27 червня 19:00
Час відправлення
01 липня 14:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
01 липня 2018р.
120 EUR
130 EUR
Залишити відгук

Відірвись у Будапешті

Тип: Екскурсії, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 2000 км.

Ти молодий і активний? Хочеш круто і з гарною компанією провести час? Порадуй себе триденною подорожжю до Угорщини. Кажемо "ні" виснажливим та нудним екскурсіям, попереду лише цікаві гіди, море веселощів, розваг та фотосесій!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Відповідальна:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Будапешт 

Місто термальних джерел, розкішних палаців та смачного вина; Буда та Пешт, які розділяє Дунай та з’єднують десятки чарівних мостів; місто, що закохує в себе з першого погляду. 

Ми почнемо нашу мандрівку з супер популярного місця - площі Героїв, тут розваги на будь-який смак: 

замок Вайдахуняд

Знаходиться у нереально гарному парку Варошлигет на березі озера - тут люблять відпочивати місцеві та фотографуватись гості міста. Замок зачаровує та закохує у себе з перших хвилин знайомства, нам точно не захочеться звідси нікуди йти. Дивіться самі ;)

Купальні Сечені

Жодне інше місце не поєднує круту архітектуру, шикарні види і спа-задоволення. Купальні Сечені - головні купальні Будапешта і найбільший термальний спа-комплекс Європи. Там ми матимемо нагоду  релакснути по повній, особливо буде це приємно зробити після активної нічної прогулянки по руін-пабах (про них читай нижче). =)

І ще багато інших приємностей!

Далі ми попрямуємо до Будайської фортеці, звідси відкривається неперевершена панорама на Будапешт. Особливо вона сподобається любителям яскравих селфі. Наш фотограф влаштує незабутню фотосесію після якої ми матимемо нагоду поповнити свій інстаграм новими світлинами =)

Парламент

Справжній витвір мистецтва, яким так пишаються і який так люблять місцеві та усі без виключення туристи. Дух перехоплює лише від одного погляду на цей величний палац. Крім феноменальної краси Будинок Парламенту вражає і своїми розмірами та займає почесне перше місце серед споруд Угорщини та одне з перших місць у світі!

Ми зможемо прогулятись біля нього, сфотогорафуватись, пропливти ввечері на кораблику та навіть потрапити в середину під час нашої мандрівки.

Запальна вечірка на кораблі 

Що може бути краще? Споглядати неймовірну красу Будапешту, покачуючись на хвилях Дунаю. Ми побачимо вечірній Будапешт, який вночі перетворюється на свято світла і тіней. Усі перлини обох берегів підсвічуються та постають перед нами у зовсім іншому вимірі. Ця чудова пригода завжди привертає до себе найбільше уваги, можливо цьому завдячує розповідь та краса навкруги, а може безлімітне шампанське, яке включене у вартість ;)

 Вартість екскурсії корабликом 15 Євро.

Руїн-паби

Один з найголовніших магнітів Будапешта, новий формат барів, які відкриваються в закинутих старовинних будинках єврейского кварталу. Поки місцева влада думала, зносити або ремонтувати будинки, ініціативу в свої руки взяла молодь, перетворивши їх на легендарні місця для тусовок.

Вартість відвідування 4 пабів разом з гідом та напоями - 15 євро.

Тропікарій

Океанаріум-Тропікаріум перенесе нас у справжні тропіки та зблизить з дикою і екзотичною природою, з якою ми стикаємось лише в кіно. Вільно літаючі над головами райські птахи, відпочиваючі на берегах басейнів алігатори, стрибаючі по ліанах мавпи і папуги, що ховаються серед буйної зелені і прекрасних тропічних квітів.

Головна родзинка цього місця - скляний тунель з акулами, тут можна провести години, дивлячись як пропливають над нашими головами великі морські хижаки та тисячі маленьких риб.

Згаходиться це місце в найбільшому ТЦ Компона, з величезною кількістю магазинів та знижок!

