28 червня 05:00
Час відправлення
30 червня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 червня 2018р.
670 UAH
730 UAH
Залишити відгук

Xtreme weekends

Тип: Сплави, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри, Озера, Розваги, Релакс
Буде підкорено: 800 км.

Ми відвідаємо музей РВСП - ракети, шахти і та сама «красная» кнопка. Насолодимося красою Радонового озера, ризикнемо катнути троллем над «Чорним морем», сплавимося порогами Бугу, відвідаємо природний парк – Бузький Гард, прогуляємося «Лабіринтом» Трикратського лісу, та «Долиною диявола» Арбузинським та Актівський каньйонами, все що потрібно: запастися ентузіазмом і позитивним настроєм. Вирушаємо вперед за пригодами!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Музей РВСН

Ми розпочинаємо нашу подорож із відомого  музею Ракетних військ стратегічного призначення, який є єдиним в Європі і в країнах  колишнього СРСР  музеєм на  території  реально  діючої за  часів  «холодної  війни»  секретної  бази  ракетних  військ . Для створення музею використані бойова позиція і командний пункт ракетного полку 46 ракетної дивізії Ракетних військ стратегічного призначення.
Це   база   для   запуску   ракет   шахтного   базування  -  міжконтинентальних   балістичних   ракет,  здатних   долетіти навіть   до   США .  У  командному   пункті   музею   досі   знаходиться   та   сама  ядерна   кнопка,  яка   могла розв'язати  третю   світову   війну . На території бойової позиції розміщена експозиція спеціальної ракетної техніки.

Утримують технічне обладнання і механізми у робочому стані колишні офіцери-ракетники, які несли бойове чергування на зазначеному ракетному комплексі. Шахтно-пускова установка являє собою шахту завглибшки 35 метрів, яка є високо-захищеною фортифікаційною спорудою. Потрапити на територію бази було неможливо. Навколо – сейсмодатчики, система радиолучевого виявлення, електрична сітка і навіть мінне поле.

Поруч з шахтою – транспортувальники. Їх використовували рівно два рази – коли в 1985 привозили нову ракету і в 1994, коли вивозили.

По території бази ніхто не ходив, всі пересування – тільки під землею. Підземні тунелі тут називають патерни. Глибина – 3 метри.

Спрямованість його експозиції нагадує, яка небезпека і сьогодні ще загрожує світові. Впевнена ви залишитесь під враженням.

 

Радонове озеро

Далі ми вирушаємо до неймовірного місця, яке виникло на місці старого гранітного кар'єру на території регіонального ландшафтного парку "Гранітно-степове Побужжя" поруч з порогами Південного Бугу. Радонове озеро біля села Мигія, також відоме як "Чорне море", озеро глибиною більше 40 м зі стрімкими берегами харчується підземними радоновими джерелами. Вода в ньому дуже чиста, має незвичайно яскравий блакитний колір. За легендою, на дні можна побачити затоплений екскаватор. 

Над озером обладнаний зручний оглядовий майданчик. В нас буде шанс намилуватися цією красою, та зробити неймовірні знімки.

Також нещодавно відкрили новий вид розваги, швидкісний тролів над радонових озером.
Дистанція - 457 метрів, заввишки - 72 метри, максимальною швидкістю - 126 км / ч, все задоволення триває 30 секунд. Старт відбувається з обладнаної оглядового майданчика. 

Незабутні враження. Хто готовий?, тоді lets go!!!

 

Рафтинг Південним Бугом

Рафтинг дуже складне і водночас цікаве заняття! Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає - учасниками можуть бути навіть початківці. 

Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя Гранітного Побужжя, ласкаве сонце й тепла вода - усі ці принади поєднав у собі величний Південний Буг. Звичайно це все, за вашим бажанням, але рекомендуємо спробувати!!!

