27 червня 19:00
Час відправлення
01 липня 14:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
01 липня 2018р.
120 EUR
130 EUR
Залишити відгук

Відірвись у Будапешті

Тип: Екскурсії, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 2000 км.

Ти молодий і активний? Хочеш круто і з гарною компанією провести час? Порадуй себе триденною подорожжю до Угорщини. Кажемо "ні" виснажливим та нудним екскурсіям, попереду лише цікаві гіди, море веселощів, розваг та фотосесій!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Будапешт 

Місто термальних джерел, розкішних палаців та смачного вина; Буда та Пешт, які розділяє Дунай та з’єднують десятки чарівних мостів; місто, що закохує в себе з першого погляду. 

Ми почнемо нашу мандрівку з супер популярного місця - площі Героїв, тут розваги на будь-який смак: 

замок Вайдахуняд

Знаходиться у нереально гарному парку Варошлигет на березі озера - тут люблять відпочивати місцеві та фотографуватись гості міста. Замок зачаровує та закохує у себе з перших хвилин знайомства, нам точно не захочеться звідси нікуди йти. Дивіться самі ;)

Купальні Сечені

Жодне інше місце не поєднує круту архітектуру, шикарні види і спа-задоволення. Купальні Сечені - головні купальні Будапешта і найбільший термальний спа-комплекс Європи. Там ми матимемо нагоду  релакснути по повній, особливо буде це приємно зробити після активної нічної прогулянки по руін-пабах (про них читай нижче). =)

І ще багато інших приємностей!

Далі ми попрямуємо до Будайської фортеці, звідси відкривається неперевершена панорама на Будапешт. Особливо вона сподобається любителям яскравих селфі. Наш фотограф влаштує незабутню фотосесію після якої ми матимемо нагоду поповнити свій інстаграм новими світлинами =)

Парламент

Справжній витвір мистецтва, яким так пишаються і який так люблять місцеві та усі без виключення туристи. Дух перехоплює лише від одного погляду на цей величний палац. Крім феноменальної краси Будинок Парламенту вражає і своїми розмірами та займає почесне перше місце серед споруд Угорщини та одне з перших місць у світі!

Ми зможемо прогулятись біля нього, сфотогорафуватись, пропливти ввечері на кораблику та навіть потрапити в середину під час нашої мандрівки.

Запальна вечірка на кораблі 

Що може бути краще? Споглядати неймовірну красу Будапешту, покачуючись на хвилях Дунаю. Ми побачимо вечірній Будапешт, який вночі перетворюється на свято світла і тіней. Усі перлини обох берегів підсвічуються та постають перед нами у зовсім іншому вимірі. Ця чудова пригода завжди привертає до себе найбільше уваги, можливо цьому завдячує розповідь та краса навкруги, а може безлімітне шампанське, яке включене у вартість ;)

 Вартість екскурсії корабликом 15 Євро.

Руїн-паби

Один з найголовніших магнітів Будапешта, новий формат барів, які відкриваються в закинутих старовинних будинках єврейского кварталу. Поки місцева влада думала, зносити або ремонтувати будинки, ініціативу в свої руки взяла молодь, перетворивши їх на легендарні місця для тусовок.

Вартість відвідування 4 пабів разом з гідом та напоями - 15 євро.

Тропікарій

Океанаріум-Тропікаріум перенесе нас у справжні тропіки та зблизить з дикою і екзотичною природою, з якою ми стикаємось лише в кіно. Вільно літаючі над головами райські птахи, відпочиваючі на берегах басейнів алігатори, стрибаючі по ліанах мавпи і папуги, що ховаються серед буйної зелені і прекрасних тропічних квітів.

Головна родзинка цього місця - скляний тунель з акулами, тут можна провести години, дивлячись як пропливають над нашими головами великі морські хижаки та тисячі маленьких риб.

Згаходиться це місце в найбільшому ТЦ Компона, з величезною кількістю магазинів та знижок!