Вартість вхідного квитка - 8,5 євро для дорослих, та 6 євро для дітей. За умови, якщо збереться більшість учасників подорожі, є можливість отримати додаткові знижки.

Егер - дегустація вина

Останнього дня нашої мандрівки ми побуваємо в угорському містечку Егер, яке здавна славиться своїми неповторними винами. Ми запланували відвідати справжній підземний льох, де у спеціальному мікрокліматі в дубових бочках виноградний сік перетворюється на справжній скарб. 

Ми зможемо скуштувати автентичного угорського гуляшу та продегустувати справжніх вин в цьому ж льосі. 

Вартість дегустації з обідом - 10 Євро.

 

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

До організаційного збору входять сніданки типу "шведський стіл" в нашому готелі в Будапешті.

Обіди та вечері ми будемо організовувати самостійно. Угорська кухня дуже відома своїми величезними порціями та хорошими цінами (можна гарно поїсти за 4-5 євро в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті).

Валюта.

Офіційна валюта Угорщини - форінт, приблизно 300 форінтів за 1 Євро. І саме Євро краще за все брати із собою. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Безвіз у дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 300 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в кафе буде коштувати від 4-5 Євро.
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одиного Євро. 
 • Обов'язковим атребутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у подорожі "Відрив у Будапешті"
3-місний (TRPL) 2-місний (DBL),
2-місний (TWIN)
Учасники Клубу 120 EUR 125 EUR
Новачки 130 EUR 135 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 21 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 13 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 червня 09:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання дві ночі в готелі 3* (5 хв від центру Будапешта);
 • сніданки "шведський стіл" в готелі;
 • екскурсійний супровід в Будапешті;
 • 1 Євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • прогулянка на катері з необмеженим шампанським - 15 Євро;
 • дегустація вин та гуляшу в Егері - 10 Євро;
 • екскурсія по руїн-пабам - 15 євро;
 • вхідні квитки у музеї та інші власні витрати.;

Програма подорожі


Середа 27 червня :
19:00 Виїзд із кишеньки навпроти центрального автовокзалу міста Вінниця.
Четвер 28 червня :
14:00 - 15:00 Поселення в готель в Будапешті.
16:00 - 19:00 Все найцікавіше та захоплююче ми побачимо під час оглядової екскурсії та фотосесії!
19:00 - 22:00 Вільний час у центрі міста, будемо гуляти по набережній та відомій туристичній вулиці Ваци.
22:00 - 23:00 Пливемо на кораблі по Дунаю з необмеженим шампанським.
23:00 Повернення в готель.
П'ятниця 29 червня :
08:00 Сніданок (входить у вартість подорожі).
09:00 Виїзд в центр. Вільний час у місті.
10:00 - 14:00 Всі бажаючі можуть завітати до ТЦ Compona у Тропікай та шопінг або прото гуляти центром.
21:00 - 23:00 Відправляємоь у веселу мандрівку по Руїн пабам.
Субота 30 червня :
08:00 Сніданок (входить у вартість подорожі).
09:00 Виселення з готелю. Переїзд на автобусі у центр міста. Вільний час.
10:00 - 15:00 Радимо зануритись у найпопулярніші купальні Будапешта та гарно відпочити.
15:00 Переїзд до Егера.
18:30 - 20:00 Дегустація вина та угорського гуляшу.
Неділя 01 липня :
14:00 Орієнтовний час повернення додому.

Транспорт

 • Неоплан WEBER
0 вільних місць із 51

474642383429282420161284
484541373330272319151173
49
504339353125211713951
5144403632262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у подорожі "Відрив у Будапешті"
11 вільних місць із 58

Готель Atlantic розташований у центрі міста, лише за 10 хвилин ходьби від станції метро Blaha Lujza tér. Гостям пропонується розміщення в номерах з безкоштовним Wi-Fi та окремою ванною кімнатою

Усі номери облаштовані телевізором із кабельними каналами, холодильником, сейфом та електричним чайником з пакетованим чаєм. 

