23 червня 07:00
Час відправлення
23 червня 22:00
Час повернення
Залишилось місць: 2
320 UAH
350 UAH
Залишити відгук

Перлини Вінничини

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 450 км.

Давайте разом мандрувати рідним краєм! На нас чекають розкішні палаци та прекрасні маєтки, що нагадують казкові замки, чудова природа та чисте повітря! Ми побачимо архітектурні перлини області: панський маєток Бжозовських в Соколівці, палац Четвертинських в Антополі, прекрасну садибу Собанських у Верхівці та український "Білий дім" в Чорномині.

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Перлини Вінничини

Соколівка

Однією з найцікавіших пам’яток Вінниччини є панський маєток у селі Соколівка, що сховалось крижопільському бездоріжжі. Точніше не сам маєток, а його брама. З кованими решітками, бійницями, караульними нішами та шатровим дахом з флюгером.

На сьогодні в Соколівці майже повністю зберігся комплекс резиденції Бжозовських, огороджений потужним муром з декількома брамами та декоративними башточками. До комплексу садиби також входять два скромних садибних будинки (палаци) та господарські приміщення: офіціна, комора, льодовня, будинок управляючого. Маєток оточує парк з розкішною альтанкою.

Свій перший маєток Фелікс Бжозовський збудував у Соколівці на початку XVIII сторіччя. Скромний будинок згорів у 1811-му. Нову класичну садибу звели у 1820-му. Одноповерхова прямокутна будівля прикрашена хіба що портиком з чотирма тосканськими колонами.

Пізніше, у середині ХІХ століття, син Фелікса, Кароль Бжозовський добудував до старого будинку нову палацову будівлю. Новий двоповерховий палац також вийшов дуже скромним: з прикрас були лише пілястри та чотири балкончики по краях, від яких збереглися лише кронштейни.

Антопіль

Палац Четвертинських в Антополі розташовано на пагорбі в центрі села. Чудова будівля на два поверхи зведена в класицистичній манері з добудованими одноповерховими "крилами" в стилі неоренесансу.

Фасадний вхід будівлі прикрашено галереєю з відкритою колонадою з чотирьох колон. Увагу привертають оригінальні балкони з кованими решітками на рівні другого поверху. Усередині частково збереглося багате оздоблення інтер’єру, в тому числі ліплення та розкішні мармурові каміни. Перед палацом розташувався чудовий мармуровий фонтан.

 

Спочатку палац, як і весь населений пункт Антопіль, був власністю польського князя, спадкоємця Рюриковичів, Антонія Яна Святополка-Четвертинського, брацлавського каштеляна. Він побудував його в 1830 році. Потім, приблизно в 1870-х роках, маєток перейшов до нових господарів – Ярошинських. Тоді були зведені господарські будівлі, що збереглися до сьогодні: голубник, гараж, стайня, склад, льодовик, а також цегляна огорожа і ворота. За СРСР тут був будинок відпочинку, а потім – інтернат для душевнохворих, який діє досьогодні.

Верхівка

Садиба Собанських у Верхівці є пам’яткою архітектури національного значення, що не поступається багатьом європейським замкам красою та величчю. Побудований комплекс був в 1890-х роках.

Цей палац дуже добре зберігся, оскільки тут розміщується місцевий сільськогосподарський коледж, який стежить за всією територією і тримає її в цілості. Польські аристократи Собанські викупили Верхівці у відомого графа Потоцького і почали там будівництво великої резиденції. У селі було закладено не тільки палац, але й парк площею в 30 га. Створювався він за проектом майстра Кроненберга, а дерева для нього привозили із Західної Європи та різних куточків України. Архітектором палацу був Косаревський.

Величезну двоповерхову будівлю побудували в стилі необароко. Палац розділено на два внутрішніх обсяги з коридорною системою планування. Прикрашають його дві вежі. Фасади будівлі різні, з елементами декору доричного ордера і бароковими архітектурними деталями. На території парку відмінно збереглася альтанка, є дві стайні, господарські будівлі, навіть будинок для челяді. Цікаві також в’їзні ворота з високою кам’яною стіною.

Чорномин

Чорноминський палац, розташований у Вінницькій області, приваблює туристів своєю подібністю до Білого дому в США. Історична та архітектурна пам’ятка потребує реконструкції, але досі має величний вигляд. Споруда знаходиться на пагорбі, тому її добре видно здалеку.

Село Чорномин розташоване у Вінницькій області вздовж річки Південний Буг, де на пагорбі Миколою Чарномського, керуючим маєтком знаменитої графині Софії.

Палац був побудований на початку 19 століття. Ходять чутки, що при будівництві використовувалися креслення американського особняка, побудованого у Вашингтоні. Але між цими двома будинками є як подібність, так і відмінності. Актовий зал з висотою стель близько 15 метрів дійсно нагадує Овальний кабінет у Вашингтоні. Більш правдоподібним поясненням є те, що обидва будинки були виконані в дуже модному тоді палладіанським стилі. До слова сказати, італієць Франц Карлович Боффо, який побудував цей особняк, згодом став головним архітектором Одеси і автором знаменитої Потьомкінських сходів .

Звичайно, цей особняк, як і багато історичні пам`ятники, потребує реставрації, але він все ще зберіг свою минулу пишність і монументальність. При найближчому розгляді можна відчути дух тієї епохи. У стінах особняка сьогодні розташовується середня школа.

Харчування:

Друзі, зверніть увагу: у нашій подорожі не передбачено організованого харчування. Тому запасайтесь із дому бутербродами, термосами з чаєм, питною водою та іншими смаколиками. Ми зможемо розміститись в парку біля палацу у Верхівці та влаштувати обід.


 

Організатор подорожі: Наталія Примак: (098)322-05-38.

Організаційний збір


Учасники Клубу 320 UAH
Новачки 350 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;

Програма подорожі


Субота 23 червня :
07:00 - 07:00 виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
10:00 - 11:00 огляд "Білого дому" в Чорномині
13:00 - 14:00 екскурсія садибою Собанських у Верхівці
14:00 - 15:00 час на обід
15:30 - 16:30 переїзд до маєтку Бжозовських в Соколівку, екскурсія
18:00 - 19:00 оглянемо палац Четвертинських в Антополі.
19:00 - 22:00 виїзд до Вінниці, час прибуття вказано орієнтовно - все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Мерседес Варіо (33 місця)
2 вільних місць із 33

Пасажирський автобус Мереседес, що виконує туристичні перевезення.

 

2523211713951
26242218141062
27
28301915117332
29312016128433
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.