23 серпня 09:00
Час відправлення
26 серпня 21:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
26 серпня 2018р.
110 EUR
120 EUR
Залишити відгук

“Архітектурний колорит Польщі"

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 2000 км.

Нам здається, чим далі їхати, тим цікавіші місця побачимо. І ми часто у себе під боком не помічаємо справжніх перлин. Не потрібно купувати дорогезні квитки на літак, аби побачити розбрендовану заморську країну, бо ми підготовили для вас унікальну подорож до сусідньої Польщі. Ми відвідаємо малий Рим - Сандомеж, польський Монмартр - Казімєж і ще багато гарних провінційних містечок, які назавжди закарбуються в пам'яті. А на останок побачимо доказ нацистських злочинів - концтабір Майданек

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Пшемисль

Або ж Перемишль - перлина південо-східної Польщі. Місто на березі річки Сян. Місто семи пагорбів з тисячолітньою історією. Розташувалось біля підніжжя Карпат, неподалік від українського кордону і тричі протягом 20-го століття ставало українським.
Величний і красивий, Пшемисль може похвалитися пам'ятками, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. Це друге найстаріше поселення на півдні Польщі після Кракова. Однією з родзинок міста є нахилена центральна площа Ринок, що йде від підніжжя пагорба Вознесіння. На площі познайомимось з бравим воякою Швейком;)
І ще однією з родзинок міста є - білий кам'яний Королівський Казімірський замок, зі своєю сильною історією і романтичною легендою. 
Також варті уваги Архікатедральний костел, Францисканський костел і костел Святої Терези. Їхні інтер'єри і оздоблення закарбуюються назавжди у нашій пам'яті
Ланьцут
У місті знаходиться одна з найбільш значущих пам'яток Польщі. Замок, що був зведений в першій половині XVII століття. Це найкрасивіший палацово-парковий комплекс, що був власністю князів Любомирських.
Мальовничий куточок, справжній скарб для тих, хто вміє цінувати красу і витонченість, а крім того він - один з найважливіших пам'ятників національної польської історії і культури. А Ланьцутський каретний двір віднесений до найбільш цікавої і найбільшої в Європі колекції старовинних карет. 
 
Жешув (Ряшів)
Столиця Підкарпатського воєводства Польщі. Простягається уздовж кордонів з Україною і Словаччиною.  Колись це було перехрестя торгівельних шляхів, які з’єднували Схід і Захід, Північ та Південь Європи. Сьогодні Жешув також лежить на важливій міжнародній трасі.
Історична частина міста зосереджена навколо середньовічного Ринку, на якому стоять перебудована у XIX столітті Ратуша та стародавня криниця.  До цінних пам’яток належать також: XIV-віковий готичний костел (фара) з дзвіницею, костел і монастир Бернардинів, стародавній  Kолегіум Піярів, дві синагоги.
Замок і ренесансний літній палац Любомирських (які були власниками Жешува до половини XIX століття) Замок - одна з головних визначних пам'яток міста.
 
«Сандомеж (Сандомир) - малий Рим»
Перлини Південно-Східної Польщі!) Старовинне польське містечко з десяти віковою історією, місцеперебування князів і резиденція королів, становив вузол торгового шляху, який вів із Західної Європи на Русь і далі на схід до Монгольської імперії. Містечко насичене старовинними та туристичними об’єктами: королівський замок, домініканський монастир, катедра із неймовірними інтер’єрами, храми і купецькі підвалами, з'єднані підземними коридорами. 
Місто розташоване на семи пагорбах, звідки і з'явилася назва «Малий Рим». У місті - красива ратуша 14 століття, якій дуже пишаються поляки. Вона побудована в епоху Відродження і по праву вважається серед усіх архітектурних споруд Польщі, одним з найкрасивіших.
У центрі ринкової площі знаходиться мерія. Поруч з Сандомирської ратушею знаходиться замок XIV століття. Він неодноразово перебудовувався, мабуть тому зараз він знаходиться у відмінному стані. Тут розташований Музей округу.
Є дві версії походження назви цього прекрасного древнього міста. Згідно найпопулярнішою - назва «Сандомеж» походить від двох слов'янський слів - «Сондо» (суд) і «світ». Тому, назва міста можна перевести, як «справедливий суд», що може вказувати на заклик правителів Сандомира до вирішення спірних питань не зброєю, а законом. Але, не залежно від того, яка версія більш правдива, цей чудовий місто варто уваги. Жителі Сандомежа - щирі, гостинні і привітні. 
 
