27 січня 05:30
Час відправлення
29 січня 05:00
Час повернення
Залишилось місць: 4
720 UAH
785 UAH
Замовити місце

ДМИТРО КОМАРОВ! (Творча зустріч у Луцьку)

Тип: Івенти, Екскурсії
Буде підкорено: 760 км.

Друзі, їдемо до Луцька на майстер клас від відомого українського мандрівника, ведучого тревел-програми "Світ навиворіт" Дмитра Комарова. Людина, яка вивернула світ навиворіт, розповість вам неймовірні історії з самих диких країн на планеті, розповість, що залишилося за кадром, і розкриє секрети про те, як подорожувати самостійно. Ця зустріч переверне ваше уявлення про подорожі і дуже багато чому навчить. Тому вирушаємо в Луцьк. А по дорозі ми познайомимось з культурним Острогом та прекрасним м

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Друзі, їдемо до Луцька на майстер клас  від  відомого українського мандрівника, ведучого тревел-програми "Світ навиворіт" Дмитра Комарова. Він навчить як відважитись на подорож своєї мрії!!!!!!

Людина, яка вивернула світ навиворіт, розповість вам неймовірні історії з самих диких країн на планеті, розповість, що залишилося за кадром, і розкриє секрети про те, як подорожувати самостійно. Ця зустріч переверне ваше уявлення про подорожі і дуже багато чому навчить. Тревел-зустріч, яка пройде у форматі живого спілкування, відкриє вам зворотню сторону роботи-мрії і підкаже неймовірні сценарії подорожей! Ви дізнаєтеся, як можна було зважитися на смертельний укус отруйної змії? Як знайти чорний ящик літака? Як індуси спалюють трупи? Як за три дні піднятися на шестикілометрову гору і за пів дня повернутися? Разом з Дмитром ви зможете вибрати найоригінальніший і динамічніший маршрут власної подорожі.

У проекті «Світ навиворіт» Комаров — керівник, автор, ведучий, режисер, сценарист і т. д. Знімальна група складається з двох людей.   В цьому проекті ви не побачите банальних розповідей про визначні туристичні пам'ятки, описані в кожному путівнику. У кадрі тільки справжня екзотика і погляд на країну зсередини. У своїх телеподорожах Комаров не сторонній спостерігач — він завжди повноправний учасник подій.

Кожен сезон «Світу навиворіт» - це серія програм, присвячених одній країні. Комаров «полює» на ексклюзив – живе у хижах разом з дикими племенами, бере участь у екзотичних обрядах, словом, показує місця, не зіпсовані цивілізацією.Знімальна група «Світу навиворіт» надзвичайно мобільна, адже складається всього з двох людей – ведучого Дмитра Комарова та оператора Олександра Дмитрієва.Подорож однією країною триває по кілька місяців. За цей час українці знімають близько 300 годин, а то й більше, відео. Доки журналіст і оператор знаходяться в чужій країні – зйомки щодня. І жодних вихідних. А робочий день починається о п’ятій-шостій годині ранку. Щоразу подорожі передує ретельна підготовка. Це пов’язано не тільки з оформленням документів (усі країни мають свої правила щодо перебування іноземних журналістів). Найголовніше, як розповідає Комаров, заздалегідь проштудіювати весь доступний матеріал про країну.

Після Майстер класу всіх гостей зустрічі чекають пам’ятні сувеніри та автографи від Дмитра.

 А на завершення нашої подорожі ми завітаємо на нічну театралізовану екскурсію "Романтика та містика Луцька!

Луцьк – українське місто, де сучасне та минуле тісно переплітаються, а факти мирно співіснують з міфами, легендами та міськими бувальщинами, де все – і давня бруківка, і віконниці старовинних будинків, і стіни древніх храмів зберігають подих історії. Луцьк – завжди затишний, елегантний та романтичний, вабить своєю щирістю та гостинністю, своїм живим і невимушеним настроєм, неповторним шармом. Знайди свій ключ до Луцька, доторкнись до древності, стань свідком творення сьогодення. Це відкриття подарує тобі насолоду затишком і комфортом європейського міста, тебе огорне відчуття тихого щастя від зустрічі з чимось неповторним, рідним і таким справжнім.
ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ЛУЦЬК!

