31 березня 02:00
Час відправлення
02 квітня 01:30
Час повернення
Залишилось місць: 10
750 UAH
820 UAH
Залишити відгук

Мандрівка незвіданою Тернопільщиною!

Тип:
Буде підкорено: 800 км.

Їдемо розвідувати невідомі та справді унікальні місцини Тернопільщини. Якщо заглибитись в історію України, то переконуєшся, що, напевно, в кожному селі є якась цікава пам'ятка архітектури. От, наприклад, невідомі села, що на Тернопільщині, хоч і маленькі, проте там знаходяться замки, які століттями захищали Поділля від набігів ворогів. Надзвичайні та мальовничі водоспади та ще кілька цікавих місцин, про які ми зовсім не здогадуємось.

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ізюминкою нашої мандрівки буде супровід від багатьом відомого та улюбленого екскурсовода Максима Жевняка!)
Чернівці
Місто, де з давніх давен співали найкращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень, а кучери фіакрів сперечалися про Карла Крауса.
Окрасою і ключовою спорудою в забудові Театральної площі Чернівців є музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, побудований як міський театр за проектом віденських архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера у 1903-1905 роках. Передувала цьому активність чернівчан в кінці ХІХ століття, котрі всією передовою громадою переконливо просили тодішнього мера збудувати у місті театр. Влада обійти увагою вимоги завзятих людей не могла і, в результаті, Чернівці отримали свою перлину. 
Окремої уваги заслуговує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – однієї з найвидатніших пам’яток Чернівців, яка включена в список об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців.
Всередині збереглися розкішні автентичні інтер’єри. Таке враження, що навіть лави та парти для студентів, залишились ще від часів побудови. А от сусідня Червона зала залишилась у первісному вигляді. Стіни її оздоблені шовком, дерев’яна стеля оздоблена орнаментами, підлога із червоного бука. На стіні висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією, що вимагала п’яти шарів срібла.
Музей-кав'ярня "GRAND CAFFE" - вважається чернівецьким брендом, завдяки "Штрудель-шоу". Адже колись CZERNOWITZ були столицею Буковини.

