03 березня 07:00
Час відправлення
03 березня 23:00
Час повернення
Є вільні місця!
300 UAH
330 UAH
Замовити місце

РОЗВАГИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ;))

Тип: Екстрим, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Обожнюєш швидкість? Не можеш встояти перед потужністю? Тоді тобі з нами!!! Дійсно, кого не захоплює швидкісна їзда на маневрених картах, коли при цьому йде боротьба за звання переможця? Відчуй себе за кермом справжнього гоночного боліду та прийми участь у перегонах, на картодромі. Отримай заряд енергії та адреналіну!!! А ще, маємо унікальну можливість відчути себе воїном у фантастичному фільмі! Їдемо на гру у лабіринті щоб перемогти в захопливому лазерному бою.

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальний:
Олена Паук
(096)546-01-69
(063)689-80-54
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Їдемо до Києва в картинг-центр "Термінал" - це критий картинг-центр, який не має аналогів в Україні, і є одним з найбільших в Європі.  Його  площа 6500 м кв. В картинг - центрі дві роздільні дворівневі траси з мостами і тунелями. 

 Карти оснащені за останнім словом техніки: гідравлічні гальма, посилена рама, вага — 110 кг, встановлені каталізатори. Карти з двигуном HONDA GX200 6,5 кінських сил.

Присутні дві роздільні траси: Монако і Сузука.
 МОНАКО Траса протяжністю 420 м. Конфігурація траси являє собою три швидкісні ділянки, на яких можна розвинути швидкість до 55 км / ч.  Це дві прямих і проїзд через тунель.  Круті заїзди і спуски з мосту не залишать байдужим нікого.  СУЗУКА Траса з двома мостами загальною протяжністю 410 м. Ширина траси в найширшому місці 8 метрів.  На трасі багато крутих віражів.  Один міст дворівневий, другий - однорівневий.

 

ТУРНІР!!!

Вічуй себе справжнісіньким гонщиком!!!
-Кожен учасник їде по трасі МОНАКО 
- Визначаємо 15 учасників, які показали найкращий час проходження кола, вони проходять у фінал.
- Фінальний заїзд по трасі СУЗУКА
- За результатами фінального заїзду  визначаємо трійцю переможців, які отримають пам’ятні медалі.

Лазертаг
У захопливому лазерному бою в затемненому та затуманеному лабіринті перемагають спритніші, активніші та завзятіші, але задоволення отримають всі гравці.

Лазертаг Гіперболоїд - це тактична стрілецька гра у дворівневому лабіринті з використанням лазерних пістолетів та жилетів. Розвага для дорослих та підлітків. Площа лабіринта - 750 м, висота стелі 7м. Стилізована фортеця з численними сходами та містками на 2 рівні. Динамічне світло та звук, димові ефекти, міни та інше обладнання  "LazerMaxx Evolution3" .

Важливо:
Допускаються учасники зростом не нижчі 150 см та в тверезому стані!!!

Організаційний збір


Учасники Клубу 300 UAH
Новачки 330 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • страховка;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • участь у турнірі 350 грн;
 • лазерні ігри 110 грн;

Програма подорожі


Субота 03 березня :
07:00 Виїзд з Вінниці. З карманчика навпроти центр. автовокзалу.
12:00 - 14:00 Турнір з картингу.
14:00 - 15:00 Обідаємо, набераємось сил.
15:00 - 17:00 Лазерні ігри.
17:00 Від'їзд до дому. Приблизне прибуття до 23:00

Транспорт

 • Неоплан 51. Бузковий з Русалкою*
39 вільних місць із 51

433935312826242016128451
444036322725231915117350
45
464137333021171395148
4742383429221814106249
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Леся - 05 лютого 22:11
підкажіть, будь ласка, якщо не приймати участь у турнірі, а хочеться просто спробувати, потрібно також заплатити 390 гривень?
Леся - 05 лютого 22:12
підкажіть, будь ласка, якщо не приймати участь у турнірі, а хочеться просто спробувати, потрібно також заплатити 390 гривень?
Олена - 06 лютого 10:47
Леся, так. Просто ведучий буде фіксувати час, за який ви проїдете трасу. Турнір не для професіоналів, а для Бідняжок))) тому кожен може спробувати свої сили))
Олена - 06 лютого 10:48
Леся, так. Просто ведучий буде фіксувати час, за який ви проїдете трасу. Турнір не для професіоналів, а для Бідняжок))) тому кожен може спробувати свої сили))
Олена - 07 лютого 12:24
Леся, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Для Біжняжок діє знижка!) участь у турнірі 350 грн!!!
Микола - 06 лютого 14:29
Добрый день! А есть ограничения по росту и весу в картинге.
Олена - 07 лютого 00:48
Микола, допускаються учасники зростом не нижчі 150 см
Микола - 07 лютого 09:39
спасибо!
Anna - 11 лютого 21:55
Какая цена без транспорта. Мы уже в Киеве (доберемся сами). И подскажите это 1 заезд стоит 300 гр.?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.