08 жовтня 06:00
Час відправлення
09 жовтня 01:00
Час повернення
Залишилось місць: 4
280 UAH
305 UAH
Залишити відгук

Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня

Тип: Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 440 км.

Друзі, поїхали осіннього вихідного, що перенасичений подіями в Кам'янець-Подільський!) Обіцяємо, день буде насиченим: - 2 фортеці: Хотинська і Кам'янець-Подільська - захоплююча піша екскурсія по Кам'янцю - катання на БРДМах - Фестиваль пива - ОКТОБЕРФЕСТ - Фестиваль повітряних куль

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Супроводжуюча:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Розпочнемо ми свою мандрівку  однією із найцікавіших фортець нашої країни. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її... Хотинська фортеця одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні, є також і одним із семи чудес країни. Знаходиться вона в місті Хотин Чернівецької області.
Існує цікава версія щодо походження назви міста. Кажуть, вона утворилася від слова «хотіти». І дійсно, Замок в Хотині мав вигідне розташування – він знаходився на перетині важливих торгівельних шляхів і завжди був мрією для завойовників. Хотинськими землями прагнули володіти польські королі, молдовські господарі, турецькі султани. За наказом короля Данила Галицького, на місці дерев’яної фортеці було побудовано кам’яну, що стала однією з наймогутніших укріплень Східної Європи.
 

На подвір’ї Хотинського замку знаходиться старовинний колодязь, глибина якого становить 62 метри. Навіть сьогодні можна черпати воду з нього. Вода тут дивовижно смачна!


Безымянный

Беріть з собою бутербродики, влаштуємо пікнічок біля фортеці!)

Ситі і відпочивші, ми вирушимо далі до старовинного міста, яке за незвичайну красу називають «квіткою на камені» -  Кам’янця-Подільського.

Сучасна історія міста нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам’ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам’яток Кам’янець поступається лише Києву та Львову.

1425639314_12089706.2462ez67hu

Ви все ще сумніваєтесь, чи варто їхати?) Варто – так вирішило журі конкурсу «7 чудес України» і самі українці, коли віддали за Кам’янець-Подільський більшість своїх голосів під час всенародного голосування!

DxBdOZPs3yc

Кам’янець-Подільський - містом-музей під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста – практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.

центр

Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.
Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України. Перші споруди фортеці належать до XI-XII століть, а основні укріплення – до XVI-XVII століть. Оборонні укріплення в Кам’янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. У XIV-XV століттях фортеця була головним форпостом князівства Литовського на Поділлі, а з 1434 року і до кінця XVIII століття – Речі Посполитої.
Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі. Незважаючи на численні спроби взяти фортецю штурмом ворожими арміями, за весь час це вдалося лише одного разу – в 1672 році турецькій армії.

DSC_0097

До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк.
Після екскурсії буде вільний час - всі бажаючі зможуть покататись на БРДМах!)

287701_original  btr_4

Незабутні емоції на борту БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина) - оригінальний спосіб побачити мальовничі пейзажі з каньйону річки Смотрич, оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з пам'ятниками історії, які приховані від поглядів звичайних туристів, але є важливою складовою архітектурного ансамблю Кам'янецької фортеці.
 

brdm7 brdm3

Навіть якщо ви вже бували в Кам’янці раніше, то вам все одно буде цікаво, бо ми побуваємо там саме коли будуть аж два фестивалі - Фестиваль повітряних куль для любителів краси та романтики. Впевнені, споглядання польоту повітряних куль залишать незабутні спогади, а хто вирішить політати, той поготів!)

Безымянный

Саме в Кам’янці-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям, про що йдеться в листі Мацея Каспровича професора фізики у семінарії Подплавського в Кам'янці, до свого колеги Яна Шнядецького. Оригінал листа зберігається у відділі рукописів бібліотеки Ягелонського Університету у Кракові (Польща).

1

2

А також для поціновувачів пива - Фестиваль "Октоберфест" - необмежена кількість пива і смачних закусок, різноманітні розваги та традиційні пивні частування, запальні виступи фольклорних та рок-колективів!)

Безымянный1

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми будемо використовувати РАДІОГІД – дуже зручний та корисний пристрій!)
 
Студенти, візьміть з собою студентські квитки!
 
Орг збір становить:
- 240 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);
- 265 грн для новачків.
 
Зверніть увагу!
З 26 вересня орг. збір збільшиться на 20 грн.
З 30 вересня орг. збір збільшиться на 20 грн.
Не зволікайте!) Реєструйтесь, всім потрібні аванси!
 
Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс в сумі 100 грн, а за 10 днів до виїзду доздати решту!
 
(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
 
До орг. збору входить:
– проїзд у комфортабельному автобусі;
– екскурсійний супровід;
– 10 грн на допомогу учасникам АТО;
– податки;
– 24 години на добу організаторської підтримки:))
Додаткові витрати:
- вхідний квиток до Хотинської фортеці – для дітей віком від 7 до 14 років та студентів (при наявності студентського квитка) – 10 грн, для дорослих  – 20 грн;
- вхідний квиткок до Кам'янець-Подільської фортеці (дорослий -25 грн , студентський і дитячий -  15 грн);
за бажанням! покатухи на БРДМі - для Бідняжок 135 грн1 год - з людини 
 
Увага! Реєстрація на польоти здійснюється самостійно! За телефоном: 067 676 27 17
Політ на повітряній кулі коштує  2000 грн з людини, тривалість польоту - 50-60 хв (в залежності від швидкості вітру)
 
