08 лютого 23:45
Час відправлення
12 лютого 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
970 UAH
1070 UAH
Замовити місце

Мигово у лютому

Тип: Гірськолижні, Розваги
Буде підкорено: 750 км.

Ми знову вирушаємо на гірськолижний курорт Мигово. Це найкращий варіант для відпочинку всією родиною разом з дітьми а також для наших учасників Клубу які хочуть навчитись кататись на лижах та сноубордах. Тут гарною альтернативою для дітей та дорослих є катання на сноутюбах - надувних "ватрушках". Все знаходиться поруч. Вперед за зимовими емоціями у Мигово, разом з ТК Бідняжка!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Гірськолижний курорт Мигово

  Ми знову відправляємось на сімейний відпочинок у Прикарпаття перед самим Новим Роком. Тут невід'ємною  частиною активного  зимового  вікенду  є  катання на лижах  та  сноубордах.  Для забезпечення  відмінного гірськолижного відпочинку на ГТК “Мигово” є все необхідне і знаходиться близько, без додаткових витрат грошей та часу. Все для Вашої зручності поблизу, проживаємо біля підйомників, прокату, закладів харчування та льодового майданчику.

Короткий опис:
Схили: г. Мала Кічера, 2 гірськолижні спуски довжиною 1100 та 1300 м. Перепад висот – 181 м. Відмежована траса для початківців – 100 м. Окрема траса для сноутюбу–150м.
Спуски сертифіковані FIS (International Ski Federation) як траси слалом і використовуються для змагань національного та міжнародного рівнів. Спуски розмежовані сітками безпеки, патрулюються професійними рятувальниками.
Траси освітлені, є можливість нічного катання.
  Потужна система штучного засніженння забезпечує стабільне снігове покриття з грудня до кінця березня, незалежно від погодних умов. Кожну ніч траси готуються ратраком.
Гірськолижні спуски обслуговуються двома «бугельними» витягами довжиною  1000 та 600 м. Витяги розміщені поруч, працюють одночасно. Чотири турнікети з системою SKI PASS забезпечують практичну відсутність черг. Навіть в пік сезону черга не більше 10 хв. Траса для сноутюбу та сектор для початківців обладнані «бебі-ліфтами».

Оплата витягів здійснюється за принципом «електронного гаманця». На пластикову картку вноситься довільна сума грошей, яку можна використовувати до кінця сезону. Турнікет автоматично зніме вартість проходу в залежності від тарифу на даний час. В будь-який момент в касі можна поповнити рахунок чи отримати невикористану суму готівкою, а також перевірити залишок коштів на окремому табло.
Також діють абонементи. Абонемент на денне катання діє з 9:00 до 18:00. Абонемент на 3 години діє протягом 3 годин з моменту першого проходження через турнікет. Абонемент на 1 годину діє протягом 1 го дини з моменту першого проходження через турнікет.
З метою зменшення черг, працюють 5 прокатів. В наявності – достатня кількість сучасних гірськолижних та сноуборд комплектів, шоломів різних розмірів від провідних світових виробників.

До особливостей ГТК Мигово можна віднести:

• компактність, середня відстань між готелями, закладами харчування складає не більше 150 м.

• безпечність, оскільки близько розташований обласний центр (лікарні, служби МНС, тощо).

• доступність по вартості харчування, оскільки на території комплексу постійно діють як ресторани так і їдальні та піцерія.

  Оскільки погода взимку є нестабільною, а стан гірськолижних трас напряму залежить від погодніх умов, то комплекс може працювати не на повну потужність, і деякі ділянки трас можуть бути не повністю запущені, тому розраховуйте на це. Організатори подорожі не несуть відповідальність за утримання трас у повноцінному катабельному вигляді. 