Замок Любарта - очевидець чи не всієї історії одного з найдавніших міст України. Луцький замок, або ж Замок Любарта давно став неофіційним символом міста, кожен подорожуючий повинен обов'язково відвідати його! Варто зазначити, що Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі "Сім чудес України: замки, палаци, фортеці" у номінації "замки". Історія мурованого замку нараховує понад 600 років.

Будинок з химерами. На березі Стиру – сучасний замок, або ж місцевий будинок із химерами. Цей незвичний будинок створив, або краще – створює – луцький скульптор Микола Головань. Навколо нього переплітаються міфічні істоти, леви, птахи та просто безліч дивовижних форм. Це – результат тридцятирічної праці митця, який продовжує творити. Не забудьте загадати бажання на вухо левові, який охороняє вхід до будинку. На березі Стиру – сучасний замок, або ж місцевий будинок із химерами. Цей незвичний будинок створив, або краще – створює – луцький скульптор Микола Головань. Навколо нього переплітаються міфічні істоти, леви, птахи та просто безліч дивовижних форм. Це – результат тридцятирічної праці митця,який продовжує творити. Не забудьте загадати бажання на вухо левові, який охороняє вхід будинку.

Також ми побачимо садибу Косачів, Лютиранську кірху та ще багато цікавого трапиться на нашому шляху в цьому чудовому місті.

Нічна екскурсія з факелами. На Братському мосту нас зустріне Станіслав Хрустель, привид польського поміщика, що блукає вулицями Луцька уже  понад чотири століття. Він привідкриє завісу історії і містичності Лучеська, старих традицій і порядків, про які Ви навіть не здогадувалися. Окрім того, Станіслав Хрустель поділиться історією свого життя та оповідками про тих, хто ходив вулицями міста триста, чотириста чи навіть п’ятсот років тому, продекламує поезію, поділиться жартами та подарує милі дрібнички найуважнішим  гостям. Саме на нічній театралізованій екскурсії «Романтика та містика Луцька» ми спробуємо справжній напій «Нектар кохання» та залишимо згадку про себе, щоб знову  і знову повертатись у древній Луцьк.  Вся ця містерія пронизана романтикою, оскільки дана екскурсія проходить  із запаленими факелами  та старими ліхтарями, що розривають нічну пітьму.

Острог. Важливе місце в історії українського народу та його багатовіковій культурі належить місту Острог, яке вперше згадується у 1100 році. З XIV по XVII ст. цим містом володів найвпливовіший і найбагатший рід князів Острозьких, який зробив з Острога потужний освітній, науковий та культурний центр Східної Європи. XIV – XVII ст.  У цей період місто зазнало найбільшого розквіту. 
 Передусім славився Острог слов'яно-греко-латинською академією — першим вищим навчальним закладом у Східній Європі. Заснував його у 1576 році авторитетний політичний діяч того часу, меценат друкарства й літератури, опікун православ'я Василь-Костянтин Острозький. В Острозькому культурному осередку виникло й найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Тут побачили світ греко-слов'янський "Буквар" — перший український підручник та перша друкована повна слов'яномовна Острозька Біблія. Середньовічні мури Острозьких і досі височіють у "Волинських Афінах". Це унікальні пам'ятки історії та культури, з-поміж яких Мурована, Кругла, Луцька і Татарська вежі, Богоявленська церква та Свято-Троїцький Межиріцький монастир-фортеця. Усі вони входять до Державного історико-культурного заповідника Острога. 

БУРШТИНОВЕ МІСТО РІВНЕ. Місто Рівне не дарма славиться янтарем, адже воно дуже на нього схоже! Таке же загадкове, красиве і різноманітне, в якому прихована багатовікова історія, повна таємниць і легенд. У цьому місті гармонійно поєднуються старовинні архітектурні будівлі та сучасні споруди, перегукуються різні культури і стилі різних історичних періодів.

