27 квітня 23:15
Час відправлення
30 квітня 03:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 квітня 2018р.
910 UAH
1000 UAH
Залишити відгук

Карпатський калейдоскоп

Тип: Гори, Екскурсії
Буде підкорено: 1150 км.

Весь світ з приходом весни наповнюється фарбами, звуками, запахами і натхненням! І в цей казковий час, ми вирушаємо у незабутню карпатську мандрівку. Туди, де вбрані в весняні барви західні міста, чаруюча велич Карпат, загадкове місто-фортеця Тустань, милозвучний водоспад Кам'янка, древній Дрогобич. Туди де старовинні вулички Самбору неодмінно приведуть в гості до св.Валентина...

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальна:
Юлія Ковальчук
(093)231-84-94
(067)953-89-02
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Місто-фортеця Тустань

 Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

 Дослідження фортеці Тустань розпочалося у 1971 році під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки його роботам можна уявити, як виглядала руська твердиня. Щоправда, у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань!!! Беріть баклашку, тут можна буде набрати джерельної води.

 Залишки оборонної споруди видно ще з села Підгородці. Доглянутий вигляд високих скель змушує повірити в численні легенди про історію походження та знищення оборонних споруд. З вершини Тустані відкривається захоплюючий краєвид на долину села Урич. Також поруч з входом до заповідника розкинувся базар, де торгують сувенірами, гарячим вином, шашликом та продуктами стародавнього ремісництва. 

Вхідні квитки сплачуємо додатково: повна 42 грн; пільгова 21 грн.

 Також ми завітаємо у музей історії Тустані. Державного історико-культурного заповідника "Тустань". У експозиції музею представлені фрагменти дерева (гонти, драниці, тиблі, клини тощо), шкіри та скла. Є чимало фрагментів кераміки, яку датують ІХ-XVII ст., кахлів ХV-XVI ст. Унікальні експонати: дерев'яна посудина Х ст., хрестик-енколпіон, озброєння тустанських воїнів. Гордістю музею є макети "Тустань — п'ятий будівельний період" та "Підвісні ворота фортеці", які було зроблено після створенням цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань. 
Частину експозиції присвячено художнику та археологу Михайлу Рожку. Саме під його керівництвом почалося дослідження фортеці у 1971 р. і завдяки його роботам можна уявити як виглядала руська твердиня. Вартість входу у музей включена в вартість основного квитка.

 

Водоспад Кам'янка

 Водоспад Кам’янка входить до складу національного природного парку «Сколівські Бескиди». Водоспад Кам’янка знаходиться на однойменній річці Кам’янка в Сколівському районі Львівської області, поблизу села Дубина.

 Водоспад вважається геологічною пам’яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму. Водоспад утворився в проломі гірського хребта. Води водоспаду велично спадають з масивних кам’яних брил.

 Тут завжди людно. Тут можна зустріти туристів зі Львова та навколишніх санаторіїв курортів Трускавця, Моршину та Східниці. Неподалік розташований місцевий «торговий центр» де місцеве населення продає різноманітні сувеніри, а також гриби та ягоди. Отже, усі охочі зможуть прогулятись ринком та придбати сувеніри на згадку. При дорозі біля водоспаду встановлені столики та мангали, де ми зможемо трохи перепочити.

Самбір - місто емоцій та місто кохання

 Приїхавши в це старовинне місто, готуйтеся до того, що у вас з першої хвилини захопить дух від побаченого. Пам'ятки Самбора зачаровують своєю красою та історією. Романтична атмосфера старовинного міста, затишні вулиці і кохання, яке тут витає в повітрі, зробить наш відпочинок чарівним та казковим!

 Самбір - місто до якого їдуть сотні закоханих пар з усього світу, а також  ті, хто шукає справжнє кохання...Запитаєте чому? Річ у тому, що саме тут – в церкві Різдва Богородиці знаходяться мощі Святого Валентина. Так-так, того самого Валентина – покровителя всіх закоханих! Існує давнє повір’я, що кожен, хто помолиться біля святих мощей пізнає велику любов й матиме щасливу сім’ю.

 Відомо, що св. Валентин був священиком у Римській імперії. Коли імператор Клавдій заборонив вінчати воїнів свого війська, бо вважав, що одружений воїн уже не може бути таким же ж боєздатним та відданим імператору, як неодружений. св. Валентин наперекір імператорській волі таємно вінчав легіонерів. Довідавшись про порушення наказу імператор Клавдій посадив священика у в’язницю та наказав стратити. Незадовго до своєї страти молодий священик закохався і в день своєї страти 14 лютого написав їй листа. З того часу зародилась традиція написання валентинок тим, кого кохаємо.
У 1759 р., оскільки св. Валентин вважався покровителем Самбірсько-Перемиської єпархії, частинку його мощей у невеличкому скляному саркофазі за наказом Папи Римського було перевезено у Самбір, де вони знаходяться й дотепер!