Казімєж Дольний - перлина польського ренесансу!)
Одне з найпрекрасніших міст у Польщі, де в одне ціле об'єднується краса пейзажу і пам'ятники архітектури. Місто, яке здавна було шляхетським курортом на березі Вісли, назване на честь польського короля Казимира Великого. Нині воно насичене мистецькими галереями та крамницями, розміщеними у старовинних кам’яницях.
У цьому містечку ми зануримося у атмосферу середньовічного міста - відчуємо ожилі легенди про кохання, що змітає  усі кордони, аромати традиційної кухні і повністю поринемо у атмосферу затишних вулиць, котрі пам'ятають кроки великих художників і музикантів, аристократів і простолюдів. Не дарма Казимиж Дольний називають польським Монмартром!)
Оглянемо усі цікаві памятки. Парафіяльний костел з органом 1620 року, руїни готичного королівського замку, зерносховища 16-17 століть, каплицю святої Анни, ринкову площу, будинок Пшибілів, старий міський колодязь, польський та єврейський квартали. Все це створює неповторну атмосферу у місті і особливий клімат для творчості, тому це місто так любимо артистами і художниками.
Люблін
Місто з 700-річною історією, розташований на перехресті культур Сходу і Заходу, виявився місцем розквіту багатьох націй і релігій, свідком васальної присяги магістра Тевтонського ордена і укладення Люблінської унії, що поклала початок Речі Посполитої.
Дуже часто Люблін називають «маленьким Краковом», і це не дарма - місту є що показати. Головна визначна пам'ятка - Люблінський замок, побудований в 14 столітті.
Особливої увагу також заслуговує замкова каплиця св. Трійці. Незважаючи на те, що каплиця католицька, розпис і фрески на ній виконані в російсько-візантійському стилі. Недарма журнал «National Geographic» одного разу включив каплицю в число семи чудес Польщі.
Тут все просякнуто духом Середньовіччя: від вузьких вуличок до маленьких тріщин на старих будівлях. Люблін наполегливо доводить, що головна мета міста - передати автентичність Середньовіччя.
Не можна оминути і інші пам'ятки Любліна. Краківська брама побудована в 14 столітті і є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Любліна.
Крім того, як і в кожному поважному старовинному місті, в Любліні є підземний хід, куди зараз пускають туристів. Ходи і зали розмістилися на трьох підземних рівнях на глибині від 9 до 12 метрів. Маршрут проходить під люблінським Старим містом. Кульмінацією підземної пішої екскурсії є мультимедійна візуалізація Великої люблінської пожежі, що трапилася 2 червня 1719.
Майданек
За 4 км від центру Любліна знаходиться колишній нацистський концентраційний і винищувальний табір. Одне з небагатьох місць, яке зберегло докази злочинів нацистів. Практично все залишено в тому вигляді, в якому вони його утримували.
У концтаборі відкрито кілька бараків, крематорій і газові камери, стіни яких зберегли синій наліт від Циклону-Б і сліди нігтів людей, які намагалися вибратися назовні. Перебуваючи там, складно стримати емоції, тремтіння самовільно біжить по шкірі.
Замосць 
Його також називають «Східною Падуєю», за зразком якої його збудовано, та «Перлиною ренесансу», оскільки тут зосереджені твори незвичайної краси та великої історичної цінності. 
Унікальність Замості в тому, що це одне з небагатьох міст в цій частині Європи, побудоване за принципом “ідеального міста”. Замості вдалося зберегти образ епохи Відродження та за всю історію свого існування Старий центр міста зберігся майже без змін і внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Серце Замості – це площа Ринок (розміром 100*100 м) зі стрункою баштою на ратуші, кам'яниці з суцільними аркадами, які оточують всю площу, будинки купців з багатим декором. Маленьке, провінційне, але напрочуд гарне, воно побудоване в кінці XVI століття гетьманом Яном Замойским за проектом італійського архітектора Бернардо Морандо. Замость (це на польський манер) став зразком архітектури епохи Відродження і одночасно неприступною фортецею.
Shopping) Як ви знаєте, в Євросоюзі деякі речі помітно дешевші, тож поєднаємо приємні прогулянки із корисними покупками у найпопулярніших супермаркетах та торгових центрів.
 
