Тур-Клуб Бідняжка (Вінниця) | Заповідник “Трипільска культура”+Гранд-каньйон, 25 вересня
25 вересня 05:30
Час відправлення
25 вересня 22:30
Час повернення
Залишилось місць: 2
290 UAH
320 UAH

Заповідник “Трипільска культура”+Гранд-каньйон, 25 вересня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 470 км.

Ми відвідаємо цікавий заповідник «Трипільська культура», що знаходиться на території колишніх трипільців у селі Легедзине. Нині тут відтворено важливий історичний центр минувшини епохи неоліту. Також ми завітаємо у Гранд-каньйон який називають Маленькою Швейцарією. У Тальному побачимо мисливський замок Наришкіних-Шувалових (нащадків Потоцьких) кінця 19 століття знаходиться в колишньому графському парку. Вперед за пригодами разом з ТК Бідняжка.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Гранд-каньйон і Трипільські мегаполіси у Легедзине

  На території Черкащини у межах Тальнівського району зосереджено важливий та цікавий культурний заповідник «Трипільська культура», що знаходиться на території колишніх трипільців. Нині тут відтворено важливий історичний центр минувшини епохи неоліту. Вважається, що племена Трипілля за своїми соціально-економічними показниками досягали рівня передових ранніх цивілізацій Близького Сходу та Єгипту, а їх культурні памятки й нині є загадками для сучасних археологів та культурологів.

  Заповідник «Трипільська культура» – це відображення славного минулого черкаської землі, її загадок та таємниць. До складу заповідника входять 11 городищ (це межі Тальнівського, Уманського і Звенигородського районів). Трипільська культура – це археологічна культура епохи неоліту, назва якої походить від с. Трипілля (нинішня Черкащина, частково Київщина). Особливістю трипільської культури була висока майстерність розписів житла, предметів побуту. Це своєрідна та оригінальна культура.

  У селі Легедзене Тальнівського району створено Музей поселень-гігантів трипільської культури. Тут до уваги туристів представлені знахідки трипільської культури, зокрема речі побуту зі своєрідними трипільськими розписами та орнаментом. Цікавими та оригінальними у музеї є керамічні вироби. Своєрідним є і оформлення музею – він знаходиться під відкритим небом, а тому створює враження справжнього давнього поселення. Трипільська культура була однією з основних культур мідного віку. Особливістю цієї культури було її значне поширення між іншими народами. Ця мандрівка поверне нас далеко в минуле – не треба й машини часу – ми потрапимо в епоху неоліту! Отож, повернутися в минуле вже можна – просто відвідайте колоритний заповідник “Трипільська культура” на Черкащині!

  Нині заповідник «Трипільська культура» є комунальним закладом Черкаської обласної ради та знаходиться у підпорядкуванні управління культури Черкаської облдержадміністрації.

Мисливський замок Наришкіних-Шувалових

  Ми завітаємо у невеличке містечко Тальне що на Черкащині. Славиться воно справжнім мисливським замком Наришкіних-Шувалових (нащадків Потоцьких) кінця 19 століття знаходиться в колишньому графському парку. Велична будова в стилі французького ренесансу заросло деревами і кущами, але не дивлячись на це справляє значне враження. Старовинний герб Шувалових, прекрасний парковий фасад, замкові вежі – пишність і витонченість. Зараз замок на реставрації, тому всередину пройти не можна і він огороджений парканом, але ми попросимо охоронця щоб той пустив в середину і дозволив оглянути замкові підземелля, сподіваємось що нам таки пощастить.

Гранд-каньйон або «Маленька Швейцарія»

   Маленький фіорд в серці України – Буцький каньйон – мальовничий гранітний каньйон на річці Гірський Тікич біля села Буки (кордон Черкаської та Вінницької областей) входить в сотню найкрасивіших місць України і знаходиться на другому місці рейтингу «Сім чудес Черкащини». Утворений у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється у 2 мільярди років. Це місце унікальне тим, що тут знаходяться розвалини першої в Україні гідроелектростанції. 

  Рішенням облвиконкому № 288 від 13 травня 1975 року цьому об’єктові було присвоєно статус державної комплексної пам’ятки природи місцевого значення. Тут розташовані залишки ймовірно рукотворної споруди з величезних брил граніту, що дуже подібні до всесвітньовідомого Стоунхенджу. Цей «Український Стоунхендж» ще мало досліджений.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 260 грн. (для власників Клубних карт) та 290 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 10.09 орг.збір збільшиться на 30 грн.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки у заповідник 40 грн./особа
;
• харчуваня;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Неділя 25 вересня :
05:30 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 05.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
09:30 Орієнтовне прибуття у село Буки до 09.30, тут знаходиться Гранд-каньйон. Візьміть бутерброди, тут зможемо перекусити. Вільний час, фотографуємось.
11:30 До 11.30 збір біля автобуса, переїзд у Тальне. Прибуття у місто до 12.30. Побачимо мисливський замок Наришкіних-Шувалових. До 14.00 збір біля автобуса переїзд у Легедзине.
14:30 До 15.00 орієнтовне прибуття у Заповідник «Трипільська культура». Початок екскурсії. Обід (за бажанням можна буде замовити). Вільний час. Вхідні квитки оплачуємо додатково, вартість 40 грн./особа.
18:30 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 22.30. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.