  Самбір нагадує типове австро-угорське містечко кінця 19 століття. Чистеньке, затишне, з недорогими кав’ярнями та різнокольоровими старовинними будиночками. Вулиці міста майже завжди заповнені туристами. Бідняжки нещодавно також відвідали це княже місто, яке викликає бажання повертатись туди знову і знову.

 Є в древньому Самборі якась неповторна аура, яка робить його несхожим на інші. А що стосується архітектурних та історичних пам’яток, то у цьому сенсі Самбір вочевидь попереду багатьох інших невеликих міст України.​ Прогулюючись вузькими, коротенькими вуличками повз старі будинки та раритетні ліхтарі ми неодмінно відчуємо - у Самборі присутня своя, притаманна тільки цьому містечку атмосфера.

  У Самборі є історико-етнографічний музей «Бойківщина», який познайомить нас з життям, побутом та звичаями цього гордого гірського народу. Вхід до музею коштує: дорослі - 20 грн з особи, діти - 10 грн.

 В місті є чудова старовинна ратуша згори якої ми зможемо помилуватись краєвидами міста. Вхід на ратушу  - 10 грн з особи.

 Не далеко від ратуші стоїть монастир Бернардинців 1751 року, зараз в ньому розміщується Самбірське училище культури. Тут же, притулившись до монастиря, стоїть костел святого Станіслава. Зараз костел має досить екзотичне призначення. Він переобладнаний в концертний зал органної та камерної музики. Концерти проходять щосуботи в 11.30.  Вхід на концерт органної музики - 40 грн з особи.

Дрогобич - місто з присмаком солі

  Дрогобич - одне із найдревніших міст України з майже тисячолітньою історією. Дрогобич - друге за величиною місто у Львівській області. Розташоване неподалік Львова. Це красиве старовинне місто з історичними будівлями, пам'ятками архітектури та класичною ринковою площею. Як і про кожне місто з великою кількістю цікавих у архітектурному плані пам'яток, про Дрогобич в двох-трьох абзацах писати важко.

 Найдавніша історія міста пов’язана із солеварінням. Виготовлення солі відбувалося ще за княжих часів, і сіль, яку видобували тут, продавали по різних куточках Європи. На гербі міста зображено дев’ять бочок солі, які символізують дев’ять жуп (солеварень). І досі в Дрогобичі діє один із найстаріших у Європі солеварних заводів.

 Дрогобич забудований за зразком багатьох європейських середньовічних міст: ратуша, міська адміністрація – в центрі, з чотирьох сторін світу – будинки ремісників і торгівців, а по кутках – храми різних конфесій. Таке розташування сакральних споруд уособлювало рівність усіх національно-релігійних громад міста.

Всередині Дрогобицької ратуші, що височіє над містом, є давній годинник із циферблатами на чотири сторони світу, що відбиває кожну годину.  В місті дуже багато цікавих місць і  вулиць, які варто відвідати. Панораму міста чудово видно з міської ратуші. Охочі зможуть піднятись на ратушу і помилуватись панорамою міста. Вхід на ратушу: дорослі - 10 грн з особи, діти - 5 грн з особи. 

  У Дрогобичі є три  дерев’яних церкви. Найвражаюча з них – церква Святого Юра (XV-XVII ст.), яка у 2013 році була внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 Церква – один з найяскравіших зразків галицької народної архітектури.  Тут зберігся унікальний іконостас XVIІ ст. В церкві не проводять служби, вона являється відділом музею “Дрогобиччина”. Вхід коштує: дорослі - 30 грн з особи, діти - 10 грн з особи.

 

  Адміністративний центр міста - Площа Ринок. Місце зосередження туристів, фотографів і іншого люду, який вийшов погуляти містом, насолодитись розмовами та приємною атмосферою. Навколо площі знаходиться море кафешок і дрібних ресторанчиків в яких ми зможемо поласувати місцевими стравами і перепочити.

Тисовець - Перлина Карпат

  Після насиченого та активного дня, наповнені емоціями й враженнями ми поїдемо  туди,  де найкраще милуватись Карпатами. Туди де стрункі смереки, дивовижне, прозоре, цілюще повітря, незабутні панорами. Весною краєвиди тут особливі, все набуває нових форм, значення і тоне в насичених зелених кольорах. Туди варто їхати, щоб із першими променями сонця насолодитися мальовничим світанком та чаєм з карпатських трав. Село високо у горах, а це означає, що ми одними із перших привітаємо новий день. Заінтригувались?