У Тернопільській області є місто схоже на вишеньку посередині торта), містечко Заліщики, яке огорнене петлею Дністра. Населення налічує всього близько 10 тисяч чоловік, проте це не заважає бути йому популярним у широких і вузьких колах.
Ми відвідаємо це місце, в першу чергу, щоб насолодитися одним з найгарніших видів в Україні – панорамою міста з меандром Дністра з протилежного, буковинського берегу.
Назва міста Заліщики походить від місця проживання мешканців «за лісом», «за лісчиною». Спочатку це було село, яке з’явилося на території села Дубровляни (Добровляни) у 1469 році. А вже нинішнє місто утворилося 1750 року на території однойменного села.
Джуринський водоспад - місце сили!
Висота водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України. Утворився в результаті прориву річки Джурин у вузькій кам'янистій закруті. До цього річка огинала пагорб, на якому розташовані руїни Червоноградського замку. Раніше біля водоспаду працювала водяний млин, руїни якої видно і зараз.
Посеред долини на пагорбі розташовані чудові розвалини замку Червоноград, він же Червоногруд (1820 р.)
Язловець – маленьке село у Бучацькому районі Тернопільщини, древнє, провінційне, тихе. Століття за століттям — вітерцем обвіває старий замок, вірменську церкву та руїну величезного костелу. Населенням трохи більше 600 мешканців. А колись одне з найстаріших поселень Західного Поділля було містечком, яке називали «ключем Поділля». Коли воно виникло, невідомо: в давньоруських літописах згадка про Язловець відсутня. Але вірогідно, що дерев’яна фортеця в ті часи тут все існувала. 
Перша згадка про замок в Язловці відноситься до 1436 року у зв’язку із претензіями поляків на етнічні українські землі Західного Поділля, щойно звільнені не без допомоги литовців від татар. 
Каплиця баронів Блажовських височіє і над містечком, і над замком.
На правому березі річки Стрипи в центральній частині старовинного міста розташовані руїни знаменитого Бучацького замку. Свого часу вони були грізною зміцненням, яке захищало місто від загарбників. Місцеві магнати заклали це зміцнення для захисту їх рідного міста. Протягом трьох століть замок зміг вистояти під час багатьох нападів татар і турків. Цікаво, що багато для того, щоб укріплення було непереможним для ворогів, було зроблено жінкою - Марією Могилянкою. Після смерті свого чоловіка Стефана Потоцького вона вирішила перетворити свою вотчину в безпечне для себе і дітей місце. Саме тоді замок був збільшений майже в три рази, а висота його стін, укріплених трирядними бійницями, в деяких місцях збільшена до 4-х метрів.
Бучацький замок був настільки невразливий, що його не змогло захопити навіть козацьке військо. Свої позиції фортеця здала тільки турецької армії в 1672 році. Потоцькі доклали всіх зусиль, щоб відновити замок. На жаль, в 19 столітті замок перестав бути цінним військовим укріпленням, тому з часом будова практично повністю розібрали на будматеріали. До наших днів збереглися тільки невеликі фрагменти стін і веж. Невелике містечко Бучач Тернопільської області може похвалитися чималою кількістю архітектурних пам'яток. Але все ж один архітектурний об'єкт, найбільш унікальний - міська ратуша, безперечно - світовий шедевр архітектури.
Бучацька ратуша є справжнім витвором архітектурного мистецтва. Ця будівля унікальне тим, що являє собою класичний стиль бароко. Подібних будівель, що збереглися до наших днів майже в первозданному вигляді, в Україні не так вже й багато. По праву Бучацька ратуша вважається найкрасивішою в Україні. Архітектура вражає досконалістю форм, а художнє оформлення викликає лише естетичну насолоду та захоплення! 
Знамениту ратушу звели приблизно в 1750 році з ініціативи Миколи Потоцького, активного діяча і старости канівського. Його ім'я можна побачити на одному з фасадів будівлі. В якості головного архітектора Потоцький запросив Бернарда Мерітіна. Через сотні років фахівці прийшли до висновку, що саме Бучацьке твір залишається найкращою роботою генія. Раніше ратуша мала висоту 38 метрів, 18 з яких припадало на шпиль, проте знищений пожежею в 1811 році він вже не був відновлений. 
Теребовля – районний центр Тернопільської області, одне з найстаршіх міст України й найдавніше місто Поділля, розташоване на Подільській височині, в західній частині Правобережного лісостепу. Давня історія міста наситила його околиці цінними архітектурними пам`ятками. Перша згадка про місто датується 1097 роком у «Повісті минулих літ». Але за археологічними розкопками заселення Замкової гори відноситься до 3 тис. до н.е.
Він нависає над містом з високої гори, там де в прадавні часи знаходилося древньоруське городище. Теребовлянський замок, один з найстарших в Україні, веде свою історії з IX століття. 
Файне місто Тернопіль - перлина Галичини!)
Успіхом місто завдячує своїй давній історії, яка офіційно починається 1540 р. і сповнена багатьох перипетій. Тернопіль – єдине місто в Україні, в якому у період національно-визвольних змагань перебували уряди трьох держав – Директорії, УНР та Польщі. Колись Тернопіль був центром воєводства, губернії, повіту, краю і навіть столицею держави, Галицької соціалістичної радянської республіки. Це маленьке та затишне місто встигло побувати під владою Речі Посполитої, Австро-Угорської та Російської імперій, трохи протриматись у складі ЗУНР та надовго затриматись під радянською владою.
Справжньою “фішкою” міста є великий став, який стає надзвичайно красивим вночі, коли особлива магія панує в повітрі. 
Що вражає і чудує в Тернополі – так це його мініатюрні розміри: від невеликих різнокольорових будинків біля ставу до громадських вбиралень. З’являється відчуття, ніби бавишся всередині лялькового будиночку – усе посміхає та дихає казковістю. А ще Тернопіль – барвисте місто за будь-якої погоди.
Почнемо нашу прогулянку центром міста, вулицею Руською. Місцеві мешканці жартують, що у Тернополі всі задоволені, адже половина центральної вулиці називається Руською, а інша – Степана Бандери.
«Старий млин» Справжня тернопільська туристична Мекка. 
Посмакуємо галицькою кухнею! Страви готують за старовинними рецептами, що дісталися від різних народів, що населяли цю землю: українців, поляків, євреїв, австрійців. Для приготування використовують старовинні печі і гриль на дровах. Хліб, копчені ковбаси, борщ у кошику з хліба, запіканки – усе це готують за допомогою печі. До того ж «Старий млин» – це музей, побудований на фундаменті парового млина. Для зведення ресторану використовували близько 100 тисяч цеглин австрійсько-угорського періоду, а в його залах зберігається більше 3 тисяч музейних експонатів! Оформлення ресторану в українському стилі вам має сподобатись!
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)

Харчування:

1 день (31.03): - сніданок та обід можна взяти з собою або замовити в закладі харчування; - вечеря в ресторані готелю (65 грн.)