Ми поселяємось у Базі відпочинку "Дубровка", с. Грушівка. Там на території також є багато інших розваг :

Пейнтбол 

Повністю перейнятися атмосферою бою, весело провести час з друзями можна взявши пневматичну зброю для гри в пейнтбол, яку пропонує база відпочинку «Дубровка». Гра «пейнтбол», під час якої можна розфарбувати супротивників яскравими фарбами, причаїться за деревом, а потім штурмом взяти «базу» супротивників, – це відмінний відпочинок, який підходить і чоловікам, і жінкам, в той же час є хорошим способом згуртувати колектив, тому відмінно підходить для корпоративу.

Більш того, такий активний відпочинок дозволить забути про буденну рутину і влаштувати емоційне розвантаження. Пейнтбол – це захоплюючий, а головне емоційний спорт, тому у кожного гравця залишаться тільки яскраві враження про гру.

Мотузковий парк

Отримати нові, а головне позитивні емоції, повеселитися від душі і, можливо, навіть на час повернутися у дитинство, можна в мотузковому парку. Адже хто в дитинстві не любив лазити по деревах або будівель? Напевно, кожен хотів мати власний будиночок на гілках розлогого дерева. Повернути ці безтурботні часи, навіть після стількох років, можна на території бази відпочинку «Дубровка» де і споруджено канатне містечко.

Все містечко розділене на два захоплюючих маршруту з різними рівнями складності. Один маршрут розрахований на підлітків, другий – для дорослих. Різні рівні цих маршрутів дозволяють людям з різною фізичною підготовкою, весело провести час і зарядитися позитивною енергією від захоплюючого заняття.

 
 

Закінчуємо вечір пікнічком на території бази відпочинку))Смачними стравами, приємною атмосферою, будемо ділитися враження після цікаво проведеного дня.

Наступного дня ми вирушаємо у загадкові місця.

«Бу́зький Гард»  

Національний природний парк в Україні, в межах Миколаївської області, на річці Південний Буг. Це одне із семи природних чудес України. Парк охоплює каньйони та долини річок Південний Буг й Мертвовод. Унікальний ландшафт «Бузького Граду» зумовлений тим, що його територія – одна з найдавніших ділянок суші на Євразії. Особлива екосистема парку зберегла десятки ендемічних і реліктових видів рослин і тварин. Протяжність парку – 58 кілометрів.

Для створення унікального ландшафту у долинах Південного Бугу, Арбузинки, Мертвовода природа працювала понад 3 000 000 років. На цій території на земну поверхню виходять одні з найстаріших порід Українського Кристалічного Щита. Це одна з найдавніших ділянок суші Євразії, яка не поринала у морські глибини вже протягом 60 000 000 років.Долину річки Південний Буг недарма вважають однією з найкращих природних «перлин» України. Особливо мальовничою є територія від північної околиці села Кінецпіль до міста Вознесенська. А дивовижні маленькі річки Мертвовод та Арбузинка, які є притоками Південного Бугу, за мільйони років створили неповторний каньйон, який захоплює подих, хоч течія цих річок, не така стрімка, як Бугу. Годинами можна дивитися на цей витвір мистецтва, створений природою.
 

Трикратський ліс "Лабіринт" 

В XIX ст. у посушливих степах Миколаївщини граф Скаржинський створив неподалік свого маєтка справжній зелений оазис. Трикратський ліс складається з декількох урочищ, які плавно перетікають одне в одне. З «Васильєвої пасіки» потрапляєш в «Лабіринт», з «Літнього хутора» – в «Мироновий гай» і «Виноградний сад».
Є тут і могутні дуби, яким більше 200 років, і озеро, повне риби, і бізони, і навіть невелика популяція лелек. Та найбільше Трикратський ліс славиться своїми звивистими стежками та безліччю невеликих мостів через річку Арбузинка. За це він отримав назву «Лабіринт».

Сьогодні Трикратський ліс – заповідна територія, яка входить до складу Національного парка «Гранітно-степове Побужжя».

