Робота клубу у воєнний час

Про початок відновлення нашої діяльності.

Друзі, маємо стійке бажання та наразі відчуваємо, що настав час спробувати розпочати нашу роботу. Ми актуалізували подорожі на найближчий період та залишили лише ті виїзди, які мають усі шанси відбутися, за наявності охочих мандрівників.  Розпочинати будемо із найближчих напрямків таких, як локальні одноденні подорожі Поділлям та, відносно безпечними, регіонами Західної України. Далі плануємо запускати мандрівки до Карпат та Закарпаття на вікенд, а також реалізувати для вас можливість морського літнього відпочинку в найближчих країнах -  Болгарії, Чорногорії, Албанії, Греції та Хорватії. 

Як наразі можна з нами звʼязатись? 

Робота офісу відновлюється в звичному режимі, ласкаво просимо в гості. . 

Години роботи офісу:
Пн-пт з 11:00 до 19:00 
Сб: з 11:00 до 17:00
Нд: вихідний. 

Наші сторінки в Facebook та Instagram  були і продовжують бути доступні.

Також всі актуальні новини можна знайти у нашій Viber спільноті  та Телеграм каналі 

 

Також традиційно на звʼязку наші Організатори, їх телефони можна знайти на сторінках відповідних подорожей. 

  

Яка ситуація із подорожами, що припали на період війни? 

З початку війни ми відмінили всі заплановані подорожі та перенесли проплачені вами кошти на спеціальні рахунки, які можна побачити в особистому кабінеті. Ці кошти можна використати на будь яку нову подорож у повному обсязі.
Знайти та перевірити баланс вашого залишку можна авторизувавшись на нашому сайті в розділі мій баланс

 

Як працюємо зараз?

Ми спробуємо відновити роботу з урахуванням нових реалій. Зокрема, ми будемо суворо слідувати всім розпорядженням прийнятим відповідними військовими адміністраціями або іншими уповноваженими органами щодо можливості пересування та перебування на туристичних обʼєктах та у відповідності до комендантської години.

Однак, що стосується подорожей Україною зараз, ми на жаль при всьому бажанні не можемо гарантувати відсутність ризиків для життя і здоров’я мандрівників,  наприклад внаслідок прильоту ракети.

Подорожі за кордон фактично можливі лише для жінок та дітей до 18 років, а також окремих категорій чоловіків: вік 60+, ті, хто має більше трьох дітей і тд. Кожен мандрівник перед початковм закордонної подорожі має пересвідчитись в тому, чи дозволено саме йому залишати територію нашої країни на період тривалості мандрівки


Які подорожі на сайті актуальні? 

Ми працюємо над актуалізацією мандрівок представлених на сайті, а також цін на них. Наразі можна сказати, що більшість подорожей до липня місяця уже перераховані та змінені під нові реалії (тільки вартість пасажирських перевезень зросла на 30%), але над  частиною мандрівок ми ще продовжуємо працювати. Тому все одно не зайвим буде ще раз запитати в Організатора про ситуацію по конкретній подорожі, яка вас зацікавила. Список мандрівок можна знайти тут

 

За яким курсом і на яких умовах можна буде перевести кошти з минулих мандрівок які не відбулись на актуальні?

Ми прийняли непросте рішення зафіксувати курс валют на вже внесені кошти на тій позначці, яка була на день здачі, навіть якщо зараз курс став значно вищий. 
Однак величина Орг. збору буде перерахована для всіх Учасників незалежно від того, чи були вони уже зареєстровані в подібну подорож чи ні.  
Кошти можна переносити з усіх та на всі актуальні подорожі, але просимо зазначити, якщо валюти подорожей відрізнятимуться, то кошти будуть перераховуватись в тій валюті, в якій вони були внесені. 

Приклад: було здано 3200 грн на закордонну подорож по курсу 32, тобто в валюті подорожі закріплено 100 євро. Але, якщо ви забажаєте перенести ці кошти на якусь подорож Україною, ми перенесемо вам 3200 гривень, а не 100 євро за новим курсом. Якщо ж Ви забажаєте перенести 3200 грн  із  української подорожі на закордонну,  то розрахунок еквіваленту в Євро проводитиметься за курсом на  день переносу.

