
Тюльпанове поле та Межигір'я
Межигір'я та тюльпанове поле
1 550 ₴
Учасник клубу1 680 ₴
Новачок- 18 квітня 2026 р.
- 2 травня 2026 р.
є вільні місця
- Вінниця
- Житомир
- Межигір'я
- Мотижин
- Житомир
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Тюльпанове поле
Екскурсія резиденцією Межигір'я
Контактний зоопарк
Інстаграмні фото зони та локації
Організаційний збір
Орг.збір
Без поселенняundefined
Без поселення- Учасник клубуНовачок
1 550 ₴
1 680 ₴
Внесені кошти фіксуються в валюті подорожі по курсу на момент оплати.
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані вище). Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу? Детальніше
Враховано
Проїзд комфортабельним автобусом
Організаційна підтримка до, під час та після подорожі
Туристичне страхування
Додатково
Межигір'я
Екскурсійний супровід та вхідний квиток на території Межигір'я:
500грн - дорослі, 300грн - діти, 350грн - студенти, пенсіонери, ВПОДобропарк
Дорослі - 500 грн
Діти, пенсіонери та УБД - 350грнОсобисті витрати та харчування
Програма подорожі
День
Резиденція Межигір'я та поле тюльпанів у ДоброПарку
18 квітня 2026 р. Субота
- Тюльпанова казка
- Межигір’я
- Добропарк
- Зоопарк
06:00 - 06:00 Збір в карманчику, навпроти Центрального автовокзалу м.Вінниця.
11:00 - 16:00 Резиденція Межигірʼя
Межигір’я – один із найкращих парків України, де на території в 145 га розташований не тільки унікальний ландшафтний парк, а й зоопарк з сотнями тварин, кінологічний центр, гольф поле, що перетворилось в унікальний притулок для лебедів. Вражаючий каскад озер із водоспадами та гірською річкою, в якій водяться японські коропи та форель, а береги вкриті болотяною рослинністю, що дбайливо висаджена і сформована ландшафтними дизайнерами. І, звичайно, неймовірна кількість квітів…
13:30 - 16:00 Обід
На території Межигір'я розташовані фудкорти та працює безкоштовна доставка в парку. Також можна взяти з собою їжу та пледики і влаштувати пікнік.
17:00 - 19:30 ДоброПарк
Казкова перлина площею 360га, яка об'єднує в собі 4 квіткових сезони, понад 10 цікавих локацій, 7 різних видів активностей, та 2 ресторани та фудкорти. Ми зможемо побачити не лише тюльпанові поля, а ще й нарциси, проліски, гіацинти, крокуси, відвідаємо самшитову долини, а також «Долина Кохання» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець. Всього в парку висадили близько 10 мільйонів рослин. Це сучасний дендропарк з деревами, кущами, газонами та квітами. На території парку є 16 невеликих озер. Половину з них впорядкують для купання, а одне перетворили на «озеро Моне».
22:30 - 23:30 Орієнтовний час повернення
Транспорт
- При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
- Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
Умовний автобус*
Вільно місць: 49 з 49
Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. (Проте зверніть увагу, що ми нікому не можемо гарантувати місця до та після задніх дверей, тому що у різних автобусах різне розташування задніх дверей відносно певного ряду сидінь).
Тобто, якщо в цій схемі ви обираєте місця до чи після задніх дверей, то є вірогідність, що ці місця не будуть до та після задніх дверей.
Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей.
Доступні виїзди
Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Межигір'я та тюльпанове поле
1 днівКількість днів вказана,
включаючи день виїзду
та день повернення.
Детальніше можна ознайомитись
у розділі 'Програма подорожі'є вільні місця
1 550 ₴
1 680 ₴
Межигір'я та тюльпанове поле
1 днівКількість днів вказана,
включаючи день виїзду
та день повернення.
Детальніше можна ознайомитись
у розділі 'Програма подорожі'є вільні місця
Детальніше1 550 ₴
1 680 ₴
Організатори
Організовано першокласних подорожей
2831Команда: Команда Ірина




















