17 березня 01:30
Час відправлення
18 березня 02:00
Час повернення
Є вільні місця!
500 UAH
550 UAH
Замовити місце

Черкащина+Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС»

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 860 км.

Друзі, ми вирушаємо в неймовірно захоплюючу та унікальну подорож до Черкащини. Побуваємо в самих цікавих місцях Черкаської області: Чигирин, Суботів, Холодний Яр, на нас чекає багато нового та незвіданого. Відвідаємо "Український Тибет") Храм "Білий лотос"- єдиний буддійський храм у Європі! Місце, яке манить своєю таємничісю та красою. Відчуємо його особливу атмосферу єднання душі та тіла! Та матимемо чудову можливість зробити фоточки в заповіднику "Білосніжний"!)

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Супроводжуючий:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

 Холодний Яр 
Неймовірне місце сили, з надзвичайно красивими ландшафтами, з багатою історією, містичне, загадкове. За кількістю унікальних археологічних, історичних, наукових об’єктів Холодний Яр займає перше місце в Україні. Місце, де загадки природи поєднуються з таємницями нашої історії. Холодний Яр відомий не тільки, як головна база гайдамаків в XVIIIв. і оплот національно-визвольного руху 1918-1922 рр, а й дивовижною природою. На території створено кілька охоронних природних об'єктів місцевого значення, в тому числі і заповідник "Білосніжний", де росте унікальний вид первоцвіту - підсніжник складчастий (Galanthus plicatus). Зустрічається в Україні тільки в Холодному Яру і в Криму. Причому, як він потрапив сюди незрозуміло, тому що цей вид віддає перевагу гористій місцевості - Кавказ, Крим, гори Туреччини, Бессарабська височина в Молдавії. 
Чигирин
Це місто, яке фактично було першою столицею України. Перша письмова згадка про Чигирин датується 1 582 роком - в цьому році місту надали Магдебурзьке право. А через сім років, за наказом короля Сигізмунда III в Чигирині, на високому пагорбі (нині Замкова гора) збудували замок. Головним завданням Чигиринського замку було перепиняти вільні відносини Київщини із Запоріжжям.
Суботів
У XVII ст. Суботів був родинним гніздом та резиденцією Богдана Хмельницького. Його батько чигиринський підстароста Михайло Хміль одержує ці землі в 1616 р. від польського магната Яна Даниловича і будує свою садибу на горі при впадінні в Тясмин річки Суботки, яка і дала назву селу. Його син Богдан продовжує розбудовувати родове гніздо. У 1653-1654 рр. навпроти гетьманського палацу коштом Богдана Хмельницького була побудована Іллінська церква, яка згодом стала його усипальницею. 
Від маєтку залишилось не багато, а от велична церква-усипальниця Хмельницького на місці й добре знайома усім, хто тримав в руках купюру в 5 гривень.
Черкаси
Пагорб Слави, зведений у пам'ять про загиблих жителів міста у роки Другої Світової війни. Меморіал увічнює пам'ять черкащан, які загинули на фронтах та воїнів, полеглих у боях за Черкаси. Скульптура Батьківщини у вигляді жінки-матері має висоту 10 метрів. Обидві її руки здійняті догори - в правій руці скульптура тримає чашу з Вічним вогнем, а ліва рука спрямована до майдану, немов благословляючи. На вершину кургану ведуть гранітні тераси, а сам пагорб оточує гранітна стіна з іменами загиблих в боях черкаща
Сонячний годинник, що встановлено з нагоди дня міста в Долині Троянд має вид птаха, циферблат складається з дванадцяти стільців, на яких зображені цифри. Цей годинник є не тільки окрасою міста, а й показує точний час. За день до відкриття один місцевий дідусь протягом декількох годин випробовував сонячний годинник. За його словами, він надійний і правильний")
Для черкащан водонапірна вежа – частина історії міста. Вежу побудували у 1914 році за проектом російського інженера Володимира Шухова. Башта до 1975 року подавала підземні води в будівлі містян. Конструкція споруди - гіперболоїд з металевих кутових стрижнів. У верхній її частині металевий бак на 250 кубометрів води.
Також під час нашої екскурсії містом ми відвідаємо музей присвячений збірці «Кобзар» Тараса Шевченка. Який знаходиться в будинку братів Цибульських і містить чимало раритетних видань цієї книги. Його часто називають єдиним у світі музеєм однієї книги. У музеї показано історію видання доробку поета, джерела його творчості, найцікавіші видання, простежено еволюцію ілюстрування шевченківських творів, а також «Кобзарі» у перекладах різними мовами. У світі збереглося лише декілька примірників першого «Кобзаря» (1840), тому один з них є гордістю черкаського музею.
Ще одне визначне місце Черкас – Свято-Михайлівський кафедральний собор. Будували 8 років, за проектом архієпископа Черкаського і Канівського Софронія у візантійському стилі. Він не тільки проектував, але й особисто керував будівництвом. В 2002 році 9 серпня храм був освячений. Його висота сягає 74 м, надкупольна частина з хрестом становить 17 м. Одночасно в храмі може знаходитися до 12 тисяч прихожан.
Однією із найприкметніших будівель старих Черкас та справжньою перлиною забудови тодішнього провінційного міста є особняк Щербини. За одними даними будівлю звели у 1892 році, а за іншими з 1907 по 1912 роки. У 1960 році  відбулася реставрація будівлі, а в 1978 році будинок перетворено на Палац одружень, який міститься тут і нині.
Блакитний Палац знаходиться на перехресті вулиць Остафія Дашковича і Хрещатик був побудований архітектором Владиславом Городецьким в стилі постромантичної готики і має неповторний романтичний образ. Тому, не дивно, що саме ця споруда стала однією з найкращих споруд України.
Храм "Білий лотос"
Туристичною родзинкою Черкас по праву можна назвати храм "Білий лотос", який височіє на Дніпрових пагорбах. Ця будівля – єдиний буддійський храм у Європі. Він є прообразом знаменитого буддійського храму в Лаосі. На вході в келії встановлені дві фігури древніх воїнів, привезених до Черкас з Тибету...
Храм збудований в 1990-х роках, в архівних документах знайшли запис про те, що 7 000 років тому на території Черкаського озера - а тоді тут був острів - вже був храм (при підготовці фундаменту було знайдено камінь, на якому зображений Будда в масці воїна).
Ми з вами доторкнемося до стародавніх традицій Сходу, зарядимося позитивною енергетикою цього унікального місця і візьмемо участь у справжній  чайній церемонії за давньою лаоською традицією. Будь-який бажаючий може також вивчити особливості правильного написання ієрогліфів на уроках по каліграфії. Також тут є аурокімната, в якій можна зробити фотографію аури. Крім того, при храмі регулярно проводяться майстер-класи з йоги, кунг-фу і медитації.
Сам буддійський Храм є найпотужнішим акумулятором Сили і благодатно впливає на людей, які його відвідують. Ми побуваємо на місцях для роздумів і медитації, біля водоспаду і священного джерела у формі спіралі, відвідаємо ритуальну кімнату в Храмі, де знаходиться статуя Будди, що дарує людям просвітління. Нас зустрінуть статуї найдавніших воїнів Архатів ( «переможців ворога») привезених із Тибету, а на священному пагорбі ми зможемо загадати найпотаємніше бажання, ударивши в старовинний дзвін.
*************************************
У вільний час, за бажання, можна відвідати кото-кафе) «CatCafe»
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 