 

 

 

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейНаталія Лінник
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Чудава , цікава , яскрава , сонячна подорож!!! Велика подяка Маринці за її турботу про нас , по любим питанням вона відразу давала слушну пораду , багато пізнали від неї цікавої інформації .
Будапешт-це неперевершене місто , кожна вуличка містить щось цікаве і якщо ви не хочете йти на екскурсії , гулячи просто містом ви отримаєте масу вражень , затишних кавярень та смачних тыстечок )). Надыюсь на подальші цікаві та яскраві подорожі з Бідняжками !


Оксана Гулькова
Відрив у Будапешті (08 серпня 2018р.)
Побували з донькою нещодавно у подорожі Відрив у Будапешті. Дуже гарна, цікава, незабутня, незвичайна, чудова та драйвова поїздка! Задум хороший та цікавий, але є амбівалентні почуття від деяких ньюансів. Дуже добре і правильно, що людей відразу поселили в готель, хоча часу було небагато, але всі встигли освіжитися та переодягнутися і це дає енергію продовжувати екскурсію. Відразу про готель: він непоганий на ці кошти, є все необхідне чисті рушники, постіль, душ, туалет, фен. Але в нас у номері не було холодильника, що в таку жару є не дуже... і не було пульта від кондиціонера. Як виявилось, за нього потрібно платити 5 євро в день. Сніданки в готелі нормальні, думаю голодний не був ніхто. Обслуговуючий персонал привітний, все норм. Майже всі екскурсії були змістовні та цікаві, дуже гарна та професійна екскурсовод Олена, що проводила обзорну екскурсію по Будапешту, відчувала настрій людей, не перевантажувала інформацією. Екскурсовод по пабам Сергій, теж цікавий, позитивний, уважний, але мене особисто екскурсія по пабам не дуже вразила, але то моє...взагалі цікаво подивитись, ніколи подібного не бачила. Загальне враження про подорож чудове, місто казкове, таке, що хочеться сюди повертатися знову і знову. Чудова була прогулянка на кораблику пейзажі і фото неймовірні. Раджу поїхати всім своїм друзям і не тільки. В останній день ми попали в дуже гарний ресторан біля замку Паприка, смачна кухня, смачне вино, гіганські порції, гарне обслуговування, теж всім рекомендую. Місто Егер супер, дигустація гуляшу та вина дуже прикольні. Хотілося тут побути хоча б пів дня, гарне і колоритне національне культурне місце. За водіїв завжди в мене гарні відгуки, вони вже мені як рідні, молодці, професіонали. Організатор Маріночка, найкраща і улюблена, молодчинка, все знає, вміє і відчуває. За Надю, я вже говорила в телефонному режимі, що ще не вміє навчиться, ще трошки молода і можливо потрібно їй їхати самій, без допомоги, вчитися брати відповідальність на себе. Я вірю, що Надя через пару років буде теж гпрним організатором. Всім рекомендую їхати з Бідняжками в Будапешт. Ви найкращі!!! хочу щоб були ще кращими, тому пишу чесні відгуки, вибачте, якщо когось образила. До зустрічі, я Вас люблю!


Відповідь: Оксана, Дякуємо! Ми тебе також любимо :)

Анна Бондарчук
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
То був яскравий відрив у Будапешті ;) Все було чудово організовано та всього було саме стільки скільки потрібно екскурсій, розваг, розмов ;) А Будапешт завдяки Бідняжкам, та Маринці особисто просто відкрився з нових боків нічні вогні з кораблика вразили особливо! Це саме та екскурсія, яка, як на мене, must be))
Подорож була чудова та залишила за собою величезну купу найприємніших спогадів :)
Дякую :)


Світлана Матюк
Відрив у Будапешті (10 жовтня 2018р.)
Дякую за дуже приємну цікаву і веселу подорож. Окремо хочу сказати про наших організаторів це чудові розумні дівчата. Вони взяли на себе велику відповідальність і дуже гарно з нею впорались. Організували цікаві екскурсії вдало вирішували всі питання а саме основне подарували море позитиву і чудовий відпочинок. На рахунок готелю теж все не погано відповідає на свої 3 зірки одне лиш нарікання погано працював інтернет. І водіям потрібно подякувати . Як на мене все дуже дуже добре.