 По дорозі у Польщу є село Орявчик та село Тисовець, які розташовані на відстані 4 км одне від одного. Та хоч вони і  високо в горах, цього разу нам не доведеться долати велетенську відстань пішки. Туди веде добротна дорога, а отже ми нею скористаємось і автобус привезе нас на місце призначення. Це чудове місце для відпочинку протягом всього року, адже в теплу пору тут можна цілком поринути у нескінченні простори карпатської природи, а взимку насолодитись катанням на лижах. Тисовець є центром зимових видів спорту міжнародного значення. Тут є багато схилів для катання на лижах як професійних лижників, так і для початківців.

 

 Це місце називають перлиною Карпат, а швейцарці кажуть: "Здається, що цей райський куточок перенесений з Альп".   Також у цих краях знаходиться найвища точка православ'я, яка занесена до книги рекордів України. Нею став храм святого пророка Іллі, зведений в Карпатах на висоті 1176 метрів над рівнем моря. Храм знаходиться високо у горах.

Пам'ятайте! Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку! Бажаємо вам приголомшливого відпочинку! І куражтесь від життя разом з ТК"Бідняжка":)

Відповідальний організатор: Ковальчук Юлія 0932318494 та 0679538902

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Резиденція Горицвіт
3-місний (Сімейний double + single),
3-місний,
4-місний
2-місний (Стандарт double),
2-місний (Роздільні ліжка Twin (1+1))
Учасники Клубу 910 UAH 960 UAH
Новачки 1000 UAH 1050 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 17 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 квітня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі 1 доба;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • доплата за двохмісне розміщення 50 грн./особа або 100 грн. за номер;
 • додатково оплачується харчування;
 • вхідні квитки в Тустань повна вартість 42 грн;
 • пільгова 21 грн.;
 • вхід на концерт органної музики у Самборі - 40 грн з особи;
 • вхід на ратушу у місті Самбір 10 грн. з особи;
 •   вхід до музею "Бойківщина": дорослі - 20 грн з особи, діти - 10 грн.;
 • вхід на ратушу у місті Дрогобич 10 грн. з особи;
 •   сауна 300 грн. за годину, одночасно може відвідати сауну 6 осіб;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 27 квітня :
23:15 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт о 23.15. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 28 квітня :
07:30 - 14:30 Орієнтовне прибуття у Самбір о 07.30 -08:00. На ранок беріть з собою бутерброди та термоси до 08.00 - 08.30 перекус. З 08.30 по 11.00 оглядова екскурсія містом, тривалість 2,5 години, бажаючі зможуть піднятись на Міську Ратушу. З 11.00 до 11.30 вільний час. З 11.30 починається концерт органної та камерної музики, який триватиме 1 годину і який зможуть відвідати всі бажаючі. О 12.30 збір групи біля автобуса та переїзд до міста Дрогобич. О 14:00 приїзд у Дрогобич, обід у місцевих кафе.
15:00 - 18:30 Початок оглядової екскурсії містом Дрогобич, відвідування Міської Ратуші. Екскурсія триватиме 2,5 години. О 18.00 - 18.30 збір групи біля автобуса, переїзд в Орявчик.
20:00 - 21:00 Прибуття в Орявчик у Резиденцію Горицвіт, поселення у готель (візьміть паспорти).
Неділя 29 квітня :
08:30 - 13:00 О 08:30 - сніданок у місцевому кафе. О 09:00 - збір групи біля автобуса, їдемо у Тисовець, там прогулюємось, милуємось горами, фотографуємось.О 11:30 збір групи біля автобуса, повертаємось до готелю. З 12:00 по 12.30 обід. О 13:00 збір групи біля автобус переїзд до водоспаду Кам'янка.
14:00 - 15:30 До 14:00 орієнтовне прибуття до водоспаду, пішохідна екскурсія, фотографуємось. Біля водоспаду є сувенірний ринок де кожен зможе придбати цікаві сувенірчики для себе та для своїх близьких. О 15:30 збір групи біля автобуса, переїзд у Тустань.
16:30 - 18:00 Оглядова екскурсія скельного міста-фортеці Тустань, яка триватиме оієнтовно 1,5 години.
18.00 Збір групи біля автобуса. Відправка у Вінницю. Орієнтовне прибуття до 03.30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо

Транспорт

 • Isuzu
0 вільних місць із 26

21191713951
222018141062
23151173
241612842625
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Резиденція Горицвіт
27 вільних місць із 52

Комплекс відпочинку "Резиденція Горицвіт" - розташований у мальовничій карпатській місцевості. На території комплексу знаходяться: ресторан, мангал, електросауна, альтанки. Є гаряча і холодна вода, автономне водяне опалення. Ми проживатимемо у номерах при двохмісному розміщенні double  (спільне ліжко) або twin (роздільні ліжка) та при трьохмісному розміщенні (double + single).

