17 серпня 21:00
Час відправлення
22 серпня 06:00
Час повернення
Залишилось місць: 3
850 UAH
935 UAH
Залишити відгук

Літні Карпати 4 дні! Вікенд на Гуцульщині 18-21 серпня!

Тип: Гори, Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 1000 км.

Друзі, літо це чудова нагода відпочити не тільки на морі, а також і в наших Карпатах! Смереки, гори, неймовірні краєвиди, чисте повітря, та звісно справжній, віковий гуцульський колорит, який можна зустріти тільки в столиці Гуцульщини - Верховині! )) Тим паче цього разу ми вирішили зробити 4-денний виїзд, щоб сповна насолодитись цим колоритом! А ще на ці дати припадає фестиваль "Гуцульські Забави" де ми зможемо побачити чимало місцевих звичаїв та традицій!)

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ця подорож неодмінно нам запам'ятається:

Літо

- Оглядовою екскурсією по Верховині з підйомом на вежу та чаюванням під смерекою))

- Гірською екскурсійною прогулянкою мальовничими місцями у гості до ТРЕМБІТАРЯ, де окрім трембіти ми почуємо також багато інших гуцульських інструментів, дізнаємось про побут гуцулів та скуштуємо місцевих страв, та початтуємось обідом від господаря! )

У перший вечір до нас завітають гуцульські Вечорниці! )

Заберемося високо на полонину до чабанів щоб дізнатися особливості їхнього побуту та секретів приготування бринзи, зможемо посмакувати стравами із бринзою на місці та ще й додому прикупити!

- Після вранці завітаємо до 300-літньої дерев'яної церкви! Та при нагоді будемо мати особисту зустріч з незвичайною людиною місцевим отцем Іваном Рибаруком!

- На третій день ми поїдемо у чи не найбільш гуцульське село - Криворівня, де буде відбуватись фестиваль "Гуцульські Забави"))

А на останок на нас чекає ЕКСТРІМ-прогулянка) на ГАЗ-66 на висоту 1500 м. до мальовничого озера Марічейка!

hbnvom1-Y8U

Першим ділом по приїзду до Верховини ми вирушимо на оглядову екскурсію цим прекрасним містом і поступово з долини підніматимемось у гори на оглядову вежу!)  Дорога до оглядової вежі веде через ліс, крутим підйомом, по природніх сходинках з кам’яних брил та коріння дерев. Внизу бречує потік Бречник з однієї сторони, а з іншої – стрімкий, зарослий смерековим лісом схил.

Там же на казковій галявині під вежею, винагородою за стрімкий підйом для нас стане чаювання ароматним цілющим карпатським чаєм!)

X0T4-2CNS0U nPov-Hd64Rk

l90QKMlLmCA

Далі вирушимо до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через струмки та перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)

P8ZnRAmAi60 E4xdCoT1dHM

6KLD2ZPjciU

На висоті 700 м. над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та гуцульські музичні інструменти.

музей

А також привітні господарі нагодують своїх гостей ситним обідом із традиційних гуцульських страв за одним великим столом, як на весіллі! )

Трембітар Обід

Для ближчого знайомства між нами), увечері на нас чекають ВЕЧОРНИЦІ з гуляннями, танцями, піснями та гуцульськими музиками! )) 

e6NfdyjgdPs Al25PpG41j4xLZtXLzboV4 5s3D4Zpf43gU3o7cfLrmhQ 9Ef6OXqPn6Y

**********

До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому: у диму, без цивілізації, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття.

MOTD9CfixpQ CsfEvbIaod4

o_Ocb0Ge3JY dEP8JojxxVo

У невеличкому приміщенні відстоюються у марлевих хустинках-торбинках сири, вийняті з казана. Всім цікаво піднятися у диму по сходинках аж на горище і подивитися, як величезні будзи коптяться у диму.

YqVFlYYLqqU usIbXD-ZDaI

Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, банушу та придбати сиру чи вурди за собівартістю!)

O9IjpQCAttM DSC_1017

***********

Вдосталь смачно пообідавши, мальовничою стежкою серед карпатського лісу ми вийдемо до 300-літньої церкви, що у с. Криворівня!

Але, найціннішим скарбом там є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) Він вголос піднімає питання про люстацію церкви, точно так як люстацію влади, міліції, прокуратури і т.д. Слухає Rок-Н, і не тільки. Пише філософські книги, веде свій блог! А у вечері ми зустрічаємо його у вишиванці таким же босоногим, на рок-фестивалі у його селі!))

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти босоногого отця у скромній полотняній аскетичній рясі?
Ми й не помітили, як промайнула година тієї зустрічі! При нагоді в кінці дня ми завітаємо ще раз у церкву на зустріч з отцем!

Отець

Радимо кожному, будучи у Криворівні, завітати до цієї церкви, але потрібно намагатись саме поспілкуватись з О. Іваном Рибаруком!)

                                                                   ************

На третій день ми завітаємо до того ж маленького села Криворівня в якому буде відбуватись фестиваль "Гуцульські Забави"!

В програмі фестивалю:

- Зустріч гостей по гуцульськи.
- Фотовиставка карпатських пейзажів.
 