Вартість на витяги 2017-2018 рік (разові та абонементи SKII PASS)

                                                              Детальна інформація на сайт тут ТАРИФИ 

  Зверніть увагу!!! Для нас проживаючих на території ГК Мигово, знижка на витяги та разові підйоми складе 30% як і у минулому році. Детальна інформація про тарифи тутВартість абонементів на витяги «Мала Кичера» та «Велика Кичера» на цей сезон. Придбання ski-pass на місці по приїзду. Ось короткі правила щодо абонементів.

 • Абонемент на денне катання діє з моменту першого проходження через турнікет до 18:00.
 • Абонемент на 1 годину, діє 1 годину з моменту першого проходження через турнікет.
 • Абонемент на 3 години діє 3 години з моменту першого проходження через турнікет.
 • Застава за ski-pass повертається після повернення картки в касу бугельних витягів. При втраті картки застава не повертається.
 • Для осіб, які проживають в готелях ГТК «Мигово» діє знижка 30 %.
 • Дітям до 12 років – знижка 50 %.
 • Наявність шолому у дітей – обов’язкова.

*Вечірнє катання розпочинається  при наявності десяти куплених  ДОРОСЛИХ абонементів.     ** Вихідні дні – субота, неділя

Прокат гірськолижного спорядження:

  Зверніть увагу!!! На прокаті гірськолижного спорядження потрібні паспорти, хоча б один на два комплекти.

Тарифи на лижну школу тут Низький сезон та будні дні​ , інші послуги тут Додаткові послуги . Гірськолижний одяг, комбінезони є на прокатах, але їх кількість обмежена, і їх може не вистачити, тому, якщо маєте бажання можете взяти з Вінниці.

Сноутюб у Мигово

   Сноутюб – це неконтрольований спуск на надувних “ватрушках” по спеціально підготовленій трасі -”жолобу”. Довжина траси – 250 метрів. Підйом здійснюється за допомогою витягу “бебі-ліфту”. 

  Сноутюб – улюблена забава для дорослих і дітей, сповнена здорового азарту та веселого сміху. Катання на сноутюбі не потребує ніякої спеціальної підготовки. Якщо необхідно відпочити і голові, і ногам після занять гірськими лижами, траса сноутюбу – саме те. 

  ХАРЧУВАННЯ: в кафе на території готелю можна буде замовити собі комплексні вечері або сніданки, вартість одного сніданку 60 -70 грн; вечері 70-80 грн. На території комплексу є піцерія, за територією магазин. Радимо взяти з собою баклажку питної води, оскільки в крані тече технічна вода, або тут можна купити на території за 10-15 грн. Буде можливість взяти електрочайник, на декілька номерів, так що можете розраховувати на гарячу воду.

УВАГА! З 27.01 орг. збір збільшиться на 50 грн. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса!

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру:

3-місний

2-місний

Учасники Клубу 970 UAH 1100 UAH
Новачки 1070 UAH 1200 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 27 січня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі (дві доби);
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • оплачуються абонементи на витяги, сноутюби та прокат спорядження;
 • доплата за двохмісне розміщення 130 грн./особа за добу або 260 грн. за номер;
 • раннє поселення або пізнє виселення коштує половину вартості номера за добу;
 • харчування та власні витрати;

