20 травня 09:00
Час відправлення
20 травня 09:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
20 травня 2018р.
300 UAH
323 UAH
Залишити відгук

Йосафатова долина

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 240 км.

Друзі, ми їдемо разом у екскурсійну мандрівку до Йосафатової долини, яка є праобразом біблійної долини в Ізраїлі. Саме тут, за переказами в 1923р. відбулось явлення Богородиці двом пастушкам. Коли вражені діти запитали у Божої Матері, що їм робити далі, вона відповіла: "Хрести ставте, Бога славте!" З тих пір сотні людей їдуть у долину зі своїми сокровенними молитвами. Під час нашої подорожі ми завітаємо у храми Браїлова та Шаргорода, а у самій долині наберем водички з цілющого джерела.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Вікторія Герасимчук
(093)966-83-70
Відповідальна:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Браїлів - Шаргород - Йосафатова долина

    Браїлівький Святотроїцький жіночий монастир

Наша недільна подорож розпочнеться з відвідування однієї з святинь Поділля - Браїлівського Святотроїцького жіночого монастиря.

Браїлів- селище історичне. Одне з найдавніших на Поділлі. Свою назву воно запозичило від назви річок Брала і Рів, і в давнину містечко називалося Брагірів. У 1768 році в Браїлові було завершено будівництво ансамблю Троїцького монастиря. 

 

Браїлівський свято-троїцький жіночий монастир має давню історію.Маловідомим є той факт, що започаткований він був  ще у Вінниці і боровся за своє існування не одне століття. Був під владою уніатів, а у 1585 році возз'єднався з Православ'ям. Переміщення монастиря з Вінниці в Браілів відбулось на свято Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня 1845 року. У Вінницькій монастирській церкві була відслужена востаннє Божественна літургія й напутній молебень, після якого сестри обителі із хресним ходом і зі своїми древньо-шанованими святинями вийшли з Вінниці в містечко Браілів.

Ранком 14 жовтня монастирський хресний хід прибув у Браілів. На заставі містечка його зустрічало околишнє духівництво й безліч народу із хрестами й хоругвами.Із цього моменту починається нова сторінка життя Вінницько-Браілівського монастиря. Сестри обителі безперестану трудилися, благоустроюючи свій новий дім.

Благоустрій нової обителі

Минали дні, місяці, роки, сестри відроджували свою обитель. У головному монастирському храмі відновлені вже всі три приділи: головний центральний - на честь Пресвятої Трійці; із правої сторони - на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці, а з лівої - на честь великомучениці Варвари. Тепер вівтар відокремлює не кам'яна стіна, а чудової роботи іконостас. Над царськими вратами центрального престолу поміщена ікона Божої Матері Ченстоховська, яку свого часу подарував для новоствореної Вінницької обителі М.С. Кропивницький, і яку сестри принесли з Вінниці в Браілів. 

 

В монастирі знаходяться дві відомі святини: Браїлівсько-Ченстоховська ікона Божої Матері та Браілово-Почаївська ікона Пресвятої Богородиці.  Зібрано й записані багато випадків чудесних зцілень від ікон Божої Матері.

Шаргородський Свято-Миколаївський монастир

Історія Свято-Миколаївського Шаргородського монастиря починається у XVII столітті, коли він знаходився ще не у самому Шаргороді, а в Калинівці - невеликому селі поблизу нього. Але монастир цей проіснував недовго. Під час воєн, що вирували тоді на цих територіях, монастир розгубив свої документи та припинив існування до 1718 р., коли був відновлений шаргородським володарем Олександром Конецпольським. Цей господар наділив монастир землею і поселив тут ченців з уніатського ордену базиліан.

У 1992 р. храм був переданий Українській Православній Церкві і діяв спочатку як приходський храм. А з 1996 р. тут почалося відродження чернечого життя. В 2000 р. відбулася знаменна подія в історії обителі. 22 травня, на престольне свято святителя Миколая монахи зі Свято-Успенської Почаївської Лаври привезли до Шаргорода копію чудотворної Почаївської ікони Божої Матері, яка стала шанованою святинею у монастирі. 

А це ще одна святиня у Шаргороді -  костел св.Флоріана, збудований ще у 1585 році Я. Замойским, канцлером і коронним Гетьманом. Він настільки ж прекрасний всередині, як і ззовні. У цьому ми переконаємось під час нашої подорожі

Йосафатова долина

Йосафатова долина є праобразом біблійної долини в Ізраїлі. Саме тут, за переказами в 1923р. відбулось явлення Богородиці двом пастушкам. Коли вражені діти запитали у Божої Матері, що їм робити далі, вона відповіла: "Хрести ставте, Бога славте!" З тих пір сотні людей їдуть у долину зі своїми сокровенними молитвами, часто при цьому несуть дерев'яні хрести, які встановлюють на місці. Зараз в долині нараховуються тисячі хрестів. 

Також у долині знаходиться цілюще джерело. У нас буде нагода набрати водички з нього, а також усі бажаючі зможуть скупатись у цілющій купелі.

 

У долині нас супроводжуватиме о.Василій, який розповість нам не тільки саму історію цього особливого місця, а й про численні випадки зцілення прочан.

Після відвідування всіх сакральних пам'яток, описаних у програмі, і набравши водички,ми повертаємось додому

Друзі, для свого комфорту  візьміть з собою бутерброди і водичку, ми їдемо на цілий день.

Якщо виникли запитання, телефонуйте:                         Вікторія 0939668370                           Яна   0978618305

Організаційний збір


Учасники Клубу 300 UAH
Новачки 323 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 15 травня 09:00 Орг. збір зріс на 25 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;

Програма подорожі


Неділя 20 травня :
08:00 Виїзд з карманчика навпроти центрального автовокзалу
09:30 - 11:30 Приїзд до Браїлова. Відвідуємо Свято-Троїцький жіночий монастир.
12:30 - 14:00 Приїзд до Шаргорода. Відвідуємо Миколаївський чоловічий монастир та костел св.Флоріана.
15:00 - 18 :00 Прибуваємо у Йосафатову долину. Екскурсія. Набираємо водички з джерела. Охочі можуть зануритись у купель.
18:00 Виїзд додому

Транспорт

 • Volkswagen 21
3 вільних місць із 21

181512963
1916131074
2051
2117141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.