- Виставка приватної колекції ретроавтомобілів.
 
- Фрагмент Гуцульського весілля.
 
- Троїсті музики. Майстер-клас гуцульських співанок.
 
- Забава: «Танцюють всі». Майстер-клас гуцульського танцю: гуцулка, решето, аркан, коновка, голубка.
 
- Майстер-клас гуцульської-кухні та виготовлення сирних коників.
 
- Виставка-продаж та майстер-клас вишивки. Розіграш серед учасників фестивалю участі в показі гуцульської убирі.
 
- Майстер класи гуцульських ремесл.
 
-  Ігри та розваги по опришківськи.
 
-  Посвята в гуцули та обрання найактивнішої пари фестивалю, найактивнішої учасниці, найактивнішого учасника.
 
-  Сила і магія живої ватри. Зустріч з знахаркою.

 

Після ми завітаємо у с.Ільці де знаходиться пивоварня і варять Верховинське пиво!) А після прогуляємось на місцевий пляж та скупаємось в Черемоші!)

                                                                                                                      ************

Четвертий день обіцяє бути дещо екстремальним! )

По мальовничим українським Карпатам прокладено безліч туристичних маршрутів, кожен з яких вразить будь-якого гостя красою та неповторністю цих казкових місць. Відкриваються погляду природні картини, захоплюють уяву, надихають і дарують ні з чим незрівнянні емоції. А особливо вражаючими вважаються прогулянки до гірських озер, одне з яких – озеро Марічейка.

yLn00gisz20

Марічейка — озеро льодовикового походження знаходиться у масиві Чорногора, в межах Верховинського району, на висоті 1510 метрів над рівнем моря і, на відміну від інших, захищене навколо дивовижним ялиновим лісом і заростями гірської сосни, що оточують водну гладь.

До озера ми будемо діставатись позашляховиками ГАЗ-66! ) Майстер своєї справи дядя Вася зробить нашу подорож незабутньою ))
Для підйому на озеро з собою необхідно мати: дощовик, вітровку, зручне взуття, а також паспорт, (так як це прикордонна зона Румунії).

ГАЗ66

Друзі, у подорож (в кого є) беріть з собою Вишиванку! ))

Програма подорожі:

17 серпня (Середа)

21:00 - Збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.

18 Серпня (Четвер)

8:00 - Орієнтовне прибуття с.Криворівня, що поряд з Верховиною, поселення в садибу "Горянка"! - Це чудове, мальовниче місце серед гір, вікового смерекового лісу біля якого протікає невеличка річка на якій є клявза (дамба) для купання!)

Наявні 2-х,3-х,4-х містні номери! Двохмістний номер дорожчий на 60 грн. з учасника за весь період перебування. У всіх садибах зручності на поверсі!

9:30 - початок оглядової екскурсії по столиці Гуцульщини, орієнтовна тривалість 2 години. Чаювання;

12:00 - Прогулянка до справжнього карпатського трембітаря, екскурсія від  господаря;

13:00 - Обід;

15:00 - Завітаємо на сувенірний базарчик у центрі Верховини!

Також є змога замовляти харчування в садибі, орієнтовна вартість разового харчування - 50 грн.

Повернувшись до садиби - відпочиваємо та насолоджуємось літнім вечором серед гір! )

- 21.00 початок вечорниць! )) Бажано мати з собою вишиванки для повноти вітчуттів! )

19 серпня (П'ятниця)

8:00 - Смачний гуцульський ситний сніданок!)

9:00 - Переїзд до Буковецького перевалу, звідки ми почнемо підйом на полонину до вівчарів. Вся програма з дорогою, перебуванням та екскурсією на полонині займає близько 8 годин!

15.00 - Найсмачніший обід на полонині, такого банушу не готують ні де!)

17:00 - Візит в Криворівнянську церкву до отця Івана Рибарука

18:00 - Повернення до садиби, вечеря, відпочинок, купання в річці, прогулянка до місцевого знахаря за настійкою!)

20 серпня (Субота)

9:00 - Сніданок - смачний, гуцульський, щедрий!)

11:00 - Виїзжаємо на фестиваль "Гуцульські Забави"!) Гуляємо, пізнаємо, та насолоджуємось місцевим колоритом!)

17:00 - Їдемо у с. Ільці до місцевої пивоварні, де варять три різних, смачних видів пива!) Після завітаємо на місцевий пляж та трішки скупаємось у гірському Черемоші!)

Після повертаємось до садиби, відпочиваємо перед покатушками на ГАЗ-66!)

21 серпня (Неділя)

8:00 - Сніданок;

9:00 - Сідаємо на бортові ГАЗ-66 і весело мандруємо до о. Марічейка;

17:00 - Повернення до готелю;

19:00 - Виїзд додому.

Орієнтовне прибуття до 6 ранку в понеділок 22 серпня!

Увага! Беріть з собою паспорти! (свідотства про народження для дітей)

Також при реєстрації необхідно надати усі паспортні дані - (серію, номер, ким і коли виданий, а також адресу прописки) - всі дані є обов'язковими, так як ми будемо перетинати 30-кілометрову прикордонну зону з Румунією і всі дані необхідно реєструвати у чернівецькому прикордонному загоні!

