16 листопада 19:00
Час відправлення
16 листопада 21:00
Час повернення
Місць немає!
35 UAH
40 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Боулінг 16 листопада

Тип:
Буде підкорено: 0 км.

Друзі, вже в цей четвер, ми збираємось до найбільшого у Вінниці боулінг-клубу, який знаходиться в ТРЦ Мегамолл. Будемо знову, забивати страйки та трощити кеглі!!! Приєднуйтесь :-)

Відповідальний:
Наталья Гаврилюк
(097)172-80-10
Про подорож Програма подорожі Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Боулінг

      На дворі розпочалася справжня осінь із дощиком, вітром, а інколи навіть снігом. І Ви вже встигли занудьгувати і думаєте з якого б це серіалу вам розпочати вечір? Досить поганого настрою!! Проведіть цей вечір весело та драйвово разом з тур-клубом Бідняжка. Ходімо з нами на боулінг забивати страйки та трощити кеглі !!!

   Бідняжки ніколи не сумують, адже для нас немає поганої погоди :-)

Мегамолл

    Боулінг клуб - ідеальне місце для тих, хто вирішив провести свій вільний час активно та з користю для здоров'я в захоплюючій грі, і в приємній атмосфері.
   Друзі, ходімо до найбільшого боулінг-клубу у нашому місті - ТРЦ Мегамолл, за адресою м.Вінниця, вулиця 600-річчя, 17 (3-й поверх) ! На нас чекає велика кількість сучасних доріжок, зона комфорту та відпочинку з диванами та зручними столами біля кожної доріжки, бар з коктейлями, напоями та кухнею.

ПРАВИЛА ГРИ, ОЗНАЙОМТЕСЬ:

    Якщо Ви не прийшли на гру без попередження, то Ви вважатиметесь порушником дисципліни і Вас буде покарано занесенням до Чорного списку ТК "Бідняжка" і Ви не зможете відвідувати жодних наших заходів. Ви зможете уникнути покарання і отримати лише Попередження оплативши кошти за броньоване Вами місце або за всю доріжку при умові неявки всієї команди. Відмова від заброньованих місць менше ніж за 5 годин до гри вважається тим же порушенням дисципліни!  Якщо маєте бажання змінити команду чи відмовитись від гри, пишіть в обговореннях до цієї теми або телефонуйте організатору.
Зареєструвавшись, Ви автоматично погодились із правилами реєстрації.

Організаційний збір складає: 
35 грн за 2 години або за доріжку 210 грн. на команду, якщо хочете грати меншою кількістю учасників. (для власників Клубних карт) 
40 грн за 2 години (для нових учасників Клубу)
Прийти потрібно раніше, для того щоб перезутись і скинутись на гру.

Відповідальний організатор: Наталья Гаврылюк (097)172-80-10 та (093)589-68-85

Програма подорожі


Четвер 16 листопада :
18:45 Збираємось в ТК Мегамолл на 3 поверсі для того щоб перезутись і скинутись на гру.
19:00 - 21:00 Отримуємо задоволення від гри, та показуємо як треба грати своїм друзям по доріжці :-D
21:00 Кінець гри, йдемо додому або ні.... ;-)

Проживання

 • Доріжки в Мегамоллі
0 вільних місць із 30Команда 1
Команда 2
Команда 3
Команда 4
Команда 5
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.