2 день (01.04): - сніданок в готелі (65 грн.); обід в закладі харчування; - вечеря в закладі харчування

Увага!  З 19 лютого організаційний збір збільшиться на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!


Організатори подорожі:

 – Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко  

– Оля Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан

 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

База відпочинку Над Стрипою
Центральний корпус Українська Хата Котедж 1 Котедж 2 Котедж 3 Котедж 4
2-місний (Блок № 1 номер зі зручностями на 2 номери),
2-місний (Блок № 4 номер зі зручностями на 2 номери),
2-місний,
3-місний (Блок № 2 номер зі зручностями на 2 номери),
3-місний (Блок № 4 номер зі зручностями на 2 номери),
4-місний (Блок № 3 номер зі зручностями на 2 номери),
4-місний (Блок № 5 номер зі зручностями на 2 номери)
2-місний (зручності на 3 номери) 2-місний (зручності на 2 номери(ліжка можна зсунути)),
2-місний (проживання в вітальні на дивані зі зручностями на 2 номери)
2-місний (проживання в вітальні на дивані зі зручностями на 2 номери),
2-місний (зручності на 2 номери (ліжка можна зсунути))
2-місний (ліжка можна зсунути) 2-місний (ліжка можна зсунути)
Учасники Клубу 750 UAH 750 UAH 750 UAH 750 UAH 750 UAH 750 UAH
Новачки 820 UAH 820 UAH 820 UAH 820 UAH 820 UAH 820 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 19 лютого 10:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в номерах зі зручностями;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • за бажанням! вхідний квиток в Чернівецький університет для дорослих - 35 грн, для студентів та учнів -20 грн., для діток - 15 грн.;
 • харчування;

Програма подорожі


Субота 31 березня :
02:00 збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд
08:00 приїзд в Чернівці, сніданок
09:00 - 11:00 оглядова ексурсія по місту
11:00 - 12:00 переїзд в Заліщики
12:00 - 12:30 прогулянка та споглядання найгарнішої панорами України
12:30 - 13:30 переїзд до Джуринського водоспаду
13:30 - 16:00 милуємося водоспадом, фотографуємося. Відвідуємо замок Червоногорад
16:00 - 17:00 переїзд в Язловець
17:00 - 18:30 прогулянка по Язловцю, невеличка екскурсія. Язловецький замок, костел
19:00 поселення в готель, вечеря
Неділя 01 квітня :
08:00 сніданок в готелі, виселення
08:30 виїзд з готелю, переїзд в Бучач
09:00 - 10:30 екскурсія Бучач, Бучацький замок, ратуша
10:30 - 13:00 переїзд до Русилівських водоспадів, милуємося, фотографуємося
13:00 - 14:30 переїзд в Теребовлю
14:30 - 15:00 екскурсія, відвідуємо Теребовлянський замок
15:00 - 16:00 Вирушаємо до файного міста Тернопіль
16:00 - 21:30 прогулянка по Тернополю, екскурсія та відвідання тематичних закладів харчування
Понеділок 02 квітня :
01:30 Орієнтовний час повернення у Вінницю

Транспорт

 • Mercedes red 49
10 вільних місць із 49

45444036323025211713951
464339353129262218141062
47
48423834282419151173
49413733272320161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • База відпочинку Над Стрипою
5 вільних місць із 45

База відпочинку «Над Стрипою»  розташована на території Національного природного парку «Дністровський каньйон» в Бучацькому районі, Тернопільської області. Тут є все, що потрібно для активного, спортивного та позитивного відпочинку.
Проживання передбачене  в 2-х корпусах:  Цетральний корпус з двох, трьох та чотирьохмістними номерами зі зручностями на 2 кімнати.
Садиба в етно-стилі «Гостинний двір» з двох, трьох та чотирьохмістними номерами зі зручностями на 1 або 2 кімнати.
На території бази є озеро, баня, ігровий майданчик (настільний теніс, більярд), спортивний майданчик (футбольна, волейбольна, баскетбольна площадки), дитячий майданчик (батути та гойдалки).Котедж 1
Котедж 2
Котедж 3
Котедж 4
Українська Хата
Центральний корпус
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.