 

Арбузинський каньйон

 

Арбузинський, або Малий каньйон у Вознесенському районі – це родзинка степів України. Хто б міг подумати, що тут може ховатися така невластива місцевій території скельна пам’ятка природи. Каньйон вважається невід’ємною частиною Національного природного парку "Бузький Гард".

У каньйонах досить багато різних тварин, ми бачили великих вужів і сотні ящірок. Але є і тварини побільше, навіть олені. Обидва каньйони одночасно можна побачити зі скелі "Пуп землі".


Каньйон диявола

Актівський каньйо́н — провал серед голого степу, гранична прірва в кристалічному щиті. 
Система каньйонів, що складалася з гранітних валунів, прямовисних скель, величезних кам’яних брил, що нависають над річкою Мертвовод, отримала назву «Долина диявола» та входить до списку семи чудес України і вважається однією з найстаріших клаптиків суші Євразії. Глибина українського каньйону сягає 50 метрів, а займана ним площа – 250 гектарів.

Долина цікава для любителів старовини і тих, хто захоплюється езотерикою. Адже каньйон був сакральним центром Скіфії, де в давнину люди проводили ритуали і молилися своїм богам. 

Існує кілька історій з приводу чому саме р. Мертвовод: таку похмуру назву річка Мертвовод отримала неспроста. У її долині знаходяться поховання скіфських царів. За одним із переказів, під час одного із татарських набігів місцеві жителі зварили отруйний відвар, який вилили у ріку. Татари скуштували води та усі померли. За іншою легендою, у цих місцях колись відбулась страшна битва запорізьких козаків з турками, після якої на плесі ріки лежало стільки тіл, що навіть не було видно води.

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

База відпочинку "Дубровка"
Стандартний блок №1 Стандартний блок №2 Стандартний блок №3
2-місний 2-місний 2-місний
Учасники Клубу 670 UAH 670 UAH 670 UAH
Новачки 730 UAH 730 UAH 730 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • Проживання в готелі;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати вхід до музею ракетних війська 80 грн;
 • дорослий, 20 грн. дитячий;
 • тролей над Радоновим озером 300 грн;
 • рафтинг 250 грн з чол.;
 • пейнтбол 250 з чол;
 • за вхід ло Трикратського лісу 10 грн;
 • вхід до Актівського та Арбузинського каньйонів 15 грн дорослий, 7 грн. дитячий;
 • доплата за чотирьохмісний номер;
 • харчування;
 • ;

Програма подорожі


Четвер 28 червня :
05:00 Виїзд з Вінницького центрального автовокзалу
10:00 - 12:00 Екскурсія музеєм Ракетних військ стратегічного призначення.
12:30 Виїзд до Радонового озера
13:30 - 14:00 Прибуваємо до озера, фотографуємось і вирушаємо поселятися
14:40 - 15:00 Розселяємось по номерах, і йдемо обідати
15:30 - 18:30 Обираєте вид екстриму: рафтинг, тролей, пейнтбол, конний спорт)) і гайда отримувати враження__
18:30 - 19:30 Вільний час: гулямо по місцевості, просто вдпочимаємо, купаємось))
19:30 Орендуємо альтанку, і дружньою компаніємо влаштовуємо вечір знайомств, вечеряємо,ділимось враженнями після вдалого екстримального дня)
П'ятниця 29 червня :
08:00 - 8:30 Снідаємо
09:00 - 09:15 Виселення з Дубровки,грузимо речі і вирушаємо до наступної локації
10:45 - 13:00 Екскурсія Бузьким Гардом
13:15 - 14:00 Переїжджаємо з Бузького Гарду до Актівського каньйону
14:00 - 14:30 Обідаємо у столовій на території Актівського каньйону
14:40 - 18:00 Екскурсія Актівським та Арбузинським каньйонами!!!
18:00 - 18:30 Їдемо до Трикратського лісу
18:30 - 19:30 Гуляємо зеленим оазисом
19:30 Виїжаємо до дому у Вінницю
Субота 30 червня :
03:00 Приїжджаємо у Вінницю