Їхати до Польщі і назад ми будемо потягом - це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда. А на території Польщі ми будемо пересуватися по нашому маршруту на комфортабельному автобусі.
Фірмовий швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 715/716 Київ — Львів — Перемишль.
Квиток на потяг купують організатори подорожі!
Для того, що перетнути кордон з Польщею в рамках безвізового режиму, необхідно мати біометричний закордонний паспорт!
 
Друзі, якщо ви з інших міст, ви також можете долучитися до нашої мандрівки. Але обов'язково повідомити організатора!)
Наш потяг їде через міста: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Проживання

Зверніть увагу! 1 ніч в Жешуві ми будемо проживати в комфортабельному готелі (2х та 3х містне розміщення) зі зручностями (туалет, ванна) в кімнатах.

Харчування в подорожі

Ціни на продукти в супермаркетах є досить помірними, якісніші та дешевші ніж в Україні. Комплексні обіди в закладах швидкого харчування орієнтовно 10-15 злотих. 

Валюта

Злоті можна буде поміняти у Польщі, але з власного досвіду радимо брати з собою гривневу банківську картку (вигідний курс ПриватБанку у конвертації) для безготівкових розрахунків. 

Варто знати! Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Правила перетину кордону для неповнолітніх

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Foto Hostel Lublin
4-місний (4-місний),
3-місний (3-місний)
2-місний
Учасники Клубу 110 EUR 120 EUR
Новачки 120 EUR 130 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 09 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 16 липня 09:00 Орг.збір підвищився на 10 EUR, а з 01 серпня 09:00 зріс ще на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання 3 доби по містам;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • квитки на потяг Інтерсіті - 899,72 грн. (в дві сторони) Квиток купують організатори подорожі;
 • особисті витрати;
 • (за бажанням!) вхідний квиток до замкової каплиці в Любліні 15злотих;
 • (за бажанням!) підйом на вежу у Любліні 7 злотих;
 • (за бажанням!) замок у Ланцюті, стайні, музей карет 35 злотих;
 • харчування;

Програма подорожі


Четвер 23 серпня :
09:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Київ-Перемишль"
15:00 приїзд до польського містечка Перемишль
15:30 - 17:30 екскурсія по місту
17:30 - 18:30 переїзд до Жешува
19:00 - 21:00 екскурсія по місту
21:00 - 22:00 поселення
П'ятниця 24 серпня :
08:00 - 08:30 сніданок
08:45 - 09:15 переїзд у Ланцют
09:30 - 12:00 екскурсія по палацу і каретному дворі
12:30 - 14:30 переїзд до Сандомиру
14:30 - 16:30 прогулянка по містечку, яке прозвали «Малий Рим»)
17:00 - 19:30 переїзд та екскурсія в Казімєж Дольний
20:00 - 21:00 переїзд до Любліна
21:00 приїзд в Люблін та поселення в готель
Субота 25 серпня :
07:00 - 08:00 сніданок
08:00 - 10:00 вирушаємо до Замосця
10:00 - 11:00 екскурсія по місту
11:00 - 12:00 вільний час
12:00 - 13:30 переїзд до Майданеку
13:30 - 15:00 екскурсія в Майданеку
15:00 - 16:30 переїзд до Любліну. обід/вільний час
16:30 - 18:30 екскурсія по місту Люблін
18:30 - 21:00 вільний час, прогулянки по магазинам-шопінг)
Неділя 26 серпня :
07:00 виселення та переїзд по Перемишля
10:30 - 12:00 вільний час для шопінгу
13:00 вирушаємо поїздом Інтерсіті+ "Перемишль-Київ"
21:00 повернення до додому

Транспорт

 • Eurobus Poland
4 вільних місць із 51

4743393531272523211713951
48444036322826242218141062
49
50454137332919151173
51464238343020161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Foto Hostel Lublin
1 вільних місць із 49

Хостел розташований в самому центрі міста Люблін. Просторі, світлі кімнати мають дво, три, та чотиримісне розміщення. Зручності загального користування (душові кабінки, туалети, умивальники) знаходяться на поверсі. Фен, праска знаходиться на рецепції.
У нашому розпорядженні також є загальна кухня, де можна приготувати собі їжу (електрична плита, мікрохвильова піч, чайник, кавоварка, необхідний посуд)  і вітальня з телевізором. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАлла Кравченко
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Подорож пройшла на всі 100. Організація на вищому рівні. Так тримати.
Вже чекаю наступну подорож з Бідняжками!!!