Валерія Скіданова
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
Все познается в сравнении. Из трех автобусных туров в Европу (от разных турфирм), в которых я была, организация тура и забота о комфорте туристов наилучшей была у Бедняжки. Четкая программа тура, много полезной информации и советов для путешественников на сайте. Замечательный гид Марина Чепурна. С ней в салоне и телевизор был не нужен. Выдала море информации про Венгрию. Хотя художественный фильм про императрицу Элизабет понравился всем. Марина - МОЛОДЕЦ! Видно, что ей не все равно на туристов. Человек однозначно на своем месте. Лично нам Будапешт ооочень понравился. Успели и городом насладиться, и получить релакс в купальнях, и удовлетворить гастрономические потребности, попробовав венгерской кухни и вина. Выбор гостиницы - просто чудесный, правда далековато от центра, но такси стоит не так дорого. 12 км обошлось в 15 евро. Можно и на общественном транспорте, но с пересадками. И ценовая политика факультативных экскурсий нас порадовала (к примеру кораблик по Дунаю у Аккорд-тура стоит 25 евро, а у Бедняжки - 15). Последняя моя поездка была с Аккорд-туром. Давно мечтали про Париж, а у Бедняжек на нужную нам дату выезда не было. Если интересно, можете почитать мой отзыв. Там много полезных советов для туристов по поводу подготовки к автобусному туру в Европу. Ссылка - https://www.akkord-tour.com.ua/review/17441/sbylas_mechta_no
Уважаемая Бедняжка, желаю процветания. Расширяйтесь, увеличивайте количество рейсов


Маргарита Котляр
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
Так случилось, что наше первое путешествие с Бедняжками было в Будапешт. До сих пор переполняют эмоции от увиденного и хорошо проведенного времени. За три дня пребывания удалось увидеть и ознакомиться с самыми значительными и интересными достопримечательностями этого прекрасного города. Не зря Будапешт называют Жемчужиной Дуная, этот волшебный город отличается своей культурной утонченностью, которая соблазняет и очаровывает. Сочетание ландшафта и смешение различных стилей архитектуры создают неповторимый шарм. А чего только стоит вечерняя прогулка на кораблике по Дунаю, одним словом волшебство! Очень немаловажную роль в восприятии увиденного и хорошо проведенного времени сыграли организаторы поездки. Огромное спасибо Мариночке, удивительно солнечному и позитивному человечку! Как удавалось ей создать такую теплую и дружественную атмосферу на протяжении всей поездки. Постоянно держать все на контроле, отвечать на многочисленные организационные вопросы и, при этом, быть всегда в прекрасном настроении. Также хочется поблагодарить Надюшу, которая сопровождала нас в прогулках по городу и посещению руинпабов. Особая благодарность водителям! Благодаря их профессионализму и отношению, поездка получилась спокойной и комфортной. Удачи вам, Бедняжки! С нетерпением ждем новых путешествий с вами!


Валерія Бащенко
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
Очень хороший тур. Всем рекомендую!!!
Водители хорошие, автобус правда не много не удобный для высоких клиентов.
Готель отличный, номера хорошие, кормили на завтрак тое очень достойно ( можно выбрать на любой вкус).
Марина и Даша проявили себя отдично, интересно и не навящево. В самом Будапеште Елена очень доступно и ненавящево расказывала обо всех изюминках города. А Валерия и Денис ( гиды по руинпабам ) просто класс, весело и увлекательно.
Город отличный, шикарный с прекрасной архитектурой. Любуешся и налюбоваться не можешь. Поездка на кораблеке по ночному Дунаю оставляет массу воспонинаний и эмоций. Тропикариум хорош по своему, акулы плавают над головой. Поход по руинпабам вообще отдельная история, очень классно попробывать их национальный алкоголь и посмотреть как отдыхают венгры. Также мне очень сильно понравилься зоопарк , огромная територия с огромным количеством животных , которых можно гладить и кормить. По дороге назад в Егере очень вкусная дигустация вина с гуляшом. Где можно по смешной цене купить вино домой в подарок.
Поездка просто супер!!!!!