Транспорт

 • Yutong 41
0 вільних місць із 41

3933292521191713951
38343026222018141062
37
3531272315117341
3632282416128440
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • База відпочинку "Дубровка"
-22 вільних місць із 20

Ми проживатимемо на території Бази відпочинку «Дубровка», с.Грушівка, знаходиться на території заповідника «Гранітно-степове Побужжя», справжній релакс!!!

Є власна кухня, де можна буде замовити все, що душа забажає, від комплексних, до бенкетних обідів. Є альтанки 2-х типів –відкриті, -закриті, і на різну кількість людей, мангал і все що потрібно для нього.

Першої категорії

Номери першої категорії чотирьохмісні. Такі номери знаходяться в триповерховій будівлі, тому кімнати другого і третього поверху мають вихід на балкон, з якого відкривається вид на околиці. За номерами на першому поверсі закріплені альтанки біля будинку.  У кожному номері є велике двоспальне ліжко і диван. Також є Wi-fi, телевізор, кондиціонер, конвектор, холодильник, окремий санвузол з душовою кабіною.

Покращений

Номери покращеної категорії (7 номерів) розташовані на другому поверсі над кафе-баром. Є безкоштовний Wi-fi, телевізор, кондиціонер, двоспальне ліжко, душ і санвузол. Холодильник знаходиться в холі поверху і розрахований на кілька кімнат.

Стандарт

До категорії стандарт належать двомісні номери, є номери із двоспальним ліжком, є із двома односпальними, так само є телевізор, конвектор, душ і санвузол. Такі номери знаходяться в одноповерховій будівлі. В блоках. Є три блоки по 4 кім.Стандартний блок №1
Стандартний блок №2
Стандартний блок №3
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВолторніста Ольга Миколаївна
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Поїздка варта того, щоб поїхати! Бузький гард, Арбузинський та Актівський каньони, каньон диявола - це справді дива природи які неодмінно побачити. Тролей через Радонове озеро - шквал емоцій та адреналіну) жаль тільки що через погодні умови відмінили пейнтбол та не потрапили до Трикратського лісу(


Марковський Богдан Сергійович
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Чудова поїздка, промайнула з гарним настроєм та позитивними враженнями. Загалом мені сподобалась але були й певні нюанси.
Враховуючи специфіку саме цієї поїздки я б ще додав сюди екскурсію на АЕС. Також я б збільшив час перебування на озері аби була можливість спуститись в низ та оглянути усю маштабність карєру. Можливо навіть організувати колективний спуск за бажанням з можливістю покупатись там. Також вечір першого дня можна зробити більш організованим. Можна було заздалегіть узгодити з усім автобусом організовану закупку продуктів і розділити на всіх(звісно за бажанням участі), або навіть прописати такий пункт в програмі подорожі. Ну і з додаванням АЕС та збільшенням часу на озері мабуть варто збільшити загальний час подорожі до 3 днів.
А тепер по пунктам:
1. Автобус досить непогани, водій взагалі чудовий, але є один значний мінус - водій палить в автобусі. З цим потрібно щось робити.
2. Готель так собі, в нашому номері взагалі не було рушників а в кінці ще й сказали що це ми їх забрали. І наскільки я чув то таке було не тільки в нашому номері.
3. Екскурсоводи хороші, крім того що був в Южноукраїнську. Організатор на висоті, все чудово. Єдине було не звично, що ні я не знаю організатора ні мене не знають)))
4. Загальне враження позитивне)Відповідь: Богдан, за рушнички в готелі потрібно було одразу повідомити мене або на ресепшин. За екскурсовода я зрозуміла, матимемо на увазі. А організатор новий, зате тепер ми знайомі)

Леошко Галина Михайлівна
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Одна з найкращих поїздок Україною, дуже дякуємо!