Marina Popil
“Архітектурний колорит Польщі" (23 серпня 2018р.)
Дуже велика подяка тур клубу * Бідняжка* за цікаву екскурсію. Оля Салтан - ти велика молодчинка, ми щиро вдячні за твою допомогу та підтримку.Дуже цікаві та захоплюючі розповіді Андрія - це людина своєї справи, справжній гід та професіонал).Подорож була насичена, різноманітна та інтенсивна.Прекрасні, затишні готелі та хостели,комфортабельний автобус та порядний водій.Залишились приємні, позитивні спогади. Бажаю вашому клубу друзів для друзів процвітання, цікавих подорожей та приємних клієнтів!!!


Елизавета Гардыга
“Архітектурний колорит Польщі" (23 серпня 2018р.)
Всем добрый день!Хочется поделится своими впечатлениями о поездке в Польшу. Ездили с Бедняжками впервые. Никаких нареканий нет, одни положительные впечатления. Наша поездка превзошла все ожидания! Огромная благодарность организаторам, сопровождающей Оле, экскурсоводу Андрею и нашему водителю. Чувствуется серьзный подход Бедняжек к своей работе. Гостинница и хостел порадовали чистотой, аккуратностью и уютом. С питанием так же не возникло проблем. В первый день нас завезли в супермаркет и мы запаслись продуктами, кстати, цены и качество действительно приятно удивили. На следующий день нам организовали завтрак в гостиннице, на который предоставили приятную скидку. Во время всей поездки царила приятная, дружественная атмосфера, в этом есть огромная заслуга нашей сопровождающей Оли и экскурсовода Андрея. Ребята большие умнички, проффесионалы своего дела и просто замечательные люди!
Теперь о самой Польше. Впечатлений масса. Действительно удивительная страна! Честно говоря, мы с мужем не ожидали, что тут настолько здорово)). Очень красивая архитектура, вс в идеальном состоянии. Чудесные пейзажи за окном, не давали нам скучать во время переездов из города в город. Так как практически в каждом городе нам давалось свободное время, то мы имели прекрасную возможность прогулятся по центральным городским улочкам, заглянуть в кафешки и отведать национальных блюд. Кстати, сопровождающие информируют, куда именно лучше сходить, чтобы вкусно и недорого покушать. За это отдельная благодарность, так как не тратишь время на поиски нормального кафе)). Очень порадовали наши вечерние прогулки по Люблину. Ночной Люблин это нечто! Впрочем как и каждый город в котором мы побывали, сложно выделить место, которое нам понравилось больше, всюду по своему интересно. Отдельно хочется отметить поездку в концлагерь Майданек. Это место поражает, берт за душу, заставляет о многом подумать...люди должны знать историю, хоть и страшную. Поэтому, однозначно советую посетить эту екскурсию.
Но закончить хочу на позитивной ноте. Дорогие Бедняжки вы лучшие! Огромная вам благодарность за вс! Обязательно поедем с вами ещ и ещ))).


Мирослава Пєшкова
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Що можна покращити:
1) інший автобус, так як в цьому було тіснувато, здалося, що він розрахований на дітей
2) в кінці екскурсії музеем Майданек було б краще, як би автобус чекав группу на паркінгу біля мавзолею, щоб не витрачати час на повернення до автобусу.

В цілому дуже задоволені поїздкою, ще раз дякуємо!


Відповідь: Мирослава, доброго дня) Дякуємо Вам за відгук. Ми розглядаємо всі зауваження наших екскурсантів і робимо все, аби наступні поїздки були ще кращими і комфортнішими. Нам дуже приємно, що ви не стоїте осторонь і даєте нам поради як покращити наші подорожі. Щодо автобуса. Ми вже написали перевізнику і автобус замінять в наступній поїздці) Щодо Майданека, то, нажаль, автобусам в'їзд на територію заборонений. Лише легкові автомобілі і мотоцикли можуть заїхати. Під час оплати парковки, нам пояснили правила пересування по території. Мирославо, ще раз прийміть наші вибачення і до наступних зустрічей у наших подорожах).