Вартість вхідного квитка - 8,5 євро для дорослих, та 6 євро для дітей. За умови, якщо збереться більшість учасників подорожі, є можливість отримати додаткові знижки.

Егер - дегустація вина

Останнього дня нашої мандрівки ми побуваємо в угорському містечку Егер, яке здавна славиться своїми неповторними винами. Ми запланували відвідати справжній підземний льох, де у спеціальному мікрокліматі в дубових бочках виноградний сік перетворюється на справжній скарб. 

Ми зможемо скуштувати автентичного угорського гуляшу та продегустувати справжніх вин в цьому ж льосі. 

Вартість дегустації з обідом - 10 Євро.

 

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданки типу "шведський стіл" в нашому готелі в Будапешті.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно. Угорська кухня дуже відома своїми величезними порціями та хорошими цінами (можна гарно поїсти за 4-5 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта.

Офіційна валюта Угорщини - форінт, приблизно 300 форінтів за 1 Євро. І саме Євро краще за все брати із собою. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Безвіз у дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 300 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 4-5 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одиного Євро. 
 • Обов'язковим атребутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у подорожі "Відрив у Будапешті"
3-місний (TRPL) 2-місний (TWIN),
2-місний (DBL)
Учасники Клубу 120 EUR 125 EUR
Новачки 130 EUR 135 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 21 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 червня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання дві ночі в готелі 3* (5 хв від центру Будапешта);
 • сніданки "шведський стіл" в готелі;
 • екскурсійний супровід в Будапешті;
 • 1 Євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • прогулянка на катері з необмеженим шампанським - 15 Євро;
 • дегустація вин та гуляшу в Егері - 10 Євро;
 • екскурсія по руїн-пабам - 15 євро;
 • вхідні квитки у музеї та інші власні витрати.;

Програма подорожі


Середа 27 червня :
19:00 Виїзд із кишеньки навпроти центрального автовокзалу міста Вінниця.
Четвер 28 червня :
14:00 - 15:00 Поселення в готель в Будапешті.
16:00 - 19:00 Все найцікавіше та захоплююче ми побачимо під час оглядової екскурсії та фотосесії!
19:00 - 22:00 Вільний час у центрі міста, будемо гуляти по набережній та відомій туристичній вулиці Ваци.
22:00 - 23:00 Пливемо на кораблі по Дунаю з необмеженим шампанським.
23:00 Повернення в готель.
П'ятниця 29 червня :
08:00 Сніданок (входить у вартість подорожі).
09:00 Виїзд в центр. Вільний час у місті.
10:00 - 14:00 Всі бажаючі можуть завітати до ТЦ Compona у Тропікай та шопінг або прото гуляти центром.
21:00 - 23:00 Відправляємоь у веселу мандрівку по Руїн пабам.
Субота 30 червня :
08:00 Сніданок (входить у вартість подорожі).
09:00 Виселення з готелю. Переїзд на автобусі у центр міста. Вільний час.
10:00 - 15:00 Радимо зануритись у найпопулярніші купальні Будапешта та гарно відпочити.
15:00 Переїзд до Егера.
18:30 - 20:00 Дегустація вина та угорського гуляшу.
Неділя 01 липня :
14:00 Орієнтовний час повернення додому.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
0 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у подорожі "Відрив у Будапешті"
11 вільних місць із 58

Готель Atlantic розташований у центрі міста, лише за 10 хвилин ходьби від станції метро Blaha Lujza tér. Гостям пропонується розміщення в номерах з безкоштовним Wi-Fi та окремою ванною кімнатою

Усі номери облаштовані телевізором із кабельними каналами, холодильником, сейфом та електричним чайником з пакетованим чаєм. 