Анонім
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Подорож дуже цікава, з хорошим оргагізатором, автобусом, готелем і водієм. Хотілося б додати лише декілька слів про планування. Чому б не зробити цю ж подорож довшою? Перший день залишити таким як є, тобто Радонове озеро, і 1 партія сплаву. На другий день відвідини каньйону, купання і пейнтбол, а на третій день - пейнтбол, трикратський ліс.... дуже гарна місцина і хотілося б там провеии більше яасу і не розриватися між активностями. Дякую :)


Відповідь: Галина, дякую за пропозицію, подумаємо над корекцією поїздки

Тишкевич Володимир броніславович
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Загальне враження позитивне. Ідея дуже цікава. Організація гарна. Але... Тролль обійшовся дорожче ніж купити послугу на місці(300грн,на місці 290). Харчування і шашлик респект. Керівник пейнтболу як тільки почав моросити дощ то відмінив гру хоча всім було ба байдуже до погодних умов та синяков. Багато заради пейнтболу і їхали в поїздку.


Відповідь: Володимир, с приводу тролей вони мені сказали іншу ціну по телефону, а потім змінили. З інструктором пейнтбол у будемо працювати на інших умовах аби таких казусів не було. Але з іншого боку це був факультатив, це було не за основу поїздки ) на погоду ми повпливати не можемо

Ромашкіна Олена Анатоліївна
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Автобус та водій Сергій - відмінно. Турбаза Дубровка - відмінно ( чисто, є гаряча вода, територія охайна, є можливість спуститися до річки і зробити класні фото, нормальне харчування). Екскурсоводи - добре. Дякую організатору Тетяні за розроблену цікаву та насичену подорож - я давно мріяла побачити Бузький гард та Актовський і Арбузинський каньйони - це насправді природні дива України, які заслуговують уваги ті відвідування. Обовязково пораджу цю поїздку всім знайомим. Шкода, що дощ завадив побувати в Трикратському лісі:-(( Але бонусом для багатьох Бідняжок було купання в річці. Музей ракетних військ теж вартує, щоб його відвідати. недарма разом з нами були екскурсанти з далекого Китаю, адже ракетних шахт в світі існує лише дві: в нас та в США.


Андрійчук Леся Олексіївна
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Це була моя перша подорож разом з Бідняжками...і не остання! Організація поїздки сподобалась. Спершу ми відвідали музей ракетних військ у м.Первомайськ..можливо декому і було нудно та не цікаво, але особисто я вважаю що ми повинні знати історію своєї держави.Було трохи сумно, що ми втратили таку військову потужність. Найбільше справила враження Воєвода вона ж Сатана)))..Далі був тролей через родонове озеро...це просто шквал емоцій! Дух перехоплює) Я хочу ще!
Рафтинг. Було класно! Маршрут цікавий та гарний, пороги помірні.
Слідуючого дня ми відвідали канйони і навіть купалися (а дехто і стрибав) в одному з них.
Сподобалась робота нашого інструктора Тані. Відповідала на всі питання, допомагала всім і кожному,брала активну участь у всіх розвагах, була веселою та усміхненою не зважаючи ні на що.На тролей фотографувала і знімала кожного !!! на свій телефон!!!ДЯКУЮЮ за відео.
А ще у нас був хороший водій Олександр. Дякую за максимально комфортну подорож по наших колдойобинах.
Також у звязку з непреривним дощем у м.Вінниця була додаткова зупинка на зал.вокзалі!! Дякую, завдяки цьому вже через 20хв ми з подругою були у поїзді.
База відпочинку також сподобалась. У номерах чисто і охайно, постіль і рушники присутні та випрані. На території є альпін парк (здається так називається) не знаю чи можна там лазити, але поки ми чекали на рафтинг я там лазила))).
Що хотілось би змінити( або що покращити) .
1. Перед початком екскурсії виділити 30-40 хв для перекусу. (Можна поєднати разом з санітарною
зупинкою)
2. Група на екскурсію у музеї ракетних військ (як на мене) була трохи завелика.
3. Було б класно виділити час і скупатися у родоновому озері...його блакитна вода так і манила.
4.Рафтинг. Інструктаж повинен проводитись перед сплавом ,на суші!!! На суші інструктор повинен показати ,як сидіти,як триматися ногами за петлі, як тримати весло, які є команди і як правильно гребти. Нашій групі (2 група) видали жилет,каску, весло і показали на суші хто де сидить. А як тримати весло показали на воді. (Як гребти, щоб руки менше втомилися інструктор не показував). Інструктор був без жилета і каски, що не правильно.
Ось напевно і все! Бажаю тур.клубу Бідняжка хороших туристів, нових цікавих напрямків та веселих пригод! Таня Саракуз , ти крута! Дякую!
Відповідь: Леся, все взяли до уваги, внесемо зміни, аби тільки вам подобалось)