Ярослав Маляренко
Відрив у Будапешті (10 жовтня 2018р.)
Дякууууую))))Це була моя перша подорож за кордон і я безмежно радий що вона була з вами))) Гарно спланована насичена програма, просто суперові гіди і ще класнючіші наші суперові організатори! Дівчатка вам окрема подяка, на всі питаня мали відповідь, завжди гарний настрій, і завдяки вашій професійності ми не мали ніяких неприємних ситуацій! Ще раз дякую!
Я отримав масу задоволення від подорожі)))
Єдиний недолік це трішки не зручний автобус, мало місця .
Буду очікувати наступної зустрічі з нетерпінням а вона буде 100
Дякую клубу Бідняжки і особисто Тетяні і Надії за ці ємоції!


Інна Гуменюк
Подорож до Угорщини у свято весни (07 березня 2018р.)
В цій подорожі сподобалося ВСЕ!!! Відповідальні водії, які завжди створять комфорт у подорожі - і зупинять швидко при потребі, і багажник відкриють, і допоможуть з багажем. Програма була складена дуже добре і для тих, хто їхав вперше, і для тих, хто хотів самостфійно дослідити столицю Угорщини.
Окрема подяка організатору Марині Чепурній - відкрита, професійна, щира людина, яка завжди прийде на допомогу. Подорож, завдяки їй, була сповнена приємних сюрпризів.
Після повернення додому залишилися не тільки приємні враження, а їй непоборне бажання поїхати ще. Дякую!


Сергій Синянський
Відірвись у Будапешті (27 червня 2018р.)
Впервые ехал с Бедняжками и рад своему выбору!Поездка оказалась просто восхитительная. Удалось познать Будапешт со всех сторон: удивительная архитектура, красочные пейзажи и безумные руин-пабы!!!Хочу сказать отдельное спасибо организаторам! Все было грамотно и программа поездки очень сильно понравилась. Можно было и послушать историю столицы, самостоятельно погулять по городу, а также оторваться в руин-пабах))).Была свобода действий, но в тоже время никто не давал тебе потеряться на улицах города.Ещё раз огромное спасибо Маринке за советы в будущих путешествиях и Надюше за сопровождение городом)Девчонки, вы классные гиды и организаторы!!!После моих рассказов некоторые друзья уже планируют рвануть с вами в августе)Рад был поехать с Бедняжками и уже понемногу планирую следующее путешествие.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Максим - 08 травня 23:14
Подскажите, не планируется ли подобная поездка в числах 8-15 августа? Планирую посетить Szigetfestival 14.08, и хотелось бы совместить :)
Вадим - 09 травня 11:52
Максим, будемо дивитися по кількості зацікавлених, але на час фестивалів, як правило, тяжко зовсім нормальні ціни на готелі, тому, скоріше ні ніж типу
Оксана - 04 червня 14:54
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо не набереться автобус, чи буде ця поїздка? Не хочеться засмутитися... А хто з нами їде супроводжуючим?
Марина - 04 червня 16:59
Оксана, доброго дня! З Вами їду я - Марина Чепурна. Для того, щоб поїздка відбулась не обов'язково збирати цілий автобус. Впевнені, що на таку класну подорож буде багато бажаючих. Знати інформацію на 100% ми будемо до кінця тижня. Запрошуйте друзів =)
- 22 червня 12:17
доброго дня, можливо будуть додаткові місця?
Вадим - 22 червня 13:09
Oleg, навряд адже до подорожі уже зовсім трошки. слідкуйте за нашим сайтом. подібна подорож планується десь за місяць :)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.