- Вінниця
- Калинівка
- Київ
- Вінниця
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Музей історичних коштовностей України – було відкрито для відвідувачів у січні 1969 р. Більшу частину зібрання Музею складають матеріали археологічних досліджень. Вже понад 200 років археологи вивчають кургани – земляні споруди над похованнями. В них знаходять прикраси зброї, вуздечок, вбрання, ритуальних речей, які відображають культуру кіммерійців, скіфів, сарматів.
Він є філією Національного музею історії України – це єдине в нашій країні систематизоване зібрання історичних і художніх раритетів із дорогоцінних металів та коштовного каміння. Їх вивчення допомагає зрозуміти світогляд, естетичні ідеали, технічні досягнення народів, які жили на землях України впродовж п’яти тисяч років.
Національна опера України зачаровує: вишукана будівля привертає погляди, інтер’єри огортають оксамитом і теплотою освітлення, спокушають ліпниною, мармуром і позолотою, а її надзвичайна акустика тримає у полоні естетичної насолоди до самого завершення вистави. Незалежно від репертуару, погодних умов та вимушених обмежень в київській опері завжди багато відвідувачів, бо не лише сама вистава, але й атмосфера приміщення, створюють справжнє свято для глядача. А як щодо того, щоб побачити оперу очима тих, хто створює цю ауру казковості та свята під час вистави: артиста, костюмера, гримера, технічного спеціаліста? Адже для цього потрібно побувати не лише у глядацькій залі чи гардеробі, але й в інших приміщеннях, зазвичай недоступних глядачеві. Як щодо того, щоб потрапити за куліси? Сьогодні немає нічого неможливого, тож запрошуємо на екскурсію за лаштунки київської опери.
Victoria Museum – музей костюма та стилю, заснований у 2017 році приватною колекціонеркою Вікторією Лисенко. Відкриваючи музей, вона прагнула створити прекрасний, ідеалістичний світ, сповнений краси, натхнення та кращих надбань дореволюційної епохи. Цей музей – про людей, які пишалися своїм походженням, своїми предками, належністю до давнього роду. Музей налічує понад 1200 автентичних експонатів 19-го століття, серед яких – одяг, взуття, аксесуари, дорогоцінності та звичайні побутові речі, якими користувалися мешканці тогочасної України та Європи – загалом. Музей відображає стиль Європи того часу: Belle Époque, Срібного віку, Едвардианської епохи, Вікторіанської епохи, Золотого віку… Самі назви цих епох переносять нас у красивий, буремний світ, де економічні та культурні підйоми та занепади країн змінювали один одне. Наслідком цих змін ставали неймовірні відкриття, створювалися витвори мистецтв, виникали нові модні силуети тощо. Технологічний прогрес із шаленою швидкістю захоплював світ, змінюючи назавжди його обличчя.
Орієнтовне прибуття до 22.30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Корисні поради
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.
Транспорт
Коментарі
- ШО04 грудня 2023 10:16Шевцова Оленаномер рахунку куди перераховувати гроші за подорож
- Олена, Доброго дня. Варто писати організатору у приватні повідомлення по таким питанням.