Герасимчук Вадим Леонідович
Xtreme weekends (28 червня 2018р.)
Итак, вставлю и своих пять копеек)

В первую очередь, поздравляю Таню с великолепным дебютом, желаю делать побольше активных и весёлых путешествий, как эта!
Далее по пятибальной шкале:
- Водитель заслужил твёрдую пятёрку! Автобус комфортный, никаких замечаний по этому поводу нет.
- Отель на четыре с плюсом. В общем неплохо, но персонал отеля был совсем неприветлив.
- Организация путешествия - ставлю пять, но с маааленьким таким минусом) Таня очень старалась и переживала чтоб всем понравилось, мало у кого есть столько сил и терпения на такое. Но недостаток опыта всё же немножко проявляется, хотя это ведь поправимо!
- Если в общем попробовать оценить поездку, то конечно же ПЯТЬ! Несмотря на то, что пейнтбол отменили и погода была не на нашей стороне - хороший заряд позитива и незабываемые впечатления - и есть нужный результат путешествия! Собралось много интересных людей, с которыми можно ночи напролёт обсуждать всё на свете и напрочь забываешь о времени.

Короче, выходные я провёл отлично, советую всем!)


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 30 квітня 00:30
а буде така поїздка на інші дати?
- 30 квітня 00:30
а буде така поїздка на інші дати?
Тетяна - 05 травня 01:33
Nataliia, поки що збираємо цю. На інші дати не проводитимуться сплави, пізніше червня. В наступному році можна буде зробити кілька виїздів. Поїздка у нас на вихідні, день Конституції, рекомендую поїхати !!!
Александр - 15 червня 19:20
Хочу точно такую же поездку, но на др число, так как совпало с моей поездкой на море 8(
Тетяна - 16 червня 15:57
Александр, я тільки за. Але поїздка нова, побачимо якщо все зайде супер, обов'язково зробимо ще один виїзд))
- 18 червня 10:52
Дужже шкода що таких поїздок у Бідняжок стало зовсім мало. Мені подобається з вами подорожувати, але цікавих подорожей як ось ця замало. Хотілося б щоб повернули тур до печери Оптимістичної, до Бакоти був чудовий екстрим тур на який було море бажаючих і не всі встигли придбати місця. Будь-ласочка повторіть.
Тетяна - 20 червня 07:32
Galina, дуже приємно чути)) Ми зрозуміли, будемо робити більше схожих поїздок, тому слідкуйте за новинками))
Вікторія - 27 червня 18:02
Доброго вечора! Прошу підтвердження відміни поїздки по Царенко В.Ю . Друг робив замовлення із свого кабінету і відміну також робив він. У себе в кабінеті я поїздку вже не бачу,. Проте хотілося б пересвідчитися. Дякую

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.