аеропорту додому;
 • перельоти - Ціну уточнювати у організаторів! 4 квиточки (переліт Київ-Варшава-Київ, переліт Варшава-Рейкьявік-Варшава);
 • вхідні квитки 28 євро по бажанню;

Програма подорожі


П'ятниця 01 березня :
01:00 Зустріч на вокзалі, виїзд на Київ. З Вінниці їдемо разом, комфортним пасажирським бусом, який доставить нас одразу до аеропорту "Київ".
07:00 Зустрічаємо усіх учасників подорожі в холі міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) для проходження реєстрації на рейс. Можемо організувати спільний доїзд з Вінниці в аеропорт і назад.
09:00 виліт до Варшави. Аеропорт знаходиться за 9 км. від міста. Матимемо можливість прогулятись в старому місті та закупитись продуктами в супермаркеті.
21:35 - 01:00 Переліт Варшава-Рейк'явік, трансфер в готель, поселення
Субота 02 березня :
08:00 - 08:00 Виселення, посадка в автобус
10:00 - 11:00 Хаукадалур (Долина гейзерів)
11:00 - 12:00 кратер Керід, вхід 3 євро
15:00 - 16:00 Ґульфосс (водоспад),
17:00 - 19:00 Секретна лагуна/Secret Lagoon Hot Spring, термальна водойма, вхід 25 євро.
Неділя 03 березня :
08:00 - 08:00 Посадка в автобус
10:00 - 12:00 Льодова лагуна, перекус біля лагуни можливий
13:30 - 17:00 Фьядраглюдур (каньйон), Свартифосс (водоспад).
20:00 Поселення в котеджі
Понеділок 04 березня :
07:30 Виселення, Посадка в автобус
08:30 - 10:30 Чорний пляж
11:00 - 13:00 Скоуґафосс (водоспад)
13:30 - 16:00 Гльюфрабуі (водоспад). Сельяландсфосс (водоспад).
Вівторок 05 березня :
09:00 Виселення, посадка в автобус
09:00 - 17:00 полуострів Снайфедльснес
19:00 Поселення в Рейкявіку, вільний час
Середа 06 березня :
10:00 Час в Рейкявіку (центр), купання в теплому басейні на вулиці по бажанню
23:45 трансфер до аеропорту. Початок проходження реєстрації на рейс в аеропорту.
Четвер 07 березня :
01:40 - 06:30 Переліт Рейк'явік-Варшава
09:20 Переліт Варшава-Київ
11:45 Орієнтовний час прибуття у Міжнародний аеропорт Київ Жуляни. Проходження паспротної та митної реєстрації. Цілувашки/обнімашки. Роз'їзд по домівках

Транспорт

 • Бус 16
0 вільних місць із 16

16131074
15129618
14118521
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Ісландія
6 вільних місць із 22

Проживання в Ісландії заплановано в квартирах, орендованих будиночках або хостелах. Місця комфортні для сну, приміщення охайні, але ми не обіцяємо супер багато простору, оскільки оренда житла в Ісландії достатньо дорога. Душ та туалет спільний на 8 чоловік, кухня також. Це орієнтовна схема поселення. Оскільки ми будемо ночувати в різних місцях, то вони можуть дещо відрізнятись між собою. При поселенні будуть максимально враховані ваші побажання при реєтрації, дружні/родинні зв'язки. Кімнати можуть бути, як ізольованими так і спільного користування. При фактичному заселенні буде надаватись пріорітетність тим, хто раніше зареєструвався :)Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейТетяна Глоба
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Тур Холодне сонце Ісландії... нам дуже повезло, бо сонце було зовсім не холодне, а тепле і яскраве. Автобус сучасний, теплий і затишний, водій Сергій високопрофесійний, турботливий і привітний, він же був нашим чудовим гідом. Наші готелі були теплі і комфортні. Всі екскурсії просто фантастичні! Туристи і наша супроводжуюча Оля Салтан стали однією згуртованою командою! Ми виконали програму максимум відвідали усі заплановані місця і були щасливі спостерігати північне сяйво... Вся подорож залишила тільки захопливі враження і найкращі емоції! Дякую команді Біднядок за цей неймовірний тур!!!


