17 червня 06:15
Час відправлення
13 червня 22:46
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
13 червня 2018р.
933 UAH
1011 UAH
Залишити відгук

«Залізне серце України» - Кривий Ріг

Тип: Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 746 км.

Нарешті у нас є змога дослідити цей, не просто потужний індустріальний центр України, найдовше місто в Європі - Кривий Ріг. Побуваємо на локаціях зйомки українського фільму "Червоний". Відвідаємо криворізьку зону відчуження шахти "Гвардійська". Для любителів дорогоціного каміння, ми завітаємо у цех обробки криворізького каміння. Покупаємось у чистому озері гранітного кар'єра. Піднімимось на вершину Бурщицького відвалу і отримаємо панораму найбільшого промислового міста в Європі.

Супроводжуюча:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Кочубеївські штольні

Якщо ви любите штольні, катакомби і печери - вам сюди. Назва Кочубеївський рудник  (або Кочубеївські штольні) походить від відомого українського роду вельмож, яким, власне кажучи, він і належав свого часу.

Кар'єр заснований 1904 року і пропрацював до 1915 року, після чого про нього практично забули, оскільки місцина серед поля досить далеко від цивілізації, до того ж довгий час не була ніяк обладнана і приваблювала лише рідкісних шукачів пригод. І так би він залишався відомий лише вузьким колам випадкових захожих, якби не зйомки українського історичного бойовика “Червоний”. І ми також зможемо прогулятися штольнями та спуститись у підземелля.

Музей гірничої техніки під відкритим небом

Є у Кривому Розі музей під відкритим небом, де представлена техніка, за допомогою якої ведеться видобуток та збагачення залізної руди. Наприклад, БєлАЗ - 7540, вантажопідйомність якого 30 тонн, а вага самого самоскиду 21,5 т. За 11 років експлуатації здійснив понад 94 000 рейсів, перевізши 850 тис кубічних метрів гірської породи. Або бульдозер ДЗ-59, який використовується для переміщення і підготовки до завантаження гірських порід. Маса його 40 тонн, а потужність двигуна 480 кінських сил. Техніка просто надзвичайно великих розмірів.

Шахта "Гвардійська"

Недалеко від шахти є так звані провальні зони Кривого Рогу. Утворилися вони в результаті того, що під час підземних робіт пласти руди видаляються, а на їх місці залишаються порожнечі. Земля просідає, утворюючи величезну яму.

 

Затоплений гранітний кар'єр "Жовтневий"

Місце, де вода блакитного кольору пестить гранітні схили кар'єра, місце, де три стихії утворюють ідеальну композицію індустріальної спадщини Кривого Рогу, місце, яке гідно обкладинки журналу National Geographic, місце, від якого неможливо відірвати очей. Зустрічайте, його величність - Жовтневий гранітний кар'єр.

Відмітка дна кар'єра знаходиться на мінус 120-135 метрів. Згідно візуальному аналізу, дзеркало води знаходиться на рівні мінус 90 м, відповідно, глибина водойми становить близько 30-35 метрів. Висота уступів становить 15-30 метрів. Є ділянки з парними і троїстими уступами висотою 30-45 метрів.

 

Відвал "Біла Гора"

Біла гора - це відвал, що утворився з відпрацьованих порід Жовтневого гранітного кар’єру в Кривому Розі. Він давно став визначною пам’яткою як для місцевих жителів, так і для туристів. Відвал отримав свою назву через білий колір гірської породи. Він виглядає велично і романтично, адже красою місцевість зобов’язана не лише горі, а й затопленому кар’єру, невеликого мальовничого озера в оточенні своєрідних скель. Завдяки цьому відвал є популярним місцем відпочинку і навіть купання. Якщо буде хороша погода, в нас, друзі, буде змога покупатись у прозорій воді кар'єру "Жовтневий".

 

 

 Кривий Ріг

Криви́й Ріг — найбільше з міст України, які не є обласним центром. Ви тільки уявіть населення близько 630 тис. мешканців, а разом із Криворізькою агломерацією ця позначка сягає мільйона осіб. Взагалі офіційно  довжина міста становила на 1956 рік — 126 км, відстань між крайніми точками по прямій — 66 км.

Популярна міська легенда стверджує, що місто назване на честь свого засновника. Перше поселення — зимівник — у цій місцевості заснував кривий (без одного ока) козак на ім'я Ріг. 
Ми зможемо особисто прогулятись містом, побачити славнозвісний пам’ятник козаку Рогу – символу міста. Та побачимо надзвичайно красивий та найбільший в Європі квітковий годинник.

 

Глеюватський кар'єр Центрального гірничо-збагачувального комбінату

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат – підприємство, що спеціалізується на видобутку, переробці та виробництві сировини для металургійної промисловості – залізорудного концентрату і обкотишів. Це єдине підприємство в Україні, котре одночасно використовує відкритий та підземний способи видобутку руди.

У звязку з виробничими обставинами можливо буде замінена на інші подібні об'єкти. Адже карєри усі діючі, на момент екскурсії може щось змінитись. 

Вершина Петрівського відвалу 

З вершини Петрівського відвалу відкривається надзвичайно красива панорама міста. Найбільше промислове місто у Європі як на лодоні. 