Двохмісний номер - це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа для одягу, санвузол, де є туалет, умивальник, душова. Плюс є додаткове місце — розкладний диван. Тобто такий номер може бути як двомісним номером з спільним ліжком, так і двомісним з роздільними ліжками. Доплата за двохмісне розміщення 50 грн/особа або 100 грн за номер.

Трьохмісний номер -  це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа для одягу, санвузол, де є туалет, умивальник, душова. Плюс є додаткове місце — розкладний диван. 

Чотирьохмісний номер - це номер, в якому є 2-спальне ліжко, шафа, журнальний столик, тумбочки, балкон, додаткове місце — розкладний диван (дві особи на дивані), санвузол, де є туалет, умивальник, ванна. Максимальна кількість проживаючих — чотири особи. 

   Сніданок в готелі та обід опллачуватиметься додатково. Вартість сніданку - 50 грн/особа, обіду - 70 грн/особа - вказуйте чи бажаєте замовляти  сніданок і обід під час реєстрації, оплата на місці. Сауна розрахована на 6 осіб, вартість 300 грн за 1 годину.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГеннадий Селецкий
Карпатський калейдоскоп (27 квітня 2018р.)
Я так вижу тут только восторженные отзывы, а плохих никто не пишет. Итак, плохо было все с самого начала.
Началось все с того что автобус с Икаруса поменяли на Богдан (на Богдане в Карпаты, Карл!, на БОГДАНЕ!), потому что не набралось нужное количество людей. Сразу при посадке в Виннице были недовольные, но организаторша сразу сказала что я деньги не отдаю, вы либо не едьте (вам деньги никто не отдаст), либо едьте как есть. Все учасники от тура отказаться не захотели, поэтому пришлось всем ехать.
Приехали в село, а там центральная площадь, 2 костела и 2 церкви, так мы с утра до обеда обходили эти церкви, о чем в програме тура ничего не было сказано. Потом поехали в Дрогобич. Церковь Св. Юры действительно интересная, но в целом, екскурсия по городу достаточно пресная и скучная, смотреть не на что.
На следующий день поехали погулять в горы. При том что организатор Юлия была там не первый раз, мы пошли и зашли не туда, вернулись, ой опять не туда, снова вернулись, снова не туда, снова пошли, подумаешь - лишние 5км намотать в горах в итоге выехали на час позже, поехали смотреть водоспад. Подобие водоспада, конечно, уродство еще то! Ладно, хрен с ним, поехали в Тустань. Едем, и тут пробило заднее правое колесо. Час меняли на запаску. Приехали все таки в Тустань. Погуляли там, выезжаем домой в Винницу, проехали 15-20 км, и в 20км от Стрый взрываются 2 задние левые колеса. Одновременно. Время уже 8-9 часов вечера, начали думать что делать.
На шиномонтаж ехать, или новый автобус вызывать, короче, оказывается что шиномонтажи нигде не работают, потому что это закарпатье и это воскресенье и там никто в это время не работает. Короче начали тянуть время и морочить нам голову, что может нам на 2х колесах доехать 26 человек до Стрыя и там уже чтото думать, морочили голову, расказывали что сейчас приедет монтер и в поле забортирует ночью 2 колеса и мы поедем с ветерком, потом идея была в том чтоб переночевать в автобусе этом и утром поехать в Стрый на шиномонтаж, потом народ начал возмущаться чтоб организаторша дала номер телефона руководителя. Но оказывается что у меня нету руководителя, я никому не подчиняюсь. Изза того что тут становится понятным факт что организатору нужно будет расчитаться за новый автобус, а этому водителю лучше бы приехать обратно и заработать всячески начали тянуть время. После 4х часов стояния в поле, приехал бус, и забрал нас на Стрый. Там нам купили билеты на поезд до Львова, потому что до Винницы поездов не было. Бус остался в поле. Приехали во Львов в 2 часа ночи, а ближайший поезд в Винницу был только в 4 утра. Автобусов и бусов на Винницу не было. Можно было заказать автобус на 50 человек и полупустым гнать его, но оплатить нужно было за все 50 мест. Таким образом, ситуация начала напоминать бегство крыс с тонущего корабля, люди вымотаные и уставшие хотели как можно скорее свалить оттуда на чем нибудь, и несколько человек сами купили билеты. Организаторша ходила искала автобусы, но в конечном итоге говорит как вы смотрите на то чтобы посидеть тут до 7 утра и уехать на автобусе в Винницу?, это уже только дома я понял что тут план заключался в следующем - водитель буса, утром бы поехал на 2х колесах в Стрый, там его починили, он бы доехал до Львова и забрал оставшихся людей. Но, часть людей согласилась, а часть людей взяла билеты на поезд (их нам оплатила организатор Юлия), и мы оттуда благополучно выбрались. Что было с остальными участниками я не знаю. Но суть такова, что в критической ситуации организатор должен решать все сам, и дай бог чтоб все решалось быстро. Я не думаю что в турах автобусы не ломаются, но в любой подобной ситуации должен был приехать новый автобус (я не знаю откуда и я не знаю как, меня это вобще не должно волновать, я поехал на отдых а не на нервы) и забрать людей. И начинать нужно с того что на Богданах в Карпаты не ездят.
В любом случае, как бы там ни было, автобусы ломаются, и это мог быть другой автобус, но, на такие случаи в конторе должен быть план, что делать в таком случае сразу, либо вызывать новый автобус, либо бус, а не тянуть кота за хвост и расказывать басни что сейчас ночью в 11 вечера в поле приедет монтер Вася из Стрыя и забортирует руками 2 колеса и мы уедем.
Тур не понравился потому что програма так себе, организация тура еще хуже. Организатор очень слабенький, ситуацию не держит под контролем в критической ситуации. Пару попаданий на деньги - и рынок очистится от слабых организаторов.
В любом случае - новые эмоции мы получили, и хоть ездили не первый раз с Бедняжками, в иной раз, спрашивайте, что вы будете делать если в автобусе пробьет 3, не 2, а 3! колеса и не останется больше запасных и кто за это будет платить. Такое....Інна Мазур
Осінні мандри. Карпати-Самбір-Дрогобич (10 листопада 2017р.)
Єдний мінус осінніх подорожей-швидко темніє! Але якщо не обідати в перший день(перекусивши в автобусі по-дорозі до Дрогобича), а файно повечеряти після того,то тоді можна побачити все завидна... Зате,ми побачили нічний Дрогобич з Ратуші ))). Т.т. в усьому є свої плюси))) Скажу чесно,їхала заради гір та Тустані(добре що замінили Львів на Тустань) і гори,як завжди приємно вразили!!! Наша подорож була немов у казці: З осені в зиму та їз зими в осінь! Замість дощових злив,які обіцяв інтернет... Орявчик і Тисовець зустрів нас снігом, неймовірно красивими краєвидами та прекрасним настроєм. З кожної мандрівки я привожу не тільки сувеніри,настрій, емоції та спогади... а щей багато друзів-мандрівників! Дякую,Бідняжкам і тим,хто про них розказав! Я щаслива,що можу подорожувати з великою компанією та при цьому нікого не напрягаючи! )))