Олена Луговська
“Архітектурний колорит Польщі" (23 серпня 2018р.)
Щиро вдячні організаторам ,Олі та Вові, за чудову подорож , цікаві екскурсії Андрія,який ,крім того,що допомагав з перекладом,навчав нас основним словам та фразами на польській мові. Одним словом, людина - професіонал! Поїздка була настільки захоплюючою,що навіть не відчувалось втоми. Люди різного віку,які були в подорожі, отримали задоволення від побаченого,почутого і, звісно ж,від дружньої,позитивної атмосфери спілкування. Від подорожі залишаться незабутні враження, приємні спогади і вдячність організаторам за піклування, увагу до кожного і неймовірний позитив!


Тетяна Слободянюк
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Чудова й незабутня подорож! Безліч позитивних вражень, емоцій! Назва туру повністю відповідає дійсності. Безперечно, архітектурнмй колорит Польщі! Кожне містечко вражає, має свої цікавинки, варте уваги, одне краще іншого.Раджу всім відвідати ці невеликі міста Польщі й побачити їх красу та унікальність!Замосць, Люблін, Ланьцут, Жешув... назавжди закарбуються в памяті.Важливо, що включений в екскурсію Майданек, місце, про яке не можна забувати,маємо знати історію... Екскурсія має цікаву програму, насичена інформацією,памятками. Поїздка відбулася в жовтні й осінні неймовірні барви та сонце зробили її ще колоритнішою!Так хотілося продовжити тур хоча б на день! Організація подорожі на високому рівні. Хороший готель у Жешуві та хостел у Любліні.Приємною несподіванкою став смачний сніданок у готелі Два братанкі. Дуже дякую Вові за добре продуманий маршрут подорожі, роботу,за вечір знайомств, позитив і чудовий настрій, яким заряджали нас, допомогу. Бажаю Вам успіхів, вдячних екскурсантів!Буду чекати інші цікаві тури. Особлива подяка Андрію за неймовірно цікаві,пізнавальні розповіді, бажання допомогти, підказати все необхідне.Так тримати! Будемо мріяти про подорожі! До зустрічі з турклубом Бідняжка! Винайкращі!


Тетяна Козир
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Дорогі Бідняжки!!!! Це була крута та незабутня подорож!!! Чудова організація, цікаві екскурсії, круті супроводжуючі Оля та Вова!))))) Дякую Вам велике! Ви відкрили для мене Польщу! Сподіваюсь на нові захоплюючі подорожі!!! Ви НАЙКРАЩІ!!!!!)))))))))))))))))


Владислав Боярко
“Архітектурний колорит Польщі" (28 червня 2018р.)
Все було чудово. Всім рекомендую поїхати на цей тур через місяць. З побажань: коли будете домовлятися за автобус, зробіть так, щоб то чудо, яке возило нас, нікому більше не псувало настрій від поїздки. Організаторам спасибі за все. Оля Салтан - ти найкраща)))


Ольга Пйонтик
“Архітектурний колорит Польщі" (12 жовтня 2018р.)
Від себе та моєї супутниці, велике дякую Бідняжки за те що ви є! Подорож до Польщі видалась чудовою, безліч якскравих вражень і незабутніх моментів. Так ми дуже втомились, але воно того вартує. Шкода що подорож коротка, хотілося б ще хоч трошки. Так як і багато хто не розумію, як за такі гроші можна було зробити таку відмінну подорож. Автобус чудовий, зручний. Водію передавайте подяку велику, бо ми хотіли підійти, але не встигли. Готелі та хостели це взагалі щось неймовірне, чистота, зручність, комфорт. А які зручні ліжка! Набагато краще ніж очікувалось, готувались до спартанських умов, а отримали люкси. :) Екскурсовод дужедуже хороший. Знає історію Польщі чи не краще за поляків. Цікаві розповіді і легенди, і взагалі чудова людина, хотілося б зустрітися іще не раз. І Володя, наш супроводжуючий, веселий, приязнай, стриманий, толерантний. Велике Вам дякую за працю, за зусилля поєднати людей з різними інтересами, хотілось би теж зустрітися не один раз. Дякую всім нашим учасникам туру за гарні спогади, теплу компанію, надіюсь на зустріч в подальшому!


Андрей Дрыжук
“Архітектурний колорит Польщі" (23 серпня 2018р.)