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття, а також одяг для прогулянок гірською місцевістю!

Організаційний збір становить:

- 850 грн для учасників Клубу (з клубною карткою);

- 935 грн для новачків.

Розміщення в двохмісному номері дорожчий з одного учасника на 60 грн. за увесь період.

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- проживання в садибі;

- екскурсійний супровід по верховині та околицям;

- екскурсійний супровід на полонину, та по ній;

- туристичний страховий поліс;

- допомога військовим - 10 грн.

Додатково оплачується:

- витрати на харчування;

- обід у трембітаря - 60 грн (за бажанням), екскурсія у трембітаря - 20 грн;

- частування на полонині - 50 грн (за бажанням); екскурсія на полонині - 10грн;

- подорож на ГАЗ-66 - 160 грн. (участь обов'язкова, так як загальна вартість машини ділиться на всіх)

- екологічний збір по дорозі на Марічейку - 10 грн;

- Гуцульські Вечорниці - 70 грн! (участь обов'язкова, так як загальна вартість вечорниць ділиться на всіх)

- Квиток на фестиваль "Гуцульські Забави" - 150 грн. (участь обов'язкова, так як його організовують в більшості для нас)

З 5 липня орг. збір збільшиться на 40 грн. Не зволікайте!) То буде ФАЙНО!))

-9HOLH0-OaY

Програма подорожі


Середа 17 серпня :
21:00 - Збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.
Четвер 18 серпня :
07:00 - Орієнтовне прибуття с.Криворівня, що поряд з Верховиною, поселення в садибу "Горянка"! - Це чудове, мальовниче місце серед гір, вікового смерекового лісу біля якого протікає невеличка річка на якій є клявза (дамба) для купання!)
09:00 - Початок оглядової екскурсії по столиці Гуцульщини, орієнтовна тривалість 2 години. Чаювання;
11:00 - Прогулянка до справжнього карпатського трембітаря, екскурсія від господаря
12:00 - Обід, екскурсія у трембітаря.
14:00 - Завітаємо на сувенірний базарчик у центрі Верховини! Після відпочинок в садибі, купання в річці.
21:00 - Початок вечорниць! )) Бажано мати з собою вишиванки для повноти вітчуттів! )
П'ятниця 19 серпня :
08:30 - Смачний гуцульський ситний сніданок!)
10:00 - Переїзд до Буковецького перевалу, звідки ми почнемо підйом на полонину до вівчарів. Вся програма з дорогою, перебуванням та екскурсією на полонині займає близько 7 годин!
14:00 - Найсмачніший обід на полонині, такого банушу не готують ні де!)
17:00 - Візит в Криворівнянську церкву до отця Івана Рибарука
19:00 - Повернення до садиби, вечеря, відпочинок, купання в річці, прогулянка до місцевого знахаря за настійкою!)
19:00 - Повернення до садиби, вечеря, відпочинок, купання в річці, прогулянка до місцевого знахаря за настійкою!)
Субота 20 серпня :
09:00 - Сніданок - смачний, гуцульський, щедрий!)
11:00 - Виїзжаємо на фестиваль "Гуцульські Забави"!) Гуляємо, пізнаємо, та насолоджуємось місцевим колоритом!)
17:00 - Їдемо у с. Ільці до місцевої пивоварні, де варять три різних, смачних видів пива!) Після завітаємо на місцевий пляж та трішки скупаємось у гірському Черемоші!) Після повертаємось до садиби, відпочиваємо перед покатушками на ГАЗ-66!)
Неділя 21 серпня :
07:30 - Сніданок.
08:30 Виїзд у с. Красник де ми пересядемо на ГАЗ-66 і почнемо нашу мандрівку на о. Марічейка!)
18:00 - повернення до готелю, вечеря.
20:00 - Виїзд додому. Орієнтовне повернення до 06:00 в понеділок 22 серпня.

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
2 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Садиба Горянка 18-21.08
4 вільних місць із 52

Садиба "Горянка" знаходиться у мальовничому місці в українських Карпатах! Віддалена від доріг галасу та люду, тут відчувається справжня колоритна гірська природа!

Дерев'яні будиночки поряд з якими гори, віковий смерековий ліс та джерельно чиста гірська річка на якій збудована купальня з водоспадиком піз яким завжди можна освіжитись! Також хто вже мандрував з Бідняжками на Гуцульщину і проживали в Горянці, добре знають що власниця, газда - пані Марія завжди колоритно та смачно годує своїх готстей національними гуцульськими стравами!) 

Наявні 2-3-4-місні номери зі зручностями на поверсі!Будинок №1
4-місний (перший поверх)
3-місний (перший поверх)
3-місний (перший поверх)
2-місний (перший поверх)
3-місний (другий поверх)
2-місний (другий поверх)
2-місний (другий поверх)
2-місний (другий поверх)
Будинок №2
4-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
Будинок №3 (кухня)
4-місний
Будинок №4
4-місний
4-місний
Будинок №5
4-місний
3-місний
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.