Наталія Поліщук
Карпатський калейдоскоп (27 квітня 2018р.)
свой отзыв оставляла сразу после поездки.


Александр Скачков
Осінні мандри. Карпати-Львів-Самбір-Дрогобич-Кульчиці (13 жовтня 2017р.)
Очень здорово, что бедняжки развиваются и составляют новые маршруты!
Всегда интересно побывать в новых, малоизвестных местах!
Теперь по пунктам)
Водитель лично мне очень понравился тем, что он не ныл при возникновении трудностей) по крайней мере я этого не слышал)
Отель вполне достойный, кормят вкусно)
Дима с Юлей постарались, чтобы эта поездка была разнообразной, красочной и интересной, спасибо вам!)
Немножко критики) обычно при подъезде к Западному автовокзалу всех заранее будили. В этот раз что-то пошло не так и некоторым участникам поездки было затруднительно быстро выйти из автобуса.
Ещё раз спасибо организаторам, в частности Диме и Юле, за ваш труд, за новые места, новые впечатления и эмоции


Руслан Буга
Осінні мандри. Карпати-Львів-Самбір-Дрогобич-Кульчиці (13 жовтня 2017р.)
Загальна оцінка добре. Орнанізатори приємні, старались. Мінус - що прибули у Вінницю раніше запланованого часу( десь біля 03год.ночі), про що не попередили завчасно.


Відповідь: Руслан, Дякуємо за відгук. На прибуття, у програмі подорожі ми ставимо запас часу, як правило 1-1,5 години. Оскільки це дорога і все може бути, краще перестрахуватись і приїхати раніше запланованого часу ніж навпаки!!!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.