Організатор подорожі: 
– Іра Рибачок                – 096 94 76 310; 093 262 87 53    до 4 жовтня пишіть, дзвоніть на Viber або в Вкvk.com/id55252321
 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

 

 

 

Програма подорожі


Субота 08 жовтня :
06:00 збір в карманчику навпроти центрального автовокзалу та виїзд
11.00 - 11:30 прибуття в Кам'янець-Подільський, санітарна зупинка та сніданок на заправці "Окко"
11.30 - 12.00 переїзд до Хотинської фортеці
12.00 - 13.30 екскурсія фортецею
13.30 - 14.30 вільний час, пікнік - беріть щось смачненьке і щось під зад))
14.30 - 15.00 переїзд до Кам'янця-Подільського
15.00 - 18.00 початок екскурсії по місту та Камянець-Подільській фортеці та спостереження польоту повітряних куль над містом (орієнтовний час запуску 16.00 год)
18.00 - 20.00 вільний час (катаємось на БРДМах, фотографуємось, купуємо сувенірчики, милуємось красотами старого міста), можна повечеряти на території фортеці або на свій розсуд в якомусь іншому цікавенькому місцевому закладі (а їх там купа!))
20.30 збір біля автобусу та виїз додому
Неділя 09 жовтня :
01.00 орієнтовне прибуття додому, зупинка на в’їзді в місто (Західний автовокзал) та на платформі Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Neoplan біло-зелений 51 місце
 • VOLVO (сірий, 53 місця)
4 вільних місць із 51

47433935312725211713951
484440363228262218141062
49
5045413733292319151173
5146423834302420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожей
Фестиваль кубку з повітроплавання та "Oktoberfest" в Кам*янці + Меджибіж (07 жовтня 2017р.)
Дякую за чудову подорож!


Олег Орищук
Фестиваль кубку з повітроплавання та "Oktoberfest" в Кам*янці + Меджибіж (07 жовтня 2017р.)
Всім привіт =) пару слів про Меджибіж це моя перша фортеця (яку я бачив ) потужне захоплююча будівля з цікавою історією !! Триває реконструкція думаю з кожним роком там можна буде побачити щось нове також на території є памятка голодомору яка дійсно нагадує про ті жахливі часи , все зроблено інформативно для істориків буде дуже цікаво !!! Камянець - о да це не велике місто яке реально вражає собори , церкви ,фортеця ,архітектура , в нас був цікавий гід який підкреслив всі тонкості цього міста (мені сподобалось )!!!! А саме цікаве це фестиваль кубку з повітроплавання в мене аж слюна тече коли я це все бачив .... рекомендую піти на виставку мініатюрних замків по перше дуже цікаво все оформлено а саме головне це найвища точка для споглядання на фестиваль повітроплавання !!!! Дякую бідняжкам за те що вони є ! Гарного вам дня Олег .


Аліса Бондаренко
Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня (08 жовтня 2016р.)
Поездка была уже давно, детали смутно вспоминаются, но однозначно все было здорово) Спасибо!


Відповідь: Аліса, раді, що Вам сподобалось!) До нових зустрічей у нових подорожах!)

Юрій Арістов
Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня (08 жовтня 2016р.)
Усе було чудово!!!!!!!!!
Рекомендую!!!!!


Альона Авраменко
Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня (08 жовтня 2016р.)
Майже рік тому ми дебютували з Бідняжками і першою поїздкою у нас була поїздка в Хотин та на Фестиваль повітряних куль в Камянці.Я вже не памятаю, який був автобус чи водій, а от екскурсовод був дійсно крутий і, думаю, саме завдяки йому я, не побоюсь цього слова, закохалась в Камянець-Подільський. Якщо цього року в когось є сумніви їхати чи не їхати на цю екскурсію, моя порада - ЇДьТЕ! Варто хоча б раз побачити Хотинську фортецю, посидіти на схилах біля неї, влаштувати там пікнік і обовязково скуштувати наливки, які там продають))
Нам пощастило з погодою, тому ми мали прекрасну можливість спостерігати за повітряними кулями і це справді захоплююче, а от фестиваль пива насправді це пару палаток з пивом, яке продається в будь-якому магазині, тільки ціни на нього в три рази вищі)))можливо цього року щось зміниться)Светлана Якубич
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж, 20 травня (20 травня 2017р.)
Поездка очень понравилась. Отдельное спасибо организаторам поездки!Организовано и продумано все до мельчайших подробностей.


Тетяна Іванова
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж, 20 травня (20 травня 2017р.)
Камянець чудове, гарне місто, з великою кількістю історичних будов. Екскурсовод Оля приємна позитивна дівчина. Автобус теж був непоганий. Була гарна поїздка за виключенням того, що ми так і не побачили найголонішого - фестивалю повітряних куль(( Тепер магнітик не заслуговує місця на холодильнику((


Елена Коваль
Фестиваль повітряних куль в Кам*янці + Меджибіж, 20 травня (20 травня 2017р.)
Молодцы БЕДНЯЖКИ. Моей семье очень понравилось путешествовать с ВАМИ. Организация - на высшем уровне, все продумано. Море замечательных впечатлений. Спасибо огромное БЕДНЯЖКИ, что ВЫ есть у нас.


Олександр Когут
Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня (08 жовтня 2016р.)
Все було на найвишому рівні .Єдине якщо можна дати більше часу побути на самому фестивалі, дуже мало вільного часу.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.