Програма подорожі


Четвер 08 лютого :
23:45 До 23.45 – Збір на платформі центрального автовокзалу (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт 23.45. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
П'ятниця 09 лютого :
07:30 Орієнтовно до 7.30 - Приїзд на територію комплекса. Поселення відбудеться в 15.00 (згідно готельних норм). Тому до цього часу нам буде виділенно декілька номерів або спеціальне місце щоб залишити речі та переодягнутись. Заселення можливо і раніше, воно залежить від того чи будуть заброньовані номера до нас, якщо так тоді можна заселитись на 2 години раніше. Ця інформація буде відома по приїзду. Не забудьте паспорти! Паспорт потрібен при поселенні та на прокатах.
09:00 - 18:00 З 9.00 підбір спорядження на прокатах (лижі чи борд, боти, палки, шолом). Катаємось! Для любителів вечірнього катання (при необхідній кількості бажаючих): траси освітлені!!!
Субота 10 лютого :
09:00 - 18:00 Знову катаємось. Вільний час.
Неділя 11 лютого :
12:00 До 12.00 виселення з готелю здача номерів. По можливості в деяких номерах можна буде залишитись ще на пару годин, але точно це буде відомо по тому чи будуть заброньовані номера після нас. Так як по готельним нормам це уже буде наступна розрахункова доба, у нас буде номер (вказаний організатором) в якому ми зможемо залишити речі до відїзду і продовжити кататись. Не забуваємо вчасно здати прокат щоб встигнути на відправку без затримок.
19:30 до 19.30 – Збір біля автобуса, який стоятиме на парковці і буде ВІДКРИТИЙ з 18.30. Відправка о 19.30. Прогнозоване повернення додому до 04.00 ночі. Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги, та погодніх умов. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан 31*
19 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Гірський Світанок та Саторі
28 вільних місць із 38

 Готельний комплекс «Гірський Світанок» та «Саторі» включає три чотириповерхові дерев’яні котеджі, із двома сходовими маршами (два входи). Віддаленість від гірськолижних витягів, льодового майданчику та ресторанного комплексу складає не більше 150 метрів. Номер «стандарт» однокімнатний, розрахований на поселення двох осіб на основних місцях та однієї особи на додатковому місці. В номері два односпальних ліжка та одне комфортабельне розкладне крісло (додаткове місце), стіл, дві табуретки, дві тумбочки, телевізор (кабельне телебачення), шафа. У кімнатах підлогове покриття – м’який ковралін. Повний санвузол: душова кабіна, унітаз, умивальник. Холодна та гаряча вода цілодобово. Всі меблі з натурального дерева. Достатньо просторі номери, які всередині повністю оздоблені деревом. В адміністративному корпусі «Саторі» знаходяться чотирьохмісні номера. При поселенні мати при собі паспорти, також вони будуть потрібні на прокатах щоб взяти спорядження. Розміщення у готелі дітей до 6 років – безкоштовне без надання основного місця. Розрахункова година  – до 12:00 год.; поселення – з 15:00 год. Доплата за двохмісне розміщення складає 130 грн./особа за ввесь період, або 260 грн. за номер. Фотографії готеля та умови проживання можете переглянути за посиланням тут

Поселення відбудеться в 15.00 (згідно готельних норм). Тому до цього часу нам буде виділенно номер щоб залишити речі та переодягнутись. Заселення можливо і раніше, воно залежить від того чи будуть заброньовані номера до нас, якщо номера будуть вільні, тоді можна заселитись на 2 години раніше. Ця інформація буде відома по приїзду.

Друзі для Вас буде можливість раннього заїзду та пізнього відїзду за додаткову плату (становить половину вартості номеру за добу: 2-шка, 300 грн, 3-шка 350 грн.) Для Вашої зручності, щоб не чекати 15.00 Ви можете заселитись одразу по приїзду!!! Якщо бажаєте звісно. Оплата раннього заїзду/виїзду буде здійснюватись в автобусі.Гірський Світанок
Саторі
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Інна - 05 листопада 08:33
Добрий день! Автобус їде через Камянець- Подільський?
Дмитро - 29 листопада 01:31
Інна, так через Камянець
Natalya - 15 грудня 16:51
Дмитрий, добрый день, а какие у Вас прогнозы по погоде? Сейчас в Мигово уже есть снег? Уже отдыхающие катаются? Сегодня прогноз на следующие выходные 1, 3. Мы сможем кататься, если так и будет?
Natalya - 15 грудня 16:53
Имела в виду Сегодня прогноз на следующие выходные плюс один - плюс три градуса.
Яна - 17 січня 13:40
Здравствуйте,может быть такое что если не наберётся определённое количество людей поездки не будет?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.