 

 

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейМаксиміліан Зубарев
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
автобус чистий, проміжки між сидіннями великі. Найбільший мінус це відсутність підставок під ноги, тому шмвидко починають боліти коліна.
готель бомба. центр міста, шведський стіл супер, номера чисті і щатишні.
велика подяка Наді і Марині за 24годинну підтримку під час подорожі, завжди були готові допомогти, проконсультувати, заздалегідь роздрукували мапи центра Будапешта, список розповсюджених фраз.
рекомендую всім поїздку. Можливо повністю заглибитися в чарівне місто Будапешт. Відпочинок різноманітний, починаючи від відвідування історичних місць і завершуючи руїн пабами)


Олена Грабар
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Вітаю всіх. Все було чудово, дякую Марині за організацію. Автобус чистий та зручний, готель світлий, затишний і головне чистий. Загальне враження - неймовірні!!!!Подорожую не перший рік з Вами, все просто чудово. Один раз спробувала іншу компанію, не ТО! У Вас є душа!


Валерія Бащенко
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
Очень хороший тур. Всем рекомендую!!!
Водители хорошие, автобус правда не много не удобный для высоких клиентов.
Готель отличный, номера хорошие, кормили на завтрак тое очень достойно ( можно выбрать на любой вкус).
Марина и Даша проявили себя отдично, интересно и не навящево. В самом Будапеште Елена очень доступно и ненавящево расказывала обо всех изюминках города. А Валерия и Денис ( гиды по руинпабам ) просто класс, весело и увлекательно.
Город отличный, шикарный с прекрасной архитектурой. Любуешся и налюбоваться не можешь. Поездка на кораблеке по ночному Дунаю оставляет массу воспонинаний и эмоций. Тропикариум хорош по своему, акулы плавают над головой. Поход по руинпабам вообще отдельная история, очень классно попробывать их национальный алкоголь и посмотреть как отдыхают венгры. Также мне очень сильно понравилься зоопарк , огромная територия с огромным количеством животных , которых можно гладить и кормить. По дороге назад в Егере очень вкусная дигустация вина с гуляшом. Где можно по смешной цене купить вино домой в подарок.
Поездка просто супер!!!!!Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Все дуже гарно... Дякуєм Маріні за організацію... До зустрічі, друзі, веселих пригод!!!


Наталія Лінник
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Чудава , цікава , яскрава , сонячна подорож!!! Велика подяка Маринці за її турботу про нас , по любим питанням вона відразу давала слушну пораду , багато пізнали від неї цікавої інформації .
Будапешт-це неперевершене місто , кожна вуличка містить щось цікаве і якщо ви не хочете йти на екскурсії , гулячи просто містом ви отримаєте масу вражень , затишних кавярень та смачних тыстечок )). Надыюсь на подальші цікаві та яскраві подорожі з Бідняжками !


Вірсавия Богославська
Відрив у Будапешті (10 жовтня 2018р.)
Автобус хороший. Спокойные адекватные водители.
Отель отличный за такую цену. Рядом рынок и магазины.
Мне крупно повезло с соседями по комнате, так как я ехала одна это были наши организаторы.
С девчонками было весело и интересно.
Будапештом очень довольна. Архитектура поражает своим величием!
Очень понравилось то, что везде стоит много красивненных памятников, которые украшают город.
Отличные экскурсоводы.
На меня очень произвел впечатление океанариумтропикариум. Я была в диком восторге, как маленький ребенок. И мне не хотелось от туда уходить.
Накупила в магазинах подарки родным.
Цены радуют.
Прогулка на пароходе классно, но мало. Еще бы часик плюсом.
Многие вещи качественнее и дешевле чем у нас.
Купальни Сечени так себе. Наши в Косино лучше.
По поводу руин пабовмне не понравилось.
Голопом по европам. И честно говоря это не стоит 15 евро.
Я бы хотела остаться в одном из пабов и больше никуда не ходить.
Последний очень шумный и на любителя шумных тусовок.
Мы там растерялись и заблудились.
Но слава Богу все нашлись и решили идти в отель отдыхать. Перебежки от паба в паб сильно выматывают.
Винные погреба в Эгере мне понравились, дегустация вина интересная, хороший переводчик. Но вот фасолевый гуляш в дорогу было слишком.
Вина отличные.
Я себе взяла вино Мелора Красное полусухое.
Отличное вино за отличные деньги.
Домой доехали быстро и без приключений.
В общем осталась безумно довольна.
Поеду в Венгрию обязательно еще раз.
Наде и Тане огромное спасибо!
Вы супер!