Водоспад "Білі Камені"

Дванадцятиметровий водоспад Білі Камені – це справжня родзинка Кривого Рогу. Експерти відносять його до кращих водоспадів України. «Білі Камені» знаходяться в передмісті Кривого Рогу, біля греблі Карачунівського водосховища. Місце біля водоспаду славиться хорошим ловом риби - тут водиться щука, короп, сазан, карась, тюлька, краснопірка, верховодка, ялець, головень, тарань, лящ, плотва, судак, товстолоб, сом, окунь, а також раки.

 

Недалеко від водоспаду – залізничний міст, з якого відкривається захоплюючий краєвид: з однієї сторони – водоспад і Карачунівське водосховище, з другої – майже весь Кривий Ріг. Найвищий міст Криворізького басейну (висота – 53 м, довжина – 161 м) побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Боголюбського.

 

 

Карачунівський гранітний кар'єр

На сьогоднішній день гранітний кар'єр не працює. Неймовірні карельські пейзажі тут створені не тільки людиною, але і за допомогою природи. Майже відразу після припинення роботи кар'єр був затоплений грунтовими водами. Тепер це місце вражає місцевих жителів і туристів своєю красою і є відмінним фоном для прекрасних знімків.

   УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Центральний"
Трьохмісні номери Двомісні номери з роздільними ліжками Двомісні номери зі спільним ліжком
3-місний (Три односпальних ліжка) 2-місний (Два односпальних ліжка) 2-місний (Односпальне велике ліжко),
2-місний (№1 Односпальне велике ліжко)
Учасники Клубу 933 UAH 983 UAH 983 UAH
Новачки 1011 UAH 1061 UAH 1061 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 07 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелі;
 • екскурсійний супровід протягом 2 днів;
 • сніданок в готелі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування поза межами готелю;
 • Сувенірна продукція з криворізького каміння – від 40 грн. і вище;
 • ;

Повернення коштів за поїздку можливо

Програма подорожі


П'ятниця 14 червня :
21:00 Виїзд з Жмеринки до Кривого Рогу
Субота 15 червня :
08:50 - 09:00 Приїзд до залізничної станція «Рокувата», Кривий Ріг.
09:00 - 10:00 Трансфер та поселення до готелю «Центральний»
10:00 - 10:45 Трансфер до старого залізного Кочубеївського рудника
10:45 - 12:30 Екскурсія до підземель Кривбасу – штольні, підземні штучні печери, локація зйомок українського фільму «Червоний»
12:30 - 13:00 Трансфер до музею гірничої техніки під відкритим небом
13:00 - 13:30 Огляд скансену гірничої техніки
13:30 - 14:30 Трансфер до готелю. Обід
14:30 - 14:40 Трансфер до району шахти «Гвардійська»
14:40 - 15:40 Відвідання криворізької зони відчуження (гігантські провалля) шахти «Гвардійська». Збір колекції криворізьких мінералів і гірських порід
15:40 - 15:50 Трансфер до майстерні поробного каміння
15:50 - 16:40 Відвідання цеху обробки криворізького каміння. Придбання криворізької сувенірної продукції
16:40 - 17:00 Трансфер до Жовтневого гранітного кар’єру
17:00 - 19:00 Огляд затопленого Жовтневого гранітного кар’єру. Купання в чистому озері. Сходження на відвал «Біла Гора»
19:00 - 19:20 Трансфер до костелу готелю «Центральний»
19:30 Вечеря. Вільний час. Прогулянка по вулицям міста та Шахтарським парком Покровськго району міста
Неділя 16 червня :
08:00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю
08:00 - 8:50 Переїзд до пам’ятника козаку Рогу – символу міста. Огляд пам’ятника. Оглядова екскурсія містом
08:50 - 09:00 Перехід до найбільшого у Європі квіткового годинника
09:20 - 10:00 Трансфер до Глеюватського кар'єру Центрального гірничо-збагачувального комбінату
10:00 - 10:40 Відвідування Глеюватського кар'єру Центрального гірничо-збагачувального комбінату
10:40 - 11:00 Трансфер до Петрівського відвалу
11:00 - 12:30 Сходження на вершину Петрівського відвалу. Огляд панорами найбільшого промислового міста у Європі
12:30 - 12:45 Трансфер до історичної частини міста
12:45 - 13:15 Екскурсія по центру міста
13:15 - 14:00 Обід у кафе «Два гуся»
14:00 - 14:15 Трансфер до району міста «Карачуни»
14:15 - 14:45 Відвідування водоспаду «Білі Камені»
14:45 - 15:00 Трансфер до Карачунівського гранітного кар’єру
15:00 - 16:00 Відвідування Карачунівського кар’єру. Купання у глибокому озері
16:00 - 16:30 Трансфер до залізничної станції «Кривий Ріг-Головний»
16:30 - 17:15 Вільний час (буде можливість потрапити до магазину АТБ). Посадка у потяг
17:28 Від’їзд групи
Понеділок 17 червня :
06:15 Прибуття у Жмеренку

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
50 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Центральний"
51 вільних місць із 51

Готель «Центральний» розташований в затишному районі Кривого Рогу. Поруч також є кілька супермаркетів, парк і річка Саксагань. На території готелю діє вільна WiFi-зона. Всі номери обладнані зручними ліжками, кондиціонером, холодильником та власною ванною кімнатою.

 
   Трьохмісні номери
Двомісні номери зі спільним ліжком
Двомісні номери з роздільними ліжками
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.