Музей бурштину. А Ви знаєте, що бурштин буває не тільки жовтим, коричневим та вишнево-червоним? Іноді він має зеленуватий, а ще молочний і навіть чорний колір. Щоправда, ці відтінки - рідкісні. А видобувають такі унікальні камінчики тільки в одному місці – на півночі Рівненщини. За це область називають бурштиновою столицею України. Саме тут знають усі секрети «сонячного каменю». Почути їх можна у першому і єдиному в країні музеї бурштину, який створили у Рівному.
Музей був відкритий на базі рівненської бурштинової фабрики - "Бурштин України". Серед експонатів музею - шматки бурштину віком до 40 млн. років, знайдені у різний час на території Рівненщини, а також виготовлені з нього ювелірні вироби. Зокрема, експонується найдавніший бурштиновий виріб в Україні - диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років. Окрасою музею вважаються камені, у яких закристалізувалися комахи. Представлений шматок дикого бурштину вагою близько 2 кг. Експонати розповідають не тільки про історію видобутку бурштину у краї, а й про єдине у Україні підприємство, яке займається його переробкою.

Дегустація пива. Ми спробуємо 5 видів живого, щойно звареного пива в пивній ресторації "Кант" 
"Кант" - це унікальне місце, де Ви можете не лише приємно провести час із друзями, а й спостерігати за процесом пивоваріння та приготування страв.. У самому залі знаходиться міні-пивоварня, де вариться, бродить і відстоюється пиво, а на величезному мангалі й вертелі готується апетитне м’ясо. Пиво варить чеський бровар Přemysl Brož , саме він нам проведе дегустацію, на якій розкриє всі секрети пивоваріння.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру:

3-місний

Трьохмісний номер з окремими ліжками

2-місний

Двохмісний номер зі спільним ліжком.

Учасники Клубу 720 UAH 745 UAH
Новачки 785 UAH 810 UAH

ДІТЯМ ДО 7-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання в готелі;
 • страховка;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати - квиток на МК Дмитра Комарова від 100 грн до 500 грн;
 • Приблизне розміщення розсадження тут: https://lutsk.karabas.com/ua/dmitrij-komarov-10/order/. Замовляти квитки будемо після здачі авансу. Який не повертається;
 • - вхідний квиток в замок Любарта - 20 грн;
 • - дегустація пива (5 видів пива та закуска) - 100 грн;
 • - музей бурштину в Рівному-;
 • - вхідний квиток в Острожський замок та Острожську академію -20 грн;
 • - екскурсія з факелами по вечірньому Луцьку- 50 грн;

Програма подорожі


Субота 27 січня :
05:30 - Виїзд з Вінниці. З карманчика навпроти центр.автовокзалу.
10:30 - 13:30 Екскурсія Острогом. Відвідування Острожської академії, Острожського замку.
13:30 - 14:30 Обід. Набираємось сил.
15:30 - 18:00 Прибуття в м.Рівне. Екскурсія містом. Відвідування музею Бурштину.
18:30 - 19:30 Дегустація пива в пивній ресторації "Кант". (5 видів пива та закуска).
20:00 - 21:00 Заселення в готель. Вільний час. Ночівля.
Неділя 28 січня :
08:30 Виїзд з готелю.Переїзд в Луцьк.
10:00 - 12:30 Екскурсія Луцьком.
12:30 - 13:30 Обід в РЦ '"Промінь".
14:00 - 19:00 Творча зустріч з ДМИТРОМ КОМАРОВИМ. Фотографування, автографи.
19:00 - 20:30 Вечеря в РЦ '"Промінь". Вільний час.
20:30 - 22:30 Вечірня екскурсія з факелами " Романтичний та містичний Луцьк".
22:30 Відїзд додому. Приблизне прибуття в 5:00

Транспорт

 • Еталон 30 місць
3 вільних місць із 29

2523211713951
26242218141062
27
2819151173
2920161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Айвенго (Рівне)
25 вільних місць із 51

Проживати ми будемо в готелі Айвенго за 6 км від Рівного. Номери готелю Aivengo оформлені в світлих тонах і мають у своєму розпорядженні безкоштовний Wi-Fi і супутникове телебачення, а також окрему ванну кімнату з феном. Доплата за двохмісний номер 25 грн з чоловіка, 50 грн з номера.Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.