 

Що робити тим, хто хоче повернути внесені кошти? 

Всі внесені кошти за подорожі, які не змогли відбутись через початок активної фази війни росії проти України у повному обсязі зберігаються на особистому рахунку кожного Учасника мандрівки. Тому Їх можна буде використати в майбутніх мандрівках в повному обсязі. Проте повернення коштів усім бажаючим наразі ми не можемо забезпечити. Якщо через певний час після початку відновлення нашої діяльності та закінчення війни нам вдасться стабілізувати фінансову ситуацію в Клубі, тоді відповідно з’явиться можливість взагалі відмовитися від подорожей і повернути внесені кошти в повному обсязі. Однак є  певні категорії мандрівників,  яким ми й зараз повертаємо кошти, детальніше тут

 

Чому ми не можемо повернути кошти всім бажаючим? 

За звичайного формату діяльності будь якої туристичної організації левова частина виручених коштів не залежується в нас в кишені, а передається контрагентам в якості авансових платежів їх послуг, зокрема на бронювання готелів, автобусів, літаків та ін. Також, частина коштів використовується на функціонування організації, виплату заробітних плат, оренди, податків, рекламних послуг та інших найрізноманітніших рахунків. І звичайно, коли це все в момент зупинилось, назад отримати більшу частину коштів не є можливим. 
 

Чи будуть продовжені терміни на використання подарункових сертифікатів? Всі наявні та новопридбані сертифікати будуть активні рік після нашої перемоги. 
Перевірити та придбати сертифікати можна за посиланням нижче, але не забудьте авторизуватись в особистому кабінеті.


Соціальна, волонтерська та економічна діяльність. 

Наші організатори, програмісти, бухгалтери та всі всі всі, хто був причетний до створення наших мандрівок, дуже хочуть працювати та продовжувати надавати вам можливість подорожувати! Ми ж, Засновники Клубу, хочемо зберегти і наш колектив, який збирали роками, забезпечивши для них можливість займатись улюбленою справою та отримувати гідну платню, і вас - наші любі мандрівники, надавши вам можливість хоча б трішечки перемикатися від гнітючої воєнної буденності. Також, туризм як і будь який інший вид економічної активності є хоч і невеличкою,  але важливою складовою економіки нашої країни.

Ми прагнемо допомагати нашим мандрівникам перемикатись, хоча б на день чи декілька годин від усього того горя та страждань, що нас оточують уже близько трьох місяців, відпочивати морально та психологічно і набравшись сил продовжувати боротись далі! Кожен із нас воїн і може наближати нашу перемогу на своєму фронті, але для цього ми маємо відпочивати душею і тілом, в тому числі в подорожах.

З самого початку війни у 2014-му році наш Клуб активно та стабільно допомагав нашій армії. З кожної оплаченої подорожі ми відраховували певну фіксовану суму у наш внутрішній спецфонд, яку потім передавали на потреби наших військових або через перевірени волонтерів, або самостійно купуючи необхідні речі.  Під час пандемії COVID-19 ми, на жаль, припинили цю діяльність, адже внаслідок локдауну і самі потребували фін. допомоги. Зараз, відновивши нашу діяльність, ми плануємо збільшити відрахування до 25% від прибутку та почати донейтити ці гроші на потреби ЗСУ.


Ранні пташки - бронюй зараз плати потім.

Друзі, ми розуміємо що зараз ситуація настільки нестабільна,  що дуже важко заздалегідь прийняти остаточне рішення про участь у тій чи іншій подорожі. Наразі можна забронювати собі місце в бажаній подорожі оплативши символічний аванс розміром у 10% від Орг. збору, решту коштів можна буде сплатити за 7 днів до відправки в подорожі Україною та за 14 днів для подорожей за кордон. Зважаючи на ситуацію, наші партнери також погоджуються на дуже гнучкі умови, тому відмовитися від участі та повернути нововнесені кошти можна буде так само за 7 або 14 днів відповідно. 

Разом до перемоги та щасливого майбутнього!