Олександр Цісар
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Щоб я тут не написав, жодними словами не передати все те, що ти бачиш і відчуваєш коли потрапляєш в Ісландію. Це була одна з найвражаючих подорожей в житті. І вона стала можлива завдяки Бідняжкам) Дуже дякую за організацію, за компанію і за неперевершені враження. Однозначно поїду сюди ще раз)


Вадим Левандовський
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Дуже приємне враження від подорожі Холодне сонце Ісландії. Водій автобуса і він же гід дуже цікаво розповідає про Ісландію. Він живе там близько 20 років, дуже любить цю країну і добре знає її історію та природу. Готель у Рейкявіку був зручний з комфортними ліжками, дві інших ночівлі були у мальовничих місцях і також достатньо комфортні. Організатор подорожі Ольга Салтанкомпетентна, комунікабельна і дуже позитивна людина. А, враження від країни дуже яскраве. За короткий проміжок часу ми побачили багато незвичайних місць, не схожих одне на одного. Бідняжка, я вдячний тобі!


Володимир Гінзеровський
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Ще одна мрія здійснилась)) Найбільш вражаюча подорож яку важко, якщо не неможливо, перевершити. Якщо Ви вагаєтесь: їхати чи ні, тоді їдьте)) Бо ніякі розповіді чи відео не передадуть ці краєвиди, атмосферу яка панує на цьому маленькому острові. Велика подяка організаторам, особисто Олі і Сергію, за таку насичену і комфортну подорож, і звісно веселій компанії бідняжок))
P.S. i find you ;)


Наталия Катеренчук
Холодне сонце Ісландії (04 березня 2020р.)
Поездка с самого начала (аэропорт Жуляны) и до конца путешествия (аэропорт Борисполь) была организована на самом высоком уровне. Спасибочки нашему главному тупику Олечке:). Ты профи. Сережа гид по острову очень любит Исландию и передал эту любовь нам. Думаю нужно приехать на этот райский уголок летом и привезти детей и внуков. Группа была прекрасная. Огромное спасибо всем вам за классное путешествие. До встречи.


Андрій Ломачевський
Холодне сонце Ісландії (09 жовтня 2019р.)
Дякую Бідняжкам за такий неймовірно чудовий незабутній тиждень!Раджу усім цю подорож, вона нікого не залишить байдужим.
Наш водійгід супер професіонал та цікавий оповідач.
Поселення 4 ночі класно,один раз на трієчку;) але не принципово , бо все згладжується вдень.
Дякую Ользі ,що створювала невимушену атмосферу у нашій різнобарвній компанії, а це не завдання не з легких))Ирина Замурникова
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Спасибо огромное организаторам за невероятные впечатления!Вы были прекрасной командой и это усиливало эмоции и настроение! Организация, маршрут, высокий профессионализм гида, который совмещал еще и роль водителя все было замечательно! Уютные апартаменты и гостевые дома отвечали всем нашим требованиям. Клубу процветания и новых незабываемых путешествий!


Anna Lytvak
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Це була неймовірна подорож, яка запамятається на все життя! Хочу виразити велику подяку Олі за таку чітку організацію поїздки та, за такого цікавого та дуже уважного до кожного учасника, гіда Сергія! Ісландія це казкова та неймовірна країна! Маю надію на зустріч знову! Дякую Вам!! :)


Сергій Богданов
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Найкрутіша поїздка! Раджу всім знайомим і не дуже. Окрема подяка Сергію автобус, водій, екскурсовод все відмінно.


Яна Дзиганська
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Думаєте, вас важко здивувати?Тоді саме час починати збирати валізу в Ісландію.Опинившись тут, складається враження, ніби перебуваєш на іншій планеті, вражає тут геть усе від чорного вулканічного піску до величних льодовиків та океану.По маршруту пересувались комфортним бусом з wifi, хочеться відмітити нашого водія-гіда Сергія, який створив усі умови для того, щоб наша подорож була захоплюючою і комфортною.Будиночки і готелі у подорожі перевершили усі сподівання спалося комфортно і солодко, особливо після побаченого північного сяйва:)Ну і куди ж без дружної компанії Бідняжок?)Дякуємо організаторам та улюбленому тур-клубу за незабутню подорож! :)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 14 листопада 09:54
Це просто мрія, а не поїздка!! як би хотілось ...
Оля - 14 листопада 13:42
Люда, Мрії повинні здійснюватись)
Юлія - 19 листопада 11:45
Це дійсно кайф, як же хочеться в цю поїздку... Нажаль, не має з ким...
Оля - 19 листопада 13:52
Юлія, Ти про що???))) А весела компанія Бідняжок, що поганий варіант?)))

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.