світлана Матюк
Відрив у Будапешті (10 жовтня 2018р.)
Дякую за дуже приємну цікаву і веселу подорож. Окремо хочу сказати про наших організаторів це чудові розумні дівчата. Вони взяли на себе велику відповідальність і дуже гарно з нею впорались. Організували цікаві екскурсії вдало вирішували всі питання а саме основне подарували море позитиву і чудовий відпочинок. На рахунок готелю теж все не погано відповідає на свої 3 зірки одне лиш нарікання погано працював інтернет. І водіям потрібно подякувати . Як на мене все дуже дуже добре.


Леся Парипса
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
Дякую Бідняжкам за чудову поїздку!Все було просто чудово. Усі три дні були сонячними, незважаючи на те, що по прогнозу мали бути дощі і грози. Але це Бідняжки і домовлятися вони вміють навіть з погодою :)

Будапешт-це місто, яке я рекомендую відвідати. Тут дійсно є на що подивитися. Це і надзвичайно красиві історичні будівлі, які виглядають зовсім по іншому вдень і вночі. Пропливаючи на кораблику по Дунаю ви переконаєтесь! Також рекомендую купальні Сечені,зоопапарк, руїн-паби. Навіть якщо ви і не любитель нічних гулянь, все одно раджу піти і подивитися.

Варто відмітити, що нам надзвичайно пощастило з готелем, адже замість обіцяного хорошого готелю у нас був ще кращий, який знаходився в центрі Будапешту. Сніданки були хороші.

Водіям, організаторам Марині і Наді, екскурсоводу 5+++

До наступних зустрічей!
Марина Валигура
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Дякую за чудову організацію подорожі! Автобус комйфортний, готель шикарний. Дуже велика умнічка як організатор Марінка Чепурна, дуже відповідальна, весела, позитивна, все разказує, показує все і доступно розказує. Поїздкою дуууже задоволена! Ще раз дякую Маринці!!!


Інна Гуменюк
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
В цій подорожі сподобалося ВСЕ!!! Відповідальні водії, які завжди створять комфорт у подорожі - і зупинять швидко при потребі, і багажник відкриють, і допоможуть з багажем. Програма була складена дуже добре і для тих, хто їхав вперше, і для тих, хто хотів самостфійно дослідити столицю Угорщини.
Окрема подяка організатору Марині Чепурній - відкрита, професійна, щира людина, яка завжди прийде на допомогу. Подорож, завдяки їй, була сповнена приємних сюрпризів.
Після повернення додому залишилися не тільки приємні враження, а їй непоборне бажання поїхати ще. Дякую!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Максим - 08 травня 23:14
Подскажите, не планируется ли подобная поездка в числах 8-15 августа? Планирую посетить Szigetfestival 14.08, и хотелось бы совместить :)
Вадим - 09 травня 11:52
Максим, будемо дивитися по кількості зацікавлених, але на час фестивалів, як правило, тяжко зовсім нормальні ціни на готелі, тому, скоріше ні ніж типу
Оксана - 04 червня 14:54
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо не набереться автобус, чи буде ця поїздка? Не хочеться засмутитися... А хто з нами їде супроводжуючим?
Марина - 04 червня 16:59
Оксана, доброго дня! З Вами їду я - Марина Чепурна. Для того, щоб поїздка відбулась не обов'язково збирати цілий автобус. Впевнені, що на таку класну подорож буде багато бажаючих. Знати інформацію на 100% ми будемо до кінця тижня. Запрошуйте друзів =)
- 22 червня 12:17
доброго дня, можливо будуть додаткові місця?
Вадим - 22 червня 13:09
Oleg, навряд адже до подорожі уже зовсім трошки. слідкуйте за нашим сайтом. подібна подорож планується десь за місяць :)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.