Всім привіт я сразу по делу
Чув про Бідняжки багато де і багато від кого але не наважувався з ними подорожувати. Затягнула мене сюди моя дружина за що я їй вдячний. Я назвав цю подорож подорож за 100. Але на мою думку це дуже дешево для такої подорожі. Вгагалі то я в захваті від інтенсивністі та насиченісті всего шо там було. Раджу тим хто надумав, придбати кроссівки тому що ходити треба буде багато. З мовою проблем не було не можеш сказати тикни пальцем. Номера в готелі та в хостелі дуже класні. Потратили на 2 в суммі з покупками до дому та поїздка на все 400 євро причому нівчому не отказували. Ми не самі їхали з нами була наша нянямама, супроводжуюча Оля, як хочете так і називайте. Яка дуже хороша людина всіх нас до купи збирала підказувала та терпіла).якщо у вас др попадае на подорож вас чекае сурприз). Взагалі класна людина завдяки їй ми були як велика родина). З нами був також гід. Але це не просто гід це гідіще от Бога чувак не тупо розказуе про дати там всякі занудні а все з ізюмінкой як то кажуть.що тобі цікаво його слухать і не хочеться щоб він мовчав а розповідав все більше і більше Клікуху йому придумав Мойсей який нас водив не не по пустинці) А по Польщі. видно шо сам вже тут був не 10 раз майже кожну вуличку знае. Водій наш теж красавец як то кажуть польский шумахер!!Раджу всім непошкодуете на порож 100 евро а віддача від команди Бідняжок в 1000. Так тримати Бідняжки!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Олена - 28 серпня 19:07
Олена та Євгенія Архітектурний колорит Польщі (23-26 серпня) Щиро вдячні організаторам ,Олі та Вові, за чудову подорож , цікаві екскурсії Андрія,який ,крім того,що допомагав з перекладом,навчав нас основним словам та фразами на польській мові. Одним словом, людина - професіонал! Поїздка була настільки захоплюючою,що навіть не відчувалось втоми. Люди різного віку,які були в подорожі, отримали задоволення від побаченого,почутого і, звісно ж,від дружньої,позитивної атмосфери спілкування. Від подорожі залишаться незабутні враження, приємні спогади і вдячність організаторам за піклування, увагу до кожного і неймовірний позитив!
Marina - 03 вересня 18:22
Дуже велика подяка тур клубу * Бідняжка* за цікаву екскурсію. Оля Салтан - ти велика молодчинка, ми щиро вдячні за твою допомогу та підтримку.Дуже цікаві та захоплюючі розповіді Андрія - це людина своєї справи, справжній гід та професіонал).Подорож була насичена, різноманітна та інтенсивна.Прекрасні, затишні готелі та хостели,комфортабельний автобус та порядний водій.Залишились приємні, позитивні спогади. Бажаю вашому клубу друзів для друзів процвітання, цікавих подорожей та приємних клієнтів!!!
Юлія - 05 вересня 14:50
ВІдкук від мами)))Добрий день, друзі! З Бідняжками подорожую не вперше, але цього разу подорож по Архітектурній Польщі нам з чоловіком подарувала дочка, за що ми їй дуже вдячні.Ще в Вінниці на залізничному вокзалі нас з щирою посмішкою зустріли супроводжуючі Оля і Вова. Дуже великий плюс в тому, що до Польщі ми їхали потягом, а там нас чекав комфортабельний автобус. І почалось найцікавіше. Три дні ми їздили, ходили, дивились якзаворожені, ловили кожне слово нашого екскурсовода Андрія, який приємним голосомрозповідав багато цікавого. Наша супроводжуюча Олічка – взагалі дівчина-весна, все усміхнена,приємна, кожному приділила увагу і знайшла гарне слово. Молодець!!!Подорож продумана до дрібниць, що побачити, де можна поїсти, навіть, вибачте, де сходити в туалет. Готель і хостел чудові. Там чисто, затишно. Автобус комфортабельний, водій супер.Група зібралась чудова, всі на позитиві, ніхто не запізнювався. Під час подорожі всіСпілкувались між собою, всіх згуртовували Оля і Андрій. Друзі, дуже хочу зустрітись в наступній подорожі. Від поїздки залишились тільки гарні, позитивні, незабутні враження!Друзі, всім рекомендую, беріть зручне взуття і гайда за мрією з Бідняжками!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.