Увага!  З 1 березня організаційний збір збільшиться на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Організатори подорожі: 

– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко 
– Оля Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан

 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір


Учасники Клубу 500 UAH
Новачки 550 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • екскурсія і вхід в Храм "Білий Лотос"- 50 грн.;
 • за бажанням! Чайна церемонія- 150 грн з людини;
 • за бажанням! Медитація - 150 грн.з людини;
 • за бажанням! Фото аури – 200 грн з людини. Є ще більш докладніша інформація+роздрук.книжечки з описом- 300грн.;

Програма подорожі


Субота 17 березня :
01:00 Збір в карманчику навпроти Центрального автовокзалу та виїзд
08:30 - 10:00 прибуття, екскурсія в національний історико-культурний заповідник Чигирин
10:30 - 11:00 відвідуємо Суботів
11:40 - 13:00 Холодний Яр
13:00 - 14:30 переїзд в Черкаси, обід у місцевому закладі
15:00 - 16:00 екскурсія по місту Черкаси
16:00 - 17:00 Екскурсія по Храму "Білий Лотос"
17:00 - 18:00 Вільний час в Храмі
18:00 - 19:00 Вільний час, прогулянка по вечірньому місту
19:00 Виїзд додому
Неділя 18 березня :
02:00 Орієнтовне прибуття в Вінницю, зупинка на в’їзді в місто та в карманчику напроти Центрального автовокзалу

Транспорт

 • Автобус SETRA (35 місць)
23 вільних місць із 35

Комфортний автобус туристичного класу.

312723191713951
3228242018141062
33
34292521151173
35302622161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Ольга - 11 лютого 22:37
за бажанням! Фото аури – 200 грн з людини. Є ще більш докладніша інформація роздрук.книжечки з описом- 300грн - це окремо ціна за фото 200грн та окремо за